Если завтра дефолт в США

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 12131415>
Повідомлення Додано: П'ят 19 лип, 2013 06:30

Detroit files for bankruptcy protection

DETROIT -- The city of Detroit filed for Chapter 9 bankruptcy protection in federal court Thursday, laying the groundwork for a historic effort to bail out a city that is sinking under billions of dollars in debt and decades of mismanagement, population flight and loss of tax revenue.

The bankruptcy filing makes Detroit the largest city in U.S. history to do so.

The filing begins a 30- to 90-day period that will determine whether the city is eligible for Chapter 9 protection and define how many claimants might compete for the limited settlement resources that Detroit has to offer. The bankruptcy petition would seek protection from creditors and unions who are renegotiating $18.5 billion in debt and other liabilities.

http://www.usatoday.com/story/news/nati ... y/2552819/
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5050
З нами з: 21.01.08
Подякував: 392 раз.
Подякували: 235 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 жов, 2013 16:37До півночі 1 жовтня 2013 за місцевим часом (7:00 за київським часом) американським законодавцям не вдалося погодити проект витрат федерального бюджету в новому фінансовому році, що означає початок процедури часткового тимчасового припинення роботи апарату (“шатдауна”) федерального уряду Сполучених Штатів. Тимчасове часткове припинення роботи держапарату оголошено в країні вперше за 18 років.

Незадовго до півночі, коли “шатдаун” вже здавався неминучим, управління менеджменту і бюджету Білого дому вже наказало департаментам федерального уряду приступити до виконання плану з тимчасового припинення роботи.

Дебати в конгресі йшли весь останній день. Республіканці наполягали на згортанні медичної реформи Обами, демократи виступали проти.

Неприйняття бюджету означає, що сотні тисяч державних службовців не будуть отримувати зарплату. Виняток зроблять лише для тих, хто займається захистом національної безпеки. В армії, наприклад, буде продовжено фінансування 800 тис. цивільних службовців, які працюють за контрактом. Продовжать працювати і енергетичні компанії, які отримують гроші від держави, а також поштова служба.

Зате постраждає сфера послуг – будуть закриті музеї, державні картинні галереї, зоопарки, національні парки. Вирушать у вимушену відпустку рятувальники і багато співробітників берегової охорони. З серйозними обмеженнями буде працювати ФБР і Агентство по боротьбі з наркотиками.

Навіть якщо через кілька днів республіканцям і демократам вдасться домовитися, збитки бюджету будуть значними. За підрахунками економістів, кожен день простою обійдеться американській економіці в 300 млн дол. Тепер необхідно зрозуміти, скільки уряд США буде перебувати у вимушеній відпустці. У 1996 р. це тривало менше місяця.

http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2013/10/01/309980
цю подію варто занести в аннали історії...

цікаво, якщо український уряд та всіх бюджетників та службовців відправити на місяць у неоплачувану відпустку... скільки з'економить населення України?
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5050
З нами з: 21.01.08
Подякував: 392 раз.
Подякували: 235 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 жов, 2013 11:01

Re: Если завтра дефолт в США

Если завтра будет дефолт, то тогда работаем под евро, снижаем риски, а часть активов оставляем на всякий пожарный. Вдруг они через некоторое время взлетят в цене))
New_one
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 09:25

Re: Если завтра дефолт в США

шеф, фсё пропало! "Из-за кризиса в США курс доллара может упасть до 4 гривен – Охрименко": http://news.mail.ru/inworld/ukraina/glo ... frommail=1
Roman Tik
 
Повідомлень: 192
З нами з: 24.09.13
Подякував: 36 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 09:27

Re: Если завтра дефолт в США

Дефолта в США не будет никогда, они этого не допустят. В крайнем случая понесут демократию в еще пару стран на ближнем востоке. Дефолт в США будет означать падение этой страны ниже плинтуса, а это не выгодно сейчас ни одной стране в мире.
Михаил
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 17:01

  Михаил написав:Дефолта в США не будет никогда, они этого не допустят. В крайнем случая понесут демократию в еще пару стран на ближнем востоке. Дефолт в США будет означать падение этой страны ниже плинтуса, а это не выгодно сейчас ни одной стране в мире.

Да я вот тоже думаю, что до дефолта дело точно не дойдёт, не допустят они этого. А вот на счёт того, что никому не выгоден дефолт в США, я думаю тут вы не правы, этот дефолт был на руку многим крупным государствам.
danuJIbI4
 
 
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2013 07:58

Тим часом рейтингова агенція Fitch уже попередила про ризик погіршення кредитного рейтингу США, який нині є на найвищому рівні ААА, а також поставило суверенний рейтинг США у режим перегляду. У той таки час аналітики Fitch наголосили, що не мають сумнівів у тому, що політичний компроміс щодо граничного рівня державного боргу буде обов'язково знайдено.

Олександр Савченко, ректор Міжнародного інституту бізнесу, колишній заступник голови НБУ:

"Якщо дефолт відбудеться завтра (17 жовтня. - Ред.), то долар спочатку має навіть подорожчати, бо буде дефіцит доларів. Також буде очікування, що проблему буде все одно вирішено у той чи інший спосіб. І тому я би не радив продавати долари.

Але якщо проблему не буде вирішено і через місяць, звісно, піде обвал американської валюти через те, що державні облігації США втратять рейтинг ААА, а це є заставним механізмом 90% банків. Якщо ця застава припинить працювати, це може призвести до банкрутства деяких великих банків, перш за все, у США.

Далі ситуація розвиватиметься залежно від того, хто більше впаде - США чи пов'язані із ними економіки? І тут вже якісь прогнози робити дуже важко. Бо може статися і так, що у США впадуть 2-3 банки, а у Європі - 23, і тоді курс євро впаде більше, ніж курс долара. Тому нашим людям я раджу не робити різких рухів і тримати "статус кво", бо навіть найкращі американські аналітики вже, здається, не знають, як далі моделювати ситуацію".

Ірина Клименко, завідувач відділу зовнішньоекономічної політики Національного інституту стратегічних досліджень:

"Раніше ті кризи, що відбувалися на фондових ринках, залишалися лише у сфері фінансів та реальної економіки, і не торкалися американського уряду. Але остання криза була настільки масштабною, що уряд США вирішив втрутитися у ситуацію, і ми побачили, як зобов'язання проблемних банків брали на себе державні структури.
Треба розуміти, що ця політика тепер у значної частини американського суспільства викликає критику та несприйняття. Бо вся американська економіка орієнтована на те, що бізнес бере ризики на себе. І тому незрозуміло, чому розплату за помилки бізнесу держава вирішила взяти на себе, замість того, щоб пильнувати інтереси суспільства. Саме цим пояснюється затята позиція республіканців, які лише відзеркалюють позицію своїх виборців.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/business ... s_az.shtml
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5050
З нами з: 21.01.08
Подякував: 392 раз.
Подякували: 235 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2013 08:19

Re: Если завтра дефолт в США

  Михаил написав:Дефолта в США не будет никогда, они этого не допустят.

Они - это инопланетяне?
Ищу разработчика мобильных приложений для создания музыкальной информационно-рекомендательной системы на основе коллективного интеллекта: http://p45tern4k.wixsite.com/melofinder
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 38033
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2446 раз.
Подякували: 2814 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2013 08:19

Re: Если завтра дефолт в США

  danuJIbI4 написав:этот дефолт был на руку многим крупным государствам

Каким, например?
Ищу разработчика мобильных приложений для создания музыкальной информационно-рекомендательной системы на основе коллективного интеллекта: http://p45tern4k.wixsite.com/melofinder
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 38033
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2446 раз.
Подякували: 2814 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2013 20:56

Confessions of a Quantitative Easer

I can only say: I'm sorry, America. As a former Federal Reserve official, I was responsible for executing the centerpiece program of the Fed's first plunge into the bond-buying experiment known as quantitative easing. The central bank continues to spin QE as a tool for helping Main Street. But I've come to recognize the program for what it really is: the greatest backdoor Wall Street bailout of all time.

My part of the story began a few months later. Having been at the Fed for seven years, until early 2008, I was working on Wall Street in spring 2009 when I got an unexpected phone call. Would I come back to work on the Fed's trading floor? The job: managing what was at the heart of QE's bond-buying spree—a wild attempt to buy $1.25 trillion in mortgage bonds in 12 months. Incredibly, the Fed was calling to ask if I wanted to quarterback the largest economic stimulus in U.S. history.
http://fotohost.org/images/a129e2a1-53kB.jpg
You'd think the Fed would have finally stopped to question the wisdom of QE. Think again. Only a few months later—after a 14% drop in the U.S. stock market and renewed weakening in the banking sector—the Fed announced a new round of bond buying: QE2. Germany's finance minister, Wolfgang Schäuble, immediately called the decision "clueless."
Where are we today? The Fed keeps buying roughly $85 billion in bonds a month, chronically delaying so much as a minor QE taper. Over five years, its bond purchases have come to more than $4 trillion. Amazingly, in a supposedly free-market nation, QE has become the largest financial-markets intervention by any government in world history.
Unless you're Wall Street. Having racked up hundreds of billions of dollars in opaque Fed subsidies, U.S. banks have seen their collective stock price triple since March 2009. The biggest ones have only become more of a cartel: 0.2% of them now control more than 70% of the U.S. bank assets.

As for the rest of America, good luck. Because QE was relentlessly pumping money into the financial markets during the past five years, it killed the urgency for Washington to confront a real crisis: that of a structurally unsound U.S. economy. Yes, those financial markets have rallied spectacularly, breathing much-needed life back into 401(k)s, but for how long? Experts like Larry Fink at the BlackRock investment firm are suggesting that conditions are again "bubble-like." Meanwhile, the country remains overly dependent on Wall Street to drive economic growth.

http://online.wsj.com/news/articles/SB1 ... 0751473884
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5050
З нами з: 21.01.08
Подякував: 392 раз.
Подякували: 235 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 12131415>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Сибарит, orest, zРадио, zzzzzz і 6 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
101 63396
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 вер, 2014 10:57
mironoff_a_a
Дефолт США от Гринспена 1, 2
piper1 » Нед 19 чер, 2011 21:39
17 12933
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 лип, 2011 22:00
Микола
1 4952
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 лип, 2011 00:54
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама