Олігархія. Аргументи за, аргументи проти.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #1234 ... 14>
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 08:53

Олігархія. Аргументи за, аргументи проти.

Хочу відкрити окрему тему, шоб не флудити в інших. Шановні, пропоную до уваги 2 точки зору на олігархію. Одну від мене, іншу представляє детройтред.

суть позицій
детройтред- Многие выставки и приглашенные Пинчуком деятели культуры способствуют росту просвещения в Украине. ("Просвеще́ние — передача знаний, распространение знаний и культуры".)

дим- пинг-чуки мають відати награбоване, відсидіти рочків 5-7, якшо не замішані в заказних вбивствах, шо дуже сумнівно, й з чистой совістю будь- ласка -розповсюджуй знання.

пм Тут мене питали про куна й йо доктрину, чорне й біле, й тп, то цитую луньюй
Кун воздерживался от четырех вещей: он не вдавался в пустые размышления, не был категоричен в своих суждениях, не проявлял упрямства и не думал о себе лично.
Тож я абсолютно не катагоричний саме в руслі куна. Віддай награбоване- розповсюджуй знання, я тіко за.
Питання в іншому- поки злодій однією рукою краде, чому доброму він може навчити, навіть роздаючи милостиню іншою????????????

отож шановні, прошу висловлюватись
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:11

Re: Олігархія. Аргументи за, аргументи проти.

  dymdym написав:поки злодій однією рукою краде, чому доброму він може навчити, навіть роздаючи милостиню іншою?

Большинство людей на Земле именно так жили и живут.
Встречный вопрос: зима это хорошо или плохо? Или у вас есть реальный план по изменению олигархической модели на тиранию или демократию?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:17

  mortimer написав:
  dymdym написав:поки злодій однією рукою краде, чому доброму він може навчити, навіть роздаючи милостиню іншою?

Большинство людей на Земле именно так жили и живут.
Встречный вопрос: зима это хорошо или плохо? Или у вас есть реальный план по изменению олигархической модели на тиранию или демократию?


Питання не в тому живуть так чи ні. Питання в тому- чи потрібно з сим морально погоджуватись ще й дякувати сій наволочі за доброту??????????
а план є- амнімністувати вкрадені капітали й заствити платити з них податок- не згодяться, а вони не згодяться платить повністю- на нари
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:23

Re: Олігархія. Аргументи за, аргументи проти.

хе-хе;) вкрав і трохи віддав то очевидно менше зло ніж вкрав і не віддав чи вбив і вкрав, але все ж зло...
chipmunk
 
Повідомлень: 9005
З нами з: 15.04.09
Подякував: 562 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:24

  dymdym написав:
  mortimer написав:
  dymdym написав:поки злодій однією рукою краде, чому доброму він може навчити, навіть роздаючи милостиню іншою?

Большинство людей на Земле именно так жили и живут.
Встречный вопрос: зима это хорошо или плохо? Или у вас есть реальный план по изменению олигархической модели на тиранию или демократию?


Питання не в тому живуть так чи ні. Питання в тому- чи потрібно з сим морально погоджуватись ще й дякувати сій наволочі за доброту??????????
а план є- амнімністувати вкрадені капітали й заствити платити з них податок- не згодяться, а вони не згодяться платить повністю- на нари
Утопия.. Какие "нары"? Ежели вся система это их "плоть и кровь"? Она создавалась именно такой- дабы вопрос "нар" никогда и не стоял для "элиты"
Maleficarum
 
Повідомлень: 20416
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:32

  Maleficarum написав: Утопия.. Какие "нары"? Ежели вся система это их "плоть и кровь"? Она создавалась именно такой- дабы вопрос "нар" никогда и не стоял для "элиты"

добре, давай відкинемо нари- чи маємо ми ціловать дупи олігархів за то шо вони роздають милостиню???????
а шо до нар- то нари цілком можливі най й не для всіх й ходори з гусєм, бабом й тп сьому підтвердження. А саму систему треба ламати підняттям ролі середнього класу
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:34

  chipmunk написав:хе-хе;) вкрав і трохи віддав то очевидно менше зло ніж вкрав і не віддав чи вбив і вкрав, але все ж зло...

Э багато інших варіантів.
1. Вкрав і закопав в землю. (грубо, вкрав завод підняти його не зміг і він стоїть і не працює, а розвалюється)
2. Вкрав, розібрав по кусочкам і вивіз за кордон.
3. Вкрав, запустив в роботу, побудував нові цехи, зарплату людям виплачує достойну.
4. Ніхто не вкрав, і воно само розвалилося.
5. Ніхто не вкрав, і люди туди ходили працювати і нагоподарювалися до того що воно розвалилося вже з їхньою допомогою.
6. Вкрав? А що таке "вкрав"? По идеям Детроита, то сам факт, що хтось веде бізнес із найманою працею - то він вже "вкрав". Тому вимагаю чітких кордонів терміну "вкрав". Бо якщо підходити з Марксистської точки зору, то людина яка купила кавуни у Херсоні і продав їх в Київі - він також "вкрав".
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:36

Re: Олігархія. Аргументи за, аргументи проти.

  dymdym написав:чи потрібно з сим морально погоджуватись ще й дякувати сій наволочі за доброту?

Не нужно. Вас никто не обязывает.
Если кто кого и должен благодарить, так это олигатор своих недалёких малообеспеченных спонсоров.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:46

  mortimer написав:
  dymdym написав:чи потрібно з сим морально погоджуватись ще й дякувати сій наволочі за доброту?

Не нужно. Вас никто не обязывает.
Если кто кого и должен благодарить, так это олигатор своих недалёких малообеспеченных спонсоров.

я не для ся питаю- я тут про насадження думки про добрих урієв вєнєдіхтичей
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 09:49

Re: Олігархія. Аргументи за, аргументи проти.

  dymdym написав:я не для ся питаю- я тут про насадження думки про добрих урієв вєнєдіхтичей

Так много разных "мыслей" разными людьми насаждается. Одни продают Иегову, другие - Кока-колу. Как определить чужую правоту?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
  #1234 ... 14>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
44 12092
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 жов, 2012 11:18
dymdym
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама