О сепаратизме

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторський форум: Макроекономіка України, податки, розвиток регіонів та макроекономічні показники.
  #<1 ... 22232425>
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:07

  budivelnik написав:1 Звідки 5 млн ? Разом з ОРДЛОВцями і Кримчанами?
2 Скільки покинуло Україну до 2014 , тобто до приходу хунти?
3 Наприклад в росії кількість населення на км2 на порядок менший ніж у нас - нам щоб так розуплотнитись треба зменшитись на 30 млн мінімум
4 Основна маса людей поїхала не в росію ( до речі агресія росії на мій погляд не останнім чином спричинена тим , що вектор поїздок заробітчан різко змінився)
5 Як вважаєте, якщо керманичі силою відправляють своїх дітей вчитись і жити за кордон і при цьому не забороняють це робити простому населенню - то це правильніше в порівнянні з росією ( в якій діти всі в Європах/Америках) а простий люд зі скрєпами півників з гімна ліпить в Якутії (благо там середньорічна мінус. том у й не смердить)


7 млн заробитчан - они формируют 25% всех чистых наших валютных постпулений , и мы не грохнулись в 2014-15 по курсу ниже только из за этих денег . Я писал об этом .

2. это покинули "до" и после 2014 . После 2014 процесс ускорился , но это не принципиально с точки зрения процессов .

3. сравнивайте нас не с россией а с европой , просто приучайтесь , у нас плотность такова что скоро эту территорию могут начать заселять . В 6 раз ниже той же германии .

5. мне тяжело судить о такой справедливости . я считаю что справедливости может в украине больше . вот дела меньше .



  alyak написав:Потому когда вы дописываете про лапти , научитесь сначала снимать лапшу с ушей . Оглянитесь вокруг , постарайтесь хоть что-то поменять .
Якесь зазеркалля....
Я на роботу на 25 грн/година (чистими на руки +офіційне працевлаштування) без претензій до кваліфікації( за тиждень навчу все що треба ) знайти не можу , а ви казки про 800 грн/місяць розказуєте....
[/quote]
Плохо ищете значит . Я рассказываю о фактах . Вопрос еще где искать , в киеве ? или в харьковской области ?
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:07

  budivelnik написав:
  alyak написав:Удивительно какое недовольство я вызвал у псевдопатриотов задав один вопрос - почему во время войны они не хотят защищать Родину ...
На дурні питання-бувають дурні відповіді....
Батьківщину захищають не тільки в окопах....(до речі там всього 30000-50000)
Можна захищати в бізнесі , можна навіть на цих сторінках
Але мені дивно - чому такі українофоби мучаються тут, а не виїхали пофіг куди в гейропу-піндосію чи скрєпію.....


Всегда есть отмазки почему чужие дети должны гибнуть на войне и почему у котиков лапки ...
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:10

  alyak написав:Удивительно какое недовольство я вызвал у псевдопатриотов задав один вопрос - почему во время войны они не хотят защищать Родину ...

Задайте этот вопрос себе ,чтобЫ не задавать его другим . Или вы считаете ,что патриотам фронт ,а "гнидам" предателям мирная жизнь ?.
Перес де Куэльяр
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2586
З нами з: 06.01.17
Подякував: 1033 раз.
Подякували: 1033 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:13

  alyak написав:
  budivelnik написав:
  alyak написав:Удивительно какое недовольство я вызвал у псевдопатриотов задав один вопрос - почему во время войны они не хотят защищать Родину ...
На дурні питання-бувають дурні відповіді....
Батьківщину захищають не тільки в окопах....(до речі там всього 30000-50000)
Можна захищати в бізнесі , можна навіть на цих сторінках
Але мені дивно - чому такі українофоби мучаються тут, а не виїхали пофіг куди в гейропу-піндосію чи скрєпію.....
Всегда есть отмазки почему чужие дети должны гибнуть на войне и почему у котиков лапки ...
Хочете в лоб - отримуйте
А чому ви не в ОРДЛО сержантом чи міністром фінансів?
Чому ваші діти не під орудої соплі чи моторили ?
Вам же тут зле, наша влада і її дії вас не влаштовують...
Тому коли задаєте провокаційні питання-спробуйте на них же самому собі відповісти.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:14

  Перес де Куэльяр написав:
  alyak написав:Удивительно какое недовольство я вызвал у псевдопатриотов задав один вопрос - почему во время войны они не хотят защищать Родину ...

Задайте этот вопрос себе ,чтобЫ не задавать его другим . Или вы считаете ,что патриотам фронт ,а "гнидам" предателям мирная жизнь ?.


у меня есть ответ на этот вопрос , и он вам не понравиться ...

но я же вселенское зло ... а человек патриот типа , это накладывает определенную ответственность/обязательства .

ну если вы фитнес тренер , и рассказываете как правильно жить , как надо заниматься спортом , вы можете сами быть жердяем ?

вы должны выбирать - или сами занимаетесь спортом - тогда это пропагандируете , или тихонько об этом молчите и слушаете спортсменов .

PS. тоже прекращайте строчить беспричинные жалобы .
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:16

  Ірина_ написав:Шановні учасники дискусії!
Якщо градус спілкування буде таким ж високим, я закрию тему без попередження!!!



З пов.Ірина


Я б сказав - давно пора. Баните (правда, не Ви особисто) за безневинну дурницю, а тут м..., у якого вже 500 років безперервної війни Львова з козачеством (я так розумію, що у його хворій уяві Садовий особисто садить на палі), у якій беруть участь Президенти України, чомусь не прикриваєте.
З прогнозамиі аналізами економічними у нього вже давно проблеми, то вирішив зайнятися старою безпрограшною справою -поділом України на сорти.
Тоді вже краще дайте Еріку Найману вести блоги - він в націонал-територіальні крайнощі не впадає, а чітко економічно "топить" за активи, які будуть знецінюватися (я саме на нього ще з 2008 року і орієнтуюся).
ПС До форумчан - не підтримуйте цю г.... тему, а то заходиш на сайт - і вона відразу в топі. Це мій останній допис і надалі повний ігнор цієї теми як і її автора, чого і Вам раджу, так як переконувати з позицій логіки - даремна трата часу. Це для нього і йому подібних - як "символ віри" (це як моєму знайомому (тоді ще студенту) на всі екскурси його в історію про те, хто такі бандерівці і що їх вже давно немає, ще в далекі 80-ті казали в Москві - "я знаю, ти хароший бандера").
L
 
Повідомлень: 484
З нами з: 19.05.08
Подякував: 4 раз.
Подякували: 143 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:17

  budivelnik написав:
  alyak написав:Удивительно какое недовольство я вызвал у псевдопатриотов задав один вопрос - почему во время войны они не хотят защищать Родину ...
На дурні питання-бувають дурні відповіді....
Батьківщину захищають не тільки в окопах....(до речі там всього 30000-50000)
Можна захищати в бізнесі , можна навіть на цих сторінках
Але мені дивно - чому такі українофоби мучаються тут, а не виїхали пофіг куди в гейропу-піндосію чи скрєпію.....

Вот так и получается, что одни "защищают в интернете", другие "в бизнесе", третьи в кругосветных поездках за бюджетный счёт.

И ВСЕ "патриоты" предпочитают держать свои туши, семьи (особенно детей), деньги, и т.д. подальше от Украины физически. Ещё крайне желательно иметь запасной или несколько паспортов.

Всё имущество страны давным-давно расписано на кипрские, виргинские и прочие делаверские конторы. (земля, недра (частные угольные пласты, месторождения) недвига, заводы, банки, торговые сети, и т.п.)

А что осталось от Украины? И есть ли скажем так "автентичные" патриоты? Или остались только патриотично-офшорные гибриды?

Чисто украинское в Украине осталось ещё что-то?

Уже пересичные приняли практику иметь авто на евро-номерах. Осталось только ещё записать свои квартиры на офшорные конторы, и всем получить по нескольку паспортов.

И все тогда станут как керманычи. И растворится Украина в офшорах окончательно, вместе со своими "патриотами"
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:21

  budivelnik написав:Хочете в лоб - отримуйте
А чому ви не в ОРДЛО сержантом чи міністром фінансів?
Чому ваші діти не під орудої соплі чи моторили ?
Вам же тут зле, наша влада і її дії вас не влаштовують...
Тому коли задаєте провокаційні питання-спробуйте на них же самому собі відповісти.


Я человек весьма консервативный . Для меня то что случилось - это трагедия . Служить ренегадам - это низко . Точно так же как например служить фашистам . Я разницы не вижу . Человек должен быть верен своим соседям , друзьям, я всегда буду говорить на том языке на котором говорят мои соседи .

что касается влады - то видимо она "ваша" ну так вы считаете . а я считаю что майдан оседлали проходимцы . Нам парят ту же шнягу что и янык - настроим дорог , попутно выдавливают выгоняют всех бунтарей типа саакашвили / савченко . То что делал янык . Но вас это устраивает потому что работает эффект "осажденной крепости" .

Этот эффект , эффект внешнего врага потоянно используют все правительства . В этот момент паства консолидируется вокруг лидера . Как вы думаете почему дряхлеющий путин пошел на конфликт с западом ? Потому что терял поддержку , он надоел . Но эффект внешнего врага работает на него .

Вы поинтересутесь откуда взялись личности типа гетелея например ...
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:22

  L написав:Я б сказав - давно пора. Баните (правда, не Ви особисто) за безневинну дурницю, а тут м..., у якого вже 500 років безперервної війни Львова з козачеством (я так розумію, що у його хворій уяві Садовий особисто садить на палі), у якій беруть участь Президенти України, чомусь не прикриваєте.
З прогнозамиі аналізами економічними у нього вже давно проблеми, то вирішив зайнятися старою безпрограшною справою -поділом України на сорти.


Учите историю а не переходите на личности ... История дает возможность понимать откуда корни растут ...
alyak
 
Заблокований
Повідомлень: 2657
З нами з: 12.02.07
Подякував: 9 раз.
Подякували: 760 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 12:28

  Ірина_ написав:Шановні учасники дискусії!
Якщо градус спілкування буде таким ж високим, я закрию тему без попередження!!!



З пов.Ірина

Дочка - закривай цю тему,вона вибухонебезпечна.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
  #<1 ... 22232425>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама