Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #123>
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 08:49

Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету?

доброго дня
шановні, проясніть будь ласка кілька питань
1-де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету?
мається на увазі цифри від податку на спадок, від екологічного податку, акцизного збору конкретно від тютюну й тп??????
де можна побачити цифру кількості платників податку на фіз осіб??????
забиваю в гугл Звіт про виконання бюджету 2011 року-- повної звітності не бачу.
2- бачу в пресі наступне повідомлення

По словам председателя ГНСУ в г. Киеве Ирины Носачевой, киевские миллионеры задекларировали доход за 2011 год на сумму 4 млн 896 млн грн, и уплатили в бюджет почти 227 млн грн налога на доходы физических лиц.

Таким образом, миллионеры заплатили налог на доходы физических лиц в среднем по ставке 4,6%, хотя по закону должны платить 17%. Для тех, чей месячный доход не превышает 10 минимальных зарплат, а это большинство граждан, ставка составляет 15%.


проясніть конкретніше -що се за пільги?????


у мене є ще багато подібних запитань, на які хотілося б отримати конкретну відповідь знаючих людей.
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:05

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

  dymdym написав:де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету?

http://treasury.gov.ua/main/uk/publish/category/23593 или http://www.treasury.gov.ua/main/uk/docc ... Dir=146477 ну и может чуть-чуть на сайтах местных казначейств (данные по Вашему городу/области) будет конкретика. Это +/- Ваш вопрос.
Востаннє редагувалось apollo в Сер 05 вер, 2012 09:01, всього редагувалось 2 разів.
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:13

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

  dymdym написав:задекларировали доход за 2011 год на сумму 4 млн 896 млн грн, и уплатили в бюджет почти 227 млн грн налога на доходы физических лиц.Таким образом, миллионеры заплатили налог на доходы физических лиц в среднем по ставке 4,6%, хотя по закону должны платить 17%.


Не ведитесь на риторику ГНИ. Смотрите: 4,896 млн. * 4,6% = (~) 227 млн.
По математике "5", по логике "2"!

Поверьте, все насчитали и заплатили налог по ставке 15 (17) %, НО
  dymdym написав:задекларировали доход за 2011 год на сумму 4 млн 896 млн грн
- задекларировали ДОХОД! Но не каждый ДОХОД входит в базу налогообложения. Плюс есть "податкова зныжка", но это не в этом случае.
К примеру, я продал апартаменты в Киеве стоимостью 10 млн. грн.
Я ЗАДЕКЛАРИРОВАЛ эту сумму как ДОХОД, полученный за конкретный календарный год. Но насчитал и уплатил ПДФО ровно 0,00 грн., если это была первая моя сделка по продаже недвижимости в конкретном году и объект недвижмости находился у меня в собственности более 3-х лет (п. 172.1 НК Украины). Т.е. ГНИ отрапортовало, что я (конечно же миллионер) задекларировал 10 млн. грн. ДОХОДА и заплатил 0,00 грн. НАЛОГА.

И это самый простой пример. А если говорить о продаже инвестиционных активов (напр. корпоративных прав и ценных бумаг), там налог платится не с вырученной суммы (ДОХОДА), а с "инвестиционной прибыли".

Так что "учите матчасть" ;)
Востаннє редагувалось apollo в Вів 04 вер, 2012 10:13, всього редагувалось 1 раз.
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:16

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

  dymdym написав:проясніть конкретніше -що се за пільги
вся статья 165 Налогового кодекса - 49 видов доходов, которые НЕ включаются в базу налогообложения.
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:54

ясно
тобто статистика закрита, податки ныхто не платить

ну а іще питаннячко

зведений бюджет України 2008 рік 227164,8 млн. грн.
Податок на додану вартість 92082,6 млн. грн. 40,5%
Акцизний збір 12783,1 млн. грн. 5,6%
Податки на міжнародну торгівлю 12302,0 млн. грн. 5,4%
Податок з доходів фізичних осіб 45895,8 млн. грн. 20,2%
Податок на прибуток підприємств 47856,0 млн. грн. 21,1%
Платежі за використання природних ресурсів 9292,0 млн. грн. 4,1%
всього- 96.9%
всі інші податки й збори= 3.1% Й се при тому що

наприклад, в будівельній галузі м. Київа приблизна оціночна вартість отримання необхідних дозвільно-узгоджувальних документів становить близько 10% від загальної вартості проекту, придбання землі — близько 25% (в Київі вводиться приблизно млн кв м житла, по середній ціні кв м= 2750$, 8 октября 2008 р. $=5,26-5,55 гр). Також у зведеному бюджеті не прослідковуються адекватні суми надходжень ані від податок на продаж житла на втроинному ринку,- податок= 5% від доходу, отриманого від продажу або обміну(для розуміння обсягів,- кількість представлених до продажу квартир в травні 2012 року на вторинному ринку житла Києва збільшилася на 4% щодо квітня і склала 17335 квартир.), ані від податку на спадщину, ані від транзиту,- ні від чого.

де можна прослідкувати у бюджеті багатомільярдні надходження від надання дозволів, продажу землі, продажу квартир на вторинному ринку, й тп тіко по одному місту київу??????? чому такий кричущій бєспрєдєл просто явно прослідковується??????
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 10:03

  dymdym написав:де можна прослідкувати у бюджеті багатомільярдні надходження від надання дозволів, продажу землі, продажу квартир на вторинному ринку, й тп тіко по одному місту київу???????

помониторьте декларации о доходах наших "можнодурців" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 10:07

  apollo написав:
Так что "учите матчасть
" ;)


спасибі за пораду й розяснення
я з задоволенням буду вчитись й слухати
знаючих людей.
ШО до статистики. Я просто не можу повірити шо твориться подібний беспредєл, я думав шо я ламер й тому неможу найти статистики... як же так????????чому допущений сей бєспрєдєл???як так сталось???
2-про податок на продаж майна- ачи не здається тоі шо описана тобою процедура теж є повним бєспрєдєлом??????
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 10:08

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

1.
  dymdym написав:наприклад, в будівельній галузі м. Київа приблизна оціночна вартість отримання необхідних дозвільно-узгоджувальних документів становить близько 10% від загальної вартості проекту, придбання землі — близько 25%


А Вы уверены, что 10% на документы + 25% на землю это % от общей ОФИЦИАЛЬНОЙ/БАЛАНСОВОЙ/БЕЗНАЛИЧНОЙ стоимости? ;) Покажите мне хоть одну строительную компанию, по финотчётности которой за конкретный введённый в эксплуатацию объект именно такие суммы/пропорции заложены в стоимость квдратных метров "на отдачу"...

2.
  dymdym написав:де можна прослідкувати у бюджеті багатомільярдні надходження від надання дозволів, продажу землі


См. п. 1. Это (я думаю) МОЖНО проследить в личном семейном бюджете Черновецкого/Попова/и пр.

3.
  dymdym написав:в Київі вводиться приблизно млн кв м житла
,
  dymdym написав:податок на продаж житла на втроинному ринку
не мешайте в кучу первичный и вторичный рынок.
3.1. Первичный - реализацию (объём/динамику/пр.) в офиц. бюджетной статистике Вы не увидите. Застройщик даже сдав дом в эксплуатацию и распродав все квартиры может вполне легально показывать прибыль 0,10 грн. и обьзательства по НДС 0,20 грн. Деньги от покупателей НИКОГДА не закачиваются застройщику НАПРЯМУЮ, а идут через хитрый "Фонд фінансування будівництва"/"Інвестиційний фонд"/"Компанію з управління активами" и пр. Количество введённых квадратных метров (НЕ квартир) вы увидите в офиц. статистике, например, на сайте Держслужби статистики.

3.1. Вторичный - НИКОГДА объём (как в штуках, так и в гривнах) реализованных на вторичном рынке объектов не совпадёт с потоком в бюджет, именно по причине того, что не каждая реализация объекта недвижимости (я думаю - можете кидаться тапками - не более 10% объектов) формирует обязательный к ДЕКЛАРИРОВАНИЮ доход и обязательный к УПЛАТЕ налог на доходы (краткий экскурс на тему "почему" в предыдущем посте)

4.
  dymdym написав:кричущій бєспрєдєл
не сочтите за нападку (серьёзно, это ... ммммм... скорее ирония) а Вы давно в Украине живёте? ;)
Востаннє редагувалось apollo в Вів 04 вер, 2012 10:09, всього редагувалось 1 раз.
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 10:09

  dym написав:
  dymdym написав:де можна прослідкувати у бюджеті багатомільярдні надходження від надання дозволів, продажу землі, продажу квартир на вторинному ринку, й тп тіко по одному місту київу???????

помониторьте декларации о доходах наших "можнодурців" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

звідки у тя мій нік???????? :D
а взагалі-то я серьозно хотів би подивитись на статистику
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 10:12

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

  dymdym написав:кількість представлених до продажу квартир в травні 2012 року на вторинному ринку житла Києва збільшилася на 4% щодо квітня і склала 17335 квартир.
"представлених до продажу" та "проданих", як то кажуть, двє большіє разницы.
Количество сделок есть только в недрах Минюста (Реєстр правочинів), данные из которого ... опа... опять непубличны, а только периодически выплёвываются Минюстом в статейках и взагали.
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама