Податкова реформа

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
Повідомлення Додано: П'ят 04 лип, 2014 07:50

Податкова реформа

Доходи фізичних осіб, ФОП до 1000 євро на місяць не обкладаються податками.
Підприємства при виплаті ЗП, яка перевищує 1000 євро відраховують податок 10%. Податкова служба за ідентифікаційним номером(ІН) перевіряє суму доходів по ІН і донараховує податки, якщо людина отримувала доходи з кількох джерел і сума доходів за місяць перевищила 1000 євро.
Доходи від 2000 до 8000 євро на місяць обкладаються за ставкою 15%. Доходи від 8000 євро на місяць обкладаються за ставкою 10%.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 04 лип, 2014 11:06

tobias а ти знаеш основні джерела наповнення бюджету? ти віриш що податок 10 відсотків з зп се й є реформа????????
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Нед 06 лип, 2014 09:06

  dymdym написав:tobias а ти знаеш основні джерела наповнення бюджету? ти віриш що податок 10 відсотків з зп се й є реформа????????

маленькими кроками можна здолати великий шлях.
Я пропоную "збагачення громадян", а не "наповнення бюджету". Цілі різні.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 31 лип, 2014 17:58

Что мы сделали в Грузии, и, мне кажется, можете сделать вы. Во-первых, мы очень сократили количество разовых налогов. Мы убирали те, которые доставляли неудобства. Я вчера беседовал с украинской службой доходов, там хорошая новая команда, ребята пришли из инвестиционного банкинга. Они тоже говорят, что есть много мелких налогов, которые в целом формируют меньше чем 1% государственного дохода. На их уплату тратится очень много сил, а толку мало. Почему нельзя постричь свинью? Потому что шерсти мало, визгу много. Это вот из этого же разряда. Можно ж прийти с проверкой по уплате НДС, а можно прийти с проверкой по уплате налога, который вообще 100 грн в год. Значит, некоторые из этих налогов нужно уничтожить. Мы еще в 2004 году, не дожидаясь налоговой реформы, провели очистку налоговой системы от 15 налогов, то есть остались только те, которые есть и сегодня. Это очень правильный подход, который можно было бы использовать и в Украине.

Насчет реанимационного пакета реформ. Я не в восторге от этого законопроекта, они не радикальные, они не касаются тяжелых вопросов, таких как правоохранительная система. Я не вижу никакой борьбы у вас. Я вчера был в Администрации президента, там на ступеньках живут люди. У них нет выбора, им нечего терять. А что вы делаете? Вот представьте, ваш ребенок заболел, вам нужно какое-то лекарство. Погода плохая и аптека на другом конце города, ночь. Что вы сделаете? Вы пойдете за этим лекарством в любую погоду. Вот это называется нужно. А вам сейчас, значит, ничего не нужно. Когда нужно, люди действуют, спят на ступеньках лестницы, у них единственная надежда. Вы только что заставили президента убежать. А потом этот запал как будто выдохся – вот и результат. Почему я не видел большую многотысячную демонстрацию в поддержку снижения налогов? Где люди, которые скандируют: «Повышайте цены на газ!». Нету? А, ну тогда извините. Вы либо не понимаете, что вам хана, либо понимаете, но вас все устраивает. Вы хотите жить в России? В Киеве, но в России?

Вы проснулись, заставили президента убежать, и заснули. Просыпайтесь, давайте, просыпайтесь снова!

http://experience.platfor.ma/kakha-bendukidze/
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 07 сер, 2014 09:58

Пропоную обкласти податком всю нерухосість в Україні.
для квартир, будинків, інших споруд з розрухунку 10-50грн за 1м2 на рік для всіх власників.
для землі 500-1000грн за 1га на рік.
Місцеві ради зможуть визначити конкретні цифри податку для свого міста, області.

Податок зараховувати на рахунки місцевих адміністрацій. Створити прозору електронну систему, де кожен платник податку зможе побачити на що витрачена кожна гривня з заплаченого податку на нерухомість.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама