Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 248249250251252 ... 1001>
Повідомлення Додано: Пон 17 вер, 2018 23:21

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Хотів запитати, чи хтось проходить / проїзжає біля Стрийського парку час від часу? Ось цікавить стан будівництва цього будинку на Лукаша - https://novostroyki.lun.ua/%D0%B6%D0%BA ... 0%BE%D0%B2
Чи не могли б пару фоток прибудинкової / та підїзду (ліфтів) зробити і викласти тут?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 00:06

  Львівський БатяР написав:Я так зрозумів, що Козаку не сильно нове житло пече. Бо все обійшлось поверхневою розвідкою бою, навіть без виїзду на місця.

Так точно! :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 00:08

  Долярчик написав:
  Львівський БатяР написав:Я так зрозумів, що Козаку не сильно нове житло пече. Бо все обійшлось поверхневою розвідкою бою, навіть без виїзду на місця.

.... може бурштин намиває і часу немає :D
...а так приїхав на вихідні, перекимарив на Пекарській і гайда знову у ліси :mrgreen:

Та кріпту я намиваю, вже казав... :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 00:09

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:А там де підходить, то ціна захмарна, то дійсно вже краще за таку ціну вторинку купляти.


  Козак-характерник написав:Розумію чому деякі все ж на вторинці зупиняються. :P Але оголошення на продаж вже в діючих новобудовах тре моніторити іноді. :P


- Ви мене не розумієте!
- Чудово розумію!
(С) десь з реклами

Ми шукали 2.5 роки, в період з кінця 2013 до початку 2016. Потім ще час від часу переглядали оголошення. Нам дещо пощастило (якщо це так можна назвати) купити квартиру в стані "полный убой" (але в достатньо доглянутому під'їзді). Оскільки ремонт все одно був в планах, то свідомо шукали "матеріал" подешевше.
Але спостереження таке, що в центральній частині міста просадка цін була мінімальна. Квартири тут, особливо в хороших будинках - це штучний товар. Рано чи пізно покупець знайдеться. І більшість хороших об'єктів зникла з продажу. А нових з'являється не так вже й багато.

Більш того, багато хто тримає ціни і на не дуже якісні квартири, просто "тому що центр". Наприклад, ми дивилися по 2-3 квартири в одному під'їзді (а в старих будинках їх всього 6-12, тобто продається третина-чверть будинку). Ми брали ключі від горища, від підвалу, все оглядали, спілкувались із сусідами. І раптом оп, і гіпсовий маяк в підвалі. А ціна $1100-1200 за квадрат. Зазвичай $1200-1500. З ремонтом (який треба переробити) - $2000 квадрат. Це вторинка. І це 2014-2015, коли економіка оговтується від девальвації, і в новобудах ціни просідають з $900-1200, до $450-600. Але лише в новобудах в спальних районах і на околицях. Ми думали зіграти на курсі - не вийшло. Личаківська перлина, Рильского, Туган-Барановського, Погулянка 5/6, Зарицьких, Рудницького, Єфремова, Моршинська - всі зафіксували ціни в доларі, і їх не хвилювало, що об'єкти за 4-6 місяців в гривні подорожчали в два рази, вони готові були чекати. І зараз я спостерігаю зростання ціни навіть в доларах.

Тому, якщо орієнтуватись на центр, то я б не сподівався на якийсь суттевий відкат. Якщо він і станеться, то це скоріше буде за умов, за яких ми будемо думати, як її позбутися, а не як докупити.

  Козак-характерник написав:Не влаштовує: 1. Сусіди не хочуть розширювати зону життєвого простору за межі квартири. Квартира файна, але за дверима її все обшарпане. :P 2. Будинок старий, тобто потенціально можливі проблеми з дахом, підвалом, комунікаціями. А колективними зусиллями подолати то, навряд чи буде можливим. Контингент байдужий навкруги.


Розумні люди кажуть, що в для змін в групі/суспільстві потрібно від 10 до 25% людей, що підтримують зміни. Це - симпатики. Звичайно будуть і критики (5-10%). "Сіра маса" (байдужий контингент) встане на сторону, тих, хто є більш активний. Тому, в старому будинку, де є 8-12 квартир, якщо домовились 2-3 квартири - це вже перемога. В новобудові, квартир так на 40-80-120, якщо з самого початку немає раціональної і жорсткої управляючої компанії, більше шансів на суцільну зраду (тому що зібрати групу в 10-20-30 квартир набагато складніше). А з прикладів jump'а і мого колеги, виглядає так, що сусіди в будь-якому будинку попадають під закон нормального розподілу.

Я вже наводив приклад вирішення питання з ЖЕКом і ЛМР в одному будинку. Зараз йду тим самим шляхом в іншому. Правило просте, я ні від кого не чекаю допомоги (я не чекаю що це зробить ЖЕК, тому що я заплатив квартплату), я роблю це в першу чергу для себе, тому що це моя зона комфорту. Мені головне, щоб не заважали (таке теж може бути).

Наприклад, я хочу надійне водопостачання, тому я почав із заміни старих іржавих труб і вентилів (які не працювали) в підвалі, і домовився з сусідами, щоб протягнути нову трубу від підвалу до квартири. Сусід зверху планував починати ремонт пізніше цього року, він тоже погодився. Тому в нас тепер в стояку нова водопровідна труба + працює окремий вентиль на стояк, до того, якщо хтось щось робив з водою, без води сидів весь будинок.

Інший приклад. В нас є балкони загального користування в під'їзді. Вони примикають до однієї зі стін в нашій квартирі. Там неправильно зроблений ухил, тому в дощ - стіна замокає, грибок, і т. ін. Ми вирішили це виправити - збити штукатурку, протигрибкова обробка, гідроізоляція, покласти плитку. Щоб вже виглядало зовсім гарно, то вирішили зробити всі три балкони в під'їзді.

Так, я за свої кошти роблю те, що мав би зробити ЖЕК, чи ще хтось там. Але мені дешевше піти цим шляхом ніж йти в ЖЕК, ЛМР, і чекати місяці, поки вони не зроблять щось подібне, але менш якісне просто для галочки.

А тепер саме цікаве - як це працює:
- до мене почали підходити сусіди, питати куда здавати гроші (не всі, правда :)), сказав що зараз не вартує, нехай відкладають на повноцінний ремонт в під'їзді (але до закінчення ремонту в квартирі не маємо на це часу), вони попередньо погодились. Тепер при зустрічі на сходах обговорюємо проблеми, які потрібно вирішити.
- в нас є підвал, будинок старий, тому підлога там не дуже в гарному стані (вибоїни, місцями великі). Ще один сусід (інший) робив ремонт в себе, заливав стяжку, в нього залишились матеріали (чесно скажу, ми в таких випадках, здавали назад в магазин). Він залишив і попідливав найбільш критичні місця. Тепер туда можна зайти навіть коли немає світла і не боятись зашпортатись.

Ось так, ніби живе собі під'їзд, нікому нічого не треба - так виглядає "сіра маса". А починаєш щось робити (lead by example), і частина "сірої маси" прокидається, долучається, і ось вас вже не 10%, а 40.

Я тверезо дивлюся на речі, і не переоцінюю ці події. Це лише 2-3% від того, що ми хотіли би зробити. Все ще може змінитися, але поки що, це виглядає як крок в правильному напрямку. Якщо буде цікаво, то про подальші результати експерименту зможу розповісти, наприклад, десь за рік, коли спробуємо зробити більш масштабні речі.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 02:24

  Coder написав:Якщо буде цікаво, то про подальші результати експерименту зможу розповісти, наприклад, десь за рік, коли спробуємо зробити більш масштабні речі.

Ок! Чекатиму розповіді про еволюційний процес... :P
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 18 вер, 2018 06:24, всього редагувалось 3 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 06:10

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

V2 написав:
  5396669 написав:но там хороших вариантов не осталось


Що вкладаєте в зміст поняття "гарні варіанти"?


Остались квартиры 70+м2. Есть пара однушек, но с окнами внутрь дома «колодца»...



Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 08:45

  Coder написав:[

Ми шукали 2.5 роки



Наприклад, я хочу надійне водопостачання, тому я почав із заміни старих іржавих труб і вентилів (які не працювали) в підвалі, і домовився з сусідами, щоб протягнути нову трубу від підвалу до квартири. Сусід зверху планував починати ремонт пізніше цього року, він тоже погодився. Тому в нас тепер в стояку нова водопровідна труба + працює окремий вентиль на стояк, до того, якщо хтось щось робив з водою, без води сидів весь будинок.

Інший приклад. В нас є балкони загального користування в під'їзді. Вони примикають до однієї зі стін в нашій квартирі. Там неправильно зроблений ухил, тому в дощ - стіна замокає, грибок, і т. ін. Ми вирішили це виправити - збити штукатурку, протигрибкова обробка, гідроізоляція, покласти плитку. Щоб вже виглядало зовсім гарно, то вирішили зробити всі три балкони в під'їзді.

Так, я за свої кошти роблю те, що мав би зробити ЖЕК, чи ще хтось там. Але мені дешевше піти цим шляхом ніж йти в ЖЕК, ЛМР, і чекати місяці, поки вони не зроблять щось подібне, але менш якісне просто для галочки.

А тепер саме цікаве - як це працює:
- до мене почали підходити сусіди, питати куда здавати гроші (не всі, правда :)), сказав що зараз не вартує, нехай відкладають на повноцінний ремонт в під'їзді (але до закінчення ремонту в квартирі не маємо на це часу), вони попередньо погодились. Тепер при зустрічі на сходах обговорюємо проблеми, які потрібно вирішити.
- в нас є підвал, будинок старий, тому підлога там не дуже в гарному стані (вибоїни, місцями великі). Ще один сусід (інший) робив ремонт в себе, заливав стяжку, в нього залишились матеріали (чесно скажу, ми в таких випадках, здавали назад в магазин). Він залишив і попідливав найбільш критичні місця. Тепер туда можна зайти навіть коли немає світла і не боятись зашпортатись.

Ось так, ніби живе собі під'їзд, нікому нічого не треба - так виглядає "сіра маса". А починаєш щось робити (lead by example), і частина "сірої маси" прокидається, долучається, і ось вас вже не 10%, а 40.

Я тверезо дивлюся на речі, і не переоцінюю ці події. Це лише 2-3% від того, що ми хотіли би зробити. Все ще може змінитися, але поки що, це виглядає як крок в правильному напрямку. Якщо буде цікаво, то про подальші результати експерименту зможу розповісти, наприклад, десь за рік, коли спробуємо зробити більш масштабні речі.


Ви настільки бажали жити саме у окресленому Вами "ближньому центрі", що свідомо заплющили очі на стан будинку, його комунікації, балкони/грибок і ще я так розумію купу проблем?
Чи хотіли жити у "ближньому центрі" і саме у старому будинку?

враховуючи вбухані кошти у купівлю-ремонт квартири, а тепер ще й на перманентні трати на постійні доробки і ремонти під"їзду/балконів/сходових кліток/підвалів/горищ/комунікацій, чи не простіше і приємніше було купити ось це, до прикладу:
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0 ... 1%96%D0%B2

або ось це
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B2%D1 ... 1%96%D0%B2
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 09:59

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Coder написав:Ще один сусід (інший) робив ремонт в себе, заливав стяжку, в нього залишились матеріали (чесно скажу, ми в таких випадках, здавали назад в магазин).

... перепрошую, а які саме матеріали Ви здавали назад в магазин і як це відбувалось? Бо має ж товар бути "запакований"(не бувши у використанні і повернути можна лише до 14днів!) Чи Ви маєте знайомого/колегу у якомусь буд-магазині і з ним домовились про повернення?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 12:39

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:Ви настільки бажали жити саме у окресленому Вами "ближньому центрі", що свідомо заплющили очі на стан будинку, його комунікації, балкони/грибок і ще я так розумію купу проблем?
Чи хотіли жити у "ближньому центрі" і саме у старому будинку?

враховуючи вбухані кошти у купівлю-ремонт квартири, а тепер ще й на перманентні трати на постійні доробки і ремонти під"їзду/балконів/сходових кліток/підвалів/горищ/комунікацій, чи не простіше і приємніше було купити ось це, до прикладу:


Це точно було б простіше, і, мабуть, приємніше. Більш того, Зарицьких, 5 була в списку (Пекарська на той момент була лише в проекті). Просто в нас ситуація була дещо складніша. Ми починали шукати квартиру для себе + була квартира батьків 90 м2, в ближньому центрі, яка, по-хорошому, також вимагала ремонту, і якої їм було вже забагато.

І тут, в процесі пошуку з'являється квартира в сусідньому з батьками будинку 64 м2. Виникла ідея - взяти цю меншу квартиру, зробити в ній ремонт, віддати її батькам і потім вже зробити ремонт в більшій квартирі для себе. Сіли-порахували, що за вартість Зарицьких + ремонт, ми купимо цю квартиру, зробимо в ней ремонт, переселимо туда батьків, зробимо ремонт їх квартири для себе, і ще й залишиться чимала сума. Ми ще не завершили проект, але сумарно цей варіант поки що виходить нам на 35-40% дешевше, хоча й він складніший в реалізації. Але за такі гроші вирішили потерпіти. :)

Плюс, всі ті ремонти робились/робляться паралельно з ремонтами в квартирі, наприклад, заміна труб в будинку робилась на етапі сантехніки, так само зовнішні балкони. Хоча під'їзд буде вже після. До речі, новобудова - це теж не така вже й безпроблемна річ. Ми розглядали варіант в новобудові на Погулянці. І так сталося, що наш прораб паралельно з нашою квартирою робив ремонт в квартирі сусідній з тою, що дивились ми (тому ми трохи в курсі деталей). Квартира на останньому поверсі. Там були проблеми з дахом. І власник усував це за свій рахунок. Можливо, це 1 випадок на 100, але ми були близькі до такої халепи.

  Долярчик написав:перепрошую, а які саме матеріали Ви здавали назад в магазин і як це відбувалось? Бо має ж товар бути "запакований"(не бувши у використанні і повернути можна лише до 14днів!) Чи Ви маєте знайомого/колегу у якомусь буд-магазині і з ним домовились про повернення?


Останній варіант. Правда, не я сам, а наш прораб. Були моменти, коли залишалося по пару мішків цементу, шпаклівки (звичайно, що все запаковане, некористоване).
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 18 вер, 2018 14:59

  Coder написав:[

Це точно було б простіше, і, мабуть, приємніше. Більш того, Зарицьких, 5 була в списку (Пекарська на той момент була лише в проекті). Просто в нас ситуація була дещо складніша. Ми починали шукати квартиру для себе + була квартира батьків 90 м2, в ближньому центрі, яка, по-хорошому, також вимагала ремонту, і якої їм було вже забагато.

І тут, в процесі пошуку з'являється квартира в сусідньому з батьками будинку 64 м2. Виникла ідея - взяти цю меншу квартиру, зробити в ній ремонт, віддати її батькам і потім вже зробити ремонт в більшій квартирі для себе. Сіли-порахували, що за вартість Зарицьких + ремонт, ми купимо цю квартиру, зробимо в ней ремонт, переселимо туда батьків, зробимо ремонт їх квартири для себе, і ще й залишиться чимала сума. Ми ще не завершили проект, але сумарно цей варіант поки що виходить нам на 35-40% дешевше, хоча й він складніший в реалізації. Але за такі гроші вирішили потерпіти. :)

Плюс, всі ті ремонти робились/робляться паралельно з ремонтами в квартирі, наприклад, заміна труб в будинку робилась на етапі сантехніки, так само зовнішні балкони. Хоча під'їзд буде вже після. До речі, новобудова - це теж не така вже й безпроблемна річ. Ми розглядали варіант в новобудові на Погулянці. І так сталося, що наш прораб паралельно з нашою квартирою робив ремонт в квартирі сусідній з тою, що дивились ми (тому ми трохи в курсі деталей). Квартира на останньому поверсі. Там були проблеми з дахом. І власник усував це за свій рахунок. Можливо, це 1 випадок на 100, але ми були близькі до такої халепи.



ситуація у Вас цікава з квартирами, такий собі культурний і взаємовигідний обмін :D
Якщо не секрет, хто Ваші сусіди?

кілька років тому була квартирка на Коперніка (будинок на розі Коперніка-Вітовського, кутова дорога на цитадель) - там стільки асвабадітєлєй мешкало і їх потомків, довкола один абщєпанятний :shock:


А Ви були на оглядинах Зарицького, 5 і Погулянка, 5/6?
якщо так - яка якість робіт, чорнового вигляду, які прилади/сантехніка уже включені у вартість квартир, ліфти, склопакети?

навіть враховуючи 35-40% переваги над ціною Зарицьких, хіба Ви не віддасте з часом те саме у своєму теперішньому будинку+час+нерви :?:

Дякую
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 248249250251252 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16539985
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921613
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 221820
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама