Cхема опадаткування на реальних прикладах

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #1234>
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:11

Cхема опадаткування на реальних прикладах

Роздивимось наступні 2 ситуації-
а- я співробітник ріелтерскої агенції
б- я самостійний ріелтор єдинщік
Скільки податків я маю сплатити в тому й іншому випадку, якшо я припустим, продаю 1 квартиру за 100 000 доларів у місяць?
а- мій наймач відшкодовує всі затрати, сплачує державі пдв + податок з прибутку, й виплачує мені зп з якої я плачу под на фіз осіб 15% + єдиний соціальний збір 35%. Я правильно розумію?
б- мені дістається за надану послугу наприклад 2% = 2 000 баксів
я спачую пдв=20% + ед соц внесок 35% + ставка для єдин 215 грн??????????????

проясніть схематику виплати податків. В чому я помиляюсь??
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:19

Re: схема опадаткування на реальних прикладах

  dymdym написав:В чому я помиляюсь?
хотя бы в том, что:

  dymdym написав:мій наймач відшкодовує всі затрати, сплачує державі пдв + податок з прибутку
кто такой "наймач"? "Наниматель" имущества? "Работодатель" для тебя как наёмного работника?

  dymdym написав:я спачую пдв=20% + ед соц внесок 35% + ставка для єдин 215 грн?

Если ты наёмный работник, то о каком НДС может идти речь? Его там не было, нет и не будет.
Если ты владелец бизнеса, использующий упрощённую систему, то 215 грн. единого только для 1 и 2 группы. НДС там нет.
Если ты владелец бизнеса, использующий упрощённую систему, то НДС будет только в том случае, если ты в 3-4 группе, но при этом единый будет не 215 грн., а 3% от дохода.
Про 5-6 группу ваще молчим.
Если есть налог на прибыль, то ни о каком едином речь тоже не идёт.
Всё в кучу смешал...

З.Ы. Мож хватит темы плодить? Хоть бы в одной до конца разобрались :mrgreen:
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:33

  apollo написав:
  dymdym написав:В чому я помиляюсь?
хотя бы в том, что:

  dymdym написав:мій наймач відшкодовує всі затрати, сплачує державі пдв + податок з прибутку
кто такой "наймач"? "Наниматель" имущества? "Работодатель" для тебя как наёмного работника?

  dymdym написав:я спачую пдв=20% + ед соц внесок 35% + ставка для єдин 215 грн?

Если ты наёмный работник, то о каком НДС может идти речь? Его там не было, нет и не будет.
Если ты владелец бизнеса, использующий упрощённую систему, то 215 грн. единого только для 1 и 2 группы. НДС там нет.
Если ты владелец бизнеса, использующий упрощённую систему, то НДС будет только в том случае, если ты в 3-4 группе, но при этом единый будет не 215 грн., а 3% от дохода.
Про 5-6 группу ваще молчим.
Всё в кучу смешал...

З.Ы. Мож хватит темы плодить? Хоть бы в одной до конца разобрались :mrgreen:


1-наймач= роботодавець
2- в випадку б я самостійний єдинщик
я конкретно все описав
3- тобто в випадку єдинщика який у мя обіг??? я ж посередник? сто штук чи дві штуки?/
перше нездыйснене, значить я виплачую 3% від 2 000= 60 бакінскіх????(((((((((((((
4- так я не вкурюю помимо 60 бакынских, я сплачується пдв з послуги?? я сплачую 35% соц податку????????
5- я опускаю вас з небес на землю, й пропоную конкретний розговор а не бла бла бла
по тут мі закидали шо ріелтору єдинщику треба 500 документів оформлювати шоб квартирку продати й весь податковий кодекс знати
так се чи ні??
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:43

Re: схема опадаткування на реальних прикладах

  dymdym написав:весь податковий кодекс знати
а я это советую всем знать. А тебе, меж проч, в первую очередь. Раз ты такие темы заводишь, то почитай для начала эту занятную книженцию...
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 12:55

  apollo написав:
  dymdym написав:весь податковий кодекс знати
а я это советую всем знать. А тебе, меж проч, в первую очередь. Раз ты такие темы заводишь, то почитай для начала эту занятную книженцию...

конкретная схема схема виплат буде??
повторюю питання-
Скільки КОНКРЕТНО податків я маю сплатити як єдинщик ріелор якшо я припустим, продаю 1 квартиру за 100 000 доларів у місяць, а моя винагорода= 2% від суми продажу кв, тобто 2000 баксів?

я спачую пдв=20% + ед соц внесок 35% + 3%= 400 + 700 +60 = 1 160 бакінскіх?????????????
я правиильно вираховую чи ні? як правильно рахувати??
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 13:02

Re: схема опадаткування на реальних прикладах

  dymdym написав:я спачую пдв=20% + ед соц внесок 35% + 3%= 400 + 700 +60 = 1 160 бакінскіх?????????????я правиильно вираховую чи ні?

Грубо? ДА!

Если ты сам за себя, если у тебя нет наёмных работников, если ты не считаешь/не имеешь входящие затраты (налоговый кредит), если мы не вдаёмся в магический налоговый кодекс, если... да, ты правильно посчитал...
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 13:13

  apollo написав:
  dymdym написав:я спачую пдв=20% + ед соц внесок 35% + 3%= 400 + 700 +60 = 1 160 бакінскіх?????????????я правиильно вираховую чи ні?

Грубо? ДА!

Если ты сам за себя, если у тебя нет наёмных работников, если ты не считаешь/не имеешь входящие затраты (налоговый кредит), если мы не вдаёмся в магический налоговый кодекс, если... да, ты правильно посчитал...

питання 2
а скіко ріелтор заплатить податків якшо він працює сам-один, але працює за загальною схемою?????
тобто замість 3% єдинщика він би сплачував податок на прибуток підприємств= з 1 квітня 2011 року по 31 грудня 2011 року включно - 23 відсотки, так?
чи сплачувалась би при сьому податок з фіз особи?? єд внесок??
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 14:15

Re: схема опадаткування на реальних прикладах

  dymdym написав:а скіко ріелтор заплатить податків якшо він працює сам-один, але працює за загальною схемою?
опять грубо, но:
23% на прибыль - правильно
20% НДС - правильно
15% ПДФО - есть
ЕСВ +/- 36% - есть.

Есть 1 финт - это всё при полном отсутствии затрат и при наличии денежного входа.
Правда всё, что перечислено и считается по факту от прибыли, а не от дохода.
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 14:29

  apollo написав:
  dymdym написав:а скіко ріелтор заплатить податків якшо він працює сам-один, але працює за загальною схемою?
опять грубо, но:
23% на прибыль - правильно
20% НДС - правильно
15% ПДФО - есть
ЕСВ +/- 36% - есть.

Есть 1 финт - это всё при полном отсутствии затрат и при наличии денежного входа.
Правда всё, что перечислено и считается по факту от прибыли, а не от дохода.

1- тобто я правильно зрозумів шо знімається все мною означене й слово єсть= слову правильно??
2- тобто якшо відмінусовать від 2000 затрати на телефонні перемовини й вартість білетів на автобус до продаваємого дому й тп, най се буде 100 баксів , податок береться з 1900???
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 жов, 2012 14:32

dymdym да
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама