Страховой полис - это реальность или выкачка денег

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
Повідомлення Додано: Пон 28 кві, 2014 16:25

Страховой полис - это реальность или выкачка денег

Подскажите, пожалуйста, страховой полис при оформлении частного займа это реальность или выкачка денег, заплатил 3500, а денег не увидил.
Anna 1
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 кві, 2014 17:47

Anna 1 ,
На мій погляд, кредитор себе страхує таким чином. Тим більше, якщо сума займу може бути велика. Банки на сьогоднішній день при певному кредитуванні вимагають страхування, тому не дивно що і часники також застосовують цю методику. Звісно Вам шкода Ваших грошей, але добре якщо не трапиться якесь лихо, це ще в першу чергу гарантії для Вас
Пчёлка
 
Повідомлень: 1470
З нами з: 06.11.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 кві, 2014 18:41

Ну насколько я знаю в банке страховка входит в кредит, а у частного лица (через посредников) нужно платить заранее. Я то не против страховок, но как определить что это не мошенничество.Сейчас в интернете можно найти все что хочешь.
Anna 1
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 кві, 2014 19:03

Anna 1,
А що в договорі?Можливо в якомусь пункті це прописано?Тут дійсно можуть кинути,можуть просто не видати кредит((І яка страхова компанія буде оформляти цю страхівку?На рахунок банків,то страхівка платиться також наперед і банки укладають договір із певними компаніями. Навіть якщо ,наприклад ,життя або житло вже застраховано-їх це не цікавить і вони все одно ,,впарюють,, свої страхові компанії, з якими у них договір укладений
Пчёлка
 
Повідомлень: 1470
З нами з: 06.11.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 28 кві, 2014 21:24

Дело в том, что не страховая оформляет страховку, а фонд, который выдает частные займы. После оплаты страхового полиса, они перечисляют деньги на счет. А в случае страхового случая, компенсацию получает их фирма.
Anna 1
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 кві, 2014 15:44

Re: Страховой полис - это реальность или выкачка денег

Дуже дивно ((Це якось насторожує,вони просто можуть не видати Вам кредиту і кинути на гроші.А відгуки про компанію?Якщо у Вас безвихідна ситуація ,то краще заплатити за юридичну консультацію пару гривень і перестрахуватися.Все таки спеціалісти прочитавши договір ,зможуть Вам найти ,,підводне каміння,,
Пчёлка
 
Повідомлень: 1470
З нами з: 06.11.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 кві, 2014 15:57

  Anna 1 написав:Подскажите, пожалуйста, страховой полис при оформлении частного займа это реальность или выкачка денег, заплатил 3500, а денег не увидил.


Нехай оформлюють за рахунок виданого кредиту, а не за Ваші власні кошти.

В будь-якому договорі страхування життя/здоров'я є три сторони - страхувальник (той хто сплачує за страховку), застрахований (той, кого згідно полісу страхують) та страхова компанія. Перша і друга сторона може бути однією й тією ж особою (людина за власні кошти купує поліс для себе).

З того, що Ви написали, в мене є таке припущення, що Ви максимум що отримаєте, так це поліс добровільного страхування (й скоріш за все застрахують в якійсь напівживій компанії, бо в ній будуть високі комісійні) й за Ваші гроші. Кредит скоріш за все Ви не отримаєте.

Простими словами - є ознаки шахрайства!
vov4ick
 
Повідомлень: 2465
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 кві, 2014 19:22

Компания называется Инвест Фонд, находится в Киеве ст. метро Печерская. Принимают по записи, типа такой есть и в Харькове. Но везде нужно сначала оплатить страховой полис. Может кто-то, что слышал за эту компанию?
Anna 1
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 гру, 2014 18:56

Anna 1 у вас получилось взять кредит у этой компании?я тоже сейчас стою перед вопросом стаховки,мол сначала нужно купить страховку а потом сразу выдадут кредит без проблем
mariyamouse123
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 15.12.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 4856
Переглянути останнє повідомлення
Вів 15 кві, 2014 18:45
na_li4ka
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама