Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 261262263264265 ... 285>
Повідомлення Додано: Суб 16 гру, 2017 20:04

... успіх там, де ним вміють ділитися! ч. 3

  anduzenko написав:[quote=Ну ось, а то Долярчик все лається, що гілка - не про нерухомість Львова.
Ще й як - про нерухомість!

...так тримати!

п.с.........щось згадав, як ви писали, що Долярчик буде час-від-часу підходити до котлована і заглядувати, чи є там жаби!
....так от, прошу глянути! http://avalon-inc.com.ua/online/lvov1/avalon-light.html
....хоч би і хотів зазирнути "жабі в око" на дні котловану, над яким купив я "повітря".....та ніяк не вийде! :D - 1-ша секція - всі поверхи збудовано!-2-га сек. - залишилось ще два пов. добудувати...... і 3-тя сек. - збудовано два поверхи! :D
"біда, та й годі!"..... :mrgreen:[/quote
==========
Цена на метр? На какую сторону окна?[/quote]
======

...на той час(2,5міс тому) вже майже не було там підходящих нам варіантів :roll:... брали, що залишилось Доступним!...було тоді від 14000 до 16ХХХм2!...і, звичайно, хотілось вікна з видом НЕ на Інструментальний(бо там пізніше 100% виросте якась НОВОБУДОВА!)... але вийшло, те що вийшло...... - і тому Дуже раді!!! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 гру, 2017 08:47

... успіх там, де ним вміють ділитися! ч. 4

  akurt написав:Дуже добре!
Це все завдяки нам на форумі - Авалон же читає все - думає і робить висновки: "Як лаятися з akurt, то краще шивиденько добудувати - і хай Долярчик вже вселиться!"

...нехай ще й Ріел - почитає :D ...бо я його вважав НАДІЙНИМ забудовником(ставив його у трійку КРАЩИХ!) і два рази чуть в них не купив "повітря"(перший раз, то навіть була вже збудована квартира, але депо моє ще було мені не доступне місяць...... - а потім, вже квартири не було :roll:)
...бо ВЧОРА зранку ходив дивитись на будову Моне-3 :shock:
...так от, від липня до вчора:
1)...в Моне-з залитий котлован і зведений цокольний поверх над двома підїздами.... і ВСЕ! :shock:... і то за стільки місяців!
2)...а в Лайті, за аналогічний період, збудовано: над 1-ю секцією всі 8-м поверхів і навіть, встановлено пару вікон...., над 2-ю сек. - вже, майже, 7-м пов...., і над 3-ю сек. - вже два пов......

п. с........ співчуваю "вложистам" в повітря над Моне-3....
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 гру, 2017 23:46

КОЛИ ЯЛИНКИ БУЛИ МАЛИМИ
(про львівську нерухомість від святого Миколая)

Був тихий зимовий вечір десь у середині грудня року 2016-го, тобто, рівно рік тому...

На великому ліжку сиділи голова родини на ім'я "Євройчик" (тато так назвав його на честь євро) та його жінка на ім'я "Долярка" (мама її назвала на честь долара).
Їй вже було аж за 30, і Долярка, одягши зелену сукню та зелену розшиту синіми смужками, як на нових купюрах в 100 долярів, кофтину, дуже любила, коли Євройчик розповідав їй казочку про майбутнє затишне гніздечко квадратів на 50...

Та сьогодні - 19 грудня 2016 року - тобто рівно рік тому - Євройчик розказував не звичайну казку, а легенду про святого Миколая, адже Миколай має принести Долярціподарунок, бо вона була дуже слухняною жінкою.

- Святий Миколай, - розпочав Євройчик, - захисник всіх подорожніх, дітей і слухняних жінок... Давно-давно жив такий же хлопець як і я - але щасливий, тобто не жонатий - хлопець Миколай. Був він сирота.
- Сирота? - якось невпевнено запитала Долярка... Було видно, що бідного сироту в якості чоловіка вона якось не дуже хтіла...
- Його батько й мати померли, залишивши синові велике майно. Мав Миколай дуже добре серце і хотів допомогти всім довкола.

Коли Миколай був ще зовсім малий та не знав пестощів від дівчат, то під покровом ночі той Миколай брав на плечі мішок з харчами, грошима і одягом та йшов до осель бідняків. А там підкидав подарунки у вікна. Дуже любив він дітей, тому вони найпершими отримували подарунки.
Але не забував і про вдів, сиріт і інших нужденних.

Минули роки. Пішов він на навчання за спеціальністью "Фінанси та кредит" в Університеті імені Івана Франка у Львові... Там від дічат хотів просту та доступну річ: пестощів та сексу.
Дівчата були зовсім не проти, але перед тим просили повести їх до ресторації Бачевських у Львові.
Миколай бів страшенно бідний - ну як і всі студенти.
Дівчата бідному пестощів без ресторації не надавали.
Вирішив тоді Миколай стати священником, а далі і єпископом. Всі шанували і любили його за доброту, за ласкавість і мудрість. А про діток він і далі не забував. Як тільки довідувався, що якась дитина в біді, зараз ішов до неї з потіхою й подарунками.

Одного разу, гуляючи по проспекту Свободи у Львові біля величезної ялинки, яку подарували місту меценати, які просили за то просту дрібницю - Дозвіл Львівскої міської ради на будівництво на Сихові 30-поверхового хмарочоса, зустрів Миколай родину Євройчика із жінкою та дитиною...
Бачив Миколай, що голову родини тягне відвідати келих чогось із "Львівських наливок", жінку тягнуло посмакувати Львівськими чоколадами, а ось дитинку нікуди не тягнуло - була вона сумна та замерзла... На дворі хоч і було всього мінус 2, але було якось зимно та холодно...

Миколай привітав дитину та спитав, чи знає вона щось про святого Авалона - покровителя будівельників хмарочосів?
- Ні, не чув - відповідає дитина. Які там хмарочоси: коли бабуся - а ми живемо у Гуртожитку імені монаха Бертольда Шварца у Львові - не дозволяє мені рисувати зеленим фломастером на білій стіні папорть...
- Це погано - відповів Миколай. І продовжив: "Треба Вам купити нову квартиру!"
- Батько каже, що грошей немає...
- Квартиру щоб купити - грошей і не треба!
- А це як?
- А ось я томі подарунок зроблю...
- Грошви купу? Грошви купу давати зовсім не корисно - розбещує... Хіба що - кредит з поверненням... Безвідсотковим...
- Ні, розкажу, як купити новеньку квартиру у Львові без грошей!
- Миколає! Розкажи, поки батько бавиться настоянкой на Золотому корені з Карпат - прошу тебе!
- Ось слухай... Сьогодні 19 грудня 2016 рку. Береш у руки Абетку та тикаєш в неї пальцем.
- Тикнув!
- На яку букву попав?
- Буква "А"!
- Ну "А" так "А", міг би тикнути і глибше...
- Я ще малий - глибше...
- Та й то - правда! Ну, нехай "А"... Дивись, що в мене є на букву "А" у червоному мішку?
- Абажур... це смішно, в нас немає житла, навіщо нам абажур...
- Тягни ділі!
- Абазинець...
- Тобі ще рано... Тягни далі!
- Амаду...
- Йой... його ж вже забрав якийсь хлопчина... Тобі ще рано Жоржа Амаду... Тягни далі!
- Амат!
- О! Бери! Яка там ціна нього?
- 32,44 долара за акцію! Але ні в мене, ні в батька немає долярів!
- Вам і не треба... Вам даш - розтринькаєте... Я Вам самих долярів на даю, я Вам даю можливість купити тих АМАТів на певну суму...

- А що це за сума повинна бути?
- Ну не мільйон же! На мільйон і дурень купить... тут треба вгадати...
- Як в лотерею?
- Ну, не зовсім, як в лотерею, але приблизно...
- Можливо, Ви, пан Миколай, знаєте майбутнє?
- Знаю! Я все знаю, наприклад, про 19 грудня 2017!
- І що буде цікавого, припустимо, через рік? І припустимо у Львові?
- Ну, багато буде цікавого... Дивись: на проспекті Свободи поставлять 18-и метрову ялинку і цього року її подарує жінка, батьки якої посадили ту ялинку 50 років тому! І бюджет міста зекономить 10 000 гривень! Ідемо далі: В Моне-3 буде станом на 19 грудня 2017 буде нарешті залитий котлован і буде зведений цокольний поверх над двома під'їздами....
- І все???
- І ВСЕ! ... і то за стільки місяців! А в Лайті, за аналогічний період, буде збудовано: над 1-ю секцією всі 8-м поверхів і навіть, встановлено пару вікон.... над 2-ю секцією - вже, майже, 7-м поверхів, і над 3-ю секцією - вже два поверхи...
- А гроші?
- Грошей буде багато!
- Точно?
- Неміряно!
- А це як? Моя родина до того не звикла!
- Рахуємо так: купили акції того АМАТу по...
- По 32,44 долара за акцію!
Зображення
- Грошей Вам треба на квартиру - одиначку - площею в 50 квадратів?
- 44 000 баксів - так папа шепотів мамі вчора ввечері, коли лягали вони спати - я не спав, я слухав, що вони будуть робити... а тато все підползав до мами і шепотів: чотири... чотири... як раніше, до весілля... а мама казала: ні... ні... які там чотири... Не сьогодні! Нуль... Тобто: 4+4+0+0+0!
- 44 000? 44 000... Дай подумати... Тобі скільки років?
- Сім...
- Ага... 7...
- Скільки дітей в родині Евройчика?
- Дивне питання - я один... Мама ж сказала татові: "Не сьогодні! Нуль..."
- Ага... 1...
- Тобто, ваша родина складається з трьох осіб?
- З трьох...
- Тобто, 3...
- Ну як з трьох... Папа після одруження пішов у прийми - так бабуся сказала - і реально нас у бабусиній квартирі мешкає шестеро: я, тато, мама, бабуся, дідусь та собака... тобто, шість...
- 6? ну добре... нехай буде шість... А скільки тобі років буде, коли той Авалон, на якого сподівається тато, добудує той будинок?
- Скільки... ну.... вісім...
- 8? Так... почекай... рік шостий... потім сьомий... Місяць в орбіті Сатурна... 7... 1... 3... 6... 8....
- Це що?
- Не завайжай... Марс... Венера... 7... 1... 3... 6... 8.... Скажи батькові: 19 грудня 2016 року він повинен на сумму 71 368 доларів - ми їх йому тимчасово дамо - купити акцій Adobe systems по ціні в 32,44 долара за акцію і точно 19 грудня 2017 року - рівно через рік - він їх повинен продати по діючий на тот момент ціні...
- А яка ціна буде діяти?
- Це точно відомо: 1 акція АМАТ буде коштувати... рік шостий... потім сьомий... Місяць в орбіті Сатурна... 19 грудня 2017 року буде коштувати 53,44 долара за акцію, тобто прибуток на кожній акції складе 20 долярів...
- І шо?
- Ну дивись... на 71 368 долярів ви купуєте 19 грудня 2016 року 71368/32,44=2 200 акцій.
- 2200???
- Ну да... і 19 грудня 2017 року він - твій батько - ці акції - всі 2 200 - продає по 53,44 долара - тобто прибуток складе 2 200х20=44 000 долярів США!
- Круто!
Зображення
- А то!
- Господь на нас глянув!

[Небеса над Львовом раптом розкрилися]
Господь явився людям...

Усміхнувся ласкаво Господь до людей львівських і сказав:
- Знав я, яке буде твоє прохання. Щороку в день своїх іменин Микола - він вже буде Святий Микола - буде сходити на землю. І буде так: на землі пам'ять про Миколая не замре. Всі будуть пам'ятали про його добрі діла, про його святе життя, і тому Церква його святим назве.

Так і сталося: на небі Миколай не сидить та відпочиває!
Він то подорожніх від хуртовини рятує, то пожежу допомагає гасити, то на морі шторм зупиняє. Допомагає людям, як може.

- Круто!
- У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і так само нечутно кладе переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані дарунки.
І - що характерно - саме ті дарунки, які собі намріяли слухняні хлопчики й дівчатка.
Мрію бувають різні: хтось хоче котика, хтось - собачку, а хтось - квартирку...

До дуже слухняних діточок Миколайчик завітав раніше...

Хай будЕ!

P.S. Ввечері 18 грудня 2017 року біля красуні-ялинки на проспекті Свободи у Львові було багато людей: світилися гірлянди із цифрами "2018", торгували і вишиванками, і солодощами, і ковбасками на грилі, і кавою, і какао, і Львівськими наливками...
Всі виглядали щасливими та чемними... Але ніхто не звертав уваги на хлопчика, який на мобілці робив якісь підрахунки та шепотів:
- "Ніяк не збігається... ну ніяк не збігається... Якщо від 53,44 відняти 32,44, то отимаємо не 20 долярів прибутку, а 53,44-32,44=21 доляр прибутку на акції. А Святий Миколай говорив тільки про 20..."

Раптом з неба пролунав голос:
- Не Богохульствуй! Треба ж і нам якийсь зиск мати...

Хлопчина знов включив калькулятор мобілки: (21-20)х2 200= 2 200 долярів...
Прошепотів:
- Дві тисячі двіста... Що ж то за країна така, що кожен з повітря - навіть із повітря над котлованом - хоче зиску...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 12:46

Еко дім

Товариство, щось мало відгуків про Еко дім в інеті. Почав схилятися до того, щоб взяти в них хату на Стрийській у розстрочку. Є в когось інфо про цю контору?
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 20:20

...секрети бізнесу по-львівськи))

akurt
...та то і в лотерею так можна зіграти :D... то вже краще може крипти накупити.... :mrgreen:
...от реально, була ніби хороша ідея про надання послуги "догляд тварин"
... але, якщо реально це все уявити, то де той звіриниць тримати? - а головне, як можна тримати одночасно, наприклад, трьох різних псів?
...от уявіть тільки..... ви вигулюєте двох бійцівських собак і одного пуделя, чи йорка водночас :mrgreen:
... так вони позагризать одне одного........ а може навіть, і вас :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 гру, 2017 05:54

От Вам прямо не вгодиш...
Як тримати...
Одночасно...
Порода...
Трьох...

Хочу нагадати, що це не ідея - це подарунок про те, як зробити так, щоби грошва падала з неба...
Сьогодні вввечері як раз відвезу свого маленького песика вагою в 40 кг саме в таке місце...
А сам поїду трохи відпочити за кордон...

До ошийника песика буде прикріплено бірку
[ 120 ]
Це гривень в день.
А собаки бігать у людей Львова просто так - у дворі, а сплять просто так - у коридорі хати...
Дайте порахую: 3 собачки х 120 = 360 гривень на добу.
За місяць 360х30= 10 800 гривень...
Беріть на озброєння. Думаю, це більше, ніж виручка вашого магазина за місяць...
Доречі, порада: за виручку від собак за 2 місяця у новеньку квартиру від Авалону в магазині Black Red White у Львові на Луганській можна взяти повний комплект меблів для спальні або вітальні! По секрету, запитуйте у продавців а) чи зроблені меблі у Польщі (не факт), б) чи буде відзавтра знижка в 50 відсотків (буває!).
Матрац раджу брати в магазині "Територія сну" - або в "Три слони", або в "Mark" - вартість - 2 тижні тримання песиків. Якщо невдовзі день народження - приходьте із ксерокопією паспорта - знижка 10 відсотків. Дешевий матрац не беріть - то не наш з вами стиль!

Телевізор до нової хати раджу брати у наших львівських хлопців на сайті OLX: хлопці старалися, притягли з Польщі найновше і за гарантією - що інтересно, продають навіть дешевше, ніж у польському супермаркеті - мають готівкове повернення VAT - і тому поверненню дуже раді! І Вам приємно - купите вдвічі дешевше, нідж у Львівських маркетах...

Син поїхав до хлопців у Дніпро на свята. Квартиру собі знайшов на airbnb по 28 баксів на добу.
За три тижні заплатить - я не рахував - він казав 15 000 гривень.
Гроші, пан Долярчик, валяються просто під ногами... Не треба соромитися піднімати...

P.S. Дуже вам вдячний, що ви не образилися на мій попередній пост та сприйняли з гумором.
Якщо щось пишу - то виключно правду...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 гру, 2017 08:36

... в теорії - то може, а на практиці?

...і всетаки, проігнорували, що навіть, тримати в коридорі трьох песиків(а ви віртуальні гроші рахуєте з трьох песиків) різних порід, бійцівських і не зовсім, то закінчиться все це погриженими песиками, або навіть, погриженим господарем :mrgreen:
...а так, то да...... - віртуальні(теоретичні) гроші я і сам вмію рахувати :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 гру, 2017 09:28

Ну, ми бачимо, що бува важко і заробити, і рахувати...

х х х

Дано: Трускавець, куплена влітку-2015 1-к квартира під здачу.
Відповідь: не вигідно, виставлена на продаж.

Не все так добре, як хотілось би: квартира досить успішно здавалася - розташування гарне. Але на прaктиці не всі дні місяця зайнята. Наприклад - до 15 грудня була вільною майже місяць, виручка - "нуль" - збитки великі (опалення).
На вихідні вдалося здати хлопцю, який привіз дівчину трохи полікувати не "Нафтусею", а внутрішнім масажем.
На новорічні свята здана на протязі 20 днів.
Арендна плата 200-300 гривень на добу (у залежності від клієнта та терміну перебування).
Вердикт: треба продати та купити щось у Львові для ПОСТІЙНОЇ довготривалої безпроблемної здачі в оренду.
Ось так... Таким чином, ми з вами діємо правильно: новобудови у Львові купляємо, ремонти робимо, роботу львів'янам даємо, в аренду здаємо, грошики отримуємо, біткоїни купляємо, животки поглажуємо...
Львів - forever!

х х х
Щодо лотерей.
Хто буде на новорічні свята у Туреччині - порада: купити турецьку новорічну ДЕРЖАВНУ лотерею.
Там така особливість: у Турції, на відміну від України, де всі лотереї не є державними і взагалі належать російським бізнесменам, лотерея є виключно ДЕРЖАВНОЮ справою з відповідними ДЕРЖАВНИМИ гарантіями. Тобто Вас ніхто не дурить.
Вартість лотерейного квитка = 1 пляшка вина.
А чом би й ні?
Тут у приятелів хлоп із жінкою виїхав жити до бабусі жінки у Грецію (жінка згадала, що бабуся саме там живе тільки коли майже голодувати почали). Хлоп працював на винограднику і така вже в нього бздура була, що з кожного заробітку купував по дорозі додому лотерейку...
Бог любить сміливих, взяв та виграв (не жартую) 2 000 000 євро.
Витратив мудро:
- купив квартиру в Болгарії на гірськолижному курорті.
- купив квартиру в Афінах.
- купив авто (не питав я, яке).
- вклав гроші у банк на навчання дитині.
- витрачає на подорожі, в тому числі на рідну Україну. Тут я з ним і зустрічався...

P.S. Виїзд на три дні на відпочинок зі Львова в Стамбул - з авіаперельотом, проживанням, сніданками та екскурсійною програмою - 200 євро з особи (без вартості лотерейного квитка).
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 гру, 2017 10:45

А чому саме на новорічні свята? В будні менші виграші чи менша вірогідність?
Tiamo
 
Заблокований
Повідомлень: 9
З нами з: 07.12.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 гру, 2017 10:53

Коли вже нарешті ту срану трьошку на тричі сраному Сихові здам за 300 баксів?
П.С.Останні клієнти яких привів рієлтор,після того як зрозуміли, що ''не осилять''сказали ,що таку квартиру ім би теж шкода було би сдавати.
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 261262263264265 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24710 16513368
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:47
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 875, 876, 877
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8769 6901616
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 11:29
akurt
9981 6234006
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама