ЕРДЕ Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1234 ... 623>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ЕРДЕ Банк - БАНКРОТ 3.2 5 200
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
29%
58
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
7%
13
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
12%
24
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
24%
48
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
29%
57
Всього голосів : 200
Повідомлення Додано: Пон 23 лют, 2009 12:18

Chabik написав:вчора знімав %, все як завжди вчасно, тьху-тьху-тьху)) відділення на А. Ахматової


Аналогично, только у меня в отделении на Введенской.(Подол) Каждый день прохожу через Родовид, там очередя с восьми утра, готовила себя к тому же. Была приятно удивлена: правда предложили сначала продлить с увеличенными ставками, отказалась, и выдали депозит без проблем.
Вот теперь думаю опять пойду положу, там 15 годовых в у.е :lol:
tata25
 
 
Повідомлення Додано: Чет 26 лют, 2009 16:42

tata25 написав:
Chabik написав:вчора знімав %, все як завжди вчасно, тьху-тьху-тьху)) відділення на А. Ахматової


Аналогично, только у меня в отделении на Введенской.(Подол) Каждый день прохожу через Родовид, там очередя с восьми утра, готовила себя к тому же. Была приятно удивлена: правда предложили сначала продлить с увеличенными ставками, отказалась, и выдали депозит без проблем.
Вот теперь думаю опять пойду положу, там 15 годовых в у.е :lol:


У меня тоже на 40-летия Октября лежат денежки - оставила в банке еще на 3 месяца - добавили 2% за переоформление - приятно - девочки внимательные кофеем напоили
:D А деньги дома держать страшно - собаки нет... слухи же по району ходят печальные - опять стали воровать!!! :(
Lisa_A
 
 
Повідомлення Додано: Суб 28 лют, 2009 15:30

вчора віддали вклад,
теж пропонували продовжити)
відділення на А. Ахматової
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1786
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2009 17:52

Рисковые люди еще есть у нас

Удивляюсь, когда есть возможность забрать свои деньги - оставляют....
Хотя бы ветки паралельные читали... люди лбом об стены бъются за свои деньги а тут спокойно продлевают.
Я тоже продлеваю в другом банке, но от безисходности, т.к. хоть что-то получу за то что деньги будут использоваться не мной, а о забрать и мечтать нельзя до средины лета, а там....
olegvv
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2009 18:38

Закрив валютний та гривневий депозити. Трачу все до копійки. Більше ніяких банків і на довгі роки...

Доречі по Ерде були найбільші сумніви з трьох банків куди вклав а виявилось що лише тут зміг забрати спокійно...

На сьогодні Ерде відповідає поняттю БАНК, хоч і дрібний і без іноземних мам на фоні шарлатанів, котрі суттєво ускладнюють роботу справжнім банкірам.

Ерде обслуговує бізнес групу досі не кредитує фізосіб тому і залишається надійним. Рекомендую всім, хто шукає банк, бо це на сьогодні стає рідкістю, дефіцитом...

Дай Бог їм вистояти і не уподобитись "грандам банківської системи" країни.
Viz
 
Повідомлень: 922
З нами з: 29.08.08
Подякував: 21 раз.
Подякували: 85 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2009 21:50

Viz написав:Закрив валютний та гривневий депозити. Трачу все до копійки. Більше ніяких банків і на довгі роки...

Доречі по Ерде були найбільші сумніви з трьох банків куди вклав а виявилось що лише тут зміг забрати спокійно...

На сьогодні Ерде відповідає поняттю БАНК, хоч і дрібний і без іноземних мам на фоні шарлатанів, котрі суттєво ускладнюють роботу справжнім банкірам.

Ерде обслуговує бізнес групу досі не кредитує фізосіб тому і залишається надійним. Рекомендую всім, хто шукає банк, бо це на сьогодні стає рідкістю, дефіцитом...

Дай Бог їм вистояти і не уподобитись "грандам банківської системи" країни.




Прямо как молитва :) Поддерживаю, молодцы :roll: :lol:
tata25
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 бер, 2009 22:49

Да, хороший банк. Отдают депозиты, например, я сегодня забрал - без проблем. Но вернусь, если конечно они не усугубят мнение - еще ж есть депозиты :)
activist
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 бер, 2009 19:56

хвилин 20 тому подзвонили з банку, сказали що у мене сьогодні закінчився депозит і запитали чому я не прийшов?!

а я просто забув....))
і сміх і гріх))

хороший банк
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1786
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 бер, 2009 20:24

Вчора забрав депозит без проблем. Перед цим за кілька днів мені передзвонили і пропонували переоформити. Я відмовився - реально потрібна готівка. Вчора ще раз передзвонили і уточнювали, чи прийду. Обслуговуванням задоволений. Відділення на Ахматової. Раніше на підприємство, де працюю, приходив лист від РД-банку з пропозицією перевести обороти і кредитуватися. Вважаю за гарний знак. Гроші в банка є.
Ліон
 
Повідомлень: 27
З нами з: 13.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 бер, 2009 20:53

Ліон написав:Вчора забрав депозит без проблем. Перед цим за кілька днів мені передзвонили і пропонували переоформити. Я відмовився - реально потрібна готівка. Вчора ще раз передзвонили і уточнювали, чи прийду. Обслуговуванням задоволений. Відділення на Ахматової. Раніше на підприємство, де працюю, приходив лист від РД-банку з пропозицією перевести обороти і кредитуватися. Вважаю за гарний знак. Гроші в банка є.


у мене теж на Ахматової)

залишився ще 1 вклад в цьому банку, вже навіть не хвилююсь)
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1786
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 623>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1876941
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 7186
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25116997
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама