Днiстер Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #1234 ... 37>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Днiстер Банк - БАНКРОТ 2 5 26
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
65%
17
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
0
0
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
15%
4
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
4%
1
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
15%
4
Всього голосів : 26
Повідомлення Додано: Сер 06 кві, 2005 16:19

Днiстер Банк - БАНКРОТ

Близько року тому мав досвід хамства від цього банку при обміні валюти. Підійшов до обмінного пункту при головному офісі, залишалось 15хв. до закриття. І прямо перед моїм носом дівчинка почала опускати жалюзі! Моє зауваження про те, що їй слід ще 15хв. посидіти на своєму місці вона проігнорувала...
Знайомі, що працюють в цьому банку на моє обурення сказали, що ці дівчатка отримують мізерну зарплатню і сидіти від "А" до "Я" їм не до вподоби.... Але ж...
Kelvin
 
 
Повідомлення Додано: Пон 29 вер, 2008 10:16

Понад 5 років співпрацюю з Київською філією цього банком, спочатку як колега, потім як клієнт. Лише позитивні враження, хоч буває і якись негаразди, як і навкруги. Персонал змінюється.
Але всі питання для клієнтів вирішують. До тебе ставляться дійсно як до клієнта, а не як до когось, хто заважає працювати, як це буває у великих банках, що себе ставлять не перше місце. У цій філії Клієнт завжди на 1-му місці.
Вітаю їх з нагоди 18 річчя заснування!!!
:D
Ludal
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 30 січ, 2009 19:51

Сегодня рейтинговое агентство "Кредит-Рейтинг" объявило о понижении кредитных рейтингов и ухудшении прогнозов по рейтингам ряда банков (и их долговых инструментов).
Понижены кредитные рейтинги ОАО СКБ "Днистер" и выпуска облигаций банка объемом 40 млн. грн. (серия А) с уровня uaBBB до уровня uaBBB-.
Заемщик или отдельный долговой инструмент с рейтингом uaBBB характеризуется достаточной кредитоспособностью по сравнению с другими украинскими заемщиками или долговыми инструментами. Уровень кредитоспособности зависит от влияния неблагоприятных коммерческих, финансовых и экономических условий.
Понижение кредитных рейтингов и ухудшение их прогнозов обусловлено снижением позиции ликвидности банковских учреждений, а также ухудшение качества активов и пассивов отдельных банков при значительном риске сохранения этой тенденции в будущем.
DIV
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5661
З нами з: 19.09.08
Подякував: 156 раз.
Подякували: 635 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 лют, 2009 20:45

дністер дуже поганий банк, після закінчення терміну депозиту вже два тиждні депозит не віддають. Після дня стоянні в банку і прирікання з працівниками які займаються депозитами віддали тільки 500 доларів. І ще сказали що із за таких як ви які забирають свої депозити після закінчення терміну банк не може працювати. Думаю якщо банк переживе цю кризу після кризи в нього стане набагато меньше вкладників. Народ ніколи не ведіться на великі %. потім будете місяцями ходити забирати свої депозити.
nike5e5
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 бер, 2009 12:21

Самий хреновий банк. Не віддає жодні депозити скінчився термін чи ні.
basilio
 
 
Повідомлення Додано: Пон 16 бер, 2009 19:59

Как то ответо в поменьшало, я тут писал вопрос, а он пропал. Это простой карманный банк, его в свое время, поменяли..., ну воообщем шило на мыло, менеджмент и во Львове и в Киеве, мягко говоря на среднем уровне, что бы не сказать больше....
Чукча
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1412
З нами з: 04.12.08
Подякував: 31 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2009 23:23

на сколько я знаю львовяне развалили киевсий филиал. еще в январе он давал прибыль, но львов все деньги забирал,и за откаты раздавал депозиты среди своих. у киева была хорошая клиентская база, и не было больших проблем с кредитами. карманным банком он не был уже лет 7. Без Миши банк растащат :(
barton
 
 
Повідомлення Додано: Пон 23 бер, 2009 17:41

Банк депозити більше не видає, так само і як проценти. Зайдіть на Переяславську подивіться, в гол. Офіс. Всім байки розказують, що от-от рефінансування буде. Витягуйте свої гроші, поки не пізно
ostrig
 
Повідомлень: 611
З нами з: 04.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 бер, 2009 11:36

barton написав:на сколько я знаю львовяне развалили киевсий филиал. еще в январе он давал прибыль, но львов все деньги забирал,и за откаты раздавал депозиты среди своих. у киева была хорошая клиентская база, и не было больших проблем с кредитами. карманным банком он не был уже лет 7. Без Миши банк растащат :(


Не рассказывайте сказок, он как был карманным, так и остался, а Миша, к слову, тоже дел там натворил... И всех своих пересра...
Чукча
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1412
З нами з: 04.12.08
Подякував: 31 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2009 19:10

,,Дністер,, зараз в самому жахливому стані . Людей дурять. Вже 2 місяці не видають вклади. Хотіла піти на прийом до управляючого.Прийом з 10 до 12. Черга з 15-20 чоловік, прийняв 5-6 і то замісник. Сказали ггрошей не має. Але в черзі почула, що є варіанти відкату.
lesvel
 
 
  #1234 ... 37>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1872206
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 20:15
ВIВ
5 5691
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 11:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 16:06
48489 25104887
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 16:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама