Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 236237238239240 ... 285>
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 01:19

Re: Нерухомість у Львові

  akurt написав:Спитав у двох турків середнього віку: "Навіщо летите до України?"
Відповідь мене здивувала: летять до Львова, тут їх зустрічають представники меблевої фабрики - наче з Тернополя (не стверджую) - їдуть на закупи виробів меблевих (не самих меблів, а їх частин) з НАТУРАЛЬНОГО дерева - бук... дуб... інше...
Отак Вам!

так, звісно!
А фірма яка? не Малевіч часом? чи Фешн-клаб?
Зображення
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 08:12

[quote="4218314:Lambada"]Натрапила на крик душі покупців компанії Ріел.
Може, комусь пригодиться.
"Всім бажаючим купити житло у компанії РІЕЛ присвячується!!!!
Я довго терпіла і стримувалась (ВЖЕ ОТ 7ий МІСЯЦЬ), щоб не написати цей пост, але останні події аж змушують це зробити!
Більше немає сил чекати і залишатись у невідомості!
Отже, ситуація наступна: стали інвесторами ЖК "Велика Британія" (1-ша черга) ще кілька років назад, здача будинку була запланована на грудень 2016 року, а введення в експлуатацію - 31 березня 2017 року.
Сьогодні 14 листопада 2017 року, а ми досі не маємо ніяких документів на квартиру! Не маємо права робити ремонт відповідно і звісно виходячи з цього не можемо заселитись у своє житло, за яке давно заплатили кошти!
Компетентність працівників корпорації РІЕЛ зашкалює!
Відповідають на месиджі у Facebook групі хамовито, постійно годують обіцянками, конкретних відповідей немає, коментарі під постами їх сторінки у соц. мережах видаляються, боти присутні на форумах, у соц. мережах..














Не критично ' в мене родич в Ренуарі аід Ріела купив (Наукова)Там теж на7-8 місяців затримали.Але там стіни в 2.5 цегли на відміну від іншого монолітно-каркасного дерьма
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 08:50

  Lambada написав:
  Долярчик написав:...товари, в яких потрібно розбиратись(наприклад: запчастини до велосипедів....- в такий магазин "простого" продавця - не поставиш! - а толковому, якщо НОРМАЛЬНО заплатити - то собі, якщо щось і залишиться, то дві-три тисячі...........- бо ще не факт, що той продавець буде ЧЕСНИМ!- а не буде щось продавати, не "вписуючи", або підкладати свій товар..........)
...нюансів - купа!
.....та й розвивати - немає куди(магазинчик, трохи в слабопрохідному місці)...........- конкурентів - у всіх райончиках - купа!
...отаке!

....буду вдячний за будь-яку ідею, стосовно "що робити з бізнесом", чи " а може МОЖЛИВО(якось) поставити продавця і отримувани НОРМАЛЬНИЙ прибуток?" і т.д.


Я правильно зрозуміла: ви продаєте запчастини до велосипедів?
зараз зима. Нашо продавець? нашо тратитися на магазин і оренду, комуналку? на олх можна продавати, все-таки 21 століття. Я от минулого тижня на олх купила машину на польських б***. Ну і на google maps і GPS навігаторах позначити вашу точку продажу/локації. Все таки, якщо в когось поломка, шукають в гуглі. Бачила рекламу велосипедного сервісу, нанесену на велосипедні доріжки, але все одно, взимку це утопічний бізнес. Взимку вже краще здавати лижі в прокат, щоби все не простоювало.

...ні! :D "запчастини до велосипедів" - це я привів як "НАПРИКЛАД" :D - просто мій товар трохи специфічний і потребує дійсно "не простого" продавця!......- але мій товар продається круглорічно!
.....тут питання не в тому, що бізнес - НЕ йде(він менш-більш тримається на плаву) а в тому, що дуже йде "прив"язка" до бізнесу!-в мене вихідні дні - велика рідкість! - тобто, він забирає ВСЕ ЖИТТЯ! :D
....тому я пишу, що він "як чемодан без ручки" і кинути - шкода, бо я з нього живу! - і тягнути - важко, бо весь у ньому, а значіть, майже зовсім не залишається вільного часу для присвячення своїй сім"ї :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 08:52

Re: Нерухомість у Львові

  akurt написав:З кожного бізнесу треба вчасно виходити.
Долярчик просто попав в стандартну на сьогодні ситуацію....
Я теж якось був в його ситуаціії - рік був 1997 або 1998 - як не порахую - все вийшов на "нуль"...
Колотишся - колотишся - порахував - знов вийшов на ноль...
Взяв і в один день все припинив... Залишки витягнув, у мінус не пішов...

...дивіться мою відповідь Ламбаді.......
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 09:31

  Долярчик написав:
  Lambada написав:
  Долярчик написав:...товари, в яких потрібно розбиратись(наприклад: запчастини до велосипедів....- в такий магазин "простого" продавця - не поставиш! - а толковому, якщо НОРМАЛЬНО заплатити - то собі, якщо щось і залишиться, то дві-три тисячі...........- бо ще не факт, що той продавець буде ЧЕСНИМ!- а не буде щось продавати, не "вписуючи", або підкладати свій товар..........)
...нюансів - купа!
.....та й розвивати - немає куди(магазинчик, трохи в слабопрохідному місці)...........- конкурентів - у всіх райончиках - купа!
...отаке!

....буду вдячний за будь-яку ідею, стосовно "що робити з бізнесом", чи " а може МОЖЛИВО(якось) поставити продавця і отримувани НОРМАЛЬНИЙ прибуток?" і т.д.


Я правильно зрозуміла: ви продаєте запчастини до велосипедів?
зараз зима. Нашо продавець? нашо тратитися на магазин і оренду, комуналку? на олх можна продавати, все-таки 21 століття. Я от минулого тижня на олх купила машину на польських б***. Ну і на google maps і GPS навігаторах позначити вашу точку продажу/локації. Все таки, якщо в когось поломка, шукають в гуглі. Бачила рекламу велосипедного сервісу, нанесену на велосипедні доріжки, але все одно, взимку це утопічний бізнес. Взимку вже краще здавати лижі в прокат, щоби все не простоювало.

...ні! :D "запчастини до велосипедів" - це я привів як "НАПРИКЛАД" :D - просто мій товар трохи специфічний і потребує дійсно "не простого" продавця!......- але мій товар продається круглорічно!
.....тут питання не в тому, що бізнес - НЕ йде(він менш-більш тримається на плаву) а в тому, що дуже йде "прив"язка" до бізнесу!-в мене вихідні дні - велика рідкість! - тобто, він забирає ВСЕ ЖИТТЯ! :D
....тому я пишу, що він "як чемодан без ручки" і кинути - шкода, бо я з нього живу! - і тягнути - важко, бо весь у ньому, а значіть, майже зовсім не залишається вільного часу для присвячення своїй сім"ї :roll:
Треба по перше раз ширини бiзнес, а по друге навчитися делегувати повноваження.А так у вас то не бізнес,а самозанятість,а при самозанятость інакше і не буває.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 09:36

  akurt написав:Гарна новина... від jump про "війну микичака..."

На цю тему.

Кум у 2005, мабуть, році "поступав" доню в університет (тоді це коштувало на "бюджет" 2000 долярів) та паралельно для донечки хтів купити квартирку.
Я пропонував варіант 1 - далі від центра міста, але ближче до університету - квартири були тоді по 400 долярів квадртат. Квартири готові: будинок зданий - заселяйся та живи.
НЕ КУМ пропонував варіант 2 та умовив купити кума мого "на перспективу" - ближче до центра, правда, корисно знати, щоб донечці - якщо б так сталося, що будинок би побудували - пройти до тролейбуса до униіверситету - треба було б "топати" вгору серед свалок, ночлєжок ті мимо військової частини хвилин з 15...
Але насправді - ближче до центра міста.

Пройшло 12 років:
- дочка закінчила університет, живе в Іспанії, вже років з 5, народила хлопчика від чоловіка-одногрупника-українця, будинок той - де батько купив квартиру - так і не зданий в експлуатацію, слава Богу, років з 5 тому батько її комусь переуступив (права на квартиру) за 45 000 долярів. Доня в ньому не жила й одного дня... Будинок так і стоїть незаселений... Дуже близько до центра міста...
- я продав ту квартиру, що купив в той же час - і умовляв кума - за 22 000 долярів - через 5 років за 55 000 долярів. Отримав за ці роки від квартирантів ще 10 000 долярів.
Ось вам і котловани купляти... поближче до центра...


  Долярчик написав:Долярчик написав:
flyman написав:
Долярчик написав:

...як "чемодан без ручки".........- головне, що з нього, навіть половини грошей - навряд, чи витягнеш........та і то процес затягнеться десь на рік.........- та й альтернативи тому "бізнесу" - наразі, не дуже бачиться.....



З кожного бізнесу треба вчасно виходити.
Долярчик просто попав в стандартну на сьогодні ситуацію....
Я теж якось був в його ситуаціії - рік був 1997 або 1998 - як не порахую - все вийшов на "нуль"...
Колотишся - колотишся - порахував - знов вийшов на ноль...
Взяв і в один день все припинив... Залишки витягнув, у мінус не пішов...


Зараз племінник сидить з калькулятором - калькулятор видає якісь дурниці:
- вкладено в бізнес 100 000 долярів.
- можна зараз все продати аж за 20 000 долярів...
- Бізнес був непоганий:
а) купив одному синові квартиру за 65 000 долярів (зараз коштує 30 000 долярів). б) купив другому сину квартиру за 60 000 долярів (зараз коштує 30 000 долярів) в) купив першому сину автівку (щось коштує...) г) купив другому сину автівку (продав, поки гроші давали) г) мандрував разом зі мною Європою та Азією...
Ось і питання, що це було - бізнес чи ні?
В ці дні племінник натискає кнопки калькулятора... Так само, як і Долярчик...

P.S. Хто рано встає - тому Бог подає!
В 1999 році виграв в лотерею...
Перший виграш був - точно згадую - 100 долярів - величезні тоді гроші - аж руки тремтіли...
А потім вигравати було легше - було перев'яжеш чергову пачку банкнот з нулями, підпишеш на папірці - 10 000 - всунеш під "резиночку" - та вже й руки не тремтять...

Інша справа в Берліні,купив за 40, а вже продав за 160. Гірше,але ж краще ніж у Львові,купив в Кракові за 40 продав за 65.Купив в 2009 продав в 2016.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 11:31

Re: Нерухомість у Львові

https://www.youtube.com/watch?v=uPkKPFh ... r_embedded

Ви такого ще не бачили! Якість будівництва ПрАТ "ІРОКС" !
З таких чудових матерьялів будує забудовник ПрАТ ІРОКС свої будинки. В одного з інвесторів через таку якість цегли впав зі стіни телевізор. А що буде з тими будинками через 20 років? З таку "якість" потрібно виплачувати інвесторам компенсацію!
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 11:34

Re: Нерухомість у Львові

мер Львова А.І. Садовий про будівельного гвалтівнка громади Микичака директора Ірокс

засідання міської ради для вирішення проблеми з незаконним забудовником та рейдером Микичаком. Який відбирає в людей квартири рішенням судів.
https://www.youtube.com/watch?v=BbfrbN9 ... r_embedded
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 15:35

Є інфо які магнати стоять за забудовниками Львова?
Наприклад Дубневичі? Які будконтори їх?
Садовий, які будконтори під ним?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лис, 2017 18:38

Отож слухайте Lambada - на цьому форумі кращій фахівець с секосо-туризму - і буде вам щастя... Поганих порад не дає... Матерілом не володііє - але то вже таке, дурниці...

Щось у Києві будинки почали падати...
Я не дивуюсь - я весь час попереджав форумчан, що слухати треба не рекламу з красивими дурницями, а працівника гардероба в онкологічній лікарні - той завжди правду каже...
А правда вона така...
Ну, не буду...
В Анталії сьогодні чудова погода... відвідував Археологічний музей...
Боже правий, невже це зробили 3 000 років назад...
Стоїть і стоїть...
Гуляв вздовж набережної...
Завтра хочу на пару-тройку днів "смотатися" за 3 -4 години їзди від Анталії на термальні води...
Ну, щоб нічого не падало...
Все...
У Львові, холодно і мокро...
Хай Бог милує...
Слава Богу, що я приїду тільки збирати гроші з квартирантів...

P.S. sinus пише правду...
ЦЕ Я ПРОСТО НАТЯКАЮ.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9468
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3534 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 236237238239240 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16515821
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902940
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234773
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама