Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 337338339340341 ... 999>
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 00:24

Coder , так, сам теж айтішник.
Дякую, дуже круто все розписали, дійсно, з моїми статками мабуть немає сенсу лізти в цей бізнес, краще якусь однушку в авалон тайм взяти, локація наче норм, і ціна.
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 16:28

  Coder написав:
  sailed написав:Рівень моїх можливостей це 50-70 квадратів. Тому приціл був не на галеру, а на невеличку продуктову команду (так так, айтішну маю на увазі).


Якось так.

  Ethereum написав:ІТ парк теж перпективно,знайомий вже вніс кошти за квартиру.


Тут, мабуть, якась плутанина. В IT Park не передбачено житла (там лише офіси, кампус УКУ, дитячий садок, спорткомплекс, готель, невеличкий торговий центр, заклади громадського харчування). Є IT House - він вже зданий і заселений. IT House 2.0 лише в планах. Скоро стартує IT Village, але це котеджі.

А приміщення там продаватися не будуть. Якщо дуже спрощено, то інвестори і будуть орендодавцями, власне вони перед тим як інвестувати (за рік до початку будівництва) вже підписали попередні договори оренди.

P.S. akurt, а чого ж допис про "палікмахерські" прибрали? Треба було залишити, щоб, як казав Петро І, "дабы дурь каждого всем видна была". Хотів ще й Вам відписати, але вже нехай, зекономили мій час, дякую!


Мабуть поплутав, але він десь рядом хоче квартиру купити(має 3 дітей) і навіть домовився.. Як точніше буду знати відпишу. Ага відписав, що то близько було,але ціни зросли.
Куди все таки інвестувати ?
Дуже гарно пишете.
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 17:06

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Дякую за цікаву дискусію! На відміну від попереднього срача. Друзі, давайте більше поваги один до одного.

Мав подібну ситуацію – шукав квартиру/и в новобудовах для здачі. Порахував, що важко розраховувати на ріст аренди з тою кількістю пропозиції, яка буде, коли все збудують і заселять. Тому зупинився на квартирі в самому центрі для подобової здачі.

Офісна нерухомість дуже цікава, але поріг входу високий для малого приватного інвестора. Можливо, для цього потрібно об'єднатись декільком зацікавленим особам.

Надалі буду дивитись в сторону нерухомості в центрі (ще гляну як моя буде здаватись) і в сторону офісної та комерції.
theo
 
Повідомлень: 4
З нами з: 13.01.18
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 18:21

Тілько ви ж не зникайте, діліться досвідом та цифрами.
Наприклад, на сьогодні інтересно:
- що саме купили в центрі, площа, ціна.
- ремонт треба було робити, чи була готова.
- орієнтир або діапазон ціни на подобову здачу, які запланували/хотілосяб.
Знаємо: справа "подобової здачі" досить важка та клопітка.
Тому і реально цікаво...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2019 22:20

  sailed написав:Coder , так, сам теж айтішник.
Дякую, дуже круто все розписали, дійсно, з моїми статками мабуть немає сенсу лізти в цей бізнес, краще якусь однушку в авалон тайм взяти, локація наче норм, і ціна.

:shock: де ви там нормальну локацію бачили? :shock:
- якщо б я обирав, між Авалон Тайм і Грінвіль Парк - однозначно друге!(хоч ціна там різниться щось 1-2тис.грн/м2)
- а локація Тайм і близько не стоїть з Грінвілем!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2019 14:41

Дивіться, який шикарний ремонт можна зробити за десятку. З дизайнерами!
Здається, Київ.

#квартиркавозлеоперного
Дорогие друзья, хочу подвести итоги нашей переделки в небольшой квартирке возле Оперного театра.
Напомню, эта квартира была выбрана и куплена с целью дальнейшей сдачи её в посуточную аренду. Стоимость покупки составила 65т.$, а стоимость переделки (ремонт+обстановка) еще 10т.$ Планируется, что эта малышка будет приносить от 1000 евро в месяц своему владельцу.
Дизайнером и декоратором этого проекта стала Alexa Lano Alexa Lano Design
В этом проекте мы с моей коллегой хотели воплотить и продемонстрировать идею re-Styling' а, которая заключается в том, чтобы сохранить то, что можно, заменить то, что нужно и наполнить пространство новым смыслом.
Наступил момент представить вам результат!
И огромное спасибо всем, кто следил за этим процессом. Благодаря вам мы с Alexa Lano чувствовали себя как будто на сцене этого самого Оперного театра :)

Да, но это еще не последняя публикация по #квартиркавозлеоперного Точкой в этом проекте будет скрин AirBnB с датами бронирования. Обещаю, что я это выложу для вас!

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0150777597
Lambada
 
Повідомлень: 339
З нами з: 06.06.10
Подякував: 51 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2019 15:13

  Долярчик написав:
  sailed написав:Coder , так, сам теж айтішник.
Дякую, дуже круто все розписали, дійсно, з моїми статками мабуть немає сенсу лізти в цей бізнес, краще якусь однушку в авалон тайм взяти, локація наче норм, і ціна.

:shock: де ви там нормальну локацію бачили? :shock:
- якщо б я обирав, між Авалон Тайм і Грінвіль Парк - однозначно друге!(хоч ціна там різниться щось 1-2тис.грн/м2)
- а локація Тайм і близько не стоїть з Грінвілем!


І де там парк в Грінвіль? Таке саме що на Сихові+ немає дороги нормальної.
Не бачу нічого крутого. :D
Ethereum
 
Повідомлень: 1570
З нами з: 11.02.18
Подякував: 9 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2019 17:59

... за крок до перевороту думок ©

  Ethereum написав:І де там парк в Грінвіль? Таке саме що на Сихові+ немає дороги нормальної.
Не бачу нічого крутого.

... ну чому я маю в 100500 раз перелічувати?
- поблизу:
- нанадцять шкіл і садочків!
- 150-200м до ТРСЦ Спартак!
- 300-400м до базарчику/атб/сільпо
- 300м до парку!
- 4км до йОперного!
... мало?

- а біля Тайму - що є? - одні автосалони.....
- ще й будують на Полтві-смердючці.... (цікаво, як там буде влітку в спеку)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2019 20:50

Авалон

Шановні
А що скажете про Авалон на Чорновола? Пропонують в 12 ще не побудованій секції по 820 десь за квадрат (2к). Розглядаю саме в оренду
vily
 
Повідомлень: 3
З нами з: 26.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2019 21:23

  Lambada написав:Дивіться, який шикарний ремонт можна зробити за десятку. З дизайнерами!
Здається, Київ.

#квартиркавозлеоперного
Дорогие друзья, хочу подвести итоги нашей переделки в небольшой квартирке возле Оперного театра.
Напомню, эта квартира была выбрана и куплена с целью дальнейшей сдачи её в посуточную аренду. Стоимость покупки составила 65т.$, а стоимость переделки (ремонт+обстановка) еще 10т.$ Планируется, что эта малышка будет приносить от 1000 евро в месяц своему владельцу.
Дизайнером и декоратором этого проекта стала Alexa Lano Alexa Lano Design
В этом проекте мы с моей коллегой хотели воплотить и продемонстрировать идею re-Styling' а, которая заключается в том, чтобы сохранить то, что можно, заменить то, что нужно и наполнить пространство новым смыслом.
Наступил момент представить вам результат!
И огромное спасибо всем, кто следил за этим процессом. Благодаря вам мы с Alexa Lano чувствовали себя как будто на сцене этого самого Оперного театра :)

Да, но это еще не последняя публикация по #квартиркавозлеоперного Точкой в этом проекте будет скрин AirBnB с датами бронирования. Обещаю, что я это выложу для вас!

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0150777597


Гарно, але скільки там м2 ? Плюс наскільки я зрозумів там на 10к додали ноаого тобто щось старе залишилось, інакше кажучи це не є проект з нуля та й не зрозуміло що *старе* залишилось...
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 337338339340341 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: liliya_logical і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514515
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902226
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
548 213769
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама