ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2022 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 745746747748749 ... 1738>
Повідомлення Додано: Чет 12 жов, 2017 17:42

Орест
Ты на неделю у нас отпрашивался. :D Понятно, что пока на валютном рынке нет особых движений, но пора уже вещать о том, что может быть.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 12 жов, 2017 19:00

Боковик-враг торговли

Имеем боковичок...

На фирме 2 дня полупростоя. Чистим перышки...
Аренда, з/п капает из кармана, обороты +0-0. :mrgreen:

Ну когда народ перестанет так жестко привязываться к баксу :lol:
Очкарик
 
Повідомлень: 2831
З нами з: 06.03.14
Подякував: 833 раз.
Подякували: 570 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 11:49

  Vitl написав:Орест
Ты на неделю у нас отпрашивался. :D Понятно, что пока на валютном рынке нет особых движений, но пора уже вещать о том, что может быть.

Привіт, вітання всім. Я ще поки не є в звичному режимі. Навідуюся рідко, почитати саме головне. Щодо писанини, то взагалі не до неї. От зараз маю кілька вільних хвилин, тому, ловіть що бачу на зараз (до всього вже написаного додати не маю що, а це тільки обєктивна корекція уже викладеного). Від найпростішого до найскладнішого:
1. Погода внесла корективи у осінні роботи. Від завтра суттєво тепліє на кілька днів. Всі пустяться чвалом (галоп по нашому). З наслідками.
2. Страшилки з моніторингом притримали грн на депозитах поки.
3. Погашення значних сум по валютних ОВДП. В проекті "перепозичення" у олігархів стався збій, поки не великий, тому, зараз ніхто курс розганяти не буде і постараються запевнити, що і в подальшому курс сильно не виросте. Закриються суми - подивимося (тут і можете пошукати джерела вчорашнього росту залишків на корах, які всі шукають, але ніхто не знайшов (хіба може ДС щось пояснив, я простині не маю часу читати зараз))
4. Ахметов репатріюється через власний банк повністю (без виходу на МБ, скупляє валюту сам у себе) і ніхто йому не заважає поки (адже його вихід на МБ в кінці минулого місяця був знаковим)
5. З ціною на газ поки таки питання не закрили з МВФ
6. Взагалі програма з МВФ стоїть на паузі, тому і не погоджені подальші рівні і кардинальні дії. Основний перегляд і якісь рішення мали бути прийняті наступною місією, яка може приїхати тільки після обрання голови НБУ. А його поки обрати не можуть (причини пояснював і вони не помінялися). Через що наші і напрошуються на візит у Вашингтон, але їх і тпам поки не дуже чекають, є незакриті ключові питання (старі борги)
7. Недоолімп стоїть зараз в дуже не зручній позі і сили зжимати сфінктер закінчуються. Виконання бюджету зараз під дуже пильною увагою, як і багато інших корупційних дій, антикорупційний суд стає чи не головною умовою продовження любого діалогу з зовнішнім цивілізованим світом. Але і в цих умовах продовжується активний переділ потоків (... "коран", освіта, світогляд, моральні якості і тд навіть в теперішніх умовах не дозволяють...забрати руки від чужого). Про Муженка писав. Крім того, зараз заблоковані понад 30 млрд грн, які мали піти на модернізацію ВПК, озброєння, власне спробою переділити "гешефт" (в тій же зоні арешти в Генштабі). ГПУ і Нацполіція взялася за Нацкомісію з цінних паперів. Це і ніби антикорупційні дії під тиском, ніби й активні переговори по переділу, адже потоки і суми зменшуються, а жерти хочеться, набирають же ж вони ваги ого...
8. Можуть бути реальні зрушення і розколи в політикумі і підігрів протестних настроїв з 17...
Ось так, бюджетні мільярди мають шанс на готівку не попасти, або всі разом в дуже короткий період.
П.С. Тихон не на Мінфіні, а на Курс ком. І, доречі, гігант, що не так просто, а тим більше він це зробив дуже малою кількістю повідомлень. І те, що тут він прибився саме до нас, щось тай означає. Та він і там не зявляється з початку вересня. До речі, там десятки тих, кого за роки запамятав тут (маю на увазі Контекст) (і Гагарін, і Одесит, Жерміналь, Фокус і ще багато хто), навіть єдиний валютчик, який ще тут був (ехо) і якого всі ногами ганяли, також уже там, бачу. Коли на Контексті 2-4 форумчанина і стількиж читачів, то на курсі 30-50 тільки форумчан. Ось така ... малята... (ось результати активності кількох чоловік в Контексті пару місяців тому, а тепер там і ті всі компи і вовани з юристами не пишуть нічого). Сорі, що коротко і рвано, як зміг. Я ще у творчій відпустці...
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 12:44

  Faceless написав:
  lincoln2 написав:Обратил внимание , что свой прогноз на 25-31.12.2017 , Вы не предложили публике ...
если не секрет , с чем связано ?

Банально забыл на последнюю дату написать. Я бы указал 26,45, но уже поезд ушел

Вы супероптимист! Но были бы интересны ваши обоснования такого прогноза.

Тарас85
Не очень понятно, как Вы перекладываете - просто депо на месяц или с одного долгосрочного на другой. Если просто на месяц, то при сегодняшних % по вал. депо это несущественный доход.
Я бы снимал половину в середине декабря, половину в январе и держал под рукой. А дальше в соответствии с советами Alex2007, Vitl. Или, возможно, чтобы не морочиться, согласно lincoln2, хотя в этом случае Вам может быть досадно, если увидите, что можно было дождаться лучшего курса. :) Ну это зависит от характера.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 12:57

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2017 ГОД (UAH/USD)

  ЛАД написав:Вы супероптимист! Но были бы интересны ваши обоснования такого прогноза.

Супероптимисты - это последователи теории ЭОК :mrgreen:
Трудно аргументированно показать, почему я считаю, что будет такая динамика курса. Я все же склоняюсь к тому, что девальвация была чрезмерной, а девальвационные настроения скорее инерционные - сказывается годовая динамика последних трех лет. И хотя я придерживаюсь мнения, что нас ожидает ползучая но умеренная девальвация, но именно - умеренная.
При этом слишком большая масса обывателей ожидает существенного скачка курса, а значит что они, скорее всего, ошибаюстя.
:mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34795
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 18:07

ЛАД
Дякую що відписали і також подяка всім хто долучився до допомоги. Депозити довготривалі і перекладаються саме з довготривалого на інший ще більш триваліший, що відповідно дає можливість трішки більше накопичити на відсотках. Ще хочу поради публіки про способи здачі долара, адже міняйло в мене(не маю досвіду) викликає багато питань і роздумів можливо навіть страху, в банках курс гірший, і тим більше, що якщо пропустити пік(коли долар починає падати) з розповіді людини яка працює в банку банк свідомо може не купувати валюти, а отже питання для здачі для мене виглядає трохи панічним, порадьте трохи про це як грамотно і кому здавати. Дякую!
Тарас85
 
Повідомлень: 114
З нами з: 09.06.15
Подякував: 53 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 19:20

  Тарас85 написав:ЛАД
Дякую що відписали і також подяка всім хто долучився до допомоги. Депозити довготривалі і перекладаються саме з довготривалого на інший ще більш триваліший, що відповідно дає можливість трішки більше накопичити на відсотках. Ще хочу поради публіки про способи здачі долара, адже міняйло в мене(не маю досвіду) викликає багато питань і роздумів можливо навіть страху, в банках курс гірший, і тим більше, що якщо пропустити пік(коли долар починає падати) з розповіді людини яка працює в банку банк свідомо може не купувати валюти, а отже питання для здачі для мене виглядає трохи панічним, порадьте трохи про це як грамотно і кому здавати. Дякую!


Как раз на текущий момент, именно в банках можно найти лучшие курсы и приёма и сдачи.Пусть не всегда, но зачастую.Поэтому вполне можно обойтись без менял, просто тщательно анализировать курсы в банках.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 19:21

  Faceless написав:
  ЛАД написав:Вы супероптимист! Но были бы интересны ваши обоснования такого прогноза.

Супероптимисты - это последователи теории ЭОК :mrgreen:
Трудно аргументированно показать, почему я считаю, что будет такая динамика курса. Я все же склоняюсь к тому, что девальвация была чрезмерной, а девальвационные настроения скорее инерционные - сказывается годовая динамика последних трех лет. И хотя я придерживаюсь мнения, что нас ожидает ползучая но умеренная девальвация, но именно - умеренная.
При этом слишком большая масса обывателей ожидает существенного скачка курса, а значит что они, скорее всего, ошибаюстя.
:mrgreen:


Как вариант, вполне оправданное пояснение.Но есть конечно масса проблем, если вдуматься глубже...
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 19:25

orest

- очень многие мысли были похожими уже и у меня
- в рез получается, что движ не отменяется, но откладывается по вышеизложенным
- рейтинг форумов всегда был интересен, но не один раз убеждался в более высоком именно нашем
- Тихон конечно редиска, у всех дела. но мы к нему хорошо относились тут, мог бы сделать так же
- остальные многие перечисленные хорошие люди, но не особо возбуждают :D
- давай не пропадай :wink:
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 13 жов, 2017 21:11

Пенсия

Такс, товарищи, ахтунг.
Совсем недавно Очкарик не совсем понял, что я написал о пенсиях.А я написал совсем не то, что имеем.А имеем действительно серьёзное повышение.Я искренне рад за стариков всей нашей страны, пусть живут долго и получают повышенную пенсию, да ещё и с последующими индексациями.Но...
Вот тут попрошу высказатьс, неужели с размерами пенсий в 5000-10000 они не захотят вспомнить старую привычку хомячить баксик.Мне кажется, вспомнят и нагрузят наличный рынок.Пусть этот фактор будет не основной, но влияние окажет.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 745746747748749 ... 1738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 28752
Переглянути останнє повідомлення
Суб 17 лип, 2021 19:23
Alex2007
2 12584
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 лют, 2016 14:15
anna_krav
7 15169
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 10:45
Anna_Kravchenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама