Рейтинговые агенства надежности банков

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
  #<12
Повідомлення Додано: Вів 29 січ, 2013 22:59

olegg1986

Кто-нибудь знает, где можно бесплатно посмотреть рейтинги украинских банков от Fitch Ratings, Moody's, Standard & Poor's, кроме как из новостей и оф. сайтов некоторых банков?
Пробовал достать инфу с официальных сайтов вышеуказанных рейт. агентств - регистрация платная.


Реєтрувався на сайтах усіх міжнародних РА. Для того, щоб побачити просто таблицю з Буквенним значенням і прогнозом рейтингу було достатньо безплатної реєстрації.
Проблема лиш у тому, що:
- реєстрація потребує запису купи особистих даних на англійській мові
- структура сайтів міжнародних РА дуже заплутана. Але у мене є прямі ссилки на сторінки з рейтингами українских банків на Moody's, Fitch i S&P - за потреби можу вислати на пошту.
- для скачування регулярних аналітичних звітів про банки окрім новин про підтвердження рейтингу треба платний аккаунт.

На жаль, актуальної інформації про рейтинги міжнародних РА, окрім самих РА, в укрнеті знайти важко. Я робив колись зведений оглядовий рейтинг для підписників свого блогу станом на початок грудня. З того часу ситуація дещо змінилася.
kornellio
 
Повідомлень: 12
З нами з: 01.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 30 січ, 2013 17:56

Re: Рейтинговые агенства надежности банков

Помню как только начали появляться наши отечественные рейтинговые агентства, кого там только не было...А я знаю кого, тех кто не заплатил)) Очень надеюсь, что сейчас ситуация изменилась и РА стали более избирательными, чтоли
FantomX
 
Повідомлень: 36
З нами з: 16.05.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Акции банков по депозитам 1 ... 55, 56, 57
Investor_K » Суб 16 жов, 2010 21:58
561 227771
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 25 січ, 2019 12:40
Ірина_
Акции банков
iurii44 » Чет 10 гру, 2015 21:43
0 3239
Переглянути останнє повідомлення
Чет 10 гру, 2015 21:43
iurii44
5 7783
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2015 18:55
genashimkova
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама