Опитування. Зміна правил форуму!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Підтримка та супровід всіх сервісів Finance.UA
  #<1 ... 678910 ... 16>

Имеет ли представитель банка право так отвечать на подобные сообщения?

Опитування. Зміна правил форуму! 1.5 5 65
1. Да
49%
32
2. Нет
51%
33
Всього голосів : 65
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:08

  -VICTOR- написав:
  yanyura написав:вы написали в адрес банка "Скунс".
а.. ведь этот банк ЗАРАБОТАЛ себе такое название из-за своего ,и тут вы правы , поведения по отношению к клиентам с "душком"..так что пусть на зеркало не пеняют...что сотворили своими руками -то пусть теперь и носят как орден)

В тому то і справа, що політика банку довела до того, що ми зараз обговорюємо це питання. Банк не реагував на зауваження, пропозиції, а перейшов до таких "методів виховання" клієнтів. Висновок для мене наступний: Скунс - номер 1 в антирейтингу банків. Чучело скунса на аватарку! :mrgreen:
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 20 гру, 2016 18:10, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:09

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

У банкстерів дійсно мало прав, і в інших юросіб, еге ж... ;))
chipmunk
 
Повідомлень: 9005
З нами з: 15.04.09
Подякував: 562 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:10

Faceless розумні і виважені речі кажете , але я все ж не згоден ...для чого ми створюємо прецедент що обізвати представник банку може форумчанина абсолютно безнаказано...? ну для чого - це ж потягне насліки , якісь оргвисновки до преставника Форварда прийняти абсолютно необхідно , а так це виглядає як бажання спустити все на гальмах...
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7338
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:14

  -VICTOR- написав:Faceless розумні і виважені речі кажете , але я все ж не згоден ...для чого ми створюємо прецедент що обізвати представник банку може форумчанина абсолютно безнаказано...? ну для чого - це ж потягне насліки , якісь оргвисновки до преставника Форварда прийняти абсолютно необхідно , а так це виглядає як бажання спустити все на гальмах...

Я підтримую вашу пропозицію, щоб адміністрація форуму написала офіційного листа керівництву банка. І при подальшій співпраці з банками обговорювали такий нюанс. Цей самозванець не кольоровий вже не є представником по факту. З нового року їх акаунти блокують. То скунс мабуть і вирішив свій оскал напослідок показати і спортити повітря.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 20 гру, 2016 18:15, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:15

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

Однозначно + за Козака,
Banki
 
Повідомлень: 603
З нами з: 07.05.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 32 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:19

Яких тільки назв ми не бачили: скунс, примат, півень, Фєдя,гомосєкі...Жоден представник не реагував на таке, бо то жарти, тролінг, іронія для тонусу розвитку банки. Скунс - неклієнтоорієнтованний банк! Не розвивається, а деградує. І спустив репутацію останнім вчинком в унітаз! Це плювок в обличчя всім, навіть тим хто захищає! Задумайтеся! Воно вам треба?


П.С. В будь якому випадку обговорення цієї теми вже позитив і пляма на репутації банку! Вони можуть морозитися і не помічати. Але я радий, що є реакція форумчан, хоч і не однозначна. Я думаю то буде й на користь в прийняті управлінських рішень адміністрації форума. У визначенні пріоритетів і задач розвитку ресурса.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 20 гру, 2016 18:28, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:28

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

  Козак-характерник написав:Мета форума яка? Покращувати якість обслуговування в банках.

Хто це вам сказав? Вас жорстоко обманули :mrgreen:
  Козак-характерник написав:Я писав скаргу з прізвищами конкретних виконавців

Ну й пишіть скарги, по суті, на здоров'я.
  Козак-характерник написав:Якщо йти за вашою логікою, то терпілою бути завжди.

Аж ніяк. Колись зрозумієте :mrgreen:
  -VICTOR- написав:для чого ми створюємо прецедент що обізвати представник банку може форумчанина абсолютно безнаказано...?

Ну а коли навпаки - то теж проходить безкарно. І чи то можна сказати "обізвав", тим паче, якби ж не заслужено...
  -VICTOR- написав:якісь оргвисновки до преставника Форварда прийняти абсолютно необхідно

Я вважаю що це суто персональна справа двох людей - КХ та представника. А що робити - я описав вище.
  Козак-характерник написав:щоб адміністрація форуму написала офіційного листа керівництву банка

Якщо чесно, не можу зрозуміти, яким боком тут адміністрація форуму.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:30

  Faceless написав:
  Козак-характерник написав:Мета форума яка? Покращувати якість обслуговування в банках.
Хто це вам сказав? Вас жорстоко обманули :mrgreen:

Для форумчан саме така мета, для ресурсу - інша, їм видніше.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:32

Вот и уезжают наши дети из-за такой культуры, покидают Родину - р1дну неньку - и едут куда глаза глядят. Бо в Украин1 отак1 бовдури каламутять. Все самые лучшие уезжают. Допишетесь, что вообще в банках и говорить не будет с кем, ни то что профессиональный сервис.
Хлопець - молодець, в1др1зав четко и по сути, с достоинством захистив себе та коллег. Мав витримку та самоповагу, що, найголовне у цьому св1т1.
Работник банка! Чуешь ти мене, синку? Добре все зробив, пишаюсь тобою та тво1ми батьками. Г1дного чолов1ка викохали. Щоб не було - своя г1дн1сть на самперед, синку.
В1дпов1дь була г1дна. Ставь завжди усе хамло на м1сце.
Вся кра1на с тобою
pravdolub
Аватар користувача
 
Повідомлень: 978
З нами з: 10.03.14
Подякував: 146 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 20 гру, 2016 18:36

  pravdolub написав:Работник банка! Чуешь ти мене, синку?

Адміни, скасуйте голос цього баті... непотизм...Зацікавлена особа... :P
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 678910 ... 16>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор, flom

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2593 1258579
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 23:46
Faceless
59 122817
Переглянути останнє повідомлення
Сер 12 січ, 2022 17:48
Hotab
0 7805
Переглянути останнє повідомлення
Чет 23 лют, 2017 15:45
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама