Платіжна система EasyPay

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
  #<1234 ... 217>
Повідомлення Додано: П'ят 10 лют, 2012 18:05

Получение кода

  serg69m написав:народ хто знає: хочу активувати в системі банківську карту, треба якийсь код EASYPAYCHECK. кому банк такий код давав?

ось інфо з сайту easypay.ua
"Для активації платіжної карти введіть шестизначний код EASYPAYCHECK(XXXXXX) та натиснить "Активувати".
Дізнатись код Ви зможете у службi підтримки Вашого банку-емітенту, з повідомлення від смс-банкінгу або з виписки банку-емітенту Вашої карти."


Я получал в справочной службе своего банка
aleksey
 
Повідомлень: 64
З нами з: 06.11.08
Подякував: 1 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 лют, 2012 01:10

aleksey
моя банка Руский Стандарт відморозився: "ніяких кодів не маємо і не знаємо де взяти"...(((
serg69m
 
Повідомлень: 490
З нами з: 28.07.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 лют, 2012 02:21

Пробуйте ещё ...

  serg69m написав:aleksey
моя банка Руский Стандарт відморозився: "ніяких кодів не маємо і не знаємо де взяти"...(((


говорят со вторника потепление:), может и дело тогда пойдёт
ну а если сУрьЁзно, то регистрировал карты укрсиба и втб, все ок
правда, переспрашивали, что за код такой нужен, я читал слово в слово инфо как указано на сайте, после минуты уточнения возвращались и диктовали
aleksey
 
Повідомлень: 64
З нами з: 06.11.08
Подякував: 1 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 лют, 2012 12:00

код EASYPAYCHECK з банки

після письмового запиту в інтернет-банкінгу - банка Руский стандарт надіслала код )))
serg69m
 
Повідомлень: 490
З нами з: 28.07.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 лют, 2012 16:11

Платежная система Еasypay

10.01.2012 закинул 30 гривен на вебмани, чека не дало, месяц звонков на сервис отняло ещё 20 гривень с телефона. Да, согласен, деньги не большие, но мне они были срочно нужны там (да и вообще то я их выкидывать не собирался), но смысл в том, что я отправлял и отправляю и по 100 и по 500 гривень. Оказывается я не слабо рисковал! В прошлый раз отправлял туда же почти 100 гривен и чека опять не дало (терминал другого города). Я с ужасом вижу, что терминал easypay (сразу не обратил внимания, да и вопрос с деньгами тогда ещё "висел"). Благо те 100 гривен дошли. А так, - что доказывать? В общем разводилово, не советую пользоваться! По опыту пользования - часто чеки не дают. А без него, убедился, ничего не докажешь!
yatsenkovova
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 лют, 2012 16:06

  yatsenkovova написав:...часто чеки не дают...


я, на всякий випадок, роблю фотку екрану з кінцевою сумою внесених коштів. і не рекомендую вносити кошти в багатолюдних приміщеннях, бо чековий рулончик не безкінечний. )
serg69m
 
Повідомлень: 490
З нами з: 28.07.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 кві, 2012 15:24

У меня возле работы несколько терминалов, решил попробовать. С целью тестирования пополнил кошелек картой VISA на 8 грн., сняло комиссию 8 коп.
Пополнил с кошелька номер киевстар на 1 грн. - получилось без комиссии, пополнение практически мгновенное. Приватбанк за платеж в пользу укртелекома берет 1 грн. комиссии, вот хочу оставить их без этого дохода... Попробовал пополнить на 7 грн. домашний телефон укртелеком (вводил номер телефона с кодом города). После проведения платежа можно распечатать квитанцию, там указан идентификатор операции. Не знаю, насколько это можно назвать "документом". Через несколько дней позвоню в укртелеком, узнАю как там мой платеж.
marchello
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лип, 2012 19:11

  aleksey написав:
  serg69m написав:народ хто знає: хочу активувати в системі банківську карту, треба якийсь код EASYPAYCHECK. кому банк такий код давав?

ось інфо з сайту easypay.ua
"Для активації платіжної карти введіть шестизначний код EASYPAYCHECK(XXXXXX) та натиснить "Активувати".
Дізнатись код Ви зможете у службi підтримки Вашого банку-емітенту, з повідомлення від смс-банкінгу або з виписки банку-емітенту Вашої карти."


Я получал в справочной службе своего банка


А по смс банкингу можно этот код увидеть?
gontar
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лип, 2012 21:12

  gontar написав:
  aleksey написав:
  serg69m написав:народ хто знає: хочу активувати в системі банківську карту, треба якийсь код EASYPAYCHECK. кому банк такий код давав?

ось інфо з сайту easypay.ua
"Для активації платіжної карти введіть шестизначний код EASYPAYCHECK(XXXXXX) та натиснить "Активувати".
Дізнатись код Ви зможете у службi підтримки Вашого банку-емітенту, з повідомлення від смс-банкінгу або з виписки банку-емітенту Вашої карти."


Я получал в справочной службе своего банка


А по смс банкингу можно этот код увидеть?


В СМСках по картам "Кредит-Агриколь" такой код видно. Думаю, это может зависеть от банка-эмитента карты - присылает он доп.инфо или нет.
AntonK
 
Повідомлень: 1656
З нами з: 09.03.07
Подякував: 1390 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 лип, 2012 21:22

AntonK А где еще этот код можно посмотреть?
gontar
 
 
  #<1234 ... 217>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
864 342542
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 жов, 2023 12:41
valya
IPAY платежная система
cl_ua » Пон 05 гру, 2016 02:21
9 12265
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 лют, 2021 22:18
valya
0 15754
Переглянути останнє повідомлення
Сер 30 гру, 2020 05:28
marinazhdanova
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама