Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 246247248249250 ... 999>
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 13:11

  jump написав:ще наведу приклади у новобуді
вселився коли ще було мало народу-усе чудово, тихо, мало машин, мало люду, тільки деколи робітники трохи удень шуміли, але то удень, коли я на роботі

коли заселився будинок і довколишні-усе змінилось
купа народу, купа машин, але найголовніше - практично усі сусіди - молодь-програмери-бізнесмени і ПРИ ЦЬОМУ: поводяться як бидло-кричать у квартирах, ригають, відригують, гучно позіхають, смітять на сходових площадках, вигулюють собак на дитплощадках, стадіоні, біля тренажерів, незважаючи на попереджувальні таблички та постійні зауваження
приїжджають пізно увечері-вночі із гучно увімкненою музикою при розчинених вікнах, стоять при під"їзді, кричать, що цікаво цим грішать і дівчата-жінки
населення стало якесь абсолютно дике, незалежно від рівня доходів, статусу, освіти.

тому як повезе :?


УжОс... :shock: Все життя - рулетка. :P
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 16:28

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Ніколи ще не розглядав такі варіанти (з ремонтом), практичного досвіду немає, але хтось тут радив, що якщо є гроші, то краще позбавити себе прєлєстєй ремонту і купувати вже упаковану квартиру. І начебто файні варіанти бачив.


В мене колега купив квартиру з ремонтом. В принципі, ремонт непоганий, але є нюанси. Наприклад, лише одна комп'ютерна розетка, на всю дворівневу квартиру (наприклад, в мене в одній квартирі 6, в іншій - 8 ). Туда заведений Інтернет. Він підключив в неї роутер. В кімнаті на другому рівні, де він собі вирішив зробити кабінет - Wi-Fi не добиває. Почали прокидати додатковий кабель, попали в трубу з водою в перекритті. Враховуючи встановлення кондиціонерів (під які не проклали траси завчасно), все одно, вийшов міні-ремонт. Або, наприклад, інше. Ніби і дизайн класний, і зроблено непогано, і матеріали хороші - все на хорошому середньому рівні, але побутова техніка - нижче середнього.

Хоча, він все ж таки, більше задоволений. Він лише почав шукати, коли ми готувались до ремонту, а тепер ми ще чекаємо завершення ремонту, а він вже живе. Правда, для нього це було критичніше, оскільки він знімав квартиру, а ми живемо в своїй.

  Козак-характерник написав:А Ви дизайнерську компанію наймали з їх бригадою для проектування і реалізації? Чи власну фантазію реалізовували через бригаду рукожопів?


Сам я "художник от слова "худо"" :), тому ближче до першого варіанту. Компанії, які пропонували все в комплексі, виходили і дорожче, і якось не дуже нам заходили (і дизайни квартир, і люди з якими ми спілкувались).

Тому почали з вибору дизайн-студії (переглядали роботи декількох, потім відбирали, тих, хто сподобався, шукали спільних знайомих кому вони робив дизайн, питали їх, чи їм сподобалось (і результат, і співпраця)). Вибрали, почали з ними працювати. Було декілька етапів: перепланування, функціональний дизайн, візуальний дизайн. На кожному етапі було декілька ітерацій (вони пропонували ідеї, ми переглядали, щось заходило відразу, щось просили переробляти, по деяких речах кількість ітерацій доходила до 5). І то, на першій квартирі виплили нюанси. Дизайнер - це одне, а дизайнер-конструктор - це інше. Тобто не все, що гарно намальовано можна реалізувати на практиці, або не факт, що воно буде практичним. Наприклад, обидві кухні ми ще потім змінювали (з метою зробити їх більш ергономічними), вже коли їх замовляли, тобто вони в нас не такі як на візуалізації. Окрім того, на другій квартирі, ми проект обговорювали з майстрами, і повертали на доопрацювання, коли вони нам вказували на слабкі місця тих рішень, які пропонував дизайнер.

Майстрів, яких він радив дизайнер, потрібно було чекати декілька місяців, тому ми знайшли інших (хоча вони з ним також раніше співпрацювали), залишились ними задоволені, і потім взяли їх на ремонт другої квартири.

  jump написав:Ви скидали квартиру на Т-Барановського за 179 тис баків, але відверто вона не тягне на такі шалені кошти :shock:


Так і я про те саме. Навіть за умови, що там на вході була така ціна. Мені взагалі вона ні на які кошти не тягне. Просто не мій стиль.

  jump написав:якщо є можливість, чи можете кинути фото квартири з ремонтом за 2500баків за кв


Ось вона.

Тут я так само не розумію. Цю квартиру можна було на вході взяти за 130-135К. По більшості фотографій нічого сказати не можна. Але ж кухня - це просто жесть. Ну береш ти квартиру за такі гроші, з метою зробити ремонт і перепродати, то вже вклади ті гроші з толком:
- візьми дизайнера (на таку площу це буде коштувати близько $2-2.5К), який тобі розповість, що кухня - не басейн, і не потрібно викладати тою плиткою все під стелю.
- той самий дизайнер намалює якусь більш прийстойну кухню (меблі), тому що ця не витримує жодної критики. Як на мене, вона не виглядає дорого, вона не виглядає функціонально, вона не виглядає ергономічно. Чому для духової шафи не зробити пенал і не вивести її на рівень вище, щоб не потрібно було ставати рачки кожного разу коли щось туда ставиш, чи витягаєш? Така компоновка була від безвиході на 6-метровій радянській кухні, але навіщо цей совок тягнути в сучасну квартиру? Чому лише дві розетки над робочою поверхнею? Вимикач (підсвітка) за варочною поверхнею - це взагалі "шедевр" ергономіки, дуже лего буде шукати його в темряві за гарячею каструлею (в подарунок покупцеві квартири можна запропонувати балончик "Пантенолу"). Навіщо та кутова тумбочка, якою буде незручно користуватися? Чому б не поставити спеціальну фурнітуру від Blum?
- візьми нормальних майстрів, які тобі порадять зашити в стіну 50мм пластикову трубу, для того, щоб газовий шланг не стирчав назовні (так само зашивається пластиковий короб між ТВ-панеллю, яка висить на стіні, і тумбою да стоїть аудіо/відео техніка, щоб всі комутаційні кабеля були сховані). Такі помилки ще може припустимі в квартирі за $500-700/м2, але не в квартирі за $1200-1500/м2 і тим більше за $2500/м2.
- не дуже хороша якість фото, але вимикачі/розетки дуже схожі на серію Schneider Asfora, побутова техніка на Bosch середнього рівня. Хороші добротні продукти. Ми такі взяли собі, але в нас квартира іншої цінової категорії (на порядок нижча). Але це менталітет. Це так само, як iPhone в кредит, тільки навпаки.

Є таке слово "спаскудили". Взяли хорошу квартиру, в хорошому будинку, в хорошому місці. І спаскудили дешевим ремонтом. Причому економія не на матераілах (в оголошеннях будуть писати "дорога іспанська плитка", і це буде правда), економія на роботі. Ти приходиш на перегляд такої квартири, і розумієш, що ремонт потрібно переробляти. Але ж грошей за неї просять так, щоб відбити все, що вклали і ще заробити. Але нехай продають. Як то кажуть, "у богатых свои причуды". Може то я від бідності своєї всім так незадоволений.

  jump написав:чи не роздумували Ви про купівлю власного будинку у Львові у тихому затишному місці?


Думки читаєте. :) Хотів про це написати ще в одному з минулих повідомлень, але вже не мав часу. В плані нерухомості, мрія - це особняк, або хороша квартира в особняку в районі Л. Толстого, верх Тарнавського, Самійленка, Черешнева, Пчілки, Погулянка (якщо ви розумієте про що я), але це зовсім інші бюджети. Навіть в 2014-2016, коли все просіло, це не дуже допомагало (ціни були в районі $160-600К, це звичайно не $3М, як в 2007, але все одно дорого). Це штучний товар (виставляється добре якщо один об'єкт на рік), ціна на який (за нефорс-мажорних умов) падати сильно не буде, який буде чекати свого покупця. Наразі для нас купівля нерухомості за такі гроші не є виправданою, тому ми як в анекдоті:

— У тебя есть мечта?
— Да, бросить пить.
— Так почему не бросаешь?
— А как же жить без мечты?


:)
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 17:18

Jump
Ніяких претензій до цифр,в кожного інші цифри.
Можна сперечатися що краще ,але треба шукати шляхи енергозбереження.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 18:22

  Coder написав:
Сам я "художник от слова "худо"" :), тому ближче до першого варіанту. Компанії, які пропонували все в комплексі, виходили і дорожче, і якось не дуже нам заходили (і дизайни квартир, і люди з якими ми спілкувались).

Тому почали з вибору дизайн-студії (переглядали роботи декількох, потім відбирали, тих, хто сподобався, шукали спільних знайомих кому вони робив дизайн, питали їх, чи їм сподобалось (і результат, і співпраця)). Вибрали, почали з ними працювати. Було декілька етапів: перепланування, функціональний дизайн, візуальний дизайн. На кожному етапі було декілька ітерацій (вони пропонували ідеї, ми переглядали, щось заходило відразу, щось просили переробляти, по деяких речах кількість ітерацій доходила до 5). І то, на першій квартирі виплили нюанси. Дизайнер - це одне, а дизайнер-конструктор - це інше. Тобто не все, що гарно намальовано можна реалізувати на практиці, або не факт, що воно буде практичним. Наприклад, обидві кухні ми ще потім змінювали (з метою зробити їх більш ергономічними), вже коли їх замовляли, тобто вони в нас не такі як на візуалізації. Окрім того, на другій квартирі, ми проект обговорювали з майстрами, і повертали на доопрацювання, коли вони нам вказували на слабкі місця тих рішень, які пропонував дизайнер.

Майстрів, яких він радив дизайнер, потрібно було чекати декілька місяців, тому ми знайшли інших (хоча вони з ним також раніше співпрацювали), залишились ними задоволені, і потім взяли їх на ремонт другої квартири.


Дякую за відповідь! :P Бачу, що все ж ремонта мені не уникнути. Хоча треба буде все подивитися на практиці. Декілька додаткових запитань і уточнень...

1. Скільки просили за своє художество і реалізацію компанії, що пропонували все в комплексі? :P

2. Ту дизайн - студію, що Ви брали, там я так зрозумів був дизайнер, а не дизайнер - конструктор?

3. Як пов'язані між собою дизайнер і майстри? Це якісь неформальні стосунки?

4. Скільки вийшла в грошовому еквіваленті робота дизайн - студії і майстрів, що реалізовували проект?

  Львівський БатяР написав: і варіанти, що залишились обговорюємо тут і в колі знайомих.

Що скаже шановне паньство про цей проект? :P

http://z-119.lviv.ua
Зображення
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 19:04

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Що скаже шановне паньство про цей проект?

... тюююю, так він при дорозі! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 19:44

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Козаче
поїдьте на це місце і самі усе побачите
це одне із найзасмердженіших перехресть Зеленої, на куті ринку і проїзду на Дністровську
там постійні корки, просто смог
будинок нависає на дорогою
упритул до будівель колишнього заводу, з іншого боку заправка+заїзд на завод бетонних конструкцій, там вантажівки постійно гуркочуть
тому і цукерків стільки у хату напхали аби народ брав

з`їздіть і погляньте 8)
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 20:53

Там є будинок на Липовій алеї. Там все на рівні і парк навпроти. Знайомі купляли ,одні по 600,інші по 620$.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 22:10

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:1. Скільки просили за своє художество і реалізацію компанії, що пропонували все в комплексі? :P


Чесно кажучи, я вже не пригадаю. Це було майже 2.5 роки тому. Можливо десь вдома лежить кошторис, який вони пропонували, але не факт.

  Козак-характерник написав:2. Ту дизайн - студію, що Ви брали, там я так зрозумів був дизайнер, а не дизайнер - конструктор?


Так, ближче до того. Я просто працював з дизайнером-конструктором на іншому проекті. Він робив дуже слушні конструктивні зауваження, але візуалізації, які він робив не дуже подобались. Той проект (візуалізації) ми потім переробили з іншим дизайнером, але конструктивні моменти взяли з першого проекту.

  Козак-характерник написав:3. Як пов'язані між собою дизайнер і майстри? Це якісь неформальні стосунки?


Якщо формальні стосунки - це договір і все таке, то, мені це невідомо, але, думаю, що стосунки неформальні. Дизайнер час від часу буває на об'єкті (йому цікаво як втілюються його ідеї, але послугу "авторський нагляд" ми не замовляли, ми наглядаємо самі) напряму з усіма майстрами не спілкується, є людина яка координує роботу майстрів, але деколи сам виконує певні роботи (назвемо його "прораб"). Коли виникають якісь нестиковки, то прораб сам контактує з дизайнерами, просить більш детальні креслення. Якщо потрібно вносити зміни, то в комунікацію підключають нас.

  Козак-характерник написав:4. Скільки вийшла в грошовому еквіваленті робота дизайн - студії і майстрів, що реалізовували проект?


Дизайн, в залежності від об'єму робіт - було $10-25 за квадратний метр (зараз, кажуть, дорожче). Найдешевший варіант лише функціональний дизайн + візуалізації (10-15). Якщо робити альбом з усіма схемами (монтаж/демонтаж перегородок, сантехніка, електрика, розкладки плитки, ламінату/паркету) - це вже дорожче (20). І якщо є авторський нагляд, це ще дорожче (25).

З майстрами мені тяжко зараз дуже виокремити, я не ділив окремо роботи і все інше (демонтаж, вивіз будівельного сміття, доставка будматеріалів - це роботи, чи ні?). В просто мене є повна сума, але там на додачу до роботи майстрів та матеріалів, демонтаж, перепланування, дозволи/проект по газу, реставрація столярки/меблів, роботи по під'їзду/сусідам, нові меблі, побутова техніка. Розібрати на складові зараз буде проблематично.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 22:45

  Coder написав:якщо є авторський нагляд, це ще дорожче (25).

Тобто умовні 70 кв. коштуватимуть по максимуму 1500$. :P Це копійки.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 вер, 2018 22:46

  jump написав:Козаче
поїдьте на це місце і самі усе побачите
це одне із найзасмердженіших перехресть Зеленої, на куті ринку і проїзду на Дністровську
там постійні корки, просто смог
будинок нависає на дорогою
упритул до будівель колишнього заводу, з іншого боку заправка+заїзд на завод бетонних конструкцій, там вантажівки постійно гуркочуть
тому і цукерків стільки у хату напхали аби народ брав

з`їздіть і погляньте 8)

Вичоркуємо. 8) А планування файні. Парк Тауер мені подобається, але чухня з придомовою котельнею напружує. Передивився я все на лунь, нічого не підходить. А там де підходить, то ціна захмарна, то дійсно вже краще за таку ціну вторинку купляти. Абарзєлі вкрай, ці забудовники. За непобудоване житло "дерут с трудящихся втридорога"! :evil: Бариги! :evil:
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 246247248249250 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514604
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902300
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213787
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама