Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 57705771577257735774 ... 5855>
Повідомлення Додано: Чет 19 жов, 2017 17:47

Re: Байки про банки і не тільки....

  demichh написав:Экономят, до непосредственных участников массовки всего 80-90 грн. (раб. день с 9 до 13) достается.


А як гарно з екранів виступають про підвищення якості життя.
Ось і почніть із себе - платіть масовці європейську зарплату :))
V2
4
 
Повідомлень: 8286
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 19 жов, 2017 18:31

  V2 написав:Frei
Собакі гавкають, а караван іде.
Протести, ініційовані (проплачені) брехЮлею та садіком довго не протримаються.

Одна банда.
Спецом и затеяли эти "протесты", чтобы отвлечь население от принятой пенсионной и медреформы, которому в принципе и так на все пох.
Единственное, жалко полицейских, которых ежедневно втаптывают в грязь. Оказывается, на проплаченных "митингах" можно спокойно отметелить не оказывающего сопротивления копа, причем в полном окружении его коллег и ничего за это не будет.
Зато полицейские придумали новую тактику, - паровозиком, вернее трамвайчиком снуют среди толпы "протестующих". Им осталось еще только рога взять, и звуки характерные издавать.
Аlександр
 
Заблокований
Повідомлень: 3716
З нами з: 10.04.08
Подякував: 124 раз.
Подякували: 276 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 09:52

  Frei написав:Читаю разных мыслителей, которые прогнозируют очередную волну выноса вкладов из-за начинающихся протестов и политического кризиса. Только лимиты поснимали и шо - опять? Думаю

А тут мыслителем быть не нужно-нестабильность,сомнения в системе-люди идут на выход. Стала ли система лучше-едва ли. Да и ставки при таких рисках сами стимулируют на выход. Если сотрудники банков из своих банков забирают-это же о чем-то да говорит.
LuckyG
 
Повідомлень: 782
З нами з: 24.01.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 10:44

  LuckyG написав:
  Frei написав:Читаю разных мыслителей, которые прогнозируют очередную волну выноса вкладов из-за начинающихся протестов и политического кризиса. Только лимиты поснимали и шо - опять? Думаю

А тут мыслителем быть не нужно-нестабильность,сомнения в системе-люди идут на выход. Стала ли система лучше-едва ли. Да и ставки при таких рисках сами стимулируют на выход. Если сотрудники банков из своих банков забирают-это же о чем-то да говорит.


О каких сотрудниках и о каких банках идет речь?
Frei
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6207
З нами з: 17.02.09
Подякував: 506 раз.
Подякували: 539 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 11:39

LuckyG
я думаю цього року і на початку наступного відтоку взагалі небуде,для серйозних вкладників старі стовпи дозволяють отримувати належну дохідність,що мотивує мене і інших вкладників залишатися

Проте,
уже наступного року десь наприкінці літа, впевнений, суттєва частина інвесторів-вкладників вийде з укр. банківської систкми в альтернативні інструменти. Залишаться тільки ті у кого просто дуже мало вільних коштів, або ті у кого міліони на рахунках і вони не знають, що з ними робити

Депозитні ставки на фоні дохідності ЄвроОблігацій під 7,35% в валюті виглядають просто смішними...


Зрештою можливо це і краще, будем вивчати нові інструменти,банківські продукти інших держав, альтернативи, і тд
Востаннє редагувалось Vasyl Velykyy в П'ят 20 жов, 2017 12:17, всього редагувалось 1 раз.
Vasyl Velykyy
 
Повідомлень: 109
З нами з: 26.03.14
Подякував: 19 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 11:44

Vasyl Velykyy, просто идём по расейскому пути
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 11:51

  Vasyl Velykyy написав:LuckyG
я думаю цього року і на початку наступного відтоку взагалі небуде,для серйозних вкладників старі стовпи дозволяють отримувати належну дохідність,що мотивує мене і інших вкладників залишатися

Проте,
уже наступного року десь наприкінці літа, впевнений, суттєва частина інвесторів-вкладників вийде з укр. банківської систкми в альтернативні інструменти. Залишаться тільки ті у кого просто дуже мало вільних коштів, або ті у кого міліони на рахунках і вони не знають, що з ними робити

Депозитні ставки на фоні дохідності ОВДП під 7,35% в валюті виглядають просто смішними...


Зрештою можливо це і краще, будем вивчати нові інструменти,банківські продукти інших держав, альтернативи, і тд


То не ОВДП, то євробонди і в Україні Ви їх купити не зможете
Frei
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6207
З нами з: 17.02.09
Подякував: 506 раз.
Подякували: 539 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 12:15

Frei
я в курсі що нажаль купути не зможу,
щодо найменування,облігацій помилився, підкоригую
Vasyl Velykyy
 
Повідомлень: 109
З нами з: 26.03.14
Подякував: 19 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 12:43

  Vasyl Velykyy написав:LuckyG
я думаю цього року і на початку наступного відтоку взагалі небуде,для серйозних вкладників старі стовпи дозволяють отримувати належну дохідність,що мотивує мене і інших вкладників залишатися

Проте,
уже наступного року десь наприкінці літа, впевнений, суттєва частина інвесторів-вкладників вийде з укр. банківської систкми в альтернативні інструменти. Залишаться тільки ті у кого просто дуже мало вільних коштів, або ті у кого міліони на рахунках і вони не знають, що з ними робити

Депозитні ставки на фоні дохідності ЄвроОблігацій під 7,35% в валюті виглядають просто смішними...


Зрештою можливо це і краще, будем вивчати нові інструменти,банківські продукти інших держав, альтернативи, і тд

Старые столбы имеют свойство заканчиваться. И для того,чтоб были столбы-их нужно открывать заранее. Или искать альтернативы,как вы верно заметили. И рациональный выбор скорее всего приведет к альтернативам. Потому что БС выглядит откровенно кисло во всех смыслах.
LuckyG
 
Повідомлень: 782
З нами з: 24.01.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 жов, 2017 12:45

  Frei написав:
  LuckyG написав:
  Frei написав:Читаю разных мыслителей, которые прогнозируют очередную волну выноса вкладов из-за начинающихся протестов и политического кризиса. Только лимиты поснимали и шо - опять? Думаю

А тут мыслителем быть не нужно-нестабильность,сомнения в системе-люди идут на выход. Стала ли система лучше-едва ли. Да и ставки при таких рисках сами стимулируют на выход. Если сотрудники банков из своих банков забирают-это же о чем-то да говорит.


О каких сотрудниках и о каких банках идет речь?

О сотрудниках некоторых банков,с которыми я общался и имею некое доверие. Не по причине "все пропало",а по той же причине,что и остальные вкладчики:ищут альтернативы-не интересно.
LuckyG
 
Повідомлень: 782
З нами з: 24.01.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 57705771577257735774 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 951398
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
26325 1200747
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 03:19
reef
16116 1193951
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 14:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама