Кредити Тепла Оселя

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
  #123>
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2015 19:24

Кредити Тепла Оселя

Оформив в Ощаді даний кредит. Умови дуже хороші, 25% річних на залишок. + Компенсація 30% від держави. На днях отримую вікна і йду ставати в чергу на відшкодування. Цікаво чи хтось з форумчан користувався цим кредитом і поділиться досвідом в отриманні відшкодування? дякую.
maksjustmaks
Аватар користувача
 
Повідомлень: 309
З нами з: 02.02.14
Подякував: 17 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2015 19:26

Re: Кредити Тепла Оселя

А как взять этот кредит и ни окна не ставить, ни стены не утеплять?
барабашов
 
Повідомлень: 4007
З нами з: 16.06.15
Подякував: 274 раз.
Подякували: 342 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 сер, 2015 00:09

барабашов Домовитись про відкат з тим хто тобі *поставив вікна*) Так товарні кредити стають кеш-кредитами. Але це не законно, так не можна.
maksjustmaks
Аватар користувача
 
Повідомлень: 309
З нами з: 02.02.14
Подякував: 17 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2015 22:46

Енергозберігаючі кредити ака Тепла Оселя

Пост, спешл фор Скупердяй, та інших скупердяїв.

Значить є така державна програма відшкодування. Її можна заюзати в Укргазі, Ексімі, Ощаді (як робив я). Держава відшкодовує 30% кредиту на купівлю енергозберігаючих девайсів (спец. вікна, мінвата, сайдінг, лічильники і т.д, списки гугліть) і 20% на купівлю твердопаливного котла. В один рік можна взяти по одному такому кредиту. Кредит дешевий, до 25% річних на залишок. Погасити можна на наступний день, заплативши копієчні комісії, а відшкодування буде все одно. Ну і шоб провернути таку штуку, Вам потрібно зробити наступні кроки.

1) Обираєте необхідний вам товар, і просите продавця, щоб він вам зробив чек-фактуру на нього. Звіряєте, чи даний товар підпадає під відшкодування.
2) Берете паспорт, код, довідку про доходи і чек фактуру на товар і йдете в банк, подаєте заявку на кредит.
3) При позитивному рішенні, сплачуєте 10% від суми товару на рахунок продавця. На інші 90% банк надає вам кредит і одразу перераховує його продавцю. + треба відкрити поточний рахунок, на який потім капне відшкодування і заплатити комісію за надання кредиту в районі 3%.
4) Отримуєте від продавця товар і берете в нього видаткову накладну (як підтвердження цільового використання кредиту). В деяких випадках потрібен сертифікат відповідності на товар (тут вже уточнюєте в менеджера). В мому випадку був потрібен. На подачу цих документів вам надається місяць з дня видачі кредиту. При цьому кредит можна закрити хоч на наступний день після отримання кредиту, навіть не отримавши товарю Відшкодування все одно надається. На практиці це відбувається на протязі 2-7 місяців, залежно від бажання лівої пятки чиновників мін.енерго.

Кредит дуже вигідний. 25% річних від залишку. Взявши такий кредит, загальна переплата у мене за 3 роки складе 30%, тобто 10% річних. Кредит я навіть не закривав, і продовжую на ньому заробляти. Компенсація одразу пішла на погашення кредиту, але платіж у мене залишиився незмінний, просто срок скоротився. Завтра піду в ощад і напишу заяву на переробку графіка в сторону збільшення сроку і зменшення платежу, щоб продовжити пікнічок. Кошти поставив під 20% річних чистими, таким чином на кредиті зароблю ще 30% за 3 роки. Але це вже на любітєля)

Підводячи підсумки.
1) відшкодування від держави 30% від кредиту 8)
2) дешеві кошти під 10% річних, які можна вигідно вкласти і заробити ще 30% 8)
3) енергозберігаючі вікна, двері, стіни, які зменшать вашу комуналку 8)
4) ПРОФІТ!!!

Наступного року однозначно братиму ще такі кредити.

Хочу зауважити що я міг щось пропустити і забути, тому запитуйте, будем разом в цій темі розбиратись. Також законодавство, ставки, список товарів, умови відшкодування постійно змінюється, тому не варто довіряти мому посту на всі 100%, автор не несе відповідальності за це все))
maksjustmaks
Аватар користувача
 
Повідомлень: 309
З нами з: 02.02.14
Подякував: 17 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 січ, 2016 21:03

maksjustmaks так я оформляла цей кредит трохи є недоліків. Гроші на рахунок підприємства надходять повністю а не аванс і коли поставлять вам вікна а вони зроблені на шару то ви уже нічого зробити не можете. і компенсація якщо ви маєте субсидію може бути не 70 % а тільки 30. так було у мене.
ivanova3630
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 09.01.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 січ, 2016 13:50

ivanova3630
То есть, если я правильно понял, результат отличается от обещанного?
Mightstone1977
Аватар користувача
 
Повідомлень: 31
З нами з: 29.09.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2016 07:08

Ну как бы нельзя...

Mightstone1977 Вроде нельзя но я слышал что многие так делали.
Сергей Петренко
 
Повідомлень: 3
З нами з: 22.01.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 лют, 2016 13:23

ivanova3630 Я вибачаюся, але ви трохи вводите в оману людей. Компенсація по кредиту надається тільки до 30%, а в разі наявності так званих, субсидій і до 70% від тіла кредиту, але не більше ніж 14 000 грн. І компенсація вам нараховується тільки після факту отримання вікон та підпису відповідного документу (накладна або акт виконаних робіт). А якщо ви не підпишете його вам і не нарахують компенсацію. :)
Вісім Граней
 
Повідомлень: 1
З нами з: 11.02.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 кві, 2016 14:26

Компенсація по кредиту

Компенсація по кредиту надається тільки до 30%, а в разі наявності так званих, субсидій і до 70% від тіла кредиту, але не більше ніж 14 000 грн. І компенсація вам нараховується тільки після факту отримання вікон та підпису відповідного документу (накладна або акт виконаних робіт). А якщо ви не підпишете його вам і не нарахують компенсацію. Все це вірно але не для Укргазбанку.Вони повертабть тільки 30% і все .Можете мати і акти виконаних робіт і накладні їм це до одного місця.
ssd_zak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 15.04.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 тра, 2016 19:13

Кредит від ощадбанку на енергозбереження

Доброго дня!
Подзвонили до мене родичі, яким "нав'язували" кредит від Ощадбанку на заміну вікон.
В банку сказали, що держава компенсовує 70% (!) кредиту (якщо клієнти отримують субсидію). Це реально? Хто пробував, як це відбувається на практиці?
За їхніми словами -
сума кредиту - 12000
перший внесок 10%
комісія банку (разова) - 324 грн
термін - 24 місяці
компенсація від держави - 7570 грн

Родичі - пенсіонери.
Поділіться, будь ласка, досвідом чи думками - варто зв'язуватись?
Yura_EX
 
Повідомлень: 28
З нами з: 25.01.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 11557
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 лис, 2023 12:52
Искатель
0 1142
Переглянути останнє повідомлення
Пон 10 кві, 2023 11:02
D2
0 1060
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 лис, 2021 12:16
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама