Опитування. Зміна правил форуму!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Підтримка та супровід всіх сервісів Finance.UA
  #<1 ... 56789 ... 16>

Имеет ли представитель банка право так отвечать на подобные сообщения?

Опитування. Зміна правил форуму! 1.5 5 65
1. Да
49%
32
2. Нет
51%
33
Всього голосів : 65
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:34

  Faceless написав:
Козак-характерник написав:І? Що ви пропонуєте? Відповідати на хамство хамством? Ігнорувати? Пику бити? Змиритися?

П.С. Я тому і пропоную зміни до уставу. Визначити що і кому можна. І змиритися.


Показати, що ви дорослий чоловік з мізками і яйцями - першим вибачитися і закрити тему.

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk

Просити пробачення за що? Банк - жива істота? Образа властива лише живій матерії, зі шкірою, кістьми, кров'ю, душею... :P Хоча ваша логіка зрозуміла. Говорим народ - подразумеваем партию, говорим партия - подразумеваем... :wink: Я проти єдиного пориву ідейного духу! Я кулак, частник и единоличник! А от образа від банку була саме проти моєї особи персонально. Скунс не сказав, що ЖЕК, де я наприклад працюю є лайно? А сказав саме проти мене як фізичної особи.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:48

Козак-характерник
Понять. Простить. :mrgreen:
Кінець року майже ,пора вже відпустити все те погане і весь негатив, що назбирався за цілий рік . Воно Вам треба ...Треба очищати карму ,а ось представник нехай мучиться :mrgreen:
Востаннє редагувалось Пчёлка в Вів 20 гру, 2016 18:49, всього редагувалось 1 раз.
Пчёлка
 
Повідомлень: 1470
З нами з: 06.11.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:49

Ще раз нагадаю. Питання не в оцінках козака, або скунса. Адміністрація вже надала відповідь. Банити представника не будуть. Річ про зміну в правила. Є прецедент. По сьогоднішнім правилам форуму (не уставу банка, та відповідь однозначна - немає права так відповідати) представник може посилати далеко форумчанина і ображати. Ви на таке рівноправ'я погоджуєтеся? Чи за внесення відповідних змін в правила?
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:49

  Пчёлка написав:Козак-характерник
Понять. Простить. :mrgreen:
Кінець року майже ,пора вже відпустити все те погане і весь негатив, що назбирався.Воно Вам треба ...Треба очищати карму ,а ось представник нехай мучиться :mrgreen:

Згодний. Питання в іншому. Пост зверху.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:52

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

  Козак-характерник написав:Але ще раз перечитайте суть! Річ йде про внесення змін в устав і вашу суб'єктивну думку.

Я внимательно прочитал все сообщения, с первого по последнее. Ваше предложение сводится к тому, что в ответ на любое высказывание любого форумчанина, даже с прямыми оскорблениями, официальные представители не имеют права отвечать тем же.

А давайте и в жизни так - зашли в магазин, автобус, организацию - нахамили, обматерили, они же не имеют право ответить аналогично!

Для того, чтобы вам отвечали культурно, надо самому вести себя так, чтобы у собеседника не возникало и мысли отвечать вам на вежливое (нейтральное) обращение грубо.
Даже в своем сообщении
Вт 20 дек, 2016 17:34

вы написали в адрес банка "Скунс". Скунс в реале довольно мирное и порядочное животное, но "в жизни" является синонимом слова "вонючка".
https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B2%D ... 0%BA%D0%B0

P.S. Администраторы и модераторы форума тоже официальные представители. Если ввести ваши изменения, форумчане получают безнаказанное право на оскорбления и их тоже.
yanyura
 
Повідомлень: 7050
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:53

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

Козак-характерник написав:
  Faceless написав:
Показати, що ви дорослий чоловік з мізками і яйцями - першим вибачитися і закрити тему.

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk

Просити пробачення за що? Банк - жива істота? Образа властива лише живій матерії, зі шкірою, кістьми, кров'ю, душею... :P Хоча ваша логіка зрозуміла. Говорим народ - подразумеваем партию, говорим партия - подразумеваем... :wink: Я проти єдиного пориву ідейного духу! Я кулак, частник и единоличник! А от образа від банку була саме проти моєї особи персонально. Скунс не сказав, що ЖЕК, де я наприклад працюю є лайно? А сказав саме проти мене як фізичної особи.


Не строїти з себе ображеного - ознака дорослої людини.
Не бути дріб'язковим та бути готовим першим поступитися у конфлікті - ознака розуму.

Розуміння, що саме оте борсання з приводу такої дрібниці принижує людину набагато більше, ніж сама нанесена образа, а вміння першим це припинити - навпаки, робить вам честь і присоромлює опонента - ознака чоловіка з яйцями.

Тож вам вибирати - виглядати як ображена дитина, чи як розумний чоловік з яйцями. Відповідати своєму ніку, чи бути його протилежністю.

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34795
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:58

  yanyura написав:
  Козак-характерник написав:Але ще раз перечитайте суть! Річ йде про внесення змін в устав і вашу суб'єктивну думку.

Я внимательно прочитал все сообщения, с первого по последнее. Ваше предложение сводится к тому, что в ответ на любое высказывание любого форумчанина, даже с прямыми оскорблениями, официальные представители не имеют права отвечать тем же.

А давайте и в жизни так - зашли в магазин, автобус, организацию - нахамили, обматерили, они же не имеют право ответить аналогично!

Для того, чтобы вам отвечали культурно, надо самому вести себя так, чтобы у собеседника не возникало и мысли отвечать вам на вежливое (нейтральное) обращение грубо.
Даже в своем сообщении
Вт 20 дек, 2016 17:34

вы написали в адрес банка "Скунс". Скунс в реале довольно мирное и порядочное животное, но "в жизни" является синонимом слова "вонючка".
https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B2%D ... 0%BA%D0%B0

P.S. Администраторы и модераторы форума тоже официальные представители. Если ввести ваши изменения, форумчане получают безнаказанное право на оскорбления и их тоже.

Мова лише про представників банків.

"А давайте и в жизни так - зашли в магазин, автобус, организацию - нахамили, обматерили, они же не имеют право ответить аналогично!"

Давайте! :P Так і повинно бути. Свої емоції на службі при собі, щоб не було. Але що робити якщо керівництво схвалює порушення свого ж уставу? От вам нахамила офіціянт, ви обурений до керівника, а там спиною до вас і ігнорують. То треба в захист споживачів йти? От і з внесенням відповідної правки в устав форуму, можна заробляти монетки штрафні форуму за хамство представників.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 19:03

  Faceless написав:
Козак-характерник написав:
  Faceless написав:
Показати, що ви дорослий чоловік з мізками і яйцями - першим вибачитися і закрити тему.

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk

Просити пробачення за що? Банк - жива істота? Образа властива лише живій матерії, зі шкірою, кістьми, кров'ю, душею... :P Хоча ваша логіка зрозуміла. Говорим народ - подразумеваем партию, говорим партия - подразумеваем... :wink: Я проти єдиного пориву ідейного духу! Я кулак, частник и единоличник! А от образа від банку була саме проти моєї особи персонально. Скунс не сказав, що ЖЕК, де я наприклад працюю є лайно? А сказав саме проти мене як фізичної особи.


Не строїти з себе ображеного - ознака дорослої людини.
Не бути дріб'язковим та бути готовим першим поступитися у конфлікті - ознака розуму.

Розуміння, що саме оте бормання з приводу такої дрібниці принижує людину набагато більше, ніж сама нанесена образа, а вміння першим це припинити - навпаки, робить вам честь і присоромлює опонента - ознака чоловіка з яйцями.

Тож вам вибирати - виглядати як ображена дитина, чи як розумний чоловік з яйцями. Відповідати своєму ніку, чи бути його протилежністю.

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk

Згодний. Але в побуті. Мета форума яка? Покращувати якість обслуговування в банках. Це принципіальна питання. Щоб в подальшому такого не відбувалося. Наприклад в Ощаді мені не хотіли своєчасно платити компенсацію по Дельті. Я писав скаргу з прізвищами конкретних виконавців, хоча винуватий Пишний.... :mrgreen: Це ж не тому, що я злий на конкретного працівника? Хоча під роздачу попав він... :mrgreen: Якщо йти за вашою логікою, то терпілою бути завжди. Знову ж таки не нав'язую свою думку. У вас своя, в мене своя. Я і вашу розумію, але в нас трохи світоглядні реперні точки різні, різні точки опору.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 19:04

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

  yanyura написав:вы написали в адрес банка "Скунс".
а.. ведь этот банк ЗАРАБОТАЛ себе такое название из-за своего ,и тут вы правы , поведения по отношению к клиентам с "душком"..так что пусть на зеркало не пеняют...что сотворили своими руками -то пусть теперь и носят как орден)
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 19:07

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

  yanyura написав:форумчане получают безнаказанное право на оскорбления и их тоже.

то есть по вашему - безнаказанное право имеют вот такие особи как в Форварде...????ну и администрация ?- тогда это футбол в одни ворота....ну о чем вы ?
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 56789 ... 16>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор, flom

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
74 126808
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 17:18
vitaliiangel
2593 1261926
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 15 бер, 2024 00:46
Faceless
0 8229
Переглянути останнє повідомлення
Чет 23 лют, 2017 16:45
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама