Ризик для тисяч життів: експерт попередив про катастрофу...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456 ... 11>
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 21:28

  slavek написав:
  yarg написав:Дада. Они все просто завидуют пацанам, распилившим на этой теме 5 ярдов баксов


А вы ,конечно, убеждены, что никакого моста не будет ни в 2018 , ни в 2028г и готовы поспорить на что угодно что это будет именно так


я очень надеюсь что в 2028 и россии никакой не будет.
yarg
 
Повідомлень: 17893
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 21:55

  slavek написав:А вы ,конечно, убеждены, что никакого моста не будет ни в 2018 , ни в 2028г и готовы поспорить на что угодно что это будет именно так


  yarg написав:я очень надеюсь что в 2028 и россии никакой не будет.


Не хотите пари по поводу ввода Керченского моста в начале 2019 года?
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 21:57

  maestro71 написав:..то, что для немцев повод задуматься и остановиться, - для руссо-туристо, - только задор и удаль : будут ехать специально, с куражем чтоб попасть в КрымНаш.. землятрясение, разлом - а нам пох..!, "..мы пскопськие, мы прорвемся.."
Поинтересуйся с каким куражом,не задумываясь немцы перли на Москву в 41.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 22:02

  slavek написав:Не хотите пари по поводу ввода Керченского моста в начале 2019 года?
Могу с вами поспорить 1 к 10,но вы проиграете.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 22:05

  slavek написав:Не хотите пари по поводу ввода Керченского моста в начале 2019 года?



  ceba написав:Могу с вами поспорить 1 к 10,но вы проиграете.


Вообще-то я не вам предлагал и не очень понял на что вы ставите
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 22:11

  slavek написав:
  slavek написав:Не хотите пари по поводу ввода Керченского моста в начале 2019 года?



  ceba написав:Могу с вами поспорить 1 к 10,но вы проиграете.


Вообще-то я не вам предлагал и не очень понял на что вы ставите
Я имел в виду,что Керченский мост не будет построен в 2019 году. В 2019 году будет построен Крымский мост, такое название для моста было выбрано путем голосования.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 22:13

  ceba написав: Я имел в виду,что Керченский мост не будет построен в 2019 году. В 2019 году будет построен Крымский мост, такое название для моста было выбрано путем голосования.


Какая разница как называется. Главное, что я утверждаю что мост будет построен и предлагаю yarg пари по этому поводу.
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 22:20

  slavek написав:
  ceba написав: Я имел в виду,что Керченский мост не будет построен в 2019 году. В 2019 году будет построен Крымский мост, такое название для моста было выбрано путем голосования.


Какая разница как называется. Главное, что я утверждаю что мост будет построен и предлагаю yarg пари по этому поводу.
Крымский мост,через Керченский пролив.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 23:07

  antikkristall написав:
  slavek написав:
  slavek написав:А вы ,конечно, убеждены, что никакого моста не будет ни в 2018 , ни в 2028г и готовы поспорить на что угодно что это будет именно так


  yarg написав:я очень надеюсь что в 2028 и россии никакой не будет.


Не хотите пари по поводу ввода Керченского моста в начале 2019 года?



Подобные на пари не способны, их максимум нажаловаться модератору....а вообще у них работа такая ничего не поделаешь :)


да ладно. жалуются в основном дырчики. они по жизни обиженные.
я за 10 лет на этом форуме ни разу не жаловался. :mrgreen:

а спорить не хочу. построят кацо неведомую фигню - назовут мостом - и что , я проиграл ? Несмотря на то , что она через год упадет ? как-то несправедливо....
yarg
 
Повідомлень: 17893
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лют, 2018 23:25

Такое мнение выразила экс-член экспертного Совета общероссийского института экологической экспертизы “ЭкоЭкс” правозащитница Елена Васильева.

Дальше нет смысла читать:
Васильєва Олена Борисівна
...
«Загибла футбольна команда»

Перераховуючи імена нібито вбитих на Донбасі російських солдатів, Васильєва насправді називала прізвища гравців футбольної команди з Оренбурга «Газовик-2». Оголошений список прізвищ довірливо передрукували майже всі провідні українські ЗМІ[2].

Критика журналістської спільноти

Олену Васильєву неодноразово звинувачували у поширенні неправдивої інформації щодо втрат російських військових у зоні АТО.

Як зазначає український журналіст та блогер Денис Казанський, попри численні факти дезінформації, Васильєву досі вважають в українських ЗМІ авторитетним експертом, якого цитують різні видання. На думку журналіста, Васильєва «виконує відразу два важливих завдання: по-перше, дискредитує українську журналістику, а по-друге, забиває інформаційний простір сміттям, у завалах якого вкрай непросто відшукати реальні дані та свідчення про перебування російських солдатів в Україні».[2]

7 лютого 2015 український журналіст Анатолій Шарій оприлюднив відео, яке свідчить про те, що Васильєва заробляла на торгівлі полоненими та працювала на одну з російських спецслужб[3]. Відома українська волонтерка Ліза Богутська на своїй Facebook-сторінці підтвердила правдивість відео[4].

Іраклій Комахідзе, грузинський блогер-розслідувач та експерт групи «Inform Napalm», зазначає, що хоча спочатку інформація від Васильєвої давала можливість уточнити деякі дані щодо складу російських сил вторгнення, але «з часом її діяльність перетворилася на фабрику фейків, яку противник використовує для подальшого промивання мізків жителям РФ і окупованих територій Донбасу». На його думку, під іменем Васильєвої виступає «ціла команда, робота якої найчастіше орієнтована на поширення дезінформації, що явно завдає шкоди інтересам України»[5].

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0 ... 0%BD%D0%B0

03/02/2017
Фальшивый «Груз 200». Невероятная история правозащитницы Елены Васильевой

http://www.aif.ru/society/people/falshi ... _vasilevoy
yanyura
 
Повідомлень: 7049
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
  #<123456 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 126
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 13:49
CounterUrbanizer
5 723
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 09:34
Дюрі-бачі
1 784
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 13:56
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама