«Київстар» змінює тарифи

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 17:36

«Київстар» змінює тарифи

Пропонуємо до обговорення:
Людям обіцяють не нав'язувати дорогі пакети, хоча наполегливо їх рекомендують і розписують.

Дивися повний текст «Київстар» змінює тарифи.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99890
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 17:36

М да все же я хорошо сделал что перешел на 3Моб в прошлом году.. никакой абонентки нет 30/10 коп на все номера.. кинул деньги и пока не выговорил... никакого абонентского рабства..никаких посуточных обдираловок в виде 2-3 грн..если не внесена абонентка..никаких "первая секунда за столько то ..." а потом 59 сек бесплатно.. а нормальная посекундная тарификация...
Джон
 
Повідомлень: 2016
З нами з: 16.03.17
Подякував: 71 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 19:29

Re: «Київстар» змінює тарифи

Було 40 стало 50, всього 20%... Цікаво якби кстару податок так підвищили, чи сказав би що це "несуттєво" ;)
chipmunk
 
Повідомлень: 9006
З нами з: 15.04.09
Подякував: 563 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 19:37

  Джон написав:М да все же я хорошо сделал что перешел на 3Моб в прошлом году.. никакой абонентки нет 30/10 коп на все номера.. кинул деньги и пока не выговорил... никакого абонентского рабства..никаких посуточных обдираловок в виде 2-3 грн..если не внесена абонентка..никаких "первая секунда за столько то ..." а потом 59 сек бесплатно.. а нормальная посекундная тарификация...

Это укртелеком ? Работает на обычном мобильном телефоне ?
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 20:15

  kalinavalera1 написав: Это укртелеком ? Работает на обычном мобильном телефоне ?

Так. Це GSM оператор. В містах, де немає покриття Тримоб (а це все ж 85-90 % території) сідає на роумінг на Водафон.
nick_verbovskiy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22
З нами з: 13.02.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 20:27

  nick_verbovskiy написав:
  kalinavalera1 написав: Это укртелеком ? Работает на обычном мобильном телефоне ?

Так. Це GSM оператор. В містах, де немає покриття Тримоб (а це все ж 85-90 % території) сідає на роумінг на Водафон.

При подсадке на Водофон 3 Моб тариф сохраняются ? У меня мам очень преклонных лет, не пользуется инетом и телефон нужен вдруг нужно срочно скорую вызвать или меня. Но я сам звоню и так. То есть телефон фактически спящий. Платить каждый месяц 40 гр - при том что она может позвонит 1 раз в год и то ко мне , так постоянно ей сам звоню? Такой тариф без абонплаты и ежедневного снятия ей бы очень подошел.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 21:20

3Mob

На іншому форумі вже писав, поділюся й тут своїм досвідом користування 3моб. Значить, після введення мобільними операторами абонплати, вирішив дитині купити стартовий пакет green від мобільного оператора 3Mob. Його особливість - без абонплат, і тарифи влаштовували. Почалося з того, що в широкому продажу пакети не помітив, завітав на Соборну в відділ продажу. І тітонька погодилася продати пакет за 30грн (хоча на сайті вказано що вартість 20грн). На запит чому така ціна, відповіла, що гроші вона несе в касу банка через дорогу, і там знімають комісію...Я сказав що можу заплатити по рахунку, і при ній через П24 оплатив рахунок за пакет, на 20грн без комісій. Отримавши пакет, вставив карточку в телефон і перевірив роботу - працює. На старті давалось 10хв., 100мб та якась кількість СМС. Купляв пакет весною, в дітей канікули, і тому карточка була в моєму телефоні для тестів. Але минуло декілька днів, і при намагані подзвонити, автовідповідач повідомив що номер заблоковано. За цей час зробив лише декілька дзвінків батькам, та перевірив роботу інета. Тобто бонусні хв. та інет навіть на половину не використав. Не було часу відразу, десь через тиждень поповнив рахунок на 5грн - але номер не розблокувався. Передзвонив оператору, і записали скаргу і заявку в техвідділ для розблокування. Протягом наступного місяця декілька разів дзвонив оператору і намагався дізнатись коли розблокують і чому взагалі заблокували - внятної відповіді не отримав. Заблокувати можуть згідно пункту 7 їхнього договору, при масовій розсилці спаму, дзвінків, передача інтернету третім особам....Минуло півтори місяці, і тут приходить СМС, що у мене на рахунку нуль. Дзвоню оператору, говорять що декілька днів назад мій номер розблокували, ніхто не збирається компенсовувати бонусні хвилини які я не використав, а 5грн забрали за інтернет. Мобільним інтернетом я не користувався, але пам'ятаю, що якщо в налаштуваннях 3моб відключити прийом данних, то зв'зок теж пропадає. Тому прийом данних і був включений. Резюме: не раджу зв'язуватися з мобільним оператором 3Mob, ці шахраї можуть під любим приводом заблокувати номер і залишитесь без зв'язку в потрібну мить. До речі, почитав на форумах - блокування номера в 3mob на пакетах без передплати (green) це масове і звичайне явище.
grab
Аватар користувача
 
Повідомлень: 319
З нами з: 28.01.13
Подякував: 21 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 21:26

grab Дякую. Це ж Укртелеком. Дома був місевий телефон на дроті. Укртелеком. Стаціонарний. Більшість часу не працював , ніж пацював. По півроку та більше мовчав та не гудів зовсім. Абонплата помісячна десь 60 гр. Відключився я від нього.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 22:11

  chipmunk написав:Було 40 стало 50, всього 20%... Цікаво якби кстару податок так підвищили, чи сказав би що це "несуттєво" ;)



може все ж 25%? :)
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2018 22:50

Гимнюки!!! :evil:
Смысл подымать тарифы если человек пользуется связью 2G.
Или даже его устраивает 3G. Курс пока "стоит" на месте уже 2,5 года. Кому нужно 4G, тому новые тарифы... А остальных оставьте в покое...

Водафон пока рулит. Тариф "Супер МТС легкій плюс" - 15 грн/м
papchik
 
Повідомлень: 239
З нами з: 17.03.11
Подякував: 136 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1007
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 бер, 2024 04:22
yama
2 384
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 січ, 2024 21:19
Дюрі-бачі
1 294
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 гру, 2023 15:30
linkov_panels
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама