Україна повинна обрати Євросоюз, а не Митний Союз - Тигипко

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 252627282930>
Повідомлення Додано: П'ят 12 жов, 2012 21:30

  mortimer написав: Большинство украинцев, например, не хотят пользоваться родным языком...


Большинство, це скільки? Звідки цифри? Де і ким задокументовані? На яких підставах ви можете це безапеляційно заявляти? Ви обійшли і запитали в кожного?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 11:46

  mortimer написав:Большинство украинцев, например, не хотят пользоваться родным языком...
Вы уже ИМХО зациклились на этой мантре. Даже автор языкового закона Колесниченко говорит о 15 млн "русскоязычных":
http://www.mignews.com.ua/ru/articles/122100.html
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 12:31

  zeleniy написав:detroytred, Ви можете конкретно висловити, що саме ви хочете мені довести?

Вы задаете данный вопрос после дискуссии? 8)

А ещё перед этим пишите подобное:
Особисто в мене складається враження, що ви з detroytred відноситесь до тієї категорії опонентів, яким в дискусії непотрібно нічого крім як похизуватися собою... за вашим словоблуддям нічого не стоїть... ви задаєте питання, а відповідь вам не потрібна - ви вже маєте свою. Ви себе вознесли до рівня абсолютного розуму і істини в останній інстанції... Так, ви собі дозволяєте відміняти цілі поняття та заперечувати існування певних інститутів, категорій людей, суспільних явищ... Про таких пишуть романи.

То есть дискутировали, сами не понимая о чём речь? 8)

Приписали сами мне подобную глупость (отсутствия явления патриотизма, как такового):
Як у вашу концепцію відсутності патріотизму як такого, вписуються чисельні приклади людської самопожертви в ім'я держава і суспільства?


И это после того, как я выложил определение патриотизма и формы его проявления.


З.Ы. Странный Вы человек ....
Сами не понимаете и не слушаете, о чём говорят, зато попрекаете других, да ещё уровень Шариковых приписываете...

З.З.Ы. Сначала сами разберитесь, что говорилось...
Если сможете, тогда будет смысл продолжить.

О том, как у Вас совмещается два таких факта:
- "прояв суспільного патріотизму у масштабах суспільства" (по-Вашему);
- и такое плачевное состояние этого общества.

Какое-то одно из этих двух утверждений ложное :wink:
detroytred
 
Повідомлень: 28150
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 15:20

Re: Україна повинна обрати Євросоюз, а не Митний Союз - Тиги

  Starikan написав:Вы уже ИМХО зациклились на этой мантре.

Я?! Боже упаси! Оба языка и страны не являются моими фаворитами.
Я всего лишь констатирую известный всем факт. Посчитайте количество сообщений на этом форуме с точки зрения используемого языка и убедитесь сами. 8)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 16:01

  zeleniy написав:
  detroytred написав: Чьим (из списка выше, или добавьте своё) интересам Вы готовы подчинить свои личные? И почему?


А чому ви любите маму з татом? Ну мамо з татом ясно, а бабуся з дідусем? Як можна пояснити чому люди люблять землю на якій народилися? людей, які її населяють? історію? мову? Як можна пояснити, чому віддають за неї життя?



Яке відношення мають наприклад Луганськ, Донецьк, Севастополь та їх населення з своєю історією, культурою, територією до землі або пологового будинку де Ви народилися.
Ви певні що мешканець Севастополя потребує Вашого життя, яке Ви хочете віддати за нього аби він сповідував культуру, історію, мову, звичаї, релігію Ваших тата і мами та відмовився від своєї культури та мови?
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2972
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 18:02

  mortimer написав:
  Starikan написав:Вы уже ИМХО зациклились на этой мантре.

Я?! Боже упаси! Оба языка и страны не являются моими фаворитами.
Я всего лишь констатирую известный всем факт. Посчитайте количество сообщений на этом форуме с точки зрения используемого языка и убедитесь сами. 8)
Пишут на форуме в основном жители крупных городов. Эта часть населения действительно общается в основном на русском языке (кроме западноукраинских городов). Кроме того, некоторые форумчане писали, что в быту используют украинский.
Насчет фаворитов, честно говоря, не понял.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 18:08

Re: Україна повинна обрати Євросоюз, а не Митний Союз - Тиги

  Starikan написав:Насчет фаворитов, честно говоря, не понял.

Я не являюсь сторонником или поклонником какого-то конкретного языка. Если украинцам не нужен их язык, то "до свиданья!" Ну исчезнет ещё один государственный этнос - не первый и не последний.

Меня всего лишь интересует этот культурный парадокс. 8) Что-то вроде "украинец только по воскресеньям", или "украинец только внутри семьи".
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 19:18

  detroytred написав:
  zeleniy написав:detroytred, Ви можете конкретно висловити, що саме ви хочете мені довести?

Вы задаете данный вопрос после дискуссии? 8)


Так ви ж не можете висловити свою думку - тужитесь, тужитесь, а на виході 0.

  detroytred написав:А ещё перед этим пишите подобное:
Особисто в мене складається враження, що ви з detroytred відноситесь до тієї категорії опонентів, яким в дискусії непотрібно нічого крім як похизуватися собою... за вашим словоблуддям нічого не стоїть... ви задаєте питання, а відповідь вам не потрібна - ви вже маєте свою. Ви себе вознесли до рівня абсолютного розуму і істини в останній інстанції... Так, ви собі дозволяєте відміняти цілі поняття та заперечувати існування певних інститутів, категорій людей, суспільних явищ... Про таких пишуть романи.

То есть дискутировали, сами не понимая о чём речь? 8)


О чьом рєчь, я як раз розумію. А вище наведена цитата мого коментаря означає лише те, що означає - ні додати ні прибрати. З чого ви там взяли, що я нє понімаю о чьом рєчь, не зрозуміло... Поясніть логіку ваших суджень. Але перед тим спустіться з небес на землю, приберіть свою пихатість та навчіться слухати, а головне чути співрозмовника. Все буде добре, життя обтеше.

  detroytred написав: Приписали сами мне подобную глупость (отсутствия явления патриотизма, как такового):
Як у вашу концепцію відсутності патріотизму як такого, вписуються чисельні приклади людської самопожертви в ім'я держава і суспільства?


И это после того, как я выложил определение патриотизма и формы его проявления.


Ні, це після того як ви виложили оце:
  detroytred написав: Поэтому когда доходит до конкретики -- оказывается, что патриотизма, как такового вовсе и нет.


  detroytred написав:.
О том, как у Вас совмещается два таких факта:
- "прояв суспільного патріотизму у масштабах суспільства" (по-Вашему);
- и такое плачевное состояние этого общества.
Какое-то одно из этих двух утверждений ложное :wink:


Так це ви придумали суспільний патріотизм та ще й в маштабах суспільства і всім доводите, що його не існує. А я вам кажу, що патріотизм це відчуття конкретної особистості. Його не може бути колективного, як не може бути колективної любові, кохання, дружби... Як взагалі не може бути колективних почуттів... А ви самі створили проблему і доводите, що її не існує. :mrgreen: Отож я вас і запитав, що конкретно ви хочете довести?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 19:27

  omontana написав: Яке відношення мають наприклад Луганськ, Донецьк, Севастополь та їх населення з своєю історією, культурою, територією до землі або пологового будинку де Ви народилися.
Ви певні що мешканець Севастополя потребує Вашого життя, яке Ви хочете віддати за нього аби він сповідував культуру, історію, мову, звичаї, релігію Ваших тата і мами та відмовився від своєї культури та мови?


Примітивізм вражає. Луганськ, Донецьк, Севастополь - це моя Батьківщина і в мене з нею спільна держава, історія, народ, віра. Якщо у вас батьківщина це пологовий будинок то мені за вас сумно.

Мені без потреби щоби мешканець Севастополя відмовлявся від своєї культури та мови. Мешканець Севастополя для мене цікавий таким, який він є.
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2012 19:31

  mortimer написав: Если украинцам не нужен их язык, то "до свиданья!"


Ну звідки ви берете так впевнено і вперто доводите, що українцям не потрібна їхня мова і вони не хочуть на ній спілкуватися? Точно, як мантра якась...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4365
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 252627282930>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 641
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 11:20
vadim_zhurakovskyy
1 520
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 кві, 2024 18:02
Ірина_
1 505
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 09:41
yama
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама