Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 130131132133134 ... 1830>

У скількох банках маєте заощадження (залишок на рахунках більше 1000 грн. екв)

Байки про банки і не тільки.... 3.6 5 226
Більше десяти
14%
32
Від п'яти до десяти
28%
64
В чотирьох
12%
27
В трьох
11%
25
В двох
12%
27
Користуюся одним
12%
26
В жодному
11%
25
Всього голосів : 226
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2018 21:32

  Квесторе_поверніться написав:
  demichh написав:https://www.zemcap.com/ru/depozity.html
Депозит «Валютный плюс» (действует до 31.05.2018 года)
6 мес. - 6%

А банка ще півроку проживе? :(

Еще год должна, у меня депо до 05.19 :)
demichh
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 09.12.10
Подякував: 151 раз.
Подякували: 173 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2018 23:38

  Квесторе_поверніться написав:
  l66 написав:
  Кармелюк написав:Особливо коли дивитися на претедентів на президентську булаву і на партії, які можуть потенційно зайти в наступний парламент. Плакати хочеться – продадуть Неньку майже всі.


+ + +

А хто не попадає у ці всі?

З великою імовірністю зараз в мене полетять домашні капці від форумчан за мою відповідь, яка буде такою:
- з кандидатів у президенти це Петро Порошенко (при цьому в мене до нього є один мільйон питань і один мільйон одна претензія), решта русофіли,пройдисвіти, властолюбці, популісти, демагоги, провокатори, некомпетентні в політиці, не кажучи вже про економіку (це так коротенько, нашвидкоруч - бо пререлік недоліків кандидатів безкінечний);
- з партіями взагалі біда, тому з великими застереженнями, це БПП (і то мабуть лише коли Порошенко вдруге стане президентом, а як не стане, то більшість партійців піде служити хоч дідьку лисому і продадуть не тільки Україну, а й матір рідну) і НФ (якому на жаль, швидше за все, вже нічого не світить).
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 00:57

  V2 написав:Вітаю, шановний Кармелюк!
Як завжди, приємно та цікаво Вас читати!
Навідуйтесь частіше ;)

p.s. Які аргументи допомогли вирішити питання з квартирою?

Дякую за добрі слова.
По квартирі. Дуже коротко, бо там було багато ньюансів, які довго описувати.
Коли виявилось, що квартира в іншому місці я сказав менеджеру, що якщо не буде заміни квартири на іншому поверсі з тієї сторони будинку де ми очікували, то швидше за все я відмовлюсь і зажадаю повернути гроші. На що він спокійно сказав: це ваше право, але повернення буде згідно умов договору. І тоді я уважно перечитав договір з якого випливало, що я понесу значні втрати (по пам’яті від 25 до 30%). Я йому сказав, що так не піде.
- Де ваш керівник підрозділу у Броварах?
- Він в Києві на нараді в головному офісі і коли буде невідомо.
Довелося взяти ручку, папір, копірку і на кількох сторінках у двох екземплярах на ім’я керівника будівельної компанії написати заяву, в якій були перераховані всі пункти договору, які потенційно могли принести мені збитки, якщо я відмовлюсь приймати квартиру, із вимогою не застосовувати їх поки ми не владнаємо ситуацію з непорозумінням відносно розташування квартири, оскільки моєї вини в помилці не було і в мене є свідки (при підписанні договору був я, донька і її подруга, а ще в смартфоні знайшлись фото на об’єкті, де ми сфотографовані багато разів на фоні майбутньої квартири та ще й з менеджером, який нам все показував і готував договір).
Я показав заяву менеджеру і сказав:
- Якщо питання не буде вирішуватись я цю заяву відвезу в головний офіс і зареєструю. Але кому це потрібно: мені ні, вам також. Оскільки в мене в смартфоні ще знайшлись фото всіх сторінок моєї трудової книжки, а також листи з запрошеннями мене як члена ради на наради в Раду Асоціації українських банків (АУБ) з списком учасників, їх телефонами - а це були голови правлінь банків початку 2000-х. років, більшість з Києва. Я сказав менеджеру, що я як людина яка займала керівні посади в банку і маючи зв’язки з колегами в Києві (мовляв їх юристи не залишать мене без допомоги) просто так не дам себе обібрати.
Тоді він каже: я зараз позвоню керівнику, може в нього вже нарада закінчилась.
Пішов в іншу кімнату хвилин на 20. Приходить, каже керівник буде ввечері, а поки сказав, що я можу поїхати подивитись квартуру, яка в них була у резерві на 6-му поверсі. Поїхав, подивився. Супер! Як сказала жіночка, яка показувала квартиру - мені вона найбільше в будинку подобається! Так воно і було - при ремонті практично не було необхідності вирівнювати підлогу і стіни, вікна, вхідні двері в ідеальному стані, зауважень ніяких!
Повертаюсь, кажу: мене все влаштовує.
Тоді, мовляв, чекайте керівника, будете з ним домовлятися.
Я кажу про що мені з ним домовлятися, мене все влаштовує, хай приймає рішення.
Я поїхав відпочивати. Але якщо рішення буде негативним я поїду в головний офіс.
За кілька годин менеджер передзвонив і сказав, що його керівник дав згоду, але є одне питання. Яке? Треба доплатити за поверх 10 тис.грн. Я готовий! Щоб ви розуміли це не хабар, а офіційний платіж по договору за поверхи вище здається третьго і до 21-го. Просто коли ми підписували в 2015р. договір нам запропонували тоді 2-й і здається 13-й. Інші вже були продані. Вибрали тоді 2-й, бо 13-й занадто високо (для доньки і жінки, хоча мені 13-й більше подобався). А в кінцевому рахунку 6-й саме те що треба!
Менеджер підготував зміни до договору, я зробив доплату і все закінчилось благополучно, якщо не рахувати моїх нервових клітин, які кажуть не відновлюються.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 09:36

Faceless Добрый день! Обращаюсь к Вам как к модератору!У меня возникла проблема! В нижнем углу экрана постоянно вылазит окошко "бонус к депозиту"-оно меня очень напрягает! Я уже и отечал,что не надо и левые телефоны и имена вставлял лишь бы оно закрылось! Нажимаю на чёрточку оно только сворачивается,но не исчезает навсегда! Написал в поддержку-реакции никакой! И к тому же у меня исчезла кнопка "быстрый ответ"!P.S ув.форумчане ответьте пжл.-это только у меня такая проблема?
Востаннє редагувалось bub-har в Чет 17 тра, 2018 09:49, всього редагувалось 3 разів.
bub-har
 
Повідомлень: 1444
З нами з: 13.07.16
Подякував: 530 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 09:50

  bub-har написав:ув.форумчане ответьте пжл.-это только у меня такая проблема?


Кратковременная акция.
viewtopic.php?p=4366420#p4366420
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 10:02

bub-har
Меня тоже эта приблуда напрягала.
Прибил ее при помощи расширения Fair AdBlocker для Хрома.
Alexander_s
 
Повідомлень: 227
З нами з: 24.11.12
Подякував: 14 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 10:29

Re: Байки про банки і не тільки....

bub-har написав:Faceless Добрый день! Обращаюсь к Вам как к модератору!У меня возникла проблема! В нижнем углу экрана постоянно вылазит окошко "бонус к депозиту"-оно меня очень напрягает! Я уже и отечал,что не надо и левые телефоны и имена вставлял лишь бы оно закрылось! Нажимаю на чёрточку оно только сворачивается,но не исчезает навсегда! Написал в поддержку-реакции никакой! И к тому же у меня исчезла кнопка "быстрый ответ"!P.S ув.форумчане ответьте пжл.-это только у меня такая проблема?
Поможет только адблок
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34777
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 10:46

bub-har Вже проблему вирішено

З пов.Ірина
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4095
З нами з: 14.09.13
Подякував: 986 раз.
Подякували: 1957 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 10:53

Re: Байки про банки і не тільки....

  Faceless написав:Поможет только адблок
Спасибо за быстрый отзыв-прблема решена!
  Ірина_ написав:bub-har Вже проблему вирішено
Дякую за швидке вирішення проблеми!
bub-har
 
Повідомлень: 1444
З нами з: 13.07.16
Подякував: 530 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 тра, 2018 11:00

ruvex
При чем тут однобокость или нет.
Один-два комментария - бог с ними, но тут ж с этого устроили целую страницу срача на политтему.
Так что нечего обижаться
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34777
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 130131132133134 ... 1830>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
253 251880
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 бер, 2021 21:04
Успіх
50 111525
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 лис, 2017 13:18
Stringer
18 38951
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лют, 2017 14:45
alex66food
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама