Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 238239240241242 ... 285>
Повідомлення Додано: Нед 19 лис, 2017 09:35

  akurt написав:
  jump написав:ТО akurt



2. Навпаки, прийшов до висновку, що в певний час треба переселитися вже в квартиру...




дуже цікаво послухати Вашу думку з цього питання
чому такий висновок
наперед вдячний
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 лис, 2017 10:51

  Долярчик написав:ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З БІЗНЕСОМ, щоб бути МЕНШЕ ПРИВ"ЯЗАНИМ до нього?!(суттєво не втрачаючи прибутку!)

Все уже давно придумано, вариант только один - масштабировать бизнес до нужного размера.
deniska
 
Повідомлень: 594
З нами з: 23.04.16
Подякував: 39 раз.
Подякували: 86 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 лис, 2017 11:31

У селищі Рудному, що біля Львова, річка вкрилась білою піною

"Вже другий день як наша річка біла. Сива вода. Піна сягає подекуди двох метрів! Вода в криницях та свердловинах (!) не придатна для споживання! Люди продовжують набирати воду з джерела та труїти своїх рідних!

Жодні (!!!) служби досі не відреагували!


Крім складеного акта депутатів місцевої ради, який особливої юридичної сили і не має.
Не розумію в принципі чим займається природоохоронна прокуратура, якщо на два моїх депутатських запити немає жодного реагування чи відповіді!

Не розумію що робить Держекоінспекція, до якої потрібно звернутися письмово, щоб вони зробили ласка обстежити річку!

Не розумію нашу місцеву раду і місцеві ради сусідніх сіл, які на це все так спокійно дивляться!
Не розумію змісту наших зустрічей в районній адміністрації, якщо досі не вдалося виявити джерело цього звірства по відношенню до природи!

Де наші діячі з громадських організацій??

Люди! Та якби в наших сусідів поляків таке сталося, то вже б усі на вулицю вийшли! Громадо! Не мовчіть та бийте на сполох! В РУДНО ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА!

Від себе додам, що подаю ряд звернень в усі можливі правоохоронні органи щодо бездіяльності!".

http://galinfo.com.ua/news/u_selyshchi_ ... 74645.html
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 лис, 2017 13:55

  deniska написав:
  Долярчик написав:ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З БІЗНЕСОМ, щоб бути МЕНШЕ ПРИВ"ЯЗАНИМ до нього?!(суттєво не втрачаючи прибутку!)

Все уже давно придумано, вариант только один - масштабировать бизнес до нужного размера.





Долярчик, выучи наизусть :)
Tribeca
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3250
З нами з: 07.01.14
Подякував: 9 раз.
Подякували: 648 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 лис, 2017 14:47

Я не бачу змісту купляти квартиру в місті в якому толком немає роботи.
(Бадер і Фуджикуру за роботу не вважаю)
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 19 лис, 2017 21:25

  jump написав:
  akurt написав:
  jump написав:ТО akurt
2. Навпаки, прийшов до висновку, що в певний час треба переселитися вже в квартиру...




дуже цікаво послухати Вашу думку з цього питання
чому такий висновок
наперед вдячний

Ну, я зараз на термах у центрI Туреччини, у горах, повернусь, напишу свою думку...
Гарне запитання... там взагалI була вiдаовiдь i була вiдаовiдЬ на сторiнку, але о третiй ночi я чомусь прокинувшая i вирiшив весь текст видалити... на жаль видалити уже не можна було, то я його весь геть обрiзав, мабуть, Ви не встигли прочитати оригiгал...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9468
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3534 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 18:56

  Bolt написав:Я не бачу змісту купляти квартиру в місті в якому толком немає роботи.
(Бадер і Фуджикуру за роботу не вважаю)

Той не купляйте, хто ж проти?
Є багато приємних міст у світі:
- місто в Росії на ім'я "Омськ" - є - славу Богу - свіжий репортаж, повно вискооплачуваних вакансій...
http://varlamov.ru/1634146.html
- місто на заході США - Seattle - там чекають всіх нероб та невдах...
- місто Львів - де продукти та харчування вдвічі дешевше, чим у Дніпрі та Києві...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9468
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3534 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 20:25

...все би було ВЕСЕЛО, якби не було так сумно! ))

  sinus написав:
  Долярчик написав:....я питав, ЯК МОЖНА менше бути прив"язаним до роботи :?: , але майже НЕ ВТРАТИТИ того прибутку, що маю зараз зі свого бізнесу працюючи КОЖЕН ДЕНЬ(вихідні роблю дуже рідко!...ну ще відпочиваю по ВЕЛИКИХ святах :D )
....поставити продавця? - так я вже писав в чому "не комільфо"!
......от і питав поради: ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З БІЗНЕСОМ, щоб бути МЕНШЕ ПРИВ"ЯЗАНИМ до нього?!(суттєво не втрачаючи прибутку!)

Я ж вже відповідав-розширятися, якщо є перспективи для розширення цього бізнесу.Якщо нема -то шукати інший.Як це працює-відкриваєте другий магазін с продавцем і вже ваш прибуток на 50% збільшуеться,потім третій і вже на всіх магазінах ставите продавців,а самі вільні.Коли буде 5 магазинів варто поміркувати над тим де берут товар ті,у кого берете ви і вже без них брати товар,виходячи на мілких от самостійно.


.....ага, я теж так ранішше думав.......та не все так просто!(у нашому житті)
...так от: я, після 1-го року пробував розширятись в бізнесі: спочатку відкрив другу "точку" недалеко від першої......- проіснувала декілька місяців - ЖОДНОГО місяця не виходив в НОЛЬ!(тільки мінуси! :shock: оренда приміщення + зарплата продавцю ПЕРЕВИЩУВАЛА прибуток!)......- закрив її!.......а через рік, відкрив другу "точку" в іншому кінці міста.......- теж, через декілька міс. - закрив її, бо теж ЖОДНОГО місяця не мав НУЛЯ!(лише мінуси).......ще через рік, я втретє відкрив "точку" вже ніби, в більш прохідному місці, ніж відкривав попередню і............- аж ПІВ РОКУ проіснувала "точка" і теж, не принісши мені, навіть, НУЛЯ за жоден місяць! :shock: лише мінуси!....-500грн/міс.....-1000грн/міс...... - весело, правда?
...отаке....
....так що питання залишається відкритим: що робити з бізнесом, який "зв"язав мене по руках і ногах"?(правда, він мене і мою сім"ю годує і одягає.......але забирає ВЕСЬ мій час......)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 20:54

Таке життя...
Да...

Тільки вчора спілкувався із моїм у минулом студентом - почув від когось, що вигідніше обробки алмазів на діаманти може бути тільки торгівля Second hand.
Зразу винайняв приміщення, продавців, накупив мішки того одягу... Пішла торгівля!

Прогорів...

Теперь задає питання такі самі, як і Долярчик...
Що Вам сказати, панове, на на тому острові поселилися. Да. Так і є...
Ну так і є...

Хоча... іноваційні технології - в ціні...
Отримую вчора від свого приятеля такий образливий - не до мене - текст...
Буцім-то в славетне місто на ім'я Дніпро приїхала сила силенна інвесторів з мішками грошей, будуть вкладати в науку новітню та в науковців славетних...
Хочуть вкладати до 100 000 долярів...
Вийшли на сцену науковці:
- Я придумав колесо! - Злазь! Наступний!
- Я придумав кулькову ручку! - Злазь! Наступний!
(не жартую - листопад 2017 року)
- Я придумав таке... таке... - А що воно таке? як його назвати? - Не повірете - сам не знаю! - Злазь! Наступний!

Мені сподобалось резюме після виступу одного з ображених, цитую мовою оригіналу прямо з міжнародного форуму інвесторів у Дніпрі...

"Они твердят про неограниченные возможности, но реально взять мой пример. Я выступал на битве стартапов. Так проекты рассматривались до 100 000$. Так все бы хорошо, но их интересуют проекты, которые уже работают и приносят прибыль. Выходишь с проектом по производству электромобилей ( супер тема ), но нужно понимать что нужно время на запуск серийного производства. А этого никто ждать не будет. В общем, нужно ждать не проекты, а инвесторов . Это мое мнение."

Ось так: "... с проектом по производству электромобилей ( супер тема )"
І не менше...
Гроші - зараз і багато!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9468
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3534 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 20 лис, 2017 21:02

  Долярчик написав:
  sinus написав:
  Долярчик написав:....я питав, ЯК МОЖНА менше бути прив"язаним до роботи :?: , але майже НЕ ВТРАТИТИ того прибутку, що маю зараз зі свого бізнесу працюючи КОЖЕН ДЕНЬ(вихідні роблю дуже рідко!...ну ще відпочиваю по ВЕЛИКИХ святах :D )
....поставити продавця? - так я вже писав в чому "не комільфо"!
......от і питав поради: ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З БІЗНЕСОМ, щоб бути МЕНШЕ ПРИВ"ЯЗАНИМ до нього?!(суттєво не втрачаючи прибутку!)

Я ж вже відповідав-розширятися, якщо є перспективи для розширення цього бізнесу.Якщо нема -то шукати інший.Як це працює-відкриваєте другий магазін с продавцем і вже ваш прибуток на 50% збільшуеться,потім третій і вже на всіх магазінах ставите продавців,а самі вільні.Коли буде 5 магазинів варто поміркувати над тим де берут товар ті,у кого берете ви і вже без них брати товар,виходячи на мілких от самостійно.


.....ага, я теж так ранішше думав.......та не все так просто!(у нашому житті)
...так от: я, після 1-го року пробував розширятись в бізнесі: спочатку відкрив другу "точку" недалеко від першої......- проіснувала декілька місяців - ЖОДНОГО місяця не виходив в НОЛЬ!(тільки мінуси! :shock: оренда приміщення + зарплата продавцю ПЕРЕВИЩУВАЛА прибуток!)......- закрив її!.......а через рік, відкрив другу "точку" в іншому кінці міста.......- теж, через декілька міс. - закрив її, бо теж ЖОДНОГО місяця не мав НУЛЯ!(лише мінуси).......ще через рік, я втретє відкрив "точку" вже ніби, в більш прохідному місці, ніж відкривав попередню і............- аж ПІВ РОКУ проіснувала "точка" і теж, не принісши мені, навіть, НУЛЯ за жоден місяць! :shock: лише мінуси!....-500грн/міс.....-1000грн/міс...... - весело, правда?
...отаке....
....так що питання залишається відкритим: що робити з бізнесом, який "зв"язав мене по руках і ногах"?(правда, він мене і мою сім"ю годує і одягає.......але забирає ВЕСЬ мій час......)

Щоб відповісти на ваше запитання треба знати всі составні вашого бізнесу-що це за товар,скільки коштує при закупівлі цей товар,можливо такий же товар взяти десь дешевше,є конкуренти чи нема,якщо є, то є хто із них більш успішний на тому ж товарі чим ви? Якщо є, то що він для цього робе, може березня десь дешевше,може ще щось,якшо на вашому форматі і товарі ви не бачите успішних, то треба міняти бізнес-формат бізнесу чи товар,варто лише поспостерігати уважно хто більш успішний.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 238239240241242 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt, vydrigan і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16515610
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902731
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234685
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама