Оранта

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 291292293294

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Оранта 2.1 5 220
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
45%
100
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
24%
52
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
29
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
7%
15
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
11%
24
Всього голосів : 220
Повідомлення Додано: Чет 27 лип, 2017 14:46

  Evg написав:Странно, больше года прошло и нет отзывов, неужели все ушли от Оранты?
))) Одне із двох: або верблюди у каравані повиздихали, або собаки що на них гавкали. Ну, верблюди на місці - лишень вчора перевіряв. А щодо собак, то як кажуть на Україні: "Хіба ревуть воли як ясла повні?"
Senai
 
Повідомлень: 104
З нами з: 20.03.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 лип, 2017 14:37

Re: Оранта

Спасибо все за отклики. Ходил мой друг на днях в оранту –писал заявление на пересчет, говорит что люди адекватные, молодые ребята возрастом 30-35, какие-то моменты обговорили, вроде бы на словах пришли к пониманию, а как будет на самом деле – узнаем когда сделают донасчет. Но я ему советую пойти к юристу и получить консультацию, и чтоб сразу в суд, если сумма недостаточная будет, он у меня может в суд подать, главное тут время много не потерять. Смотрели мы с ним показатели Оранты по уровню выплат по ОСАГО- так у них рост с 37% до 45%, если смотреть на последние данные, неужели компания поняла и начала разворачиваться лицом к людям, ведь закон распространения волн (особенно негативных) никто не отменял.
Evg
 
Повідомлень: 13
З нами з: 25.01.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 15 тра, 2020 09:56

Можна сайт де страховики продають биті машини
007_scotti
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 15.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 тра, 2020 09:02

  007_scotti написав:Можна сайт де страховики продають биті машини

закрытый аукцион
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 кві, 2023 08:29

Re: Оранта

У 2022 році так сталося, що дід на жигулях на парковці ТЦ бампером продер лівий бік мого авто. Він зразу ж признав свою вину. Я викликав поліцію - "якщо потерпілих нема, є страховка, розбирайтесь без нас". У нього страхова Оранта. Прибули у їх офіс - совок совком, дрімучий-дрімучий.
Швиденько взяли копії документів діда і його відпустили. А для мене почалися "нерви". У мене авто 2007 року але у прекрасному стані у всіх відношеннях. В результаті ДТП пошкоджені литий колісний диск, переднє крило, водійські і задні двері, дуже трохи заднє крило/арка. Працівник Оранти подивився, пофотографував і каже, що відправить це на Київ, він нічого не вирішує, і каже, що по досвіду багато не чекайте.
Я кажу, та як багато - наскільки я знаю фарбування одного елемента $120-140, кажу у вас же самого є, напевне, авто, ціни ви ж знаєте. Тобто навіть 130 х 4 х 36,5 грн. буде 19 тис. грн. у "гаражах" + ремонт диска + накладки на двері (заміна).
Він каже "навіть не розраховуйте". "Якщо можете надати документи з розрахунком вартості робіт, можете надати, я додам у справу і перешлю у Київ, але це все буде марно на 99%".
ОК. Пішов у "Укравто", подивились, дали офіційний документ на 30+ тис. грн. без вартості накладок і ремонту диска, тобто на ремонт цих 4 елементів. Надав у Оранту.
Пройшов місяць - нічого, питаю ну що там - нічого, дуже багато справ, два місяці - ще нічого. Два з половиною - "а хіба ви не отримали СМС з повідомленням про виплату?". Ні. "Дивно, ну то можете йти забирати". Я кажу, а яка сума? А ознайомити із справою, підпис мій вам не потрібен? Може я не згоден чи якісь зауваження. Відповідь: "Та ми все одно знаємо, що ви були б не згодні. А зараз вже все, йдіть отримуйте. Звичайно, якщо не згодні, ваше право звернутись до суду, але ваші витрати на есперта і т.д. будуть такі ж, як те, що ми вам доплотимо, якщо суд стане на вашу сторону, тому вийде на те саме + потратите купу часу і нервів".
Виплатили 17 тис. грн. Тобто я в мінусі мінімум на 4-5 тисяч, а якщо ремонтувати у "офіціалів", то всі 15 !
Висновок: Якщо Ваш опонент застрахований у Оранті, то у Вас проблеми. Найгірша СК про які я чув і з якими я мав справу.
Hennady
 
Повідомлень: 418
З нами з: 02.11.08
Подякував: 25 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 кві, 2023 08:40

Re: Оранта

Hennady написав:... Звичайно, якщо не згодні, ваше право звернутись до суду, але ваші витрати на есперта і т.д. будуть такі ж, як те, що ми вам доплотимо, якщо суд стане на вашу сторону...
але вони забули зазначені, що всі ці витрати вони будуть забовязані Вам компенсувати
GALeon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1298
З нами з: 13.02.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 291292293294
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама