А яким є середній вік виходу на пенсію?????

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2012 10:03

А яким є середній вік виходу на пенсію?????

Є ТАКА статистика??????
ну з врахуванням виходу на пенсію військових у 45 років й тп льготних категорій. Щось я неможу знайти. Допоможіть будьте ласкаві
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2012 10:06

гугль виносить на наступну інфу
Средний возраст выхода на пенсию составляет 43 года


Предложение Минтруда - повысить минимальный возраст выхода на пенсию военнослужащих - заинтересует их в более длительной службе.

Такое мнение высказал заведующий сектором Департамента пенсионного обеспечения Министерства труда и социальной политики Анатолий Приз во время круглого стола в Киеве

"Законодательное урегулирование вопроса постепенного повышения минимально необходимой выслуги лет для выхода на пенсию по выслуге лет с 20 лет до 25, независимо от возраста, будет способствовать заинтересованности военнослужащих в более длительной службе, поможет в дальнейшем продвижении по службе", - пояснил Приз.

По его мнению, возрастной разрыв в начислении пенсий необходимо сокращать.

"Нельзя, чтобы женщина шла на пенсию в 60 лет, когда трудоспособный человек, офицер уходил на пенсию в 40 лет", - подчеркнул Приз.

Так, по данным Минтруда, на протяжении 2010 года в Украине было назначено около 20 тыс. пенсий, из которых 12 тыс. имеют льготное начисление, то есть начиная с 15 до 20 лет рабочего стажа (выслуги). Средний возраст тех пенсионеров, вышедших на пенсию в 2010 году, - 43 года.

але се мабуть військових лише стосується
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2012 15:32

й ще питання- яка частка поступлень в пенсійний фонд йде на утримання апарату пенсійного фонду??????
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2012 16:20

dymdym не правильный вопрос, нужно так: какая часть средств уплаченных в ПФ доходит до самого ПФ? :mrgreen:

А сотрудники ПФ являются госслужащие и вполне логичным было бы платить им из бюджета :wink:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2012 08:26

  ТупУм написав:dymdym не правильный вопрос, нужно так: какая часть средств уплаченных в ПФ доходит до самого ПФ? :mrgreen:

А сотрудники ПФ являются госслужащие и вполне логичным было бы платить им из бюджета :wink:

1- тобто шо означа доходить?????? розшифруй
я то думав доходить все шо означене, й звідти йде на утримання апарату
2- згоден, але давай розберемось- а який у пенс фонду апарат й які він хвункції виконує
Ну от захожу я на сайт пенсійного фонду http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/index- ну й де я там можу побачити
а- загальну кількість апарату пенс фонду
б- загальну структуру й розподіл апарату по регіонах
в- бюджет апарату
г- джерела наповнення пенс фонду у конкретних цифрах
д- середній вік виходу на пенсію
е- структура пенсійних виплат... ну тобто скіко доля міні пенсій, скіко середніх, скіко високих
й тд й тд
Й так по всім відомствам. Нє ну окремі відповіді з гріхом наполовину можна віднайти, але ну має ж бути якась зведена статистика, шоб без напруги, сісти й розібратись спокійно з цифрами?????????
ну підкажіть хоч щось, бо гугль далеко не завше дає потріні відповіді, а там де дає пошук займає забагато часу.
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2012 09:35

dymdym я бы сам много чего хотел бы знать из заданного. :wink:

Мне больше интересно, почему я не могу отказаться от пенсии (отчислений в ПФ)? =)
Если бы эти средства, которые идут на отчисления в ПФ я бы собирал сам лично, то на пенсии жил бы припеваючи! А так эти отчисления идут на содержание неизвестных мне пенсионеров, что в итоге получу я? Да дырку от бублика :mrgreen:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2012 12:17

  ТупУм написав:dymdym я бы сам много чего хотел бы знать из заданного. :wink:

Мне больше интересно, почему я не могу отказаться от пенсии (отчислений в ПФ)? =)
Если бы эти средства, которые идут на отчисления в ПФ я бы собирал сам лично, то на пенсии жил бы припеваючи! А так эти отчисления идут на содержание неизвестных мне пенсионеров, что в итоге получу я? Да дырку от бублика :mrgreen:


1- тупум, любодрузь, ну я не вірю шо означеної інфи не існує в природі, допоможи, давай разом пошукаєм
2- поясни про єсліби, мі так не здається
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 15:08

  dymdym написав:
  ТупУм написав:dymdym я бы сам много чего хотел бы знать из заданного. :wink:

Мне больше интересно, почему я не могу отказаться от пенсии (отчислений в ПФ)? =)
Если бы эти средства, которые идут на отчисления в ПФ я бы собирал сам лично, то на пенсии жил бы припеваючи! А так эти отчисления идут на содержание неизвестных мне пенсионеров, что в итоге получу я? Да дырку от бублика :mrgreen:


1- тупум, любодрузь, ну я не вірю шо означеної інфи не існує в природі, допоможи, давай разом пошукаєм
2- поясни про єсліби, мі так не здається


На мою думку, ховають таку інфу. Ми бачимо тільки загальні цифри.
Наприклад, не раз чув про бабусь, які працювали ще при Щербицькому в апараті партії і тому подібне, і вийшли на пенсію ще при УССР - та отримують підвищені пенсії всі 20 років.
Костянтин
 
Повідомлень: 59
З нами з: 30.03.06
Подякував: 12 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2012 07:42

  Костянтин написав:
На мою думку, ховають таку інфу. Ми бачимо тільки загальні цифри.
Наприклад, не раз чув про бабусь, які працювали ще при Щербицькому в апараті партії і тому подібне, і вийшли на пенсію ще при УССР - та отримують підвищені пенсії всі 20 років.

блін, й як так
начебто профільний форум, а ніхто нічо не знає й підказати нічо не може...
знаєш кость, я думаю інфа не секретна, просто тр знати де її шукати. Я от не знаю, нажаль.
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2012 08:25

dymdym обещаю поискать, если найду, размещу информацию здесь.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 17068
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 січ, 2021 17:42
Ген
11 34884
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 сер, 2020 09:36
Игорь12
Як збільшити пенсію
Ірина_ » Пон 24 лют, 2020 16:08
1 6895
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 28 лют, 2020 17:39
interagros24
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама