Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 229230231232233 ... 1000>
Повідомлення Додано: Нед 03 чер, 2018 20:52

  Bolt написав:
  Долярчик написав:
  Bolt написав:[quote="
Сусідка сдавала будиночок в дачному кооперативі 45 м.кв.16 км до ценру.Світло , інтернет, вигрібна яма .Рік жила молода пара, потім двое таксистів.3000 грн + комуналь.150 м до маршрутки до Прим .вокзалу.

======
....щось "слабенько"! Якщо б там зробити економ-ремонт і купити" свіжішшу" мебель...... і зробити "гарне" подвір'я.... - то думаю, можна і 8-10тис брати, типу, як за "особняк"(який має мінімум дві кімнати і власне подвіря)

========

Я здивувався, що за 3 сдала.Думав кому таке треба.Зимою замахаєшся електрикою топити.Яму відкачати 400 грн коштує.

=======

....так, яму три-чотири рази в рік треба відкачувати(залежить від ємкості)
.... і якщо нормально утеплити фасад, то не буде дорожче, ніж в міській квартирі!

п. с.
... напевно, в неї була дача, типу "старої хати в селі", де, що зовні, а що в середині вигляд "для алкашів"! :mrgreen:
....а я кажу, про ЗОВСІМ ІНШИЙ РІВЕНЬ дачі(інший вигляд/умови/якість) :idea:
... ну, не аж така, як на тих фото, але в тому дусі! :D
https://vashmagazin.ua/nerukhomist/budy ... e/1722794/
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 чер, 2018 21:42

  Долярчик написав:
  Bolt написав:
  Bolt написав:[quote="
Сусідка сдавала будиночок в дачному кооперативі 45 м.кв.16 км до ценру.Світло , інтернет, вигрібна яма .Рік жила молода пара, потім двое таксистів.3000 грн + комуналь.150 м до маршрутки до Прим .вокзалу.

======
....щось "слабенько"! Якщо б там зробити економ-ремонт і купити" свіжішшу" мебель...... і зробити "гарне" подвір'я.... - то думаю, можна і 8-10тис брати, типу, як за "особняк"(який має мінімум дві кімнати і власне подвіря)

========

Я здивувався, що за 3 сдала.Думав кому таке треба.Зимою замахаєшся електрикою топити.Яму відкачати 400 грн коштує.

=======

....так, яму три-чотири рази в рік треба відкачувати(залежить від ємкості)
.... і якщо нормально утеплити фасад, то не буде дорожче, ніж в міській квартирі!

п. с.
... напевно, в неї була дача, типу "старої хати в селі", де, що зовні, а що в середині вигляд "для алкашів"! :mrgreen:
....а я кажу, про ЗОВСІМ ІНШИЙ РІВЕНЬ дачі(інший вигляд/умови/якість) :idea:
... ну, не аж така, як на тих фото, але в тому дусі! :D
https://vashmagazin.ua/nerukhomist/budy ... e/1722794/[/quote]
На рахунок 3-4 раза в рік ви помиляєтесь.Грунт глина на то і називається Глино—Наварія.Вода майже не сходить.Н Брюховичах пісок. Може там краще.Реально в мене яма 7,5 кубів заповнюєтьмя за 2 тижня.Дружина любить прати;)
В сусіда дача подібна на вашу ссилочку .Побудована десь 8 років тому.Стіни в керамзоблок згори пінопласт.Півторачка.Згори спальня .Внизу студія+санвузол з туалетом і душом.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 чер, 2018 21:56

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Bolt написав:В сусіда дача подібна на вашу ссилочку .Побудована десь 8 років тому.Стіни в керамзоблок згори пінопласт.Півторачка.Згори спальня .Внизу студія+санвузол з туалетом і душом.

...у сусіда здається, чи то просто подібна?

... ну, і невже, подібну до такої не можна здати за 8-10тис?(якщо вона до 10км від Львова?)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 чер, 2018 22:29

  Долярчик написав:
  Bolt написав:В сусіда дача подібна на вашу ссилочку .Побудована десь 8 років тому.Стіни в керамзоблок згори пінопласт.Півторачка.Згори спальня .Внизу студія+санвузол з туалетом і душом.

...у сусіда здається, чи то просто подібна?

... ну, і невже, подібну до такої не можна здати за 8-10тис?(якщо вона до 10км від Львова?)

Чомусь не можу додавати фото з телефону, так би закинув фото.Будинокподібний як на тій ссилці, що ви навели.Але без цоколя.Тобо поверх, і горище.
Наведіть мені приклад ЦА хто буде платити 8- 10 кг за дачу з 4 ма сотиками землі в 10 км від Вікторії Гарденс в. Пустомитівському напрямку.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 чер, 2018 22:32

Рік жили якісь не то аспіранти не то викладачі з Франка.(захотілось на природі пожити)Потім менше року 2 таксиста на бл.яхах.Сумніваюсь , щоб вони могли викласти 8-10кг
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 чер, 2018 22:42

  Bolt написав:
  Долярчик написав:
  Bolt написав:В сусіда дача подібна на вашу ссилочку .Побудована десь 8 років тому.Стіни в керамзоблок згори пінопласт.Півторачка.Згори спальня .Внизу студія+санвузол з туалетом і душом.

...у сусіда здається, чи то просто подібна?

... ну, і невже, подібну до такої не можна здати за 8-10тис?(якщо вона до 10км від Львова?)

Чомусь не можу додавати фото з телефону, так би закинув фото.Будинокподібний як на тій ссилці, що ви навели.Але без цоколя.Тобо поверх, і горище.
Наведіть мені приклад ЦА хто буде платити 8- 10 кг за дачу з 4 ма сотиками землі в 10 км від Вікторії Гарденс в. Пустомитівському напрямку.

...наприклад, молода сім'я з дитиною/дітьми
Які хочуть:
1) чисте повітря/гарна природа
2) більше житлової площі за ту ж ціну, що двушка в місті
3) своя грядка/свої фруктові дерева/кущі і т. д. (правда, треба хоч 6-7соток землі щоб було)
(он, наприклад, в напрямку, як на Жирівку є цікаві варіанти)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 10:09

  Долярчик написав:
  stepler написав:Хто шо думає про наступний варіант:
Купити двоповерховий цегляний гараж зі світлом і водою (квадратів так 40)(продаються такі)
Маленький ремонт і здавати в оренду по нижчій ціні.

....а як там на рахунок каналізації? - є можливість поставити унітаз?

...і в гаражів, є "погана властивість" - їх люблять зносити, а на їхньому місці будують будинки! :D

Тут , доречі, про житло в гаражах
https://pikabu.ru/story/zhilyie_garazhi ... ki_5944656
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 чер, 2018 20:21

  Bolt написав:
  Долярчик написав:
  stepler написав:Хто шо думає про наступний варіант:
Купити двоповерховий цегляний гараж зі світлом і водою (квадратів так 40)(продаються такі)
Маленький ремонт і здавати в оренду по нижчій ціні.

....а як там на рахунок каналізації? - є можливість поставити унітаз?

...і в гаражів, є "погана властивість" - їх люблять зносити, а на їхньому місці будують будинки! :D

Тут , доречі, про житло в гаражах
https://pikabu.ru/story/zhilyie_garazhi ... ki_5944656

.... то не то! - у нас біля моря в сезон, теж кожен "курник" і гараж здається! :mrgreen:
... а тут була ідея про Львів!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 чер, 2018 10:51

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

В Партените целый массив таких гаражей , далеко от моря , два три этажа , местные массово переезжали на лето , сейчас вряд ли
kash
 
Повідомлень: 79
З нами з: 15.05.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 чер, 2018 10:57

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Но у вас может все проще быть , арендуйте на лето зеленую поляну , палатки , пару емкостей с водой , летний душ , мангал - и вот он кемпинг
kash
 
Повідомлень: 79
З нами з: 15.05.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 229230231232233 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537269
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919644
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220616
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама