Пасивний дохід. Інвестування в ПАММ-рахунки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Усе, що стосується інститутів спільного інвестування: Пайові, корпоративні та внутрішні інвестиційні фонди. Довірче управління активами через інвестиційну компанію або ПІФ.
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 30 січ, 2013 14:51

И что вы этим хотите сказать? Чем данный трейдер выгодно отличается от других?
yopti
Аватар користувача
 
Повідомлень: 408
З нами з: 12.08.09
Подякував: 16 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 лют, 2014 21:33

Пасивний дохід. Інвестування в ПАММ-рахунки

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАРОБИТИ НА ІНВЕСТУВАННІ В ПАММ-РАХУНКИ [власний досвід]

Попробую розповісти свою історію, як я почав інвестувати. І що з цього вийшло? У вересні 2013 року в мене була невелика сума грошей, близько $500, яку я хотів задіяти. Ще зі школи я пам’ятаю слова «багаті люди тому і багаті, що їхні гроші на місці не стоять, вони завжди обертаються». Але куди вкласти $500? Депозит в банку це просто збереження грошей, нерухомість.. ну тільки не з такою маленькою сумою. Я почав шукати інформацію в Інтернеті, вибрав ПАММ-рахунки. Десь щось я про них вже чув. Порадившись з людьми та зробивши навпаки, я вибрав декілька привабливих рахунків та вклав гроші. Пройшов не повний місяць і… все спрацювало. Заробив я лише 3.458% за неповний місяць.

Після чого я кожен місяць по мірі можливостей докладав гроші. Враховуючи мої вклади і вже отриманий прибуток (який я реінвестую) мій інвестиційний портфель зараз становить $2 645.25

Прибутковість інвестицій помісячно
Вересень 3.458%
Жовтень 5.01%
Листопад 6.578%
Грудень 0.96%
Січень 6.61%

Середня прибутковість 5% в місяць. Враховуючи складний % за рік очікувана прибутковість близько 80%.

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 лют, 2014 20:29

ЯК ЗАРОБИТИ НА ПАММ-РАХУНКАХ ТА ЩО ЦЕ ТАКЕ

ЯК ЗАРОБИТИ НА ПАММ-РАХУНКАХ ТА ЩО ЦЕ ТАКЕ

В попередній статті (вище) я розказав що інвестування приносить мені в середньому по 5% в місяць. ПАММ-рахунки працюють просто. Припустимо, що у вас є друг Іван який займається торгівлею на форексі і досить успішно. У нього є капітал $10 000, середня місячна прибутковість 10%. Значить він заробляє в середньому $1 000 кожного місяця. Але як йому почати заробляти більше (і вам почати разом з ним)?

1) Реінвестувати (повторно вкладати) зароблене
2) Залучити капітал інвесторів
У вас, наприклад є вільна $1 000. Трейдер Іван залучив вашу тисячу і ще $9 000 інших друзів-інвесторів. Тепер у трейдера є $20 000. Скільки заробите ви і Іван у такому партнерстві?
Оскільки прибутковість 10%, то загальний прибуток буде $2 000. З власних грошей ми вже рахували скільки заробить трейдер. Використовуючи залучені гроші Іван заробив також $1 000. Іван чесний і ділиться прибутком з інвесторами по братському. 50% трейдеру і 50% інвестору. $500 Івану і $500 друзям-інвесторам які вклались.

Ваша інвестиція була $1 000. Заробіток з них $100. Після розподілення прибутку у вас чистий дохід $50. Крім цього він пасивний, працював Іван замість вас.

Зароблене ви можете, як забрати, а можете реінвестувати. Наступного місяця ви вже отримаєте свій заробіток не з $1 000, а з $1 050.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Суб 01 бер, 2014 19:08

В ЯКІЙ ВАЛЮТІ ІНВЕСТУВАТИ

В ЯКІЙ ВАЛЮТІ ІНВЕСТУВАТИ

Насправді вибору немає. У доларах! Але це добре. Долар валюта надійна. Якщо б інвестування в ПАММ рахунки проводилось у гривнях, то за останній час я та інші інвестори втратили б більше 30%. Гривня значно втрачає в ціні, і це вже не вперше! Зовсім недавно долар можна було придбати приблизно по 8 гривень. Зараз вже більше 11 гривень потрібно віддати за долар.

Особисто моя думка, вкладати куди би це не було варто у доларах (якщо є можливість), а брати кредити та борги краще в гривні.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль

P.S.Приближається кінець ще одного інвестиційного місяця. Отож скоро я покажу прибутковість моїх інвестицій за лютий.
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Нед 09 бер, 2014 17:16

ДИВЕРСИФІКАЦІЯ

ДИВЕРСИФІКАЦІЯ

Якщо ви це не прочитаєте, то втратите свої гроші! Диверсифікація значно знижує ризики. Припустимо, що ви інвестували свої кошти лише в один ПАММ-рахунок і втрати за місяць 20%. Тепер вам прийдеться повертати свій капітал декілька місяців. Як уникнути таких ситуацій? Інвестуйте не в один ПАММ-рахунок, а одразу в 5-10 і більше! Коли гроші на 10 рахунках ситуація буде виглядати дещо цікавіше. Один ПАММ-рахунок втратив 20%, а решту дев’ять заробили стабільно по 5%. Не в даючись до розрахунків, ми розуміємо, що будемо з прибутком. Решту дев’ять ПАММ-рахунків компенсують втрати першого і принесуть прибутки.

Розподіл ризиків і капіталу це і є диверсифікація. Не кладіть усі яйця в одну корзину!

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль

P.S. Завтра підрахую прибуток своїх інвестицій за місяць.
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 бер, 2014 23:36

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за ЛЮТИЙ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за ЛЮТИЙ

Сидів я вчора за комп’ютером, займався створенням свого нового проекту і згадав, що вже 10 число. Отож час порахувати прибутки, витрати і звісно дізнатись як справи з моїми інвестиціями. Звіт за лютий:

ПАММ-рахунок №1 - депозит $711.25 (за місяць +$59.82, +9.18% )

ПАММ-рахунок №2 - депозит $739.23 (за місяць +$30.82, +4.35% )
ПАММ-рахунок №3 -депозит $195.69 (за місяць +$13.84, +7.61% )
ПАММ-рахунок №4 - депозит $113.91 (за місяць +$5.5, +5.07% )

ПАММ-рахунок №5 - депозит $575.93 (за місяць +$3.36, +0.58% )
ПАММ-рахунок №6 - депозит $226.58 (за місяць +$10.72, +4.96% )
ПАММ-рахунок №7 - депозит $211.29 (за місяць +$1.45, +0.69% )

Інвестиційний портфель на початок місяця $2 645.25

Портфель зараз $2 773.88

Прибуток за місяць $128.63, тобто 4.86%

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 бер, 2014 21:04

СТРАТЕГІЯ ІНВЕСТУВАННЯ

СТРАТЕГІЯ ІНВЕСТУВАННЯ

Задача інвестування - зберегти та збільшити капітал. Деякі новачки в інвестуванні женуться за ПАММ-рахунками, які можуть приносити 10-20% і більше прибутку в місяць. Зазвичай ці ПАММ-рахунки існують лише декілька місяців. Прибутковість дійсно така, через агресивну, або не професіональну стратегію управління. Зазвичай «щастя» з такими ПАММ-рахунками довго не триває. Дуже швидко вони «зливають» 50% капіталу інвесторів… якщо не весь. Живий приклад один мій знайомий, який гнався за великими прибутками. Лише за декілька тижнів його капітал із $20 000 зменшився до $15 000. А в цей час моя прибутковість була більше 6% за місяць. Від ще більших втрат його врятувала лише диверсифікація, про яку я писав у попередній статті.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Суб 05 кві, 2014 12:41

ЩО КРАЩЕ – ІНВЕСТУВАТИ ЧИ ТОРГУВАТИ?

ЩО КРАЩЕ – ІНВЕСТУВАТИ ЧИ ТОРГУВАТИ?

Я дотримуюсь думки, що краще інвестувати. Ви можете заперечити, оскільки інвестування дає прибуток менший ніж з торгівлі на форексі. Це не так! Для того, щоб заробляти свої відсотки на форексі потрібно пройти високоякісне платне навчання та отримати досвід мінімум 1 рік. А тепер подумайте скільки грошей ви втратите за цей час. У вас напевне нове заперечення, можна навчатись використовуючи демо рахунок, не втрачаючи своїх коштів. Знову хочу вас розчарувати, якщо ви вдало торгуєте на демо рахунку, то скоріш за все ваш успіх не повториться при торгівлі використовуючи ваші реальні гроші!
Думка яку я хочу до вас донести – нехай кожен займається своєю справою. Якщо торгівля на форексі не ваша основна справа і ви не плануєте торгівлю робити основною справою, то і не варто цим займатись. Ви лише втратите свої кошти! Краще довірте свої кошти гідним управляючим.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
Повідомлення Додано: Суб 05 кві, 2014 15:11

Скажите, с какой карты лучше пополнять Памм-счет, с гривневой или с долларовой? А то слышал что с долларовой банк конвертирует в гривну и зачисляет в долларах по курсу НБУ. ?
free_way
 
Повідомлень: 62
З нами з: 07.01.14
Подякував: 11 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 кві, 2014 21:32

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за БЕРЕЗЕНЬ

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДОХІД за БЕРЕЗЕНЬ

Цього місяця я записався в один тренінг і на 100% був у ньому. Іншими справами майже не займався. Цей звіт я пишу в неділю з сонними очима, всетаки треба виконувати плани на тиждень.

ПАММ-рахунок №1 - депозит $757.35 (за місяц +$46.1, +6.48%)

ПАММ-рахунок №2 - депозит $773.38 (за місяц +$34.15, +4.62%)
ПАММ-рахунок №3 - депозит $216.06 (за місяц +$20.37, +10.4%)
ПАММ-рахунок №4 - депозит $114.74 (за місяц +$0.83, +0.73%)

ПАММ-рахунок №5 - депозит $642.88 (за місяц +$66.95, +11.62%)
ПАММ-рахунок №6 - депозит $285.69 (за місяц +$59.11, +26.08%)
ПАММ-рахунок №7 - депозит $204.53 (за місяц -$6.75, -3.19%)

Інвестиційний портфель на початок місяця $2 773.88

Портфель зараз $2 994.63

Прибуток за місяць $220.75 тобто 7.958%

Висновки:
Шкода що не хватило 6 долларів до $3 000.
Особливо порадував ПАММ-рахунок №6 прибутковістю +26.08%.

Заробляйте колеги!

© Роман Мураль
romanmural
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 5991
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 лис, 2010 17:17
Ladycat
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама