Як попасти в чорний список боржників?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 14:03

Як попасти в чорний список боржників?

Цікаво, чи є чорний список боржників, які не платять по кредитах?
Чи обмінюються цим списком банки?
Як попасти в цей список не беручи кредиту?
matvs
 
Повідомлень: 84
З нами з: 12.02.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 16:34

  matvs написав:Цікаво, чи є чорний список боржників, які не платять по кредитах?
Чи обмінюються цим списком банки?
Як попасти в цей список не беручи кредиту?

В Україні є три бюро кредитних історій: УБКІ, ПБКІ, МБКІ. В певному сенсі це і білий і чорний список - там ведеться кредитна історія позичальників, враховуючи їхні кредити і в банках, і в мікрофінансових установах, з деталізацією до щомісячної суми заборгованості та платежів.
Не всі кредити і не всіх своїх клієнтів банки туди подають, але проблемні клієнти там засвітяться майже гарантовано.
Не беручи позик туди ніяк не попасти.
Є ще періодично розсилки між банками по пошті НБУ щодо шахраїв.
Є бази МВС (щоправда, зазвичай не молодші 3 років), але то зазвичай для оцінки ймовірності шахрайства.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34700
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 16:47

Faceless
дякую за відповідь. Я би навіть готовий заплатити 500 грн. тому, хто мене внесе в базу боржників з поганою кредитною історією. Тобто я хочу щоб усі банки знали, що я клієнт який не вертає кредити.
matvs
 
Повідомлень: 84
З нами з: 12.02.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 17:02

  matvs написав:Faceless
дякую за відповідь. Я би навіть готовий заплатити 500 грн. тому, хто мене внесе в базу боржників з поганою кредитною історією. Тобто я хочу щоб усі банки знали, що я клієнт який не вертає кредити.

З якою ціллю якщо не секрет?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 17:05

  matvs написав:Faceless
дякую за відповідь. Я би навіть готовий заплатити 500 грн. тому, хто мене внесе в базу боржників з поганою кредитною історією. Тобто я хочу щоб усі банки знали, що я клієнт який не вертає кредити.

Нащо комусь платити. Просто візміть кредит і не повертайте :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34700
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 17:15

matvs Есть общий список для всех банков, его даже могут использовать на таможне - теоретически и в других случаях - не только в банковской системе. Что бы в него попасть можно просто не своевременно платить проценты по кредитам, задерживать на долго и тп. Не обязательно совсем не отдавать кредит. Это перебор и для других списков . Это уже уголовное дело и вы попадете за одно в полицейские списки - " их разыскивает полиция".
За чем вам такое ? Хотите от кредитного лимита избавиться? :lol:
Или финты какие-то для алиментщиков?
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 17:17

  kalinavalera1 написав:matvs Есть общий список для всех банков, его даже могут использовать на таможне - теоретически и в других случаях - не только в банковской системе. Что бы в него попасть можно просто не своевременно платить проценты по кредитам, задерживать на долго и тп. Не обязательно совсем не отдавать кредит. Это перебор и для других списков . Это уже уголовное дело и вы попадете за одно в полицейские списки - " их разыскивает полиция".
За чем вам такое ? Хотите от кредитного лимита избавиться? :lol:

1) Пока что нет одного общего списка для всех банков, хотя НБУ пытается такой создать
2) Не пишите бред, это не уголовное преступление, и полиция тут ни при чем, она коллекторством не занимается
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34700
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 17:22

Faceless Если человек взял кредит и скрылся - без намерения заранее его возвращать это мошенничество. А вы именно это посоветовали. Тема не для коллекторов, а для полиции. Про единые списки мне в банке сказали. Факт, практически важный - эти списки ( пусть их несколько- не суть важно ) могут использовать не только в банке, но и для других целей. Теоретически не выпустить за границу при наличии просроченных платежей. Документы по теме не штудировал. Но слышал об этом.
И что вы хамите ? Я все по теме челу написал. Интересно за чем это ему ? С алиментами может связано ил с кредитным лимитом ?
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 17:38

  kalinavalera1 написав:Faceless Если человек взял кредит и скрылся - без намерения заранее его возвращать это мошенничество. А вы именно это посоветовали. Тема не для коллекторов, а для полиции. Про единые списки мне в банке сказали. Факт, практически важный - эти списки ( пусть их несколько- не суть важно ) могут использовать не только в банке, но и для других целей. Теоретически не выпустить за границу при наличии просроченных платежей. Документы по теме не штудировал. Но слышал об этом.
И что вы хамите ? Я все по теме челу написал. Интересно за чем это ему ? С алиментами может связано ил с кредитным лимитом ?

1. За кордон можуть не пущать лише за рішенням суду.
2. Неповернення кредиту регулюється цивільним законодавством а не кримінальним.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 09 лип, 2018 17:44

Квесторе_поверніться
Куда заяву напишут и смотря какой случай. Брать кредит - зная что не сможет вернуть или просто без намерения вернуть - это мошенничество. Уголовная статья. А если человек хочет вернуть, но не может - форс-мажор случился - типа заболел - денежная реформа, пожар, наводнение - то это к коллекторам.
За границу могут не выпускать даже если у вас в кармане нет определенной суммы денег, этого достаточно. Или нет забронированного жилья, или к примеру у вас просто нет за ранее приобретенного обратного билета. Существует куча придирок что бы не выпускать. Никакое решение суда при этом не нужно. И это вроде бы законно ?
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: valya і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
242 124103
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 13 тра, 2011 15:24
artemros
ОГЛАСИТЕ ВЕСЬ СПИСОК: Банки-рейдеры 1, 2
Anonymous » Вів 13 лип, 2010 10:26
17 13272
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 23 лип, 2010 14:13
pete
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама