Що робити у випадку ДТП?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
Повідомлення Додано: Суб 26 лют, 2011 13:56

Що робити у випадку ДТП?

У випадку ДТП необхідно:
    включити аварійну сигналізацію та встановити знак аварійної зупинки;
    надати першу медичну допомогу потерпілим і, якщо буде потреба, викликати швидку медичну допомогу;
    не переміщувати транспортний засіб і предмети, які мають відношення до ДТП;
    зробити все можливе, щоб зберегти сліди ДТП;
    повідомити про ДТП органи ДАІ або найближчий підрозділ міліції, записати прізвища та імена очевидців, інформацію про співробітників ДАІ;
    до проведення медичного огляду не вживати без призначення медичного працівника алкоголь, наркотичні засоби, а також лікарські препарати, крім тих, що входять до фіційно затвердженого складу аптечки;
    безпосередньо з місця ДТП необхідно подзвонити до сервісної служби страхової компанії;
    під час огляду місця події і транспортних засобів будьте активними спостерігачами;
    всі пояснення, що стосуються ДТП, бажано писати власноручно;
    вимагайте від співробітників ДАІ довідку про ушкодження ТЗ встановленого зразка (затверджено наказом МВС України від 22.10.2003р.), з докладним переліком ушкоджень;
    наполягайте на проведенні медичної експертизи (адреса найближчого пункту дізнайтеся у співробітника ДАІ);

На місці ДТП ніколи не можна:
    визнавати свою провину;
    давати будь-які зобов'язання майнового або немайнового характеру;
    підписувати документи, які викликають у Вас підозру, або з якими Ви не згодні.
Oranta
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 лют, 2012 14:36

Аваря

Вітаю!
Я громадіаннин полщи та маю машину з полскою реєстрацйою. Мав я ДТП не через мене. Приізали даішники(началник ДАІ). Він знав що від мене гроші не отримає тому станов по строні чоловіка яки вдарив в мій зад! (взнав я пізніше що це знакомі) Каже що в протоколі напише що це моя винн і все. Не знав я що робити і написали ми що не маємо претензі. Думаю що коли я поіхав цей чоловік дав йому гроші. Моя аварія коштувала б його 1500 гривіен. Що мав я зробити?
polak24
 
 
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2012 12:07

polak24 складати протокол. Для цього викликати аварійного комісара страхової компанії... далі по протоколу
CostaS
Аватар користувача
 
Повідомлень: 183
З нами з: 13.02.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 27 бер, 2012 17:37

  CostaS написав:polak24 складати протокол. Для цього викликати аварійного комісара страхової компанії... далі по протоколу

Из Польши ? Как вы себе это представляете ?
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 бер, 2012 11:52

  bolex написав:
  CostaS написав:polak24 складати протокол. Для цього викликати аварійного комісара страхової компанії... далі по протоколу

Из Польши ? Как вы себе это представляете ?


Зачем из Польши? А если он на границе "гражданку" купил нашенскую... И второй должен быть застрахован - сказал бы: прошу, пана, викликать будем
CostaS
Аватар користувача
 
Повідомлень: 183
З нами з: 13.02.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 вер, 2015 15:05

о чем все забыли.. или забили

Oranta
И, как всегда, страховщики ничего не говорят о выплатах пострадавщим ущерба по жизни и здоровью. Все молчат - в итоге там копеечные суммы :evil: . Даже по открытым данным (http://finclub.net/analytics/poterpevsh ... olshe.html) всего 3,05% от общей суммы выплат пришлось на оплату лечения увечий. А все почему? Никто не подает соответствующие запросы в СК на оплату лечения :| .
vkladchiik
 
Повідомлень: 443
З нами з: 30.07.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 9088
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 кві, 2016 10:27
Клаус
11 12539
Переглянути останнє повідомлення
Пон 28 гру, 2009 10:17
Edwin
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама