! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1819202122 ... 32>
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 19:18

Все по-справедливому!

  Faceless написав:Прямо Шаріков...
Я б хотів подивитися, як би ви самі заспівали, якби прийняли ваш підхід, а у вас нарешті бізнес пішов краще, купили більшу квартиру, щось з нерухомості під оренду, і підпали під ваші ж податки з "багатих"

... ну й нічого, платив би 5% податку... - там би вже й "купівля під оренду " - не була б такою "смачною", а це б означало, що менше б розбирали житла під здачу, а більше б залишалось житла для сімей!
  Faceless написав:Якого біса взагалі оцінку робити зі статків, а не доходів?

... можна і так, але ж тоді Ви покажете "на папері", що дохід Ваш 10тис. грн/міс., а тим часом, у Вашому гаражі буде стояти каділак і бентлі останньої моделі.... 5 квартир під здачу і т. д.
- а так оцінили Ваші автівки і 5 квартир - поділили на вас із дружиною і все що на одну особу перевищує 50тис.дол. - прошу заплатити певні %% за рік у фонд "для молодих пересічних сімей"!
  Faceless написав:Якого біса, наприклад, досвідчений кваліфікований фахівець, з доходом, нехай, 500 000 грн за рік до податків, що працює офіційно й сплачує тільки ПДФО на 90 000 грн на рік і ледь може назбирати на своє бюджетне житло, має ще додатково платити щоби якесь умовне ледащо отримало знижку?

.... ну, той "фахівець", в даному прикладі, не підпадає, навіть, під мінімальне оподаткування(5%)! - хіба, наскирдує на дві квартири, або ще купить собі нову дорогу автівку))
- а "умовне ледащо" - воно тільки УМОВНЕ, бо воно буде впахувало 10р. на одній і тій же роботі! (по суті - віддає себе "в рабство" на 10р.! ) — з з/п якого(точніше з двох працюючих) будуть стягувати стільки, щоб можна було лише прохарчуватись/одягнутись/і комуналь сплатити(ну тут ще б було добре якась страхова медицина при роботі) - а про ДОРОГІ поїздки на відпочинок і ДОРОГІ розваги - та сім'я має забути на 10р.(правда, тут добре б були мінімальні путівки на 7 днів/рік на мінімальний/соціальний дешевий відпочинок)

.... так що тут - все б було по-справедливому!
— така собі справедлива, соціальна "рука допомоги" від держави для "пересічних сімей"!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 20:01

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Долярчик написав:
  Faceless написав:Прямо Шаріков...
Я б хотів подивитися, як би ви самі заспівали, якби прийняли ваш підхід, а у вас нарешті бізнес пішов краще, купили більшу квартиру, щось з нерухомості під оренду, і підпали під ваші ж податки з "багатих"

... ну й нічого, платив би 5% податку... - там би вже й "купівля під оренду " - не була б такою "смачною", а це б означало, що менше б розбирали житла під здачу, а більше б залишалось житла для сімей!
  Faceless написав:Якого біса взагалі оцінку робити зі статків, а не доходів?

... можна і так, але ж тоді Ви покажете "на папері", що дохід Ваш 10тис. грн/міс., а тим часом, у Вашому гаражі буде стояти каділак і бентлі останньої моделі.... 5 квартир під здачу і т. д.
- а так оцінили Ваші автівки і 5 квартир - поділили на вас із дружиною і все що на одну особу перевищує 50тис.дол. - прошу заплатити певні %% за рік у фонд "для молодих пересічних сімей"!
  Faceless написав:Якого біса, наприклад, досвідчений кваліфікований фахівець, з доходом, нехай, 500 000 грн за рік до податків, що працює офіційно й сплачує тільки ПДФО на 90 000 грн на рік і ледь може назбирати на своє бюджетне житло, має ще додатково платити щоби якесь умовне ледащо отримало знижку?

.... ну, той "фахівець", в даному прикладі, не підпадає, навіть, під мінімальне оподаткування(5%)! - хіба, наскирдує на дві квартири, або ще купить собі нову дорогу автівку))
- а "умовне ледащо" - воно тільки УМОВНЕ, бо воно буде впахувало 10р. на одній і тій же роботі! (по суті - віддає себе "в рабство" на 10р.! ) — з з/п якого(точніше з двох працюючих) будуть стягувати стільки, щоб можна було лише прохарчуватись/одягнутись/і комуналь сплатити(ну тут ще б було добре якась страхова медицина при роботі) - а про ДОРОГІ поїздки на відпочинок і ДОРОГІ розваги - та сім'я має забути на 10р.(правда, тут добре б були мінімальні путівки на 7 днів/рік на мінімальний/соціальний дешевий відпочинок)

.... так що тут - все б було по-справедливому!
— така собі справедлива, соціальна "рука допомоги" від держави для "пересічних сімей"!


Доставка взагалі не бачу у ваших словах ніякої справедливості, тільки шариковщину.
З якого переляку 50 тис долярів стало ознакою високого достатку? В Києві то просто непогана невеличка квартира з ремонтом, наприклад.
І от уявимо ситуацію: умовний фахівець працював з десяток років, економив, назбирав для сім'ї на невеличку квартиру, недороге авто (не б***), зробив ремонт. І раптом він вже підпадає під "багатих", хто має ще додатково 5% платити всіляким ледарям і жебракам, що хочуть халяви, це при тому, що він і до того платив в РАЗИ більше податків ніж вони, отримуючи від держави в рази менше благ.
Якого біса той, хто доклав зусиль, щоби не випрошувати подачок, чиї податки і так йдуть більшою частиною на всіляких "попрошаєк", має ще й на житло для них скидуватись? І не треба тут сльозу вишибати "роботою 10 років".
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34798
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 22:37

  Мизантрóп написав:
та и сам автор забил болт[/quote]
Не забив, а не знайшов однодумців! В мене наразі є канал в телеграм для людей з ідеями, а ця тема і правда заглохла !(
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 22:41

v_chalapchiy Вась, а мордркнигу удалил?
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 22:45

  Мизантрóп написав:v_chalapchiy Вась, а мордркнигу удалил?

Не розумію за що мова ?
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 22:48

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 29 вер, 2018 22:57

забезпечити житлом молоду сім'ю %% з податку на "розкіш"!

  Faceless написав:З якого переляку 50 тис долярів стало ознакою високого достатку?

... ну ж для кого Я писав в попередньому дописі великими бувами НАПРИКЛАД!!! -???? - і ще дописав, що це у ВР мають вирішити/вирахувати, чи то має бути 50....80.....чи 100тис. дол. на одну особу! - де буде діяти МІНІМАЛЬНИЙ податок в 5%(тут теж можна і 3% зробити - це все треба вираховувати, щоб +/- було ближче до реальності)
  Faceless написав:І от уявимо ситуацію: умовний фахівець працював з десяток років, економив, назбирав для сім'ї на невеличку квартиру, недороге авто (не б***), зробив ремонт. І раптом він вже підпадає під "багатих", хто має ще додатково 5% платити всіляким ледарям і жебракам, що хочуть халяви

... і тут знову Ваш "умовний" не підпадає під оподаткування, так як він купив "для сім'ї", а це мінімум ділиться на нього і жінку :D
... і можливо, дійсно, там треба підняти планку до 80 чи 100тис.дол "маєтку" на одну особу :D...... - бо це мене будівельник трохи "збив з пантелику", записавши мене до "багатих" людей :D - і Я собі подумав, раз Я - "багатий", але моя сім'я легко/спокійно вкладається в ту умовну суму 100тис.(на мене 50тис. і на жінку 50тис. - дитину неповнолітню не рахуємо) - тому Я і запропонував НАПРИКЛАД 50тис.дол. на ОДНУ особу! - Я ж типу "багач" по будудівельника мірках! :mrgreen:

.... а так, справді, більш реальна сума на ОДНУ особу була б 100тис.дол. "маєтку" неоподаткованого, а далі, вибачте... - заробляєте більше - поділіться з малоімущими, які в більшості випадках, теж працюють, як воли....
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 00:30

  Долярчик написав:Я ж типу "багач" по будудівельника мірках!
Ти не багач, ти популіст і двійочник з економіки....
Проста математика
1 Скільки буде 5% від 50 000 ? Проста відповідь - 250
2 Скільки людей раз в рік купують щось на 50 000 ? Відповідь не проста , але пофантазувати можна що нехай 200 000 осіб ( або 500 000 осіб )
3 Скільки буде 500 000 осіб х 250 доларів = 125 млн доларів
4 Питання скільки нових сімей створюється в рік ? Відповідь знову ж проста - приблизно 150 000
5 Питання чи допоможе новій сімї 125 млн доларів/150 000 сімей=834 долари купити квартиру?
6 Питання - так як квартира коштує більше 50 000 доларів , то чи влаштує молоду сімю що з 834 долара отриманих вона повинна віддати 250 бо потрапляє в категорію яка повинна платити

Тому ще раз
Поки долярчики фантазують що їм хтось винен - доти вони рахувати не будуть
Як тільки до їх обмежених мізків дійде що платити повинні вони - так відразу вони з популістів перетворяться в прагматиків.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 09:09

А в чем проблема для молодой семьи собирать на свое жилье? Откладывать, брать вначале что-то маленькое в пригороде, потом уже, когда не нужно платить аренду, собирать на что-то побольше и т.д.
Или молодой семье нужно сразу большую и в центре?
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3186
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 09:54

один має 1 козу, а в іншого - ціле стадо! - треба ділитись)

  budivelnik написав:2 Скільки людей раз в рік купують щось на 50 000 ? Відповідь не проста , але пофантазувати можна що нехай 200 000 осіб ( або 500 000 осіб )

...от тут ти затупив і далі все пішло не правильно))
- це не треба купляти "раз в рік", а як прийняли б такий закон, то тоді перевіряє "певна структура" всіх статки і фіксує!
.... от зафіксували, що в тебе на сім'ю з трьох дорослих осіб, машин/квартир/депозитів/бізнесу більше 150тис.дол.(але кажу, це через тебе, Я взяв таку мінімальну планку, а реальнішше було б 100тис.дол на одну особу) - прошу заплатити 5% з кожної особи! - перевищили 300тис. - платіть 10% з кожного і т. д.
- кажеш, що "дріб'язок" назбирається? - так ні, бо це якраз розраховано на всіх бідаків: суддів/прокурорів/депутатів і їх подібних! - бо в них є як по 1млл.дол на особу, так і 10-20-50 і більше млн. дол. (якщо оцінити їхні бізнеса) - навіть, якщо це буде переписано "на тьотю", то все одно та тьотя має сплатити 80% від всього "маєтку"!
- і отут, далеко не 125млн. піде в рік в бюджет для малоімущих сімей, а в рази більше!!!

- а продав там машину, чи квартиру - понизив свій "маєток" нижче "певної планки" - в базі все це засвітилось, - і вже в наступному році податку не платиш, або платиш меше, залежно на якому "рівні" ти був!
— а якщо щось докупив дороге, аналогічно, все працює в протилежну сторону...

п. с.
.... тут лише один нюансик: "вони" НІКОЛИ не приймуть подібний закон, бо це ДУУУУУЖЕ черевато для них же самих!!!

п. с. 2.
....і Я зовсім не проти платити податок в 5%, коли б досягнув тої "нижньої планки статку", особливо знаючи, що в кого є більше - той і ще більше платить(наприклад, якийсь там гройсманович, заплатить за рік 5-10-20млн.дол.в бюджет! — там ж буде 80% від всього статку!..... - зразу, може, автоматично, наступного року він перейде на 70%)))) )
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1819202122 ... 32>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Міста з найдорожчим житлом
R2 » Нед 22 січ, 2017 00:14
1 2832
Переглянути останнє повідомлення
Нед 22 січ, 2017 00:14
tigr-uu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама