Об эксплуататорах, украинцах и...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Загальні фінансові питання від експерта Олександра Охрименка: валюта, податки, інвестиції, зберігання коштів, кредити.
  #<1234>
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 01:02

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Faceless написав:Тут ви трохи все перемішали, але то таке.


Короче висновок який я зробив - Маркс був крутим чуваком і в своїй праці "Капітал" все детально і просто описував, розжовував (так казала викладачка з політекономії). Він зміг доступно описати процеси які тоді відбувались а економіці, (те що він описував актуально і сьогодні) Але щоб догодити своїм друзям алкоголікам (підняти їхню самооцінку) він щось там намутив нездорове і короче це призвело до жахливих речей в світі, тому числі і для українців (довго перечисляти це і голодомори, червоний терор, розкулькулювання, друга світова війна (Сталін помагав Гітлеру), гонка озброєнь (викинуті на вітер гроші) та інші більш і менш значущі події. Підвисновок: ось до чого доводять колєги.

Нарахунок капіталу: капітал для мене це створене людиною знаряддя праці за допомогою якого ми робимо товар. Все одно я переконаний що можна і без капіталу сколотити капітал (жебракування ніхто не відміняв)
Brain Damage
 
Повідомлень: 409
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 09:38

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

Я понимаю, что экономическая теория Вам дается сложною. Обвали или не обвал, это проще. Экономическая теория, это действительно непростая вещь. Поэтому, когда я говорю, что без капитала нельзя сделать бизнес, это не просто слова, это научная мысль, которая проверена временем и практикой. Можно сколько угодно писать не по теме от Сталине и Гитлере, но экономическая теория от этого не поменяется. Факт одни. Марк умышленно исказил экономическую теория, хотя, как умный человек знал, что он заведомо ее искажает, только с одной целью, угодить своим дружкам из рабочего паба. И действительно, абсурдная теория Маркса, что можно сделать бизнес без капитала, не только создала проблемы для жителей СССР, но и сейчас обсуждается, хотя Маркса и не вспоминают, когда начинают рассказывать, какие плохие капиталисты и какие хорошие рабочие. Все одинаковые. Каждый делает свое дело. И без капиталистов не может быть рабочих, но и капиталистам нужны рабочие...
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 09:44

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Александр_Охрименко написав:но и капиталистам нужны рабочие...


А автоматизація виробництва і операційні системи? :twisted:
Brain Damage
 
Повідомлень: 409
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 10:19

  Brain Damage написав:
  Александр_Охрименко написав:но и капиталистам нужны рабочие...


А автоматизація виробництва і операційні системи? :twisted:


Если почитаете классиков политэкономики. Там большое количество научных работ по теме "машины и рабочий класс". Уже давно эту проблему решили. Любые машины или точнее совершенствования машин не меняет природу прибавочного продукта, так как для создания новой машины нужен капитал, которые частично идет и на обучения рабочего. Но при этом его роль, не уменьшается. Он как был так и остался вторичным по отношению к машинам, которые были куплены за счет денег капитала.. Опять нет, капитала и нет автоматизации
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 10:30

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Brain Damage написав:Короче висновок який я зробив - Маркс був крутим чуваком і в своїй праці "Капітал" все детально і просто описував, розжовував

Він зробив колосальну роботу, і написав системну працю. Хоча розписано воно детально, але не сказати що просто, ну читається воно не дуже.
  Brain Damage написав:Він зміг доступно описати процеси які тоді відбувались а економіці

Не тільки. Він описав всі процеси в історичному аспекті від натурального господарства.
  Brain Damage написав:Але щоб догодити своїм друзям алкоголікам (підняти їхню самооцінку) він щось там намутив нездорове і короче це призвело до жахливих речей в світі, тому числі і для українців (довго перечисляти це і голодомори, червоний терор, розкулькулювання, друга світова війна (Сталін помагав Гітлеру), гонка озброєнь (викинуті на вітер гроші) та інші більш і менш значущі події.

Я не розділяю його висновки, але тут не можу погодитися. Не Маркс щось там "намутив", а його послідовники й ті, хто певним чином використав його ідеї. Не варто вішати на стариганя всі огріхи.
  Brain Damage написав:Все одно я переконаний що можна і без капіталу сколотити капітал (жебракування ніхто не відміняв)

Теоретично. Бо першопочатково він ж звідкись з"явився :)
Інша справа - ви в такому разі будете явно в гіршому стані, ніж ті, хто капітал має. Фактично, у вас нема шансів.
  Brain Damage написав:А автоматизація виробництва і операційні системи?

... все одно потребують людини, що цим всім керує, лагодить, контролює, настроює і т.п. Це лише капіталоозброєність праці.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34797
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 10:38

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Александр_Охрименко написав:Если почитаете классиков политэкономики. Там большое количество научных работ по теме "машины и рабочий класс". Уже давно эту проблему решили. Любые машины или точнее совершенствования машин не меняет природу прибавочного продукта, так как для создания новой машины нужен капитал, которые частично идет и на обучения рабочего. Но при этом его роль, не уменьшается. Он как был так и остался вторичным по отношению к машинам, которые были куплены за счет денег капитала.. Опять нет, капитала и нет автоматизации


Я одного разу попробував читати Маркса... задрімав :roll: після того я нічого важчого за казки і легенди для дітей не читаю :wink:

Добре. Є машина: Поїзд для того щоб він функціонував необхідний машиніст (робочий). Але в Японії є і навіть в Росії скоро появляться позди без машиністів.

http://bg.ru/city/metro_bez_mashinistov-11447/

А люди які пишуть програми для промислових роботів і для приват 24 ніяк не назвеш робочим класом ібо як вони не виробляють реального товару. І навіть спитайтесь в програміста чи вважає він себе звичайним робочим класом.

Не тільки. Він описав всі процеси в історичному аспекті від натурального господарства.


Я ж кажу був крутим чуваком :)

Не варто вішати на стариганя всі огріхи.


Тут ви праві тут винні ще й ті алкоголіки з якими він пив і Ленін і інші. Але його викривлення того що в центрі робітник було першопричиною.

.. все одно потребують людини, що цим всім керує, лагодить, контролює, настроює і т.п. Це лише капіталоозброєність праці.


Людини потребують, але чи потребують робочого класу як такого? Так але його роль стрімко зменшується, і років ч-з 20-30. частина керування буде автоматизована, частина контролю буде автоматизована, і авто настройка незагорами. Хоча 20-30 років це дуже песимістично.
Brain Damage
 
Повідомлень: 409
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 11:27

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Brain Damage написав:обре. Є машина: Поїзд для того щоб він функціонував необхідний машиніст (робочий). Але в Японії є і навіть в Росії скоро появляться позди без машиністів.

Заради бога. Ну нема машиніста в кожному поїзді - є диспетчери в центральному управляючому пункті. Дякувати богу, виробництва, що саме по собі робило б весь цикл без потреби кваліфікованого супроводу, ще немає.
  Brain Damage написав:А люди які пишуть програми для промислових роботів і для приват 24 ніяк не назвеш робочим класом ібо як вони не виробляють реального товару.

А до чого тут клас? Він працівник. Ві не підприємець, не інструмент (не капітал) і не природній ресурс. Він найманий працівник, а отже - відносится до фактору "праця".
Те що товар не матеріальний, не значить що він не реальний.
Ви тоді спитайте програміста, ким він себе вважає? Капіталом? :)
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34797
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 12:01

  Faceless написав:
  Brain Damage написав:обре. Є машина: Поїзд для того щоб він функціонував необхідний машиніст (робочий). Але в Японії є і навіть в Росії скоро появляться позди без машиністів.

Заради бога. Ну нема машиніста в кожному поїзді - є диспетчери в центральному управляючому пункті. Дякувати богу, виробництва, що саме по собі робило б весь цикл без потреби кваліфікованого супроводу, ще немає.
  Brain Damage написав:А люди які пишуть програми для промислових роботів і для приват 24 ніяк не назвеш робочим класом ібо як вони не виробляють реального товару.

А до чого тут клас? Він працівник. Ві не підприємець, не інструмент (не капітал) і не природній ресурс. Він найманий працівник, а отже - відносится до фактору "праця".
Те що товар не матеріальний, не значить що він не реальний.
Ви тоді спитайте програміста, ким він себе вважає? Капіталом? :)


Цікава дискусія. Згодний із Faceless
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 12:08

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Faceless написав:Заради бога. Ну нема машиніста в кожному поїзді - є диспетчери в центральному управляючому пункті.


Ось бачите вже роль працівника змешилась. :wink:

Дякувати богу, виробництва, що саме по собі робило б весь цикл без потреби кваліфікованого супроводу, ще немає.


Змушений вас розчарувати... :|

http://www.3dprinteri.tk/

http://www.ted.com/talks/skylar_tibbits ... nting.html

Йде мінімізація впливу робітника на процес виробництва :!:

А до чого тут клас? Він працівник. Ві не підприємець, не інструмент (не капітал) і не природній ресурс. Він найманий працівник, а отже - відносится до фактору "праця".


Ну згідно з теорії МарКса. Роботяги працюють в шахтах і на фабриках а ті ледарі нічого не роблять тільки гроші рахують. І кожному по потребностях і по можливостях, короче при Леніні програмістів би посадили так як вони сидять нічого не роблять і тільки й цокають щось там на компютері, ігри бавляться а ми трудяги оплачуємо їхнє туніядцтво. Але по суті 1 програміст набагато важливіший ніж 10 робочих в полі. Чесно сказати я не знаю до чого я написав цей абзац... :( Я заплутався з одного боку так вони працівники але ж з іншого це не ті працівники про яких писав маркс і говорив ленін. Короче мені здається що ми зайшли в глухий кут.

Ви тоді спитайте програміста, ким він себе вважає? Капіталом? :)


БОГОМ 8)
Brain Damage
 
Повідомлень: 409
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 13:58

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Brain Damage написав:Ось бачите вже роль працівника змешилась.

Я це називаю ростом капіталоозброєності та ростом продуктивності праці. Там де колись треба було стопіццот людей, помірної кваліфікації і відносно небагато технічних засобів, тепер може працювати кілька чоловік високої кваліфікації з купою технічних засобів. Це прогрес.
  Brain Damage написав:Але по суті 1 програміст набагато важливіший ніж 10 робочих в полі.

Нічого подібного. Те, що зараз програмісти затребуваніші - це лише наслідок високого на них попиту, недостатньої кількості кваліфікованих програмістів при великій кількості робітників у полі з відносно невисокою продуктивністю. Але жоден програміст собі хліба не накодує.
Взагалі, треба поважати будь яку працю (якщо це праця, і якщо вона не є нав"язаним сервісом - це до пана Охріменка, щодо теми про ріелторів з сусідньої гілки)
  Brain Damage написав:Я заплутався з одного боку так вони працівники але ж з іншого це не ті працівники про яких писав маркс і говорив ленін. Короче мені здається що ми зайшли в глухий кут.

Пізніше можу розписати своє бачення, якщо вам ще цікаво вести дискусію.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34797
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама