ПроФін Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 2728293031 ... 35>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ПроФін Банк - БАНКРОТ 2.4 5 35
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
54%
19
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
9%
3
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
6%
2
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
3%
1
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
29%
10
Всього голосів : 35
Повідомлення Додано: Пон 12 січ, 2015 08:59

Re: ПроФін Банк

де*** банк. Люди, прошу Вас - не связывайтесь с этими мошенниками. Если бы меня кто-то мог предупредить год назад, я бы ему сказала Большое Спасибо, это аферисты, которые забрали у людей деньги под красивой выпиской CCB-банка и мурыжили-мурыжили и хрен что отдали.
nina
 
Повідомлень: 484
З нами з: 15.09.14
Подякував: 9 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 січ, 2015 11:31

Re: ПроФін Банк

Если кратко то - Банк ВОРОВ. Обворовали клиентов 2х банков, обворуют и в этом.
for-ak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 56
З нами з: 19.03.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 01:35

Asmod
До сих пор не понимаю чего вы цепляететсь к сотрудникам отделений? Им че делать, принципиально уволиться и сидеть дома голодать с детьми?
Его вина в том что он вам договор оформил? Надо было заранее знать что собственник всех кинет?

Я уею...


Та, дійсно, шо ж це я... :roll: бідненькі, ми їх тут поливаємо, а вони ж не мали вибору - наказали обманювати клієнтів, а що ж вони мали робити? звичайно що виконувати наказ... сказали договора відкривати без згоди і підпису клієнта - ну що ми можемо зробити... :roll: це ж керівництво попросило...
були б ми москалями і сказали б нам українців стріляти - ну то що ж, це ж наказ... виконувати треба...
нікчемами народилися або стали - нікчемами і здохнуть... :twisted: :twisted: :twisted:
а ми друзі втратили - то потім заробимо... а ці тварини будуть відроблені грошенята все берегти і берегти, аж поки не втратять по дурниці... бо що прийшло обманом та легкою наживою те і піде так само....
Voll_ССВ
 
Повідомлень: 185
З нами з: 15.07.14
Подякував: 124 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 09:23

Re: ПроФін Банк

да что тут говорить....мошенники,теперь под вывеской ПРОФИНБАНКА :twisted:
someone
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1431
З нами з: 14.06.11
Подякував: 107 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 09:46

ПроФін Банк пылесос

без новых депозитов не будет новых отделений в ПФБ
в течении года немного сократят и тут сетку и по возможности , если форумчане , кроме форуме нигде не пошли на принцип и добились справедливости в суде , Тумовс и Ко продадут ПФБ уже в 2015-2016 году .
Сейчас кризис жанра - мелкие банки как раз и останутся и те кто в гривне работает с кредитами , а кто пылесосит и еще и с валютой обречены быть проданными или будут отнесены к категории неплатежоспособных , если конечно не поделятся выручкой с регуляторами из НБУ
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16525
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 909 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 11:18

  Voll_ССВ написав:Та, дійсно, шо ж це я... :roll: бідненькі, ми їх тут поливаємо, а вони ж не мали вибору - наказали обманювати клієнтів, а що ж вони мали робити? звичайно що виконувати наказ... сказали договора відкривати без згоди і підпису клієнта - ну що ми можемо зробити... :roll: це ж керівництво попросило...
були б ми москалями і сказали б нам українців стріляти - ну то що ж, це ж наказ... виконувати треба...
нікчемами народилися або стали - нікчемами і здохнуть... :twisted: :twisted: :twisted:
а ми друзі втратили - то потім заробимо... а ці тварини будуть відроблені грошенята все берегти і берегти, аж поки не втратять по дурниці... бо що прийшло обманом та легкою наживою те і піде так само....


Если вы скажете, что на работе никогда ничего не сделали во вред клиенту, самостоятельно или по приказу руководства - то нагло соврете.
Asmod
 
Повідомлень: 496
З нами з: 09.09.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 19:31

Asmod
Asmod, згідна з Вами на всі 100%. Тільки проблема у тім, що вони ж і своїм власним працівникам на відділеннях розповідали про те, що "все буде добре... от зачекайте ще трошечки... ще тиждень (або парочку тижнів) і НБУ дасть ССВ грошей, бо у власників є супер-план з виходу з кризи та розвитку..." У звичайних працівників (не плутати з наближеними до керівництва особами) не було жодної інформації, крім щойно Вам озвученої. Звідки знаю? Бо є членом сім'ї одного такого працівника. А те, що вони звільняли людей погрозами? А те, що змушували звільнятись вагітних, які тепер не можуть влаштуватись ні на яку роботу (бо кому ж потрібен працівник, який через місяць-два піде у декрет на 3 роки)? А те, що працівники на відділеннях не могли отримати заробітну плату місяцями і з ними ніхто не розрахувався при звільненні? І до речі, договори вкладів на вимогу було відкрито централізовано у головному банку і працівникам не було надано жодних прав їх закривати або змінювати. Багато ще можу роказати, тільки чи варто?
Насправді ж відчуття таке, що і Профін рухається у тому самому напрямку, що і ССВ. У одному з відділень, наприклад, взяли директором "хлопчака", який свого часу був під ковпаком у всеукраїнського фінансового моніторингу за валютні махінації... Я свої висновки про цей банк зробила щойно про це призначення взнала... Хоча звичайно працюю з тим банком, працівників якого знаю особисто і давно.
pionerone
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05.09.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 14 січ, 2015 14:53

pionerone ,яке місто?
someone
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1431
З нами з: 14.06.11
Подякував: 107 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 14 січ, 2015 15:32

pionerone

Ну так это все понятно.
Непонятно зачем всех сотрудников под одну гребенку клеймить жуликами и "никчемами".

П.С. "Никчема" скорее всего тот, кто себе такое позволяет.

А ПроФин - то понятно что очередной г***банк, собственники то те же. Несите свой депозит в место понадежнее.
Asmod
 
Повідомлень: 496
З нами з: 09.09.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 січ, 2015 15:46

Профинбанк и его хозяева - аферисты и я думаю что скоро люди это будут писать на его отделениях...Бегите из него пока не поздно как с ССВ.
Maximilius
Аватар користувача
 
Повідомлень: 107
З нами з: 13.01.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2728293031 ... 35>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1877093
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
5 7235
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 лют, 2024 12:41
sens
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25117282
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама