АСКА

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 2627282930 ... 35>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

АСКА 2.5 5 90
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
39%
35
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
22%
20
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
9%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
11%
10
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
19%
17
Всього голосів : 90
Повідомлення Додано: Сер 23 лип, 2014 23:36

Благодарность компании АСКА

replace
Застраховал свою машину и буквально через несколько дней попал в ДТП. У виновника был полис АСКА.
Я конечно слышал не самые лучшие отзывы в Интернете и подумал, что "попал" не только с
аварией, но и со страховой... т.к. нужно получить деньги от АСКА
А в реальности оказалось все хорошо: деньги выплатили, не все сразу конечно,
частями, но ждать полгода не пришлось:)
Да, сумма конечно была небольшая, зато все получил и спокойно отремонтировал свою машининку.
АСКА - нормальная компания, с ней можно страховаться.
Johnnys
 
 
Повідомлення Додано: Пон 06 жов, 2014 16:37

ОБЕРЕЖНО, НЕ ПЛАТИТЬ!

Вітаю всіх, хто читає даний відгук!
Хочу поділитися своїм негативним досвідом співпраці зі страховою компанією АСКА.
30.01.14 мав необережність вступити у правовідносини з СК "АСКА". Страхова компанія була запропонована банком "ВіЕйБі Банк" з переліку "кишенькових", оскільки авто знаходиться у кредиті згаданого банку.
21 червня 2014 року із застрахованим ТЗ сталася подія, що має ознаки страхового випадку за ризиком ДТП. Після чого мною було вжито всі необхідні дії та виконано обов'язки за договором страхування для здійснення виплати страхового відшкодування (надано всі необхідні документи тощо). Станом на 09.07.2014р. вартість відновлювального ремонту склала, згідно калькуляції СТО, майже 90 000 грн.
Найцікавіше полягає в тому, що за умовами страхового договору СК "АСКА" виплачує страхове відшкодування лише за згодою ПАТ "ВіЕйБі Банк", яка надається у письмовому вигляді на запит страховика. І тут почалось, СК "АСКА" начеб-то направила відповідний запит до ПАТ "ВіЕйБі Банк", а той на всі мої питання дає одну відповідь, що відповідь (згоду) надамо невідомо коли... Коротше кажучи - грають в "междусобойчик".
А в результаті страждає хто? Правильно - клієнт. Який не може провести відновлювальний ремонт ТЗ, крім того курс USD з липня 2014 змінився і умови спіпраці теж, і тепер вартість відновлювального ремонту мого ТЗ складає значно більше.
Крім того, вважаю за необхідне повідомити, що у СК "АСКА" є й свій "незалежний" експерт, який проводить оцінку по "своїм" стандартам, котра не відповідає дійсності.
Отож, оскільки станом на 24.09.2014р. я не отримав від СК "АСКА" жодної відповіді, щодо долі страхового відшкодування, я 24.09.2014р. звернувся до неї листом з вимогою надати інформацію та виплатити страхове відшкодування. Крім того, в цей же день я звернувся листом в банк, щодо надання відповіді (згоди) на виплату страхового відшкодування.
Чекаю на відповіді... А всіх інших застерігаю від співпраці з СК "АСКА".
Дякую за увагу.
gladers
 
 
Повідомлення Додано: Пон 06 жов, 2014 18:24

gladers Готовы помочь разобраться в этой типичной для украинского страхового рынка ситуации. Если есть интерес - пишите в личку.
Vendetta_007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30
З нами з: 04.05.14
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 лис, 2014 13:34

Компания АСКА мошенники!!! более года!!!не выплачивают страх

Компания АСКА мошенники!!! более года!!! не выплачивают страховку дело №7347 ... одни отговорки и вранье!!!
yarsa
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 лис, 2014 14:32

Re: АСКА

Мне кажется это типовые кредитные договора. По условиям таких договоров СК действительно направляет запрос в банк. Раньше это было необходимо для отсеивания неплательщиков по кредитам. И было простой формальностью. Сейчас, возможно Вам необходимо писать и в банк и в СК . А касательно подорожание ремонта. Необходимо сохранить все чеки и подавать в СК на доплату. Только считайте общую сумму. Важно чтобы машина не ушла в тотал.
Gorodshin
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 15:07

Re: АСКА

Туристическая страховка. Задержка багажа. Аска без объяснения причин затягивает выплату уже более 6 месяцев. Вчера состоялся суд. Знаете как они поступили? Просили перенести рассмотрение дела по месту регистрации ответчика, т.е. в Донецк!!! Суд удовлетворил!

Очень рвутся грубые слава наружу, но я сдержусь. Выводы делайте сами
kyrgorsh
 
Повідомлень: 11
З нами з: 05.03.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 16:06

  kyrgorsh написав:Туристическая страховка. Задержка багажа. Аска без объяснения причин затягивает выплату уже более 6 месяцев. Вчера состоялся суд. Знаете как они поступили? Просили перенести рассмотрение дела по месту регистрации ответчика, т.е. в Донецк!!! Суд удовлетворил!

Очень рвутся грубые слава наружу, но я сдержусь. Выводы делайте сами


а Ви заперечували в суді проти їх клопотання?

і Донецький суд фізично має проводити засідання не в Донецьку, а напевно за іншою (тимчасовою) адресою - треба дивитись
CostaS
Аватар користувача
 
Повідомлень: 183
З нами з: 13.02.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 16:29

CostaS
Я не присутствовал на заседании. Это со слов моего адвоката. Он к концу недели подаст апелляцию, которую суд по любому удовлетворит.
Идет элементарное затягивание дела.
Я просто хочу знать офф решение от аски по моему случаю. С их стороны нет ничего! На мои письменные запросы они не реагировали. Мы даже пока не пытаемся апротестовывать их решение, т.к. его нет. А просто добиваемся выполнения договора, по которому они обязаны были в течении 15 дней или\или:
1. Выплатить страховку
2. Сообщить об отказе
3. Попросить продление срока.

Ничего! Уже полгода.
kyrgorsh
 
Повідомлень: 11
З нами з: 05.03.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 січ, 2015 17:26

  kyrgorsh написав:CostaS
Я не присутствовал на заседании. Это со слов моего адвоката. Он к концу недели подаст апелляцию, которую суд по любому удовлетворит.
Идет элементарное затягивание дела.
Я просто хочу знать офф решение от аски по моему случаю. С их стороны нет ничего! На мои письменные запросы они не реагировали. Мы даже пока не пытаемся апротестовывать их решение, т.к. его нет. А просто добиваемся выполнения договора, по которому они обязаны были в течении 15 дней или\или:
1. Выплатить страховку
2. Сообщить об отказе
3. Попросить продление срока.

Ничего! Уже полгода.


Вас понял. Хорошо, что боритесь.
Путь осилит идущий.
Удачи Вам.
CostaS
Аватар користувача
 
Повідомлень: 183
З нами з: 13.02.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 лют, 2015 15:44

К сожалению, компания на настоящий момент практически банкрот. Былая репутация потеряна, благодаря титаническим "усилиям" проворовавшегося руководства.
mishel1_
 
Повідомлень: 279
З нами з: 26.03.14
Подякував: 139 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2627282930 ... 35>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron