В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 289290291292293 ... 608>
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2018 10:50

Фантомные боли по поводу Крыма мучили одного фюрера-карлика.

А теперь болит у всех россиян, особенно у понаехавших в наш Крым но и первые и вторые мужественно продолжают вставать с колен. Надопотерпеть (С)
Подолянин
 
Повідомлень: 734
З нами з: 25.05.14
Подякував: 25 раз.
Подякували: 117 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2018 14:19

  budivelnik написав:З цим погоджуюсь повністю , тим більше що років через 30 вже нам прийдеться надавати допомогу державному утворенню яке буде створене на частині територій сьогоднішньої РФ , щоб ті змогли своїми грудьми і смертями зупинити експансію Китаю на Захід (після того як він розколе сьогоднішню ереф відкусивши Далекий Схід + неосвоєні території Сибіру)....
Тут главное - ВЕРИТЬ В РАЗВАЛ РОССИИ.
Я не знаю що бачив мій опопнент за останні 30 років , а я бачив наступне
1 Повний розвал ГДР
При цьому , служив там в 1985-1989 , нічого не паказувало до 1989 року що режим ГДР впаде , ба більше німецька(гедеерівська)марка офіційно коштуючи 0,3 рубля , в реалі мінялась як 3 рубля до 1 марки ( через товари , як наприклад сервізи Мадонна ), або 1 рубль до марки на чорному ринку (для довідки 1 марка ФРН в той самий час мінялась до 2 рублів)
Єдиною проблемою ( в порівнянні з СРСР) були люди , які постійно втікали в ФРН
І кількість втікачів до 1990 року сягнула такого рівня що 20 марок гедеер стали коштувати як 1 марка ФРН ( тобто на протязі 1 року падіння стіни (1990) марка гедеер впала в 10 разів.
2 Я бачив Чечню в 1989-1990 , я там також служив в Шалях під Грозним , там також нічого не говорило про те що через пів-року вибухне війна
3 Я бачив Польщу в 1989 році ( моє авто( яке я переганяв з ГДР у СРСР) зломалось і я 2 тижні знаходився в ПНР , я бачив як зарплату нараховували 2 рази в день ( при чому різниця між ранковою і вечірньою була 50%)
Тоді також ніщо не вказувало на те що Польща пережене росію п ВВП на особу...

Тому
Мені не відома кількість росіян з китайським чи бурятським корінням , але через 30 років на Далекому Сході відбудеться те що відбулось в Криму 4 роки тому , при чому
Москва була стабілізуючим фактором для нафто/газо-промислів Сибіру , бо основний експорт йшов з Сибіру в Європу і посередині між виробниками і споживачами сиділа москва.
Питання на засипку
А хто не дасть виробникам Сибіру приєднатись до споживачів в Китаї , якщо основна маса населення на цьому маршруті(сила сибіру) буде мати китайське коріння ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2018 14:22

1 Повний розвал ГДР
При цьому , служив там в 1985-1989 , нічого не паказувало до 1989 року що режим ГДР впаде , ба більше німецька(гедеерівська)марка офіційно коштуючи 0,3 рубля , в реалі мінялась як 3 рубля до 1 марки ( через товари , як наприклад сервізи Мадонна ), або 1 рубль до марки на чорному ринку (для довідки 1 марка ФРН в той самий час мінялась до 2 рублів)
Єдиною проблемою ( в порівнянні з СРСР) були люди , які постійно втікали в ФРН
І кількість втікачів до 1990 року сягнула такого рівня що 20 марок гедеер стали коштувати як 1 марка ФРН ( тобто на протязі 1 року падіння стіни (1990) марка гедеер впала в 10 разів.

Теперь ясно, КАК ВЫ СЛУЖИЛИ В ГДР.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2018 16:06

Ппц, народ, вы до сих пор оппонируете этим двум престарелым шизоидам...... или пригожинским отделам в их похабном «лице».
Плюньте в него что-ли разок другой, да потратьте время вашей жизни на что-то полезное и позитивное.... вместо ковыряния палкой этого совкового г...на.
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5814
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2018 16:22

  budivelnik написав:Я не знаю що бачив мій опопнент за останні 30 років , а я бачив наступне
1 Повний розвал ГДР
При цьому , служив там в 1985-1989 , нічого не паказувало до 1989 року що режим ГДР впаде , ба більше німецька(гедеерівська)марка офіційно коштуючи 0,3 рубля , в реалі мінялась як 3 рубля до 1 марки ( через товари , як наприклад сервізи Мадонна ), або 1 рубль до марки на чорному ринку (для довідки 1 марка ФРН в той самий час мінялась до 2 рублів)
Єдиною проблемою ( в порівнянні з СРСР) були люди , які постійно втікали в ФРН
І кількість втікачів до 1990 року сягнула такого рівня що 20 марок гедеер стали коштувати як 1 марка ФРН ( тобто на протязі 1 року падіння стіни (1990) марка гедеер впала в 10 разів.
2 Я бачив Чечню в 1989-1990 , я там також служив в Шалях під Грозним , там також нічого не говорило про те що через пів-року вибухне війна
3 Я бачив Польщу в 1989 році ( моє авто( яке я переганяв з ГДР у СРСР) зломалось і я 2 тижні знаходився в ПНР , я бачив як зарплату нараховували 2 рази в день ( при чому різниця між ранковою і вечірньою була 50%)
Тоді також ніщо не вказувало на те що Польща пережене росію п ВВП на особу...

Тому
Мені не відома кількість росіян з китайським чи бурятським корінням , але через 30 років на Далекому Сході відбудеться те що відбулось в Криму 4 роки тому , при чому
Москва була стабілізуючим фактором для нафто/газо-промислів Сибіру , бо основний експорт йшов з Сибіру в Європу і посередині між виробниками і споживачами сиділа москва.
Питання на засипку
А хто не дасть виробникам Сибіру приєднатись до споживачів в Китаї , якщо основна маса населення на цьому маршруті(сила сибіру) буде мати китайське коріння ?
Теперь ясно, КАК ВЫ СЛУЖИЛИ В ГДР.
Ясно що методички не дають відповіді
1 Чому ЗС СРСР не стріляли в німців які покидали ГДР
2 Що службовці ЗС СРСР не мали відношення до економіки ГДР , а тому не повязані і не могли впливати на падіння місцевої валюти
3 Що фюрер Хонекер з всюдисущим Штазі нічого не зміг зробити з своїми громадянами

Звідси висновок
точно так само фюрер пуйло виявиться без штанів в Сибіру- коли китайці цього захочуть....
І саме ми , будемо тією силою/територією які нададуть підтримку втікачам(християнам) з тих кавалків росії які будуть створені на її території і не будуть підтримувати християнство(буддисти Бурятії , чи мусульмани Поволжжя з Кавказом)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2018 18:36

budivelnik Ну да, украинская армия самая сильная на континенте,её боятся даже китайцы.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2018 19:53

  ceba написав:budivelnik Ну да, украинская армия самая сильная на континенте,её боятся даже китайцы.
Як би там не було але
1 За 4 роки вплив москаликів не тільки не збільшився, а й зменшилась територія , зайнята промоскальськими долбодятлами
2 Як би там не було , але окурок в мештах на підкладці не може одночасно навести порядок в Сірії і воювати в Україні
3 Як би там не було , але армія СРСР яка в 1945 стояла в Берліні , через 40 років не змогла допомогти тому ж СРСР залишитись цілим.
4 Яка б не була сильна російська армія, але нічого не змогла зробити з 2-х мільйонною Чечнею і замість підкорення останньої - вирішила як і в золотоординські часи відкуплятись даниною.

Звідси висновок
Сміється той хто сміється останній...
А ти давай збирай гроші на пластичні операції для внуків, бо очі повинні бути вузькими.
Або заставляй їх вчити українську як мову так і історію+ поясни їм що хоч діти за батьків не відповідають, але внукам вигідніше буде проклясти діда як московського посіпаку , ніж жити в Україні маючи такого родича в генеологічному дереві.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 24 лип, 2018 05:27

  ceba написав:budivelnik У тебя и тебе подобных осталась одна забава писать всякие глупости и надеяться на китайцев. На большее ты не способен.


Это тайная техника победы вышиватных "патриотов" - сидеть и ждать когда придет чужой дядя (американский/немецкий или китайский) и сделает им хорошо.
Правда в реальности "дядя" не спешит.
А если и приходит то только чтобы пропихнуть свои интересы - канадцы уголь втюхнули папуасам, американцы - локомотивы, французы - вертолеты, немцы - списанные трамваи, англичане - списанные бронемашины, и так далее.
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 24 лип, 2018 17:02

  Shram написав:
  ceba написав:budivelnik У тебя и тебе подобных осталась одна забава писать всякие глупости и надеяться на китайцев. На большее ты не способен.


Это тайная техника победы вышиватных "патриотов" - сидеть и ждать когда придет чужой дядя (американский/немецкий или китайский) и сделает им хорошо.
Правда в реальности "дядя" не спешит.
А если и приходит то только чтобы пропихнуть свои интересы - канадцы уголь втюхнули папуасам, американцы - локомотивы, французы - вертолеты, немцы - списанные трамваи, англичане - списанные бронемашины, и так далее.


Да ну понятно, когда папуасам втюхивают немецкие турбины "Сименс" - это пабеда и весь-мир-с-нами. А когда втюхивают французские вертолеты - это сплошная зрада.

Так выходит? :mrgreen:
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 лип, 2018 17:23

Sommer Турбины никто не втюхивал ,скорей наоборот, к тому же турбины новые в отличии от бронивичков.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 289290291292293 ... 608>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Игорь Алексеевич і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
77126 10401270
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 16:31
Игорь Алексеевич
0 51624
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 сер, 2017 12:14
Пчёлка
0 42583
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 кві, 2016 10:22
Пчёлка
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама