Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 2829303132 ... 1000>
Повідомлення Додано: Сер 14 лют, 2018 12:23

Національний банк зміцнив офіційний курс гривні до долара на 15 копійок, встановивши його на 14 лютого на рівні 26,69 гривні.

Це підтверджує МОЮ тезу - з якою весь час шановне панство сперечається, що на сьогодні САМИЙ вигідний варіянт житття такий:
- здавати нерухомість в Україні за гривні... Чим міцніша гривня, тим більше у вас валюти і - що зовсім не розуміють ні Карла Маркса, ні Фридрихіня Енгельсова - тим дорожчими та поганішими стають продукти в Україні...
- жити за кордоном, насолоджуючись дешевими смачними продуктами та якістю життя.

Єдине, заради чого варто перебувати у Львові (не рахуючи улюблену роботу) - стоматологія.
Жінка зараз ходить до лікаря після паноромного знімка - все, що робили у Дніпрі у стоматологічній дорогій клініці "Добрий доктор", - все зараз викидається та переробляється. Виявили навіть корені зубів, канали яких були запломбовані наполовину - це просто злочин!

Можете шпиняти мене ногами...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 14 лют, 2018 22:07

...щасливий той, кому ДОСТАТНЬО трохи!(с)

  akurt написав:Долярчик заробляє 20 000 гривень на місяць. Непогані гроші. Мріє про еквівалент 1000 $ (за моїми підрахунками на сьогодні це вже мало для родини в три особи).

...менше!
...все, маєте рамки від 10 до 20тис грн. :mrgreen:
.....а "мало для родини в три особи" - то можна і 50тис.грн заробляти і буде "мало для три особи"! -залежно, чим харчуватись, що одягати, і куди і скільки разів їздити відпочивати........
....якщо, міряти по нашій СЕРЕДНІЙ зарплаті в Україні, - то за неї менш-більш нормально може прожити хіба-що холостяк!(і то так не дуже), при умові, що йому житло дісталось по спадковості...
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 14 лют, 2018 22:37

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  whois2010 написав:До речі, Ваша ідея з стравами "з собою" дуже не погана.

....і я так кажу!
  akurt написав:Достатньо прочитати оцю фразу пана Долярчика:

"..(зараз більшість гуртівень дає товар/частину товару у розтермінування до місяця часу, або і на довше - по індивідуальній домовленості!)"

щоб зрозуміти, що треба тікати, закриватися і швидше...

...тікати, закриватися......- а що далі?!(сидіти на печі - їсти калачі?) - добре, що у Вас вже "все налагоджено" і ви можете собі дозволити ту фразу, що я написав у дужках!.....- але і розумію, що Вам не все зразу і не з неба звалилось на Вас.........
Востаннє редагувалось Долярчик в Сер 14 лют, 2018 23:11, всього редагувалось 1 раз.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 14 лют, 2018 23:09

...успіх ЗАВЖДИ приходить туди, де ним вміють ділитись! ))

  Львівський БатяР написав:Шукайте глибше і далі, бажано в реалі))))) такі люди є навіть у Львові - повірте !

....мені - це важко уявити, як Я доручаю нанадцять тисяч дол. якісь ЗОВСІМ ЧУЖІЙ ЛЮДИНІ? - нехай, навіть, все прописано у договорі і завірено нотаріусом!.....всеодно, стрьомно, якось... :roll:
  Львівський БатяР написав:можу вам порадити лише одне, частіше вибиратись за межі неньки в більш розвинуті країни.... Там бізнес більш розвинутий і можна щось підгледіти та спроектувати сюди з врахуванням наших особливостей.

....та тут, хоча би РІДКО вибиратись з Неньки :D .....- коли прив"язаний до бізнесу і сім"ї! :roll:
  Lambada написав:Я би подумувала про ремонти і бронювала Джамшутів-Равшанів до початку ремонтного сезону.

....на Вашу думку, коли початок і кінець сезону?(напевно, всі місяці, крім зимових?)
  akurt написав:В цьому сенсі пораджу на проспекті Червоної Калини трохи вглиб від "Сільпо" знайти "Кримська випічка" - не дешево, але дуже добре.

...то вних є мережа(може ще не велика, але декілька - я вже бачив)
....але, цікаво, що навіть, ВИ написали, що дорого! :wink: :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 00:09

Долярчик
..мені - це важко уявити, як Я доручаю нанадцять тисяч дол. якісь ЗОВСІМ ЧУЖІЙ ЛЮДИНІ? - нехай, навіть, все прописано у договорі і завірено нотаріусом!.....всеодно, стрьомно, якось...
-------
Боїшся не роби, а робиш не бійся, говорить народна мудрість! Власники банків теж не ваші близькі родичі і в першу чергу не про вас будуть думати...
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 00:47

  Долярчик написав:...на Вашу думку, коли початок і кінець сезону?(напевно, всі місяці, крім зимових?)

тоді, коли все добре сохне, і коли всі майстри зайняті.
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 00:55

Онлі для Долярчик! Іноваційна ідея для бізнесу!

За частку в бізнесі (3%) надам оригінальну іноваційну ідею. Не ексклюзив, але ориджінал... :D Долярчик, підписуєш публічну оферту з козаком? :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 01:37

  Львівський БатяР написав:Долярчик
..мені - це важко уявити, як Я доручаю нанадцять тисяч дол. якісь ЗОВСІМ ЧУЖІЙ ЛЮДИНІ? - нехай, навіть, все прописано у договорі і завірено нотаріусом!.....всеодно, стрьомно, якось...
-------
Боїшся не роби, а робиш не бійся, говорить народна мудрість! Власники банків теж не ваші близькі родичі і в першу чергу не про вас будуть думати...


Сподобалося...

Готую інструкцію для Долярчика, як організувати ДЕШЕВУ їдальню для заможних власників ДОРОГИХ квартир.

Не дуже маю час: щойно повернувся із театру Заньковецької, де в День святого Валентина був концерт французької музики та пісень...
Квитки по 400 гривень... Це Вам не гидомирний штрудель із випадаючими з нього шматками яблук, шо куплений на площі Ринок у Львові...
Повний зал... концерт французької музики та пісень...
У старовинному залі весь час озирався по боках: чи дійсно в залі присутні ті, хто щоденно нам, жебракам, розказує, що квартири під здачу в оренду треба брати тільки в центрі, поближче до театру Заньковецької...
Нікого очима не зустрів...
Може, порадники не встигли доїхати із кінця вулиці Миколи Голубця?
Не знаю...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9584
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 09:09

  Козак-характерник написав:За частку в бізнесі (3%) надам оригінальну іноваційну ідею. Не ексклюзив, але ориджінал... :D Долярчик, підписуєш публічну оферту з козаком? :P

...а якщо вона мене НЕзацікавить, що тоді? :?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 лют, 2018 09:14

  Львівський БатяР написав:Долярчик
..мені - це важко уявити, як Я доручаю нанадцять тисяч дол. якісь ЗОВСІМ ЧУЖІЙ ЛЮДИНІ? - нехай, навіть, все прописано у договорі і завірено нотаріусом!.....всеодно, стрьомно, якось...
-------
Боїшся не роби, а робиш не бійся, говорить народна мудрість! Власники банків теж не ваші близькі родичі і в першу чергу не про вас будуть думати...

... ну, але там, хоч трішечки захищений державою/фондом :roll:
п. с..... он нераз різні "спілки" пропонують вищі %% ніж в банках, але ж я туди ні ногою!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2829303132 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919563
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
24757 16537164
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
548 220569
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама