Київська Русь - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 34567 ... 197>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Київська Русь - БАНКРОТ 2.8 5 266
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
41%
108
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
8%
21
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
7%
19
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
15%
41
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
29%
77
Всього голосів : 266
Повідомлення Додано: П'ят 20 лют, 2009 17:06

забирав депозит, клієнт іншо відділення (зрозумів по розмові) 55 тис.звичайно переконували залишити але віддали без проблем, навіть без попередження.

Как приятно читать, что остались банки-единицы, где соблюдат законы и выполняют обязанности.
Востаннє редагувалось Sheyli в Сер 25 лют, 2009 12:26, всього редагувалось 1 раз.
Sheyli
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 лют, 2009 20:40

stydik написав:Нормальний банк, кваліфікваний персонал (Львів вул.Бузкова біля Арсену-Зелена) пояснює шо куди, почав проплачувати через них платежі, бо платять в той самий день на любий банк, і за комісію можна домовитись меншу нап. 0.5-0.6 %, якшо договір заключити, відкрив в них депозит, проценти платять без проблем. При мені мужчина забирав депозит, клієнт іншо відділення (зрозумів по розмові) 55 тис.звичайно переконували залишити але віддали без проблем, навіть без попередження. Як почули, що він валюту збирається купувати то, запрпнували пільговий курс купівлі дол. помойму навіть по НАЦБАНКУ, для тих хто в танку відрізн від ринкового на 50 коп в кращому випадку.напевно свій я всетаки поміняю по закіченні. Реально приємно в них обслуговуватись. Нехайби криза обминула цей банк.


Направду, хлопці на Бузковій - молодці. В них все чітко, відразу видно - професіонали. Якщо виникають якісь нестандартні запитання - обовязково вірішують.
Я маю депозит у цьому банку. Відкривала мені дівчинка на вул. Тургєнєва (Аня, здається), а до хлопців я ходжу відсотки брати.
Vitamin83
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 лют, 2009 19:39

stydik написав:Нормальний банк, кваліфікваний персонал (Львів вул.Бузкова біля Арсену-Зелена) пояснює шо куди, почав проплачувати через них платежі, бо платять в той самий день на любий банк, і за комісію можна домовитись меншу нап. 0.5-0.6 %, якшо договір заключити, відкрив в них депозит, проценти платять без проблем. При мені мужчина забирав депозит, клієнт іншо відділення (зрозумів по розмові) 55 тис.звичайно переконували залишити але віддали без проблем, навіть без попередження. Як почули, що він валюту збирається купувати то, запрпнували пільговий курс купівлі дол. помойму навіть по НАЦБАНКУ, для тих хто в танку відрізн від ринкового на 50 коп в кращому випадку.напевно свій я всетаки поміняю по закіченні. Реально приємно в них обслуговуватись. Нехайби криза обминула цей банк.


В мене також депозит в цьому банку, але саме головне, в мене ще кредит в баках, і вгадйте по якому курсу я його плачу, по курсу НБУ вже другий місяць..., мої друзі в інших банках так мусять самі по валютчиках бігати, а я вже друг міс по 7.70 плачу оце сервіс, коли я купував дол. в них по 7.7 то всюди вже був по 8.4 порахуйте економію. банк працює по реальному курсу а не жлобському, а про Бузкову, я там податок платив до речі в 17.30, хоча в інших банках в 16.00 вже цьомайте ручку. Хороший банк - приємний перснал. (не реклама)
FOP
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 бер, 2009 22:11

народ, как сейчас в банке дела обстоят?
депо возращают?
что слышно?
_nata_78
 
Повідомлень: 799
З нами з: 21.01.09
Подякував: 5 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 12 бер, 2009 23:00

Депозиты возвращают без проблем и что самое удивительное возвращают и вклады, срок которых не закончился. У меня были 4 долгосрочных вклада на 2 года, которым оставалось лежать от 9 мес. до года. Со дня вложения прошло более 365 дней, т.е. я могу эти вклады забрать без потери % по условию договора. На прошлой неделе подошел к начальнику отделения с просьбой о досрочном возврате этих вкладов. К моему изумлению она сказала, что бы я написал заявление и на следующий день я их смогу получить. Заявление я написал, а на следующий день мне позвонили, когда подойти. Я подошел и без проблем все получил. Правда я их сразу же переоформил на вклад под намного больший процент и на 3 месяца и мне еще добавили 0,5 %. Вот так , как в сказке, как в старые добрые времена. Был очень приятно удивлен.
вик123
 
Заблокований
Повідомлень: 31
З нами з: 05.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 бер, 2009 12:09

вик123 написав:Депозиты возвращают без проблем и что самое удивительное возвращают и вклады, срок которых не закончился. У меня были 4 долгосрочных вклада на 2 года, которым оставалось лежать от 9 мес. до года. Со дня вложения прошло более 365 дней, т.е. я могу эти вклады забрать без потери % по условию договора. На прошлой неделе подошел к начальнику отделения с просьбой о досрочном возврате этих вкладов. К моему изумлению она сказала, что бы я написал заявление и на следующий день я их смогу получить. Заявление я написал, а на следующий день мне позвонили, когда подойти. Я подошел и без проблем все получил. Правда я их сразу же переоформил на вклад под намного больший процент и на 3 месяца и мне еще добавили 0,5 %. Вот так , как в сказке, как в старые добрые времена. Был очень приятно удивлен.


дааа, это действительно что то новенькое!
как будто они в другой стране существуют:))
_nata_78
 
Повідомлень: 799
З нами з: 21.01.09
Подякував: 5 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 15 бер, 2009 10:25

Який зараз % ,щоб поставити гривню на поточний(не депозитний) картковий рахунок
igorrr
 
 
Повідомлення Додано: Нед 15 бер, 2009 12:09

igorrr написав:Який зараз % ,щоб поставити гривню на поточний(не депозитний) картковий рахунок



вот ссылка на сайт банка
http://www.kruss.kiev.ua/
_nata_78
 
Повідомлень: 799
З нами з: 21.01.09
Подякував: 5 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 15 бер, 2009 16:25

вик123 написав:Депозиты возвращают без проблем и что самое удивительное возвращают и вклады, срок которых не закончился. У меня были 4 долгосрочных вклада на 2 года, которым оставалось лежать от 9 мес. до года. Со дня вложения прошло более 365 дней, т.е. я могу эти вклады забрать без потери % по условию договора. На прошлой неделе подошел к начальнику отделения с просьбой о досрочном возврате этих вкладов. К моему изумлению она сказала, что бы я написал заявление и на следующий день я их смогу получить. Заявление я написал, а на следующий день мне позвонили, когда подойти. Я подошел и без проблем все получил. Правда я их сразу же переоформил на вклад под намного больший процент и на 3 месяца и мне еще добавили 0,5 %. Вот так , как в сказке, как в старые добрые времена. Был очень приятно удивлен.


Не знаю, как там после 365 дней, у меня там гривнёвый депозит полгода пролежал - просил хоть в долларовый перевести - без толку. На горячей линии сказали что можно, в банке, что нельзя, потом и на горячей сказали, что нельзя.

Остаётся только смотреть, как гривна превращается в пыль.
Хоть %% платят день в день.
lweno4ek
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 бер, 2009 10:38

Вклад досрочно снять невозможно, переоформить под большие проценты тоже не дают.Только что звонил в банк и получил четкий ответ, Проценты платят пока нормально, но депозит на 7 дней это странно, так начиналось и в Родовид банке
kadaad
 
 
  #<1 ... 34567 ... 197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 16:06
48489 25110741
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 16:20
stuermer01
828 267896
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 18:11
tetyanadimitrova3
Банк Форум - БАНКРОТ 1 ... 923, 924, 925
Anonymous » Суб 29 січ, 2005 11:45
9249 2565431
Переглянути останнє повідомлення
Вів 08 сер, 2023 23:34
AlexSV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама