Пенсії в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #<1 ... 1819202122 ... 31>
Повідомлення Додано: Пон 01 тра, 2023 06:27

Re: Пенсії в Україні

Держава Україна за рішенням судів має виплатити пенсіонерам 43,1 мільярда гривень через програш у більш ніж 330 тисячах справ.

Все що треба знати про роботу фонду
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2622
З нами з: 29.07.22
Подякував: 478 раз.
Подякували: 359 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 21:59

  Дюрі-бачі написав:Держава Україна за рішенням судів має виплатити пенсіонерам 43,1 мільярда гривень через програш у більш ніж 330 тисячах справ.

Все що треба знати про роботу фонду

Я знаю только одно: фонд не резиновый и денег взять негде. Почитайте подробнее, чем вы здесь представляете.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19761
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 чер, 2023 09:10

Re: Пенсії в Україні

Пенсионер в 2019 году подавал заявку на пенсию. При расчёте пенсии сотрудником ПФУ была допущена ошибка (учитывается неправильный размер средней заработной платы по Украине, период указан правильный, а сумма взята как будто подали заявление на пенсию в 2017 году). Выявили только сейчас этот ляп -- разница в выплате составляет в районах 1,5к—2к ₴.
При этом это уже не первый случай.

Насколько реально сейчас этот вопрос порешать без суда и через портал ПФУ?
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5891
З нами з: 08.03.18
Подякував: 542 раз.
Подякували: 1080 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 08:54

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

У моей бабушки стаж до 50 лет. Работала с 13 лет. Пенсия такая, что хватает только на хлеб, крупу. Я ей покупаю продукты на год. Соседку прошу покупать мясо (протестует, постоянно думает что я голодаю, так отложились голодные годы)
На газ не хватает даже с учётом субсидии, мёрзнет, я без её ведома оплачиваю разницу.
Всю жизнь работать, не пропустить ни дня и мёрзнуть, деля продукты по дням на месяц

У матери такая же картина.

Глядя на всё это я до пенсии должен успеть оставить несколько квартир для аренды, чтобы не умереть от голода. Пенсии мне не нужно и даром, заберите её врагу
Востаннє редагувалось Бетон в Сер 11 жов, 2023 08:57, всього редагувалось 1 раз.
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2154
З нами з: 17.12.22
Подякував: 80 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 09:08

  beee написав:У моей бабушки стаж до 50 лет. Работала с 13 лет. Пенсия такая, что хватает только на хлеб, крупу. Я ей покупаю продукты на год. Соседку прошу покупать мясо (протестует, постоянно думает что я голодаю, так отложились голодные годы)
На газ не хватает даже с учётом субсидии, мёрзнет, я без её ведома оплачиваю разницу.
Всю жизнь работать, не пропустить ни дня и мёрзнуть, деля продукты по дням на месяц

У матери такая же картина.

Глядя на всё это я до пенсии должен успеть оставить несколько квартир для аренды, чтобы не умереть от голода. Пенсии мне не нужно и даром, заберите её врагу

отож, план оточення Києва кавалірками в пішій доступності ШРТ із тої ж опери.
з.і.
за два роки роботи в Польщі кілька років тому в персональному кабінеті бачив оцінку що матиму 200 злотих пенсії (без врахування інедексацій)
Востаннє редагувалось flyman в Сер 11 жов, 2023 09:10, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34457
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 09:10

  beee написав:У моей бабушки стаж до 50 лет. Работала с 13 лет. Пенсия такая, что хватает только на хлеб, крупу. Я ей покупаю продукты на год. Соседку прошу покупать мясо (протестует, постоянно думает что я голодаю, так отложились голодные годы)
На газ не хватает даже с учётом субсидии, мёрзнет, я без её ведома оплачиваю разницу.
Всю жизнь работать, не пропустить ни дня и мёрзнуть, деля продукты по дням на месяц

У матери такая же картина.

Глядя на всё это я до пенсии должен успеть оставить несколько квартир для аренды, чтобы не умереть от голода. Пенсии мне не нужно и даром, заберите её врагу

С арендой не все так однозначно. В моем сегменте предложение на ЛОХе просело на 500-1000.То есть тупо, старое объявление висящее уже несколько недель, перечеркнуто и цена ниже на 500-1000.Причем народа физически стает больше. Короче появился народ с баблом который вместо, чтобы арендовать скупает овноблоки для жизни. 🤷‍♂️
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 12:53

  Frant написав:Я точно знаю, що держава щось платить тому ледарю.

Можливо пан Зебра знає, на яку "пенсію" від держави без стажу він зможе розраховувати? На даний момент часу. :mrgreen:
Чекаємо відповіді))))
____________

Пенсійний вік, який зараз починається з 65 років, настане через 27 років для мене і це якщо його не підіймуть вище.
Через 27 років кількість працюючих в Україні в силу демографічного падіння скоротиться удвічі (!!!). Буде 10 млн пенсіонерів, і 5 млн працюючих. Яка буде пенсія? Її не буде.

А взагалі купуючи неодноразово житло на первинному ринку, і автомобілі з салону, я заплатив тільки ПДВ на кілька десятків тисяч баксів. Держава від мене отримала досить пристойно.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 16:17

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Я в пенсионный за 15 лет заплатил очень примерно порядка 3 млн.
Если разбить пенсионный на 10 лет пенсии это 25кгрн в месяц. А заплатят в 11 раз меньше.
Бімба
За ндфл не так обидно, там хотя бы пару квартир в Лондоне есть у кого то.
Метро, мосты пока в процессе
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2154
З нами з: 17.12.22
Подякував: 80 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 16:55

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

beee написав:Я в пенсионный за 15 лет заплатил очень примерно порядка 3 млн.
Если разбить пенсионный на 10 лет пенсии это 25кгрн в месяц. А заплатят в 11 раз меньше.
Бімба
За ндфл не так обидно, там хотя бы пару квартир в Лондоне есть у кого то.
Метро, мосты пока в процессе

Скільки "заплатять" ви з розрахунку в ПФ оцінили, чи як?
Ну і не треба враховувати сюди платежі в ПФ, відмінні від ЄСВ: при купівлі нерухомості чи авто. Вони не враховуються по вашому ІПН, це чисто "додаткові збори".
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34698
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 11 жов, 2023 18:23

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

тех денег, что якобы вы заплатили в ПФ, уже нет. их раздали пенсионерам, инвалидам, детям войны и льготникам, всяким бесконечным чернобыльцам, многодетным, малодетным и сотням других категорий нуждающихся.
у нас вон по последним новостям 3 млн инвалидов только. где ж на всех набрать выплат и пособий? а ментам бесконечные льготы, а судьям, а всяким чиновникам?
а субсидии еще?
и вдобавок,70 лет прославлять партию и античеловеческую систему, 30 лет выбирать популистов, дураков и дармоедов, а потом надеятся на высокий уровень жизни в старости? хаха. строили коммунизм 70 лет, а потом еще 30? получите.
заодно посчитайте, сколько налогов за жизнь платит немец или даже поляк. в абсолютных цифрах.
уровень жизни стоит очень дорого, в такой стране как Украина хорошо хоть с голоду никто не помирает

сейчас вон метро на виноградарь строят черепашьими темпами, зато кличко лучший мэр и набирает большинство. где логика? я не знаю. но точно знаю что киевляне не хотят метро, судя по всему
smdtranz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 294
З нами з: 05.08.13
Подякував: 7 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1819202122 ... 31>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 34795
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 сер, 2020 09:36
Игорь12
43 46418
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 лис, 2018 13:36
nalim
10 14159
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 25 сер, 2017 23:52
maxser
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама