Киянам почали приходити позови за борги з комуналки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 12:53

Re: Киянам почали приходити позови за борги з комуналки

Да, профита от войны с Польшей могло быть больше.
Россия нас слила. Вернее половину Украины.

Поэтому и сейчас нужно надеятся прежде всего на свои силы.
А не "Россия нам поможет", "Запад нам поможет".
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 13:06

Re: Киянам почали приходити позови за борги з комуналки

  M-A-X написав:Поэтому и сейчас нужно надеятся прежде всего на свои силы.
А не "Россия нам поможет", "Запад нам поможет".

І я про те ж. Але дуже теперішня ситуація нагадує тодішню. Коли нас використовують, як розмінну монету. Навіть не рубль, а так, копійки на здачу.
І здається, що жодній світовій силі не вигідний наш розвиток. Оптимально для всих, аби ми знали трохи більше за мавп. Щоб використовувати нас як буфер. А тим паче - направляючи захід на схід і схід на захід - отримуємо самогенацид.
Я не буду сперечатися про наявність/відсутність россійських військ на ЛДНР, але їх чисельність не складає навіть 50% всих озброєних захисників цих ЛДНР. І в перших рядах ви їх не побачите. Скоріш за все - так, підтримка при геноциді.
А згадати - з чого почався конфлікт на Донбасі. Вимога децентралізації, яка була категорично відхилена нашою тимчасовою владою.
І що ми зараз бачимо - навіть ПП хвалиться, яка ж децентралізація гарна штука.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 13:07

  rjkz написав:
  27661 написав:
  Faceless написав:Кто вам должен ДАТЬ работу, зарплату? Партия? И за ручку водить, кормить с ложечки, сопли вытирать?

Я тоже думаю, что всё идёт как надо. Сильнейший победит. Цена на коммуналку опустит цены на недвигу. И те у кого доходы позволяют платить за газ -- купят по дешёвке дома.
Ну а бедные проиграют ещё и на упавшей цене на их жильё.


А чего на этом останавливаться?
А если в окрестностях Киева взорвется ядреная бомба, то жилье вообще будет нашару. :mrgreen:
М-да, это наше все - У соседа дом сгорел - мелочь, а приятно. :mrgreen:

Я, вообще-то, иронизировал, но ситуация, которую я описал, довольна вероятна. Я это вижу по ценам на частные дома (хочу из квартиры в дом перебраться, пользуясь случаем).
27661
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1174
З нами з: 14.08.14
Подякував: 33 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 13:17

0mage0
Нарешті хоч якось заворушилися. Відімкнули б електрику та воду спочатку, гадаю, половина боржників одразу сплатили б борги.
Цікаво, з якої суми заборгованості боржник вважається "злісним"?

А Вам не приходило в голову, что цены на коммуналку не рыночные. Вот например, я посчитал себестоимость холодной воды у себя на даче с учётом амортизации за 20-ть лет (менял насос и бурили новую скважину) и себестоимость была в 100 раз ниже чем в квартире.
27661
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1174
З нами з: 14.08.14
Подякував: 33 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 13:40

Re: Киянам почали приходити позови за борги з комуналки

  27661 написав:я посчитал себестоимость холодной воды у себя на даче с учётом амортизации за 20-ть лет (менял насос и бурили новую скважину) и себестоимость была в 100 раз ниже чем в квартире.

В розрахункову вартість холодної води в квартирі входить, окрім вартості насосу та способів його доставки - ще й цілодобова підтримка і, звісно ж, керувальники цього всього. А керувальників в таких структурах - 80%. І зарплата ж у них вища, ніж у робітника. Також в вартість входить певна сума на розвиток підприємства, % за кредити і певна вартість на відновлення запасів води. А ще - доставити воду на 20-й поверх на багато важче ніж на 1-й.
Ви ж, коли рахуєте собівартість - берете за основу, що вода в скважені ніколи не закінчиться (перебурювання - це профілактика). І у випадку якихось негараздів - вам необхідно буде ще доплачувати за ремонт та матеріали.
Я не виправдовую комунальників. Ці тварі вже давно зажралися, але, поки ми платимо - ціни будуть підвищувати, мотивуючи це тим, що зарплати треба підвищити... Але по факту - зарплати піднімають, в основному коровникам.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 13:56

  27661 написав:0mage0
Нарешті хоч якось заворушилися. Відімкнули б електрику та воду спочатку, гадаю, половина боржників одразу сплатили б борги.
Цікаво, з якої суми заборгованості боржник вважається "злісним"?

А Вам не спадало на думку, що ціни на комуналку не ринкові. Ось наприклад, я порахував собівартість холодної води у себе на дачі з урахуванням амортизації за 20-ть років (міняв насос і бурили нову свердловину) і собівартість була в 100 разів нижче ніж в квартирі.

В 100 разів? Тобто якщо зараз ми платимо за кубометр холодної води та водовідведення 19.596 грн, у вас вийшло 0.19596 грн, тобто 20 копійок? Дуже важко повірити, а у вас лічильник стояв і ви все рахували? Які були витрати та скільки кубів за 20 років? Електрику рахували? Облаштування та обслуговування септика чи ями чи куди ви зливали воду?
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 17:03

Re: Киянам почали приходити позови за борги з комуналки

  0mage0 написав:Облаштування та обслуговування септика чи ями чи куди ви зливали воду?

Водовідведення - це окремий тариф.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 січ, 2019 18:05

  jeugen написав:
  0mage0 написав:Облаштування та обслуговування септика чи ями чи куди ви зливали воду?

Водовідведення - це окремий тариф.

На холодну воду все в одному тарифі, те що я вказав, 19.596 грн це за кубометр води плюс водовідведення. Можна, звісно, вирахувати водовідведення, бо є ще водовідведення гарячої води, рахується окремо.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 12:02

  0mage0 написав:
  jeugen написав:
  0mage0 написав:Облаштування та обслуговування септика чи ями чи куди ви зливали воду?

Водовідведення - це окремий тариф.

На холодну воду все в одному тарифі, те що я вказав, 19.596 грн це за кубометр води плюс водовідведення. Можна, звісно, вирахувати водовідведення, бо є ще водовідведення гарячої води, рахується окремо.

Септик потрібен для утримання твердих речовин, а не води. Так, на його облаштування необхідно витратити близько 16 - 20 тис. грн, але обслуговувати його потрібно не частіше раз на 15 років. Облаштовування ями ще дешевше: вартість доби ескаватора - 6-8тис (хоча декілька годин вистачить) + вартість цегли та бетону (до 2 000грн) + для викладання - особливого розуму не треба, але врахуємо вартість затраченого часу - 800грн/доба. + перекриття обійдеться до 2 тис грн.
Яма обходиться в 11 - 13 тис. грн.
Вартість септикоочисного транспорту - 2 500 - 4 000грн. Цю профілактику необхідно проводити раз на 20-30 років, тоб-то 1 раз за життя.
В середньому люди живуть в одному домі по 40 років (від народження дитини до власної смерті).
Тепер рахуємо: 24 000 / 40 / 12 = 50грн/міс. В середньому сім*я в місяць використовує по 10-15 куб. води. Звідси - 5грн/куб.

Але хочу додати, що цей септик може простояти і пропрацювати і для нових власників ще 40 років. І тоді вартість утримання буде як 2-і профілактики = 8 000 / 40 / 12 = 1,7грн/куб.

Тапер, якщо співставити - виходить: 24 000 + 8 000 = 32 000грн / 80р / 12м / 10куб= 3,3грн/куб
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 1359
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 07:52
GALeon
1 545
Переглянути останнє повідомлення
Чет 15 лют, 2024 20:25
2XL
7 1445
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 чер, 2023 09:37
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама