Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 846847848849850 ... 2479>
Повідомлення Додано: Вів 29 сер, 2017 21:36

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

https://m.znaj.ua/polsha-puskatyme-na-r ... ukrayinciv
Польща наразі є єдиною країною Шенгенської зони і єдиною країною ЄС, законодавство якої передбачає, що негромадяни Євросоюзу, які перетнули кордон у рамках безвізового руху, тобто за біометричним паспортом без візи, також мають право на роботу, якщо оформлять додаткові документи, вже прибувши на місце працевлаштування.
Оранжевое настроение
 
Заблокований
Повідомлень: 17
З нами з: 29.08.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 вер, 2017 11:04

  Оранжевое настроение написав:Средняя Украинская семья, 2,6 человека.

Это с учетом трех поколений живущих в одной квартире?
UA
 
Повідомлень: 8163
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2227 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 вер, 2017 17:05

  UA написав:
  Оранжевое настроение написав:Средняя Украинская семья, 2,6 человека.

Это с учетом трех поколений живущих в одной квартире?

та виїхавших на ПМЖ за кордон
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34849
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 05 вер, 2017 13:47

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

  big539 написав:На всякий случай хочу добавить что из ж*** я потрошки выкарабкался, у меня всё ОК уже.


Щиро радий за Вас, що не впадаєте в депресії, а активно впливаєте на свою долю. А щодо того, що за Ваші податки не отримали захисту, ну так ті хто розпоряджався коштами, та і ті що отримували мали зовсім інше бачення та ідеали.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6636
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 вер, 2017 14:26

  Ой+ написав:
  big539 написав:На всякий случай хочу добавить что из ж*** я потрошки выкарабкался, у меня всё ОК уже.


Щиро радий за Вас, що не впадаєте в депресії, а активно впливаєте на свою долю. А щодо того, що за Ваші податки не отримали захисту, ну так ті хто розпоряджався коштами, та і ті що отримували мали зовсім інше бачення та ідеали.


А зараз все по-іншому?
Ті-ж сами схеми та ті-ж сами олігархи володіють та розпоряджаються країною на свій розсуд. Навіть на пост Президента обрали точнісінько такого-ж крадія як і попередній, хіба-що більш освіченого та з більш багатою уявою як збагачуватися завдяки своїй посаді.
Та навіть до цього ми звичні і, мабуть, десь в глибині свідомості ї очікували, а от те що ВІН не приховуючи грає на користь ахметова (навіть ЙОГО дружина на телеканалі рла своєю пикою світить), який причетний до розпалювання війни на Донбасі та прикладає масимальних зусиль щоб згнобити іншого олігарха, який теж не ангел, але завдяки йому ми не маємо АТО в Дніпрі (а якщо-б з`явилася "ДніпропетровськаНР", то далі була-б і "ХНР" харківська і "ХНР" херсонська і "Миколаївська" і, нарешті, "Одеська") і тоді ніяких ВСУ і добробатів (яки теж Коломойський створював та фінансував) не вистачило-б щоб зупинити ту пошесть.
Про те як ВІН розправляється з тими, хто намагається протидіяти корупції та вичавлює з державного апарату тих нечисельних реформаторів, які по своїй наївності вирішили, що в Україні настали інші часи.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16569
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8339 раз.
Подякували: 5210 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Вів 05 вер, 2017 14:41

Давайте без політики))) 8)
І без смажених фактів((((
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23842
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1668 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 вер, 2017 15:21

  Frant написав:Давайте без політики))) 8)
І без смажених фактів((((


Да я как-бы ЗА.
Только куда-уж без нее.

Давеча заглянул на соседнюю мегаветку, которую покинул несколько лет назад за то, что модератор удалял мои посты, имеющие характер технологических рекомендаций по недвижимости.
Шо Вам сказать?
Буратины меряются длиной своих ... "носов" и обсуждают размеры ... "глаз" у Мальвин.
Тут уж политика, вроде как, несет бОльшую интеллектуальную нагрузку.
Да и на КРЖН как-то влияет.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16569
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8339 раз.
Подякували: 5210 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Вів 05 вер, 2017 15:41

rjkz

вам налоги платить тоже злочынна влада не позволяет?
ничего не меняется (на самом деле меняется, просто не так быстро и легко) именно из-за таких как вы
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11157
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2619 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 вер, 2017 22:02

  kingkongovets написав:rjkz

вам налоги платить тоже злочынна влада не позволяет?
ничего не меняется (на самом деле меняется, просто не так быстро и легко) именно из-за таких как вы

ККЦ, и Вы правы, но не все так однозначно... 8)
Смотрю rjkz в последнее время как то стал очень категоричный и движется в направлении местного проффесора, увы...мож личные проблемы...всяко бывает...
Прохожий
 
Повідомлень: 13618
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 вер, 2017 22:15

  kingkongovets написав:rjkz

вам налоги платить тоже злочынна влада не позволяет?
ничего не меняется (на самом деле меняется, просто не так быстро и легко) именно из-за таких как вы


Несколько раз освещал свою позицию по данному вопросу выше.
Давайте приведу пример в контексте ветки не на уровне преза, ВРУ и АП.
Когда-то, в начале 00-х, сотрудничал с фирмой, на уровне начальника одного из отделов.
Потом он с фирмы этой ушел, но продолжает до сих пор контактировать в той или иной мере с одним из сотрудников, с которым я уже очень много лет в довольно неформальных отношениях.
Так вот, человек этот все на хлебных местах на госпредприятиях с середины 00-х. И при прыщавом и при дваждынесудимом и при самом шоколадном и "некоррупционном". Так вот в этом самом среднем звене коррупционной пирамиды никто не меняется. Меняются только верхушки и иногда низы. Что касается его самого, то только в аренде у него я только знаю о 6-ти квартирах. При зарплате госслужащего последние 14-15 лет. И это еще он довольно "скромный".
Могу привести примеры ментов с квартирами в НЛ. Или другой мент, у жены которого шуб эдак 5 норковых. Или сбушник, который через 3 месяца после перевода из областного центра в Киев, покупает квартиру в 2014 году при зарплате в 11 тысяч гривен на тот момент.
Ну это не новость в этой стране. Куда платить налоги? Может ну его в баню эту мороку с бюджетом? Пойти сразу в кабинет к какому-то чинуше "я вам налоги принес в конверте, можете с женой на острова слетать".
Или Вы тоже из ЭТИХ?
Потому как люди, которые САМИ зарабатывают, а не у корыта и не на зарплате штаны просиживают - не очень хотят кормить свиней у корыта.
Итак! Тему налогов закрываем окончательно. Если есть желание - создавайте ветку. Свою позицию обозначил несколько раз и помоему весьма доходчиво. Не устраивает общение с таким мерзким персонажем как я? - Функционал форума позволяет не видеть меня. От слова СОВСЕМ. Ну или на ветку эту не заходить - я отсюда редко вылажу, на ветке про буратин и мальвин вам всяко интересней :mrgreen: .
Удачи.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16569
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8339 раз.
Подякували: 5210 раз.
 
Профіль
5
3
4
  #<1 ... 846847848849850 ... 2479>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: ramzes4, vitaliiangel і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117760 29513817
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:46
vitaliiangel
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930149
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
10012 6255500
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама