Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 245246247248249 ... 1002>
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 21:24

  Львівський БатяР написав:Не зовсім та сама ! Ви говорите про ЦО радянських будинків.
По перше в новобуді вже є лічильники на вході в квартиру, а отже ви можете вмикати та вимикати, а також регулювати температуру на вході в квартиру і за це платити.

Недоліком є те, що опалення можна увімкнути лише коли працює котельня.

А гаряча вода тоді як подається в неопалювальний сезон, якщо котельня не працює? Чи вода і опалення не пов'язані між собою? Крім того на обслуговування котельні мабуть є якісь додаткові витрати?
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 21:33

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

... дозвольте і автору гілки пару слів "черканути" про опалення :)

Знайомий розказував, що коли в новобуді, де він заселився, то була отака котельня на два(чи три) будинки..... - то поки(рік, чи скільки там) не заселилась більшість квартир - платіжки приходили "пекельні"! :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 21:54

  Козак-характерник написав:
  Львівський БатяР написав:Не зовсім та сама ! Ви говорите про ЦО радянських будинків.
По перше в новобуді вже є лічильники на вході в квартиру, а отже ви можете вмикати та вимикати, а також регулювати температуру на вході в квартиру і за це платити.

Недоліком є те, що опалення можна увімкнути лише коли працює котельня.

А гаряча вода тоді як подається в неопалювальний сезон, якщо котельня не працює? Чи вода і опалення не пов'язані між собою? Крім того на обслуговування котельні мабуть є якісь додаткові витрати?


Не знаю. Мій приятель купував новобуд ще 8 років тому і я був дуже здивований бо думав, що всі новобуди зара йдуть з індивідуалкою. То я в нього за опалення розпитав, а за воду вже й не памятаю. Думаю за 8 років в експлуатації будинків з власною котельнею щось могло змінитись, можливо, що навіть в кращий бік )))))))

В цілому якщо справді намірились брати рекомендую зробити наступним чином....

Виписати все що сподобалось, обїхати то все, скласти список питань і як мінімум подзвонити, а як максимум сходити і задати їх забудовнику.

Далі викреслюємо все, що не подобається і варіанти, що залишились обговорюємо тут і в колі знайомих.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 22:15

  Долярчик написав:... дозвольте і автору гілки пару слів "черканути" про опалення :)

Знайомий розказував, що коли в новобуді, де він заселився, то була отака котельня на два(чи три) будинки..... - то поки(рік, чи скільки там) не заселилась більшість квартир - платіжки приходили "пекельні"! :shock:


Це якась фігня.
Опалення підїзду (якщо воно є) і плата за утримання/підтримку котельні розділяється між всіма власниками квартир.

Тому або ваш приятель поспішив і заселився в ще не зданий будинок або забудовник зробив кіднячок, розписавши витрати на не продані квартири поміж вже існуючими власниками
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 вер, 2018 23:59

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

..."за що купив, за те й продав! " - що почув - те й розказав! :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 00:08

  Coder написав:Чи це "наша Галя балувана"? Тобто відсоток людей, які хочуть мати житло саме таке, як їм подобається, запроектувати і зробити все "під себе" - не є високий? І більшість залюбки обере вже готове, аби лише не проходити через ремонт?

Про відсоток нічого не можу сказати... :P Тільки про себе, що я трутєнь і не люблю зайвий головняк. :P Мені б таке, повторю, щоб на перші дні і холодильник продуктами наповнили. :P Але ключове тут, щоб сподобалася хата. Ніколи ще не розглядав такі варіанти (з ремонтом), практичного досвіду немає, але хтось тут радив, що якщо є гроші, то краще позбавити себе прєлєстєй ремонту і купувати вже упаковану квартиру. І начебто файні варіанти бачив. А Ви дизайнерську компанію наймали з їх бригадою для проектування і реалізації? Чи власну фантазію реалізовували через бригаду рукожопів? :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 09:27

  jump написав:
  Ethereum написав:Як на мене найкращий варіант для житла- Погулянка,до центру близько.
Чорновола перспективний під здачу квартири. І ще не розумію в даний час вигоди індивідуального опалення.
Приклад: на опалення 60-70 метрів скільки треба? Ну 10-15 кубів. Беремо 10 на місяць 300. Зараз буде газ по 11 гр,тоді 3300,а центральне 2000. На центральне зробив субсидії і на даний момент це простіше.
Єдиний плюс індивідуалки відключив при виїзді.


70 квадратів - новобуд - найхолодніші місяці - споживання - 110 кубів (770 грн.)\місяць

100 квадратів - особняк - найхолодніші місяці - споживання - 240 кубів (1540грн.)\місяць

увімкнув\вимкнув коли захотів, а не мерзнеш осінню, коли ще не умівкнули І не варишся узимку-навесні, коли палять так що не продихнути і доводиться відкривати кватирку і опалювати вулицю

коли бачиш сусідів, що мають авто, живуть у нормальних умовах і при цьому оформлена субсидія - єдине бажання - припиниту цю вахканалію, бо розумієш, що платиш за себе і за хитровимаханого...


За субсидії згідний,але те що Ви пишете про споживання газу,це мягко кажучи неточно.
1. Зараз газ розріджений ,не такий як був,споживає більше.
2. Будете цей газ приблизно( з гарячою водою) 15 куб в день і множимо на 11 гр.,а не на сім.
3. 15 куб це я взяв середнє по платіжці батьків у будинку 100м ,утепленому. Не було платіжки 1500гр,це треба доказати. Крім того, вони розкидують платіжки на рік,що дешевше було.
4. Ви платите Мордору тим самим за газ. І ціна на газ вища,я писав- що пишу про актульний 2018-19 рік.
Добре що тут акурта-бускрманина немає,бо би всіх задовбав би рибою і лірою яка дорожає(6.5?) .
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 10:16

  Coder написав:
  Козак-характерник написав:Воювати з сусідами і пенсіонерами за облаштування зони комфорту поза межами квартири, я пас! :P Нерви не залізні.


Тут можна посперечатися. В мене колега купив квартиру в новобудові, мешканці якої зараз в процесі створення ОСББ. 72 квартири. Домовитись майже нереально. Ні про що. Тому в мене суттєва перевага, як мінімум, через те, що квартир всього 12 :)


ще наведу приклади у новобуді
вселився коли ще було мало народу-усе чудово, тихо, мало машин, мало люду, тільки деколи робітники трохи удень шуміли, але то удень, коли я на роботі


коли заселився будинок і довколишні-усе змінилось
купа народу, купа машин, але найголовніше - практично усі сусіди - молодь-програмери-бізнесмени і ПРИ ЦЬОМУ: поводяться як бидло-кричать у квартирах, ригають, відригують, гучно позіхають, смітять на сходових площадках, вигулюють собак на дитплощадках, стадіоні, біля тренажерів, незважаючи на попереджувальні таблички та постійні зауваження
приїжджають пізно увечері-вночі із гучно увімкненою музикою при розчинених вікнах, стоять при під"їзді, кричать, що цікаво цим грішать і дівчата-жінки
населення стало якесь абсолютно дике, незалежно від рівня доходів, статусу, освіти


тому як повезе :?



  jump написав:улітку узагалі виходить 5-8 кубів
і то при тому, що люблю душ приймати, можу по два рази на день :D


5-8 кубів газу на місяць? Можна взнати модель котла? Це якісь фантастичні цифри (або Ви фантастично швидко приймаєте душ :)). В мене в мами влітку 35-45 кубів газу йде. 24КВт Vaillant на підігрів води + приготування їжі (готує вона багато, але не думаю, що на 30-40 кубів, максимум 10). До ремонту з польскою газовою колонкою Termet було 50-60, але там була газова духовка (зараз електрична).



котел Baxi, варочна поверхня Interline, духовка електрична
2 дорослих, готування їжі, душ
максимум улітку - 10 кубів
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 10:25

  Ethereum написав:
  jump написав:
  Ethereum написав:Як на мене найкращий варіант для житла- Погулянка,до центру близько.
Чорновола перспективний під здачу квартири. І ще не розумію в даний час вигоди індивідуального опалення.
Приклад: на опалення 60-70 метрів скільки треба? Ну 10-15 кубів. Беремо 10 на місяць 300. Зараз буде газ по 11 гр,тоді 3300,а центральне 2000. На центральне зробив субсидії і на даний момент це простіше.
Єдиний плюс індивідуалки відключив при виїзді.


70 квадратів - новобуд - найхолодніші місяці - споживання - 110 кубів (770 грн.)\місяць

100 квадратів - особняк - найхолодніші місяці - споживання - 240 кубів (1540грн.)\місяць

увімкнув\вимкнув коли захотів, а не мерзнеш осінню, коли ще не умівкнули І не варишся узимку-навесні, коли палять так що не продихнути і доводиться відкривати кватирку і опалювати вулицю

коли бачиш сусідів, що мають авто, живуть у нормальних умовах і при цьому оформлена субсидія - єдине бажання - припиниту цю вахканалію, бо розумієш, що платиш за себе і за хитровимаханого...


За субсидії згідний,але те що Ви пишете про споживання газу,це мягко кажучи неточно.
1. Зараз газ розріджений ,не такий як був,споживає більше.
2. Будете цей газ приблизно( з гарячою водою) 15 куб в день і множимо на 11 гр.,а не на сім.
3. 15 куб це я взяв середнє по платіжці батьків у будинку 100м ,утепленому. Не було платіжки 1500гр,це треба доказати. Крім того, вони розкидують платіжки на рік,що дешевше було.
4. Ви платите Мордору тим самим за газ. І ціна на газ вища,я писав- що пишу про актульний 2018-19 рік.
Добре що тут акурта-бускрманина немає,бо би всіх задовбав би рибою і лірою яка дорожає(6.5?) .


цифри написав вірні, мені немає змісту щось прихвувати чи перекручувати
рахую за сьогоднішнім тарифом
квартира - котел Baxi
будинок - котел Vailent, треба міняти уже застарілий, уточню - коли були морози минулого чи позаминулого року - 24 градуси - взяв 285 кубів\місяць\100квадратів
утеплені, склопластик

11 грн\куб - ще не прийнято
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 10:34

  Coder написав:
З тих варіантів які ми розглядали (2014-2016 рік) зараз вже мало що залишилось, а те що залишилось - ціни космос (наприклад, на Рильского піднялися з $1250-1350 до $1400-1650, на Туган-Барановскього зробили ремонт на любителя і просять по $1900/м2, на Зарицьких, 5 - взагалі $2500/м2).



якщо є можливість, чи можете кинути фото квартири з ремонтом за 2500баків за кв

Ви скидали квартиру на Т-Барановського за 179 тис баків, але відверто вона не тягне на такі шалені кошти :shock:

чи не роздумували Ви про купівлю власного будинку у Львові у тихому затишному місці?
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 245246247248249 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8829 6923396
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 03:19
akurt
24758 16542776
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
548 222460
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама