Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 341342343344345 ... 1002>
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2019 09:15

У Львові суд зобов’язав забудовника знести незаконну шестиповерхівку на вул. Варшавській

Будинок звели без дозволів і продали у ньому квартири

Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав забудовника знести самовільно збудоване житло на вул. Варшавській, 22.

за даними сайтів з продажу житла, у будинку на вул. Варшавській, 22 уже розпродані усі квартири.

у Львові вперше в Україні триває знесення незаконної багатоповерхівки на вул. Личаківській, 259. Будинок був збудований без жодних дозволів та неякісно. Знесення самовільно збудованої 7-поверхівки планують завершити до Великодня.
https://inlviv.in.ua/lviv/u-lvovi-sud-z ... arshavskij
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2019 11:40

... і будь тут мудрим ©

  Козак-характерник написав:
  Долярчик написав:
  Козак-характерник написав:Складається враження, що львівські можновладці живуть лише з дерибану землі і тасування нерухомості в межах міста.Тільки як це розвиватиме економіку? Жити то можна в місті, а от за які гроші? Де працювати? Жодного стратегічного планування. Для кого будуть? Навіщо? Дивні люди...

.... я от вже з рік толком не переглядав, що і де нового будують.... (ну хіба, як десь якась реклама засвітиться - то гляну), а так, то не цікавивсь....

- і от вчора глянув(і то лише половину сторінок з новобудами) - деякі "старі/мною відомі" добудовують.... але, з'явилась ціла купа, як поодиноких, так і купа ЖК по 5-6-8будинків(!)
- це і бічні Зеленої вулиці забудовують.... і Пасічної....
- та й взагалі, ВСЕ ЗАБУДОВУЮТЬ!!! :shock:

... і тут вже і я по-трохи замислююсь, а чи вартує мені брати через рік-два-три однуху в іпотеку/розтермінування для здачі в оренду?(такий собі Пенсійний Фонд буде мені на пенсії) - якщо "туєва хуча" довкола новобудов росте і росте!
- це ж маса квартир потім "викинеться" на ринок(у продаж) ... що приведе до розведення ще більше "лендлордів", як тарганів :mr - і тоді ціни на оренду "будуть кутатись у простинь і поволі повзти собі на цвинтар"©®™ :mrgreen:
- але зразу лапаю себе на думці -
але ж НЕМАЄ іншого такого своєрідного і в міру НАДІЙНОГО "СВОГО Пенсійного Фонду"!!!

- от нема і все!
- тут вже було говорено-переговорено, що менш-більш НАДІЙНОГО І ПАСИВНОГО доходу - ще не придумали!
... от і будь тут мудрим! ©®™ :

Коли робив ремонт, жив на Пасічній. Власник - лендлорд. Однухи в нього дві, здає кожну по 300$. І двуха - 400$. Простої. Орендарі фігові, позасірали до того все. Перед моїм заселенням генеральне прибирання було. Комуналь тре платити. І я - це лише друга здача в оренду у нього. Лендлорів дофіга стає. Кожний вважає, що найхитрожопіший. Але відомо, що й на найхитрішу дупу, свій болт з різьбою знайдеться... :mrgreen: Коли шукав хату, то з цінами розібрався. Однуха зараз 300$, двуха 400$. Це новобудова, перше чи друге заселення. В центрі за однуху 300-400$ просять в залежності від стану. Так що фігня то все, й головняк ще той. Нерви. Краще депозит. Пішов до банкомату і зняв монетки раз на місяць. Без простоїв, амортизації і ризиків здешевлення інвестиції.

П.С. Якість житла фігова. Все чути. Колгосп. Плюси, що чисте подвір'я і індивідуальне опалення. Сухо. Але влітку там мабуть жаритися в пеклі без кондиціонера. В польському люксі і влітку не жарко. Стіни не так втягують тепло.

... то що, вже навіть, цей ПАСИВНИЙ бізнес загинається?
- виходить, що якщо ще й ставки на депо поріжуть до мінімума.... - то виходить, що простого пересічного ЗОВСІВ ПОЗБАВЛЯЮТЬ ПАСИВНОГО ДОХОДУ?

- що, "працюй/гаруй поки молодий - так само будеш" рвати попу", як будеш старий?"©®™ :twisted: :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2019 12:14

Ні, не так.
Просто пан Козак-характерник чітко та послідовно відстоює свій метод отримання пасивного доходу - ТІЛЬКИ від депозиту.
Це гарна річ - відстоювати свою позицію.
Це гарний (з обмеженнями) метод отримання пасивного доходу.
Там є тільки одна негаразда - я вже 2 (два) рази питав його про орієнтир суми на депозиті, який викликає у пана Козака велике задовлення.
Обидва рази він промовчав.
Я висловлював таку думку, що то дитяча забавка, якщо в тебе на депозиті сума менша за 50 000 доларів і то всі твої гроші. Так - сходити за відсотки один раз в ОСББ заплатити за місяць...

Проти моєї думки на сьогодні є гарне та правильне заперечення: при більш-менш стабільному курсі гривні дійсно, за останній рік-два депозит дав БІЛЬШИЙ прибуток, ніж здача в оренду житла.
Але - якщо порахувати прибуток від ВОЛОДІННЯ ТА ЗДАЧІ в оренду житла - то прибуток виявляється більшим, бо вартість нерухомості за останній рік виросла в ціні.

І тому лендлорди мають теж козирі: при володінні БУДЬ-ЯКОЮ нерухомістю - навіть 1-к квартирою на Науковій у будинку з білої цегли або з панелів - і купленої за смішні 26 000 долярів із готовим ремонтом - все одно стабільно отримуєш 9% річних у валюті. І, якщо пан Козак-характерник не може ні забрати свій депозит, ні змінити відсоткову ставку, то ви завжди можете і виселити орендарів, і підняти плату, як це зробили всі з 1 вересня 2018, піднявши орендну плату відразу на 20 (!!!) відсотків.

Тому це те саме, пан Долярчик, що дуже погано влаштований мозок чоловіка (особи чоловічої статі): одному скільки не розказуй, що білявки гарніші, однаково лізе на чорненьку.
З того й виходьте. То є природньо...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2019 14:21

  Долярчик написав:
  Козак-характерник написав:
  Долярчик написав:.... я от вже з рік толком не переглядав, що і де нового будують.... (ну хіба, як десь якась реклама засвітиться - то гляну), а так, то не цікавивсь....

- і от вчора глянув(і то лише половину сторінок з новобудами) - деякі "старі/мною відомі" добудовують.... але, з'явилась ціла купа, як поодиноких, так і купа ЖК по 5-6-8будинків(!)
- це і бічні Зеленої вулиці забудовують.... і Пасічної....
- та й взагалі, ВСЕ ЗАБУДОВУЮТЬ!!! :shock:

... і тут вже і я по-трохи замислююсь, а чи вартує мені брати через рік-два-три однуху в іпотеку/розтермінування для здачі в оренду?(такий собі Пенсійний Фонд буде мені на пенсії) - якщо "туєва хуча" довкола новобудов росте і росте!
- це ж маса квартир потім "викинеться" на ринок(у продаж) ... що приведе до розведення ще більше "лендлордів", як тарганів :mr - і тоді ціни на оренду "будуть кутатись у простинь і поволі повзти собі на цвинтар"©®™ :mrgreen:
- але зразу лапаю себе на думці -
але ж НЕМАЄ іншого такого своєрідного і в міру НАДІЙНОГО "СВОГО Пенсійного Фонду"!!!

- от нема і все!
- тут вже було говорено-переговорено, що менш-більш НАДІЙНОГО І ПАСИВНОГО доходу - ще не придумали!
... от і будь тут мудрим! ©®™ :

Коли робив ремонт, жив на Пасічній. Власник - лендлорд. Однухи в нього дві, здає кожну по 300$. І двуха - 400$. Простої. Орендарі фігові, позасірали до того все. Перед моїм заселенням генеральне прибирання було. Комуналь тре платити. І я - це лише друга здача в оренду у нього. Лендлорів дофіга стає. Кожний вважає, що найхитрожопіший. Але відомо, що й на найхитрішу дупу, свій болт з різьбою знайдеться... :mrgreen: Коли шукав хату, то з цінами розібрався. Однуха зараз 300$, двуха 400$. Це новобудова, перше чи друге заселення. В центрі за однуху 300-400$ просять в залежності від стану. Так що фігня то все, й головняк ще той. Нерви. Краще депозит. Пішов до банкомату і зняв монетки раз на місяць. Без простоїв, амортизації і ризиків здешевлення інвестиції.

П.С. Якість житла фігова. Все чути. Колгосп. Плюси, що чисте подвір'я і індивідуальне опалення. Сухо. Але влітку там мабуть жаритися в пеклі без кондиціонера. В польському люксі і влітку не жарко. Стіни не так втягують тепло.

... то що, вже навіть, цей ПАСИВНИЙ бізнес загинається?
- виходить, що якщо ще й ставки на депо поріжуть до мінімума.... - то виходить, що простого пересічного ЗОВСІВ ПОЗБАВЛЯЮТЬ ПАСИВНОГО ДОХОДУ?

- що, "працюй/гаруй поки молодий - так само будеш" рвати попу", як будеш старий?"©®™ :twisted: :mrgreen:

а в Польшу, та iхнi ЦП, слабо?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34727
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2019 14:30

... за крок до перевороту думок ©

....коротше: - диверсифікація - наше фффсьо! :)
- добре мати:
- і 10-50К дУлярів готівкою під подушкою, чи під грушею...
- і ще 500К-1лям гривні на депо по різних банках...
- і ще 1-2-3 квартири(бажано новобуди, щоб росли в ціні, а не занепадали, чи стояли цінами, як вторинка)
... і це все добре мати водночас! :)

.... і коли це все, вищеперелічене, вже є - от тоді, вже по-троху, починаєш думати про...... життя в Анталії! :)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2019 22:06

  Долярчик написав:....коротше: - диверсифікація - наше фффсьо! :)
- добре мати:
- і 10-50К дУлярів готівкою під подушкою, чи під грушею...
- і ще 500К-1лям гривні на депо по різних банках...
- і ще 1-2-3 квартири(бажано новобуди, щоб росли в ціні, а не занепадали, чи стояли цінами, як вторинка)
... і це все добре мати водночас! :)

.... і коли це все, вищеперелічене, вже є - от тоді, вже по-троху, починаєш думати про...... життя в Анталії! :)


Я давніше писав, думаю треба нагадати,впринципі дохід від депо та дохід від здачі в оренду повязані між собою. Тобто якщо % по депо низькі то люди вкладають в нерухомість під здачу і навпаки, якщо вигода зі здачі рівна або незначно вища за % по депо люди йдуть в банки.

В принципі в іделі для пасивного заробтку потрібно мати і те і інше. Що дасть вам можливість за будь яких умов мати збалансований дохід.

П.с. ІМХО дохід від оренди має приносити трохи більше ніж дохід по депо, бо турбот він приносить теж трохи більше.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2019 09:17

  Львівський БатяР написав:
  Долярчик написав:....коротше: - диверсифікація - наше фффсьо! :)
- добре мати:
- і 10-50К дУлярів готівкою під подушкою, чи під грушею...
- і ще 500К-1лям гривні на депо по різних банках...
- і ще 1-2-3 квартири(бажано новобуди, щоб росли в ціні, а не занепадали, чи стояли цінами, як вторинка)
... і це все добре мати водночас! :)

.... і коли це все, вищеперелічене, вже є - от тоді, вже по-троху, починаєш думати про...... життя в Анталії! :)


Я давніше писав, думаю треба нагадати,впринципі дохід від депо та дохід від здачі в оренду повязані між собою. Тобто якщо % по депо низькі то люди вкладають в нерухомість під здачу і навпаки, якщо вигода зі здачі рівна або незначно вища за % по депо люди йдуть в банки.

В принципі в іделі для пасивного заробтку потрібно мати і те і інше. Що дасть вам можливість за будь яких умов мати збалансований дохід.

П.с. ІМХО дохід від оренди має приносити трохи більше ніж дохід по депо, бо турбот він приносить теж трохи більше.

Дохід по депо є в кризовий період.
Оскільки в Україні перманентна криза то це дохід ще є.
Хоча в валюті 4-5% це вже мізер.
В гривні 17-18% грязними при відносно стійкому курсі до долара це є краще ніж від оренди.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2019 09:37

  Львівський БатяР написав:П.с. ІМХО дохід від оренди має приносити трохи більше ніж дохід по депо, бо турбот він приносить теж трохи більше.


Думаю, дуже далеко не всі погодяться із виділеним мною.
Свіжі приклади зі Львова:
- ЖК Новий, Львів, двушка, орендарі живуть вже рік, чоловік+жінка, 13 000 гривень на місцяць+комуналь, дорога дуже автівка. За рік володар ПОПРОСИВСЯ один раз хоч глянути,"що там всередині" - вийшла - був здивований, що навіть крісло не було зсунуто з місця. Все до дрібниць на тих самих місцях. Орендарі прийшли самі з ОЛХ.
- Приватний сектор, Львів, будинок в 115 кв.м., мешкає родина: батько+мати+хлопець 15 років+хлопець 10 років+ собака великий+кіт великий+піаніно+автівка Ніссан+мікроавтобус=12 000 + комуналь. За березень разом перерахували орендодавцю 18 000 гривень. Орендодавець останній раз був у своїй садибі в січні 2018 (вісімнадцять). Спілкуються Вайбером. На орендаря вказав "пальцем" ріелтор, який взгалі за тиждень приводив 7 родин.
- Приватний сектор поблизу Львова, за окружною, двоповерховий будинок на теритирії орендодавця, 500 доларів на місяць, плата доларами. Орендодавець мешкає за кордоном, орендар приглядає за основним будиком, та ділянкою. У рідкі наїзди додому орендодавець намагаєтья продати 2 будинки та діляку 13 сотиків за 380 000 долярів. Нєт ніхто...

Клопіт - при подобовій здачі в оренду, але ж там і профіт інший.

P.S. Як всі помітили: засвітиться якась "зірка львіської нерухомості" - задаєш просте запитання - і зникає зірка у зеленому болоті небуття. Так сталося із зіркою, якам нам пару тижнів назад повідомила, що думала-думала-думала-добреподумала і купила нерухомсть в центрі Львова для подобової здачі. Відчуваючи, що бачимо зірку вперше та в останнє, я просив не зникати у зеленому болоті та повідомити нам пересічним, як йдуть в тому напрямку справи. Пірнуло на дно. ШкодА...
  theo написав:Тому зупинився на квартирі в самому центрі для подобової здачі.
Надалі буду дивитись в сторону нерухомості в центрі (ще гляну як моя буде здаватись) і в сторону офісної та комерції.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 08 кві, 2019 10:07

  Квесторе_поверніться написав:В гривні 17-18% грязними при відносно стійкому курсі до долара це є краще ніж від оренди.


Давайте вже будемо чесними, якщо ви/неви рахують витрати при здачі в оренду житла навіть на миття вікон після орендаря, то давайте будемо рахувати і вартість корвалолу/валокордину: за останній рік з ціни в 32 гривні за пляшечку ціна зросла до 72 гривень за пляшечку.
А в наступні до вересня дні може зрости до 172 гривень за пляшечку.

Я просто - за правильні підрахунки... нічого особистого...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2019 16:26

... і будь тут мудрим ©

... резюмуючи всі вищенаписані пости:
1)... прибуток з оренди НЕ МОЖНА порівнювати з гривнедепо, бо всю скирду ви не будете тримати в гривні на депо, так як буде дещо "жим-жим" при кожному зростанні доляра!(а він може одного разу ЗРОСТИ І НЕ ПОВЕРНУТИСЬ взад! )
2)... з долародепо - однозначна перемога оренди!
3)...а якщо варіант 50/50(долародепо/гривнедепо) - то виходить ~ 8%(це я взяв 13% по гривні і 3% по $ ЧИСТИМИ) і якщо курс стабільний, а якщо зростає - то відповідно більше гривні отримаємо)))
... і тут вже виходить, що третій варіант стає КОНКУРЕНТОМ оренди! :shock:

п. с.
.... а це вже губить мою мотивацію - "купити однуху для здачі в оренду на протязі найближчих трьох років" :shock:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 341342343344345 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: gonchik74, Sidus і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541056
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922344
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 222113
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама