Карта Visa в USD. 1% при расчете за конвертацию.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
Повідомлення Додано: П'ят 13 кві, 2012 08:50

Карта Visa в USD. 1% при расчете за конвертацию.

Господа, помогите пожалуйста. Имею карту Visa Classic в USD от Аваля. Честно говоря задолбало их кормить на каждом шагу. С какого беса я должен платить им 1% за конвертацию при оплате товаров в магазине долларовой картой ? А если снимаю с этой карты в банкомате гривну, они вообще считают курс чуть ли не по 7.50 за 1 доллар.

В каком из больших банков не берут даную комиссию ? И вообще адекватное отношение к тарифам ?
Gona
 
Повідомлень: 51
З нами з: 21.02.07
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 кві, 2012 09:14

Закрив 2 роки назад карту аваль, як почали вводити оплату за те що я тримаю в них гроші!!

поповнити комісія, зняти комісія :!: , осбслуговування комісія??? шо за на

Маю карату Прокредит (відділень не багато ) проте,

На залишок % нараховуєтсья мені, а не я банку (зараз 7 %), карта класік всього 20 грн, без жодної плати за обслуговування на цілий рік, при розрахунках нею мені 0,5 % від покупки повертають на карту!

карти віза класік при розрахунках в інших валютах використовують курс віза (на той день)

варто мати на кожну валюту по карті і розраховуватись саме тою валютою в якій картка



є схожі хороші умови в Астра банку, (можливо інші)
JezJersy
 
Повідомлень: 337
З нами з: 12.10.08
Подякував: 4 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 кві, 2012 09:16

Gona

Попробуйте открыть гривневую карточку в любом удобном Вам банке, заносите на счет нал и расплачивайтесь в торговой сети. :)
dimochka64
Аватар користувача
 
Повідомлень: 786
З нами з: 10.12.08
Подякував: 36 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 17581
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 лют, 2019 21:19
la9
11 18288
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 жов, 2018 05:26
rtfmnet
1 3741
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 лип, 2018 17:38
Faceless
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама