Єдиний варіант - будувати житло самому???

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #1234 ... 21>
Повідомлення Додано: Суб 16 тра, 2009 15:40

Єдиний варіант - будувати житло самому???

я вважаю, що в Україні (найбіднішій країні Європи, не беручи до уваги Молдову, з нестабільною політичною ситуацією, нерозвинутою інфраструктурою, високим рівнем криміналітету) ціни на нерухомість мають бути найнижчими...
Так не є і не відомо чи так буде. Попит на нерухомість, підігрітий незабезпеченими кредитами і спекуляціями, значно перевищував пропозицію в результаті ціни злетіли до позахмарного рівня і поки що звідти не повертаються... Якщо наш ринок нерухомості не стане на здорові рейки, я сумніваюся, що наважуся купляти житло в Україні.

Є 2 варіанти: або не купляти житла взагалі в Україні, або будувати його самому. Тому зараз я шукаю фірму, яка була би готова для мене збудувати житло за мною затвердженим кошторисом на моїй земельній ділянці. В Європі такі послуги дуже поширені.
Я хочу найняти будфірму і укласти з нею договір про надання будівельних послуг.
Будфірма має запропонувати мені ряд типових проектів, я вибираю один з них. Будфірма надає мені кошторис будматеріалів і деталізований кошторис вартості будробіт.

Питання: чи є такі фірми в Україні і зокрема у Львові?

В Україні я думаю це єдиний можливий варіант для себе...
pasoleg
 
 
Повідомлення Додано: Суб 16 тра, 2009 15:52

Нада ждать. Цены на недвижимость как-то поменяются этой осенью.

ПС. Если найдешь все что нада , майкни мне сколько это стоит, я тоже подумаю над вариантом.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4684
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 тра, 2009 20:20

1. Если не понимаешь в строительстве ничего или очень мало - не строй!!!!
2. Шарится тут на сайте "будивельнык" со Львова - можешь обратиться к нему, но предупреждаю сразу: от его кошторыса просто АККУЕЕШЬ, у других будет ненамного меньше :(
3. Если все же очень хочецца построить :P Посмотри на дома, которым по 30-40лет - строились они без всяких проектов и стоят и будут еще столько же стоять если не форс-мажор.Вывод: присматриваешь понравившийся дом ( в интернете, в городе-пригороде и т.д. ), рисуешь малюнок на бумаге, обязательно вносишь коррективы на свой и ЖЕНЫ вкус, консультируешься со строителем по своему проекту и ФПЕРЕД!

ПС. 15 лет назад мною с отцом была построена дача 8 х 9 - 2 полных этажа, т.е. 140 квадратов в пригороде и если бы там был газ, то я бы жил сейчас ТАМ ( электричество дорого, да и сети слабоваты там )!
Строили по выходным и в отпуск - 2 сезона. Если участок ровный, то проблем не будет. Удачи!
AndreyBMW
 
Повідомлень: 37
З нами з: 07.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 тра, 2009 18:54

Питання: чи є такі фірми в Україні
і зокрема у Львові?

В Україні я думаю це єдиний можливий варіант для себе...


1 Будь яка будівельна організація включаючи мою може побудувати те що Ви хочете
2 Тільки у Львові подібних організацій з 20 :D + море бригад
3 Оголосіть Ваші побажання по розміру , розташуванню будинку і пропозиції по оплаті , якщо вони будуть серьозні і адекватні Вас знайдуть і запропонують свої послуги .
4 Якщо надієтесь що хтось прийде і побудує під ключ за 300 $ , то не гайте часу і починайте самостійно , бо в такому випадку ніхто Вас шукати не буде :(
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 18 тра, 2009 14:27

шукаєте бригаду -ставите фундамент , сподабається може вони вам і цеглу поставлять.


і т.д.
я думаю знайдете людей.
Miola
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 тра, 2009 14:53

Re: Єдиний варіант - будувати житло самому???

pasoleg написав: або будувати його самому. Тому зараз я шукаю фірму, яка була би готова для мене збудувати житло за мною затвердженим кошторисом на моїй земельній ділянці.


Вот и я тоже долго думал о том что-бы строить дом, благо участок практически в черте Киева имеется. Но вот какие размышления отвергли меня от этой идеи:
1. При наличии детей сложно организовать доставку/забирание детей с детского садика, школы. Или один из родителей должен не работать, а заниматься домом и детьми.
2. Безопастность жилья и родных - все таки жить на удалении от цивилизации опасно. Мало ли мутного народу бродит там. Если тем более соседей нет или мало, то страшно за жену и детей.
3. Организация досуга, в первую очередь детей - сложно найти всякие кружки, секции и т.п. вещи в пригороде что-бы занять ребенка во второй половине дня.
4. Коммуникации - это всегда слабое место пригорода.

Поэтому для себя решил, что пока дети не достигнут совершеннолетия думать о загородном доме, как о месте постоянно проживания не имеет смысла. Больше проблем, чем выгод.

Но может у вас есть решение вышеуказанных проблем, тогда поделитесь.
Udgin
 
Повідомлень: 649
З нами з: 06.12.07
Подякував: 59 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 тра, 2009 16:08

Re: Єдиний варіант - будувати житло самому???

pasoleg написав:.
Є 2 варіанти: або не купляти житла взагалі в Україні, або будувати його самому.

В Україні я думаю це єдиний можливий варіант для себе...



Вот коли Ви побудуєтесь тоді і поймете чому житло в нас таке дороге.Бо житло це не тільки цегла і перекриття а ще фундамент + криша.А ще звартість земельної ділянки плюс забор ( навіть самий примітивний тис 5 дол получиться).Плюс вода плюс електрика плюс газ ,вода , каналізація,штукатурка,стяжки,сходи шпаклівки ....

Плюс купа свого часу щоб все і всіх контролювати .Все це можна зкалькулювати а потім ПОМНОЖИТИ НА ДВА ЦЕ І БУДЕ ПОПЕРЕДНЯ СМЕТА НА БУДІВНИЦТВО .
А ще багато зїджених нервів томущо конструктор в проекті дасть купу своїх помилок а роботяги із своєї сторони свої дадуть помилки.

І в кінці будови скажеш БЛІН ТА ОДНА ТИС ДОЛ ЗА МЕТР КВАДРАТНИЙ ЦЕ ВЗАГАЛІ ШАРА .Причому зрозуміло що своє побудоване житло взагалі буде безцінним.

Це все написоно із власної практики !!!
Ternopil
 
 
Повідомлення Додано: Вів 19 тра, 2009 09:25

Re: Єдиний варіант - будувати житло самому???

Udgin написав:
pasoleg написав:

Вот и я тоже долго думал о том что-бы строить дом, благо участок практически в черте Киева имеется. Но вот какие размышления отвергли меня от этой идеи:
1. При наличии детей сложно организовать доставку/забирание детей с детского садика, школы. Или один из родителей должен не работать, а заниматься домом и детьми.
2. Безопастность жилья и родных - все таки жить на удалении от цивилизации опасно. Мало ли мутного народу бродит там. Если тем более соседей нет или мало, то страшно за жену и детей.
3. Организация досуга, в первую очередь детей - сложно найти всякие кружки, секции и т.п. вещи в пригороде что-бы занять ребенка во второй половине дня.
4. Коммуникации - это всегда слабое место пригорода.



1. В якому б районі великого міста ви не жили, проблема школи (гуртків, секцій) буде. Раніше я жив у місті, тепер за містом - і доставка в школу (гуртки) займає приблизно той самий час. Так це проблема, але це не має стосунку до житла у місті/за містом.
2. Безпека. Насправді питання виникатиме лише за умови, що будинок розташований далеко від інших або в лісі. Але ж існують "тривожні кнопки" і інші засоби. За умови ж густої забудови, Ваші рідні будуть у більшій безпеці ніж у місті.
3. Про дозвілля. Див п.1
4. Комунікації - такі да :) Без авто (краще - двох) складно :))
Бруківка
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 чер, 2009 14:26

Будівельнику:
а можна дуже нескромне питання? яка собівартість житла (в звичайних новобудовах) в Києві і у Львові? Тільки чесно!
Дякую!
pasoleg
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 чер, 2009 14:45

Будівельнику:
а можна дуже нескромне питання? яка собівартість житла (в звичайних новобудовах) в Києві і у Львові? Тільки чесно!
Дякую!


Уточніть запитання по слідуючим пунктам
1 Точне місце розташування
2 Точний час початку і закінчення будівництва ( в різні періоди будуть різні цифри )
3 Хто будує ( дядько-буд , щойно організована фірма . фірма з історією )
4 Звідки йде фінансування
5 Тип будинку ( багато - , мало - поверховий )

Відповідь я дам по Львову , Київ - просто помножите на коефіцієнт 1,5 - 3 :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #1234 ... 21>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117169 29323748
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 22:31
Бетон
3 38219
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
3 9762
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 вер, 2021 06:07
Bobua
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама