АСКА

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 2728293031 ... 35>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

АСКА 2.5 5 90
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
39%
35
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
22%
20
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
9%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
11%
10
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
19%
17
Всього голосів : 90
Повідомлення Додано: Сер 06 тра, 2015 22:56

  gladers написав:Вітаю всіх, хто читає даний відгук!
Хочу поділитися своїм негативним досвідом співпраці зі страховою компанією АСКА.
30.01.14 мав необережність вступити у правовідносини з СК "АСКА". Страхова компанія була запропонована банком "ВіЕйБі Банк" з переліку "кишенькових", оскільки авто знаходиться у кредиті згаданого банку.
21 червня 2014 року із застрахованим ТЗ сталася подія, що має ознаки страхового випадку за ризиком ДТП. Після чого мною було вжито всі необхідні дії та виконано обов'язки за договором страхування для здійснення виплати страхового відшкодування (надано всі необхідні документи тощо). Станом на 09.07.2014р. вартість відновлювального ремонту склала, згідно калькуляції СТО, майже 90 000 грн.
Найцікавіше полягає в тому, що за умовами страхового договору СК "АСКА" виплачує страхове відшкодування лише за згодою ПАТ "ВіЕйБі Банк", яка надається у письмовому вигляді на запит страховика. І тут почалось, СК "АСКА" начеб-то направила відповідний запит до ПАТ "ВіЕйБі Банк", а той на всі мої питання дає одну відповідь, що відповідь (згоду) надамо невідомо коли... Коротше кажучи - грають в "междусобойчик".
А в результаті страждає хто? Правильно - клієнт. Який не може провести відновлювальний ремонт ТЗ, крім того курс USD з липня 2014 змінився і умови спіпраці теж, і тепер вартість відновлювального ремонту мого ТЗ складає значно більше.
Крім того, вважаю за необхідне повідомити, що у СК "АСКА" є й свій "незалежний" експерт, який проводить оцінку по "своїм" стандартам, котра не відповідає дійсності.
Отож, оскільки станом на 24.09.2014р. я не отримав від СК "АСКА" жодної відповіді, щодо долі страхового відшкодування, я 24.09.2014р. звернувся до неї листом з вимогою надати інформацію та виплатити страхове відшкодування. Крім того, в цей же день я звернувся листом в банк, щодо надання відповіді (згоди) на виплату страхового відшкодування.
Чекаю на відповіді... А всіх інших застерігаю від співпраці з СК "АСКА".
Дякую за увагу.

Взимаем средства из проблемных страховых компаний, которые длительное время не осуществляют страховых возмещений в пользу потерпевших лиц, в том числе и с страховой компании СК "АСКА". Стоимость услуг - 5-10% от суммы взыскания. Работаем без предоплаты.
+ (380) 44 22 88 908
+ (380) 67 509 16 60
Работаем по всей территории Украины.
avtoyurist
 
Повідомлень: 2
З нами з: 06.05.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2015 12:08

Згідно Закону України "Про страхування" страховик має право направляти запити до органів, установ, підприємств для встановлення всіх обставин страхового випадку. Відповідь на даний запит не може перевищувати 1 міс.

У Вашому випадку очікуйте відповідь на лист з банку. Якщо банк не надасть відповідь на запит, у встановлені законом строки (1 міс. за законом України "Про звернення громадян"), звеніться до прокуратури зі скаргою.
Також, якщо сума страхового відшкодування занижена зверніться зі скаргами до МТСБУ, НАЦКОМФІНПОСЛУГ.
Крім цього, згідно методики Ви маєте право щодо рецензування звіту (звіт передається іншому експерту, який встановлює чиправильно оцінено тз).
Ви маєте право на відшкодування ВТВ (втрати товарної вартості), яка стягується з винуватої особи (водія).

З повагою,
ТОВ "Правова рада" тел. юриста (097) 687 76 03
Правовой совет
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.06.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 сер, 2015 21:47

Что-то АСКЕ стало очень плохо
sergeytsigankov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9
З нами з: 10.08.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 сер, 2015 13:58

  sergeytsigankov написав:Что-то АСКЕ стало очень плохо

в чем это выражается?
mishel1_
 
Повідомлень: 279
З нами з: 26.03.14
Подякував: 139 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 жов, 2016 16:41

Мой опыт.

Сталкивался с разными страховыми компаниями,сервис у аски как у всех. Понравилось, что подобрали СТО где с гарантией восстановили автомобиль, по ОСЦПВ эксперт насчитал износ на мою старушку, но удалось поместиться суммой выплаты.
very
 
Повідомлень: 1
З нами з: 18.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 жов, 2016 12:02

Спасибо за отзыв о нашей компании.

Уважаемый, very.
Спасибо за отзыв о нашей компании.
Надеемся видеть Вас в числе наших клиентов и в дальнейшем.
С уважением, Служба качества ЧАО "УАСК АСКА".
СК АСКА
 
Повідомлень: 1
З нами з: 24.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 15:29

Re: АСКА

very
Сообщения: 1 С нами с: 18.10.16
Добавлено: Вт 18 окт, 2016 17:41

Зображення
samvexler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 189
З нами з: 26.08.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 10 лис, 2016 07:15

Всем доброго времени суток.
Почитал тут намедни отзывы о разных страховых компаниях (т.к. пришел срок обновить цивилку, вот и решил проверить, что за год изменилось). Поэтому решил поделиться своим мнением.
Езжу на девятке, без ДТП стараюсь, но никто как говорится.. не застрахован. Был у меня случай не очень серьезный - чирканулся с иномаркой (был 2013г). Ну и ГАИ тогда еще признали меня виновным, выписали протокол, все дела...Ущерб был впринципе небольшой, спасла тогдашняя цивилка. Вместе со вторым водителем приехали в СК, написали заявление. оформили документы (обращались в Киеве, к слову, обслуживание нормально, очереди не было). И все. Прошло где-то 3 месяца, звонит второй участник, якобы не платит ему моя СК.. Я взял свой полис и позвонил на горячую линию по указанному номеру, мол - Почему нет выплаты потерпевшему. Мне сказали, что разберутся, все записали, обещали перезвонить и... перезвонили, извинились, сказали что выплата будет через несколько дней. Никуда я не ходил не скандалил (не люблю этого), сам перезвонил второму водителю через неделю, чтобы спросить получил ли тот деньги. Он сказал, что - да, как раз на днях заплатили.
Вот и все. Это была АСКА.
Не идеально, но по-человечески отнеслись. Я с тех пор у них каждый год и страхуюсь. Мне даже бывает звонили сами из АСКА и предлагали перезаключить полис на новый срок. Не знаю. как у кого, у меня - так было.
Обслуживание у них приемлемое, цены чуток повыше, чем у других, но АСКА хотя бы платит..
Не хотелось бы мне на деньги попасть если что, живу небогато.
Так что мой опыт - пока положительный.
Marmeladov
 
Повідомлень: 1
З нами з: 10.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 сер, 2017 21:20

Страхуюсь уже 6 лет в АСКА. Сервис на высоком уровне. Устраивает качество работы компании на все уровнях: от звонка на горячую линию до суммы и сроков выплаты.
kyparova
 
Повідомлень: 1
З нами з: 24.08.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 вер, 2017 22:31

Було дтп. Виплату чекав два мiсяцi, але Все гаразд. Усі працювали відмінно, вчасно відповідали на всі мої запитання, задоволений сумою та строками відшкодування. Заувжень до страхової клмпанії АСКА не маю.
denis1982
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.09.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2728293031 ... 35>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама