2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 19:25

Re: 2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який.

  Faceless написав:У вас якийсь світ монохромний - як не брендові речі то нагірший китай.

Як що для вас массмаркет - це брендові речі - тоді що скажете про Шанель чи Луі Віттона ? Ці вироби коштують тисячи доларів. А яких виробників взуття ви маєте на увазі ? Купувате - щось - невідомо що - це дуже дорого обходиться. Я знаю ринок - зручні, з натуральноі шкіри зимові черевики теплі навіть місцевої взуттєвої фабрики коштуть десь 150 $ не менш. Але вони програють часто в якості. Я навів вам середні цІни на середнє зимове взуття. Приведить приклади виробника українського чи ще які ? та ціни ? Якщо ви постійно на авто - то зимове тепле взуття вам не потрібно. Бо здається ціни ви не знаєте - та тоді потрібно рахувато ціну авто та кошт на утримання авта.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 19:41

Re: 2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який.

kalinavalera1 написав:
  Faceless написав:У вас якийсь світ монохромний - як не брендові речі то нагірший китай.

Як що для вас массмаркет - це брендові речі - тоді що скажете про Шанель чи Луі Віттона ? Ці вироби коштують тисячи доларів. А яких виробників взуття ви маєте на увазі ? Купувате - щось - невідомо що - це дуже дорого обходиться. Я знаю ринок - зручні, з натуральноі шкіри зимові черевики теплі навіть місцевої взуттєвої фабрики коштуть десь 150 $ не менш. Але вони програють часто в якості. Я навів вам середні цІни на середнє зимове взуття. Приведить приклади виробника українського чи ще які ? та ціни ? Якщо ви постійно на авто - то зимове тепле взуття вам не потрібно. та тоді потрібно рахувато ціну авто та кшт на утримання авта.


Навчіться читати, перечитайте вище і не перекручуйте слова співрозмовника. Годі прибріхувати. Де я писав щось про масмаркет=брендові речі? Це у вас як не бренд то нонейм Китай що розвалюється. Взуття і одяг - досить суб'єктивні товари, щоби рекомендувати марки та виробників. З недорогого взуття можна наприклад назвати український InBlue, особливо можна недорого взяти у стокових магазинах. Grisport також. Комусь Міда нічого. Одяг то взагалі у кожного свої вподобання. Чого ви до них вчепилися, як тема про прожитковий мінімум, то частка на одяг і взуття незначна, їх нема потреби купляти щомісяця і навіть щосезону (мова ж таки про мінімум).
В країні мільйони людей цілком пристойно живуть на бюджет куди менше 500$ на особу + комунальні - от вам найкоротша відповідь на вашу оцінку
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 19:48

Re: 2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який.

  Faceless написав:Мені нічого не здається, є факти, є родичі й знайомі, годі вигадувати про якісь великі капіталовкладення в сільські городи. kalinavalera1 писал(а):Це вам так здається, що в селі чи пгт на багато легше.Не легше, а дешевше. Все дешевше. Витрати на проїзд майже відсутні, бо малі відстані, продукти дешевші, послуги - набагато дешевші (бо й зарплати менші). Знов таки, це факти, і нічого мені не здається.


То ви вважаєте що відмовитися від асфальтованих шляхів, водопроводу, каналізації та лікарень та шкіл - норма в 21 віці ? Можна не витарчати на проїзд - якщо не їздити до школи , на роботу, до лікані, бібліотек та театру. Навіть ходити по грязюці можна. А хати в них не ремонтують ? Дахи не течуть ? А оплювати там не потрібно ? Погано ледве жевріти, повільно вмирати, не мати -інтернету та ТВ - можна так і в місті.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 20:09

  Faceless написав: прожитковий мінімум. Звісно, як я вже казав, він суттєво різниться для різних міст/сіл

В принципі, у нас свобода пересування, не подобається, що в місті дорого жити, можна переїхати до іншого...

  kalinavalera1 написав:Я вам навів тільки саме необхідне, та бюджетне. Я не купую дорогі та розкішні речи. В усьомі собі відмовляю - крім обов"язковоі іжі та одягу.Та виходить більше на багато 500$.

Я вже трошки жебраком себе відчуваю зі своїми 10000 грн на людину :)
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 20:28

  Faceless написав:
kalinavalera1 написав:
  Faceless написав:У вас якийсь світ монохромний - як не брендові речі то нагірший китай.

Як що для вас массмаркет - це брендові речі - тоді що скажете про Шанель чи Луі Віттона ? Ці вироби коштують тисячи доларів. А яких виробників взуття ви маєте на увазі ? Купувате - щось - невідомо що - це дуже дорого обходиться. Я знаю ринок - зручні, з натуральноі шкіри зимові черевики теплі навіть місцевої взуттєвої фабрики коштуть десь 150 $ не менш. Але вони програють часто в якості. Я навів вам середні цІни на середнє зимове взуття. Приведить приклади виробника українського чи ще які ? та ціни ? Якщо ви постійно на авто - то зимове тепле взуття вам не потрібно. та тоді потрібно рахувато ціну авто та кшт на утримання авта.


Навчіться читати, перечитайте вище і не перекручуйте слова співрозмовника. Годі прибріхувати. Де я писав щось про масмаркет=брендові речі? Це у вас як не бренд то нонейм Китай що розвалюється. Взуття і одяг - досить суб'єктивні товари, щоби рекомендувати марки та виробників. З недорогого взуття можна наприклад назвати український InBlue, особливо можна недорого взяти у стокових магазинах. Grisport також. Комусь Міда нічого. Одяг то взагалі у кожного свої вподобання. Чого ви до них вчепилися, як тема про прожитковий мінімум, то частка на одяг і взуття незначна, їх нема потреби купляти щомісяця і навіть щосезону (мова ж таки про мінімум).
В країні мільйони людей цілком пристойно живуть на бюджет куди менше 500$ на особу + комунальні - от вам найкоротша відповідь на вашу оцінку



Сама дешева українська фабрика - МИда - згоден для прожиткового мінімуму підійде, нормальне взуття в них, зимові бтинки ПО АКЦІЇ, НЕ В СЕЗОН, коштують трошки дешевше 100$ , та це як не приміряти та не в сезон , та за доставку ще оплатити. А потім вони з браком чи дуже не зручні. А в магазині в сезон так щоб приміряти - МИДА - 150 $, тож 150 на їжу та 150 на взуття, на коммуналку ще 150 ? та постійно потрібен ремонт, побутові прилади, лікування - постійно щось потрібно.
Квартиру можно придбати - якщо відмовляти собі в скромній повноцінній їжі. В мене знайомий так авто купив - їдять тільки Мівіну вся сім"я вже 3 роки. Платять банку кредит. Та їжа - це наше здоров"я. Ще квратиру можно "придбати" кримінальними способами. Бо хай 40 000 коштує вона - то всю зарплату - якщо вона 500 $ треба віддавати років 8 ?


https://rozetka.com.ua/mida_14356_3sh_4 ... cteristics - в магазині в сезон вони коштують 150

Ті, що я навів приклад коштують 200$ - та воно окупиться, вони зручніші, довговічніші.
Востаннє редагувалось kalinavalera1 в Сер 24 жов, 2018 20:32, всього редагувалось 1 раз.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 20:29

Re: 2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який.

kalinavalera1 написав:
  Faceless написав:Мені нічого не здається, є факти, є родичі й знайомі, годі вигадувати про якісь великі капіталовкладення в сільські городи. kalinavalera1 писал(а):Це вам так здається, що в селі чи пгт на багато легше.Не легше, а дешевше. Все дешевше. Витрати на проїзд майже відсутні, бо малі відстані, продукти дешевші, послуги - набагато дешевші (бо й зарплати менші). Знов таки, це факти, і нічого мені не здається.


То ви вважаєте що відмовитися від асфальтованих шляхів, водопроводу, каналізації та лікарень та шкіл - норма в 21 віці ? Можна не витарчати на проїзд - якщо не їздити до школи , на роботу, до лікані, бібліотек та театру. Навіть ходити по грязюці можна. А хати в них не ремонтують ? Дахи не течуть ? А оплювати там не потрібно ? Погано ледве жевріти, повільно вмирати, не мати -інтернету та ТВ - можна так і в місті.


І знову вигадки й брехня. Ви самі не маєте жодного уявлення про те що пишете, тому брешете й пишете нісенітниці. Скигліть собі далі - єдине, що в вас добре виходить
kalinavalera1 написав:
  Faceless написав:Навчіться читати, перечитайте вище і не перекручуйте слова співрозмовника. Годі прибріхувати. Де я писав щось про масмаркет=брендові речі? Це у вас як не бренд то нонейм Китай що розвалюється. Взуття і одяг - досить суб'єктивні товари, щоби рекомендувати марки та виробників. З недорогого взуття можна наприклад назвати український InBlue, особливо можна недорого взяти у стокових магазинах. Grisport також. Комусь Міда нічого. Одяг то взагалі у кожного свої вподобання. Чого ви до них вчепилися, як тема про прожитковий мінімум, то частка на одяг і взуття незначна, їх нема потреби купляти щомісяця і навіть щосезону (мова ж таки про мінімум).
В країні мільйони людей цілком пристойно живуть на бюджет куди менше 500$ на особу + комунальні - от вам найкоротша відповідь на вашу оцінку



Сама дешева українська фабрика - МИда - згоден для прожиткового мінімуму підійде, нормальне взуття в них, зимові бтинки ПО АКЦІЇ, НЕ В СЕЗОН, коштують трошки дешевше 100$ , та це як не приміряти та не в сезон , та за доставку ще оплатити. А потім вони з браком чи дуже не зручні. А в магазині в сезон так щоб приміряти - МИДА - 150 $, тож 150 на їжу та 150 на взуття, на коммуналку ще 150 ? та постійно потрібен ремонт, побутові прилади, лікування - постійно щось потрібно.
Квартиру можно придбати - якщо відмовляти собі в скромній повноцінній їжі. В мене знайомий так авто купив - їдять тільки Мівіну вся сім"я вже 3 роки. Платять банку кредит. Та їжа - це наше здоров"я. Ще квратиру можно "придбати" кримінальними способами. Бо хай 40 000 коштує вона - то всю зарплату - якщо вона 500 $ треба віддавати років 8 ?


https://rozetka.com.ua/mida_14356_3sh_4 ... cteristics - в магазині в сезон вони коштують 150
Та що в вас там все постійно розвалюється, що потрібен постійний ремонт?
Хочете купувати взуття тільки в сезон - будь ласка, але зекономити не дуже вийде. І на чорта купляти міду на розетці, коли в них фірмових крамниць до чорта?
Ні про яку відмову від нормального харчування мова не йде, ні про яку мівіну і тим паче кримінал. Тільки у бовдура й невдахи всі дорогі покупки зводяться до якогось криміналу, бо тупий нездара. Припиніть брехати.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34701
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 20:39

Re: 2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який.

  0mage0 написав:Я вже трошки жебраком себе відчуваю зі своїми 10000 грн на людину

Та ні, як що в вас сім"я - напиклад - в ній 3 людини - то в вас 1000 $ разом - то вам потрібен 1 холодильник на 3, а не на 1 людину купуєте. Утримання помешкання, меблі, ремонт - так само. Все ділимо на 3. Тож ви все це купуєте з 1000$ на місяць а не з 500$. В вас воно так і виходить - трошки менше 500$ , але спільні прилади побутові, комунальні платежі та тп.Тож рівень життя - як в 1 людини на 500$. На такі кошти можно жити - скромно - але не жебракувати.
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 20:55

Re: 2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який.

  Faceless написав:Хочете купувати взуття тільки в сезон - будь ласка, але зекономити не дуже вийде. І на чорта купляти міду на розетці, коли в них фірмових крамниць до чорта?

В інтернеті купувати на багато дешевше цІни. Ось сайт МИДИ - оптова ціна не в сезон, без примірки, акція - минус 20% - коштують 2 600 , без акції - 3 100 гр. ще оплатити доставку потрібно. В магазині ще дорожче як що підете - бо там платять за утримання магазину, зарплату продавцям, комналку тп. .
https://mida.shop/zimokhody-muzhskie-mida/15237/
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 21:09

Re: 2011 грн прожитковий мінімум і 1624 грн пенсія: за який.

  Faceless написав:Тільки у бовдура й невдахи всі дорогі покупки зводяться до якогось криміналу, бо тупий нездара. Припиніть брехати.


Мені подобається коли ви не можете відповісти - всі занють - починаєте всякі брудні слова вигукувати. Підрахуйте - як що квратира коштує 40 000 доларів - то скільки років потрібно платити по 6000 доларів - щоб виплатити кредит ? Та кредит ще проценти набігають великі, бо це тільки тіло кредиту ? І неможливо всю зарплату віддавати банку - треба на щось жити ? Жити в сім"і дешевше - ніж "сингл" самому - але не на багато.
Що стосуэться Порошенко - так він гарант порядку в країні та виконання Конституції. Коли він підвищує ціни на оплювання то чому дивуватися - коли хтось його вказівці підкручує лічильники ? Вказівки можуть йти від нього по вертикалі - а не особисто, але що воно змінює ? Сантехнік - нічого особисто не може отримати - від підкручування лічильника - вигода конторі тепломереж. А це вже ближче до Порошенко та Гройсмана лишається 1 крок. Гарного вечора всім!
kalinavalera1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4937
З нами з: 07.05.11
Подякував: 659 раз.
Подякували: 511 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 жов, 2018 21:19

  kalinavalera1 написав: Що стосуэться Порошенко - так він гарант порядку в країні та виконання Конституції. Коли він підвищує ціни на оплювання то чому дивуватися - коли хтось його вказівці підкручує лічильники ?


Ну офигеть, у него и по указке Порошенко счетчики подкручивают...
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 274
Переглянути останнє повідомлення
Нед 04 лют, 2024 19:32
GALeon
7 841
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 січ, 2024 09:39
Примат
1 292
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 гру, 2023 18:40
cohan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама