Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 10201021102210231024 ... 11322>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.04.2024?

Опитування проводиться до Пон 01 кві, 2024 14:19

Валютний ринок в контексті ДС 7.3 5 139
Менше 36,00
1%
2
36,00-36,50
0
0
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
3
37,50-38,00
13%
18
38,00-38,50
17%
23
38,50-39,00
33%
46
39,00-39,50
12%
17
39,50-40,00
9%
13
40,00-40,50
4%
5
40,50-41,00
2%
3
Більше 41,00
6%
9
Всього голосів : 139
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 19:14

  Сибарит написав:
  Искатель написав:Вам не сдается. Идет дикий спрос на доллар - как нал, так и безнал. Сегодня все, что продали нерезиденты, выкупили, курс не просел даже на копейку. Частично взял Нацбанк, остальное - "свои люди". Причем безнала не хватает, через банки идет дикий обнал, гребут наличный доллар как будто перед потопом...

Когда ажиотажно гребут наличку, она отрывается от безнала на 1-2 гривны. Сейчас мы видим отрыв менее 20 копеек от безнала, который находится вблизи годовых минимумов, если не считать очень короткое проседание в марте. Динамика копеечная.
Впрочем, я не знаю, зачем при потопе наличка, и как ее должны грести перед потопом :)

  vovan_prm написав:А дедушка без члена был бы бабушкой.

Вы допускаете логическую ошибку:
Бабушка с членом - это дедушка, а дедушка без члена - это просто дедушка без члена :)

Перепрошую, що вставляю своїх пять коп...
Різниця в гривню і більше була тоді, коли діяв воєнний збір. Наприклад, трошки тут пояснював viewtopic.php?p=4265326#p4265326 Після його відміни, конвертація з безналу в нал і навпаки стала дешевша, плюс, в процес активно включилися банки (хто перейшов по посиланню може почитати трішки детальніше). Зараз 20-30 коп абсолютно достатньо.
Кілька останніх сесій МБ, а особливо нинішній трьохгорбий верблюд (чи перевернутий двохгорбий), як на мене, свідчать про те, що валюту вигрібають по любій ціні, а от в певних системних гравців є бажання продати якомога дорожче.
Ще, мені здається, що різниця в ціні на МБ і готівці в останні тижні не завжди свідчить про постійні перетікання, часто ринки живуть своїм життям, оскільки на обидвох попиту вистачає і не утворюється системних надлишків.
Але те, що минулого місяця "населення" купило більше ніж продало, означає, що попит на готівці росте і під певну його частину таки перекидають з МБ.
Щодо сьогоднішнього допису шановного Искателя, про серйозний попит: по МБ згідний (там не тільки сьогодні, і ще додасться і від Ексіму і з готівки, що буде більш серйозним, мабуть). На готівці попит є, про що яскраво свідчить сьогоднішній ріст за день на 6-10 коп, але я б не сказав, що він шалений, швидше системний. Паніка зараз нікому не потрібна, адже тоді різко виросте конкуренція і впаде пропозиція від "заробітчан, ІТшників, автомеханіків і тд :wink: ". Та й таки під своїх зараз з величезною імовірністю таки перекидають з безготівки.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 19:37

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Есть такая штука... Бритва Хэнлона....
Преполезнейшая вещь.
На мой взгляд
vovan_prm
1
 
Повідомлень: 2854
З нами з: 09.09.14
Подякував: 1011 раз.
Подякували: 1528 раз.
 
Профіль
1
3
4
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 21:25

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Друзі, порекомендуйте будь ласка банк, де можна було би купити валюту онлайн, а потім зняти готівкою у валюті ще і без комісії. В приваті щось дуже ризиковано стало гроші тримати, відкрив сьогодні рахунок в Credi Agricole, запевняли що можу купити онлайн а потім зняти без комісії. Але потім почитав форум, виявилось що намахали, є процент за сняття готівки. Сам винен, тре було форум читати одразу. От тепер і думаю, які ще є надійні та зручні банки. Моно не пропонуйте, бо шось тих Універсал банків по пальцях можна порахувати. Щось би трошки більше за моно.
Дуже буду вдячний, і вибачте якщо питання не по темі гілки.
Всім гарного вечора.
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 21:33

  sailed написав:Друзі, порекомендуйте будь ласка банк, де можна було би купити валюту онлайн, а потім зняти готівкою у валюті ще і без комісії. В приваті щось дуже ризиковано стало гроші тримати, відкрив сьогодні рахунок в Credi Agricole, запевняли що можу купити онлайн а потім зняти без комісії. Але потім почитав форум, виявилось що намахали, є процент за сняття готівки. Сам винен, тре було форум читати одразу. От тепер і думаю, які ще є надійні та зручні банки. Моно не пропонуйте, бо шось тих Універсал банків по пальцях можна порахувати. Щось би трошки більше за моно.
Дуже буду вдячний, і вибачте якщо питання не по темі гілки.
Всім гарного вечора.


1. ТАСкомбанк
2. Альфа-банк
3. А-банк
Искатель
 
Повідомлень: 6165
З нами з: 22.02.16
Подякував: 1016 раз.
Подякували: 4834 раз.
 
Профіль
6
13
2
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 21:40

  Искатель написав:
  sailed написав:Друзі, порекомендуйте будь ласка банк, де можна було би купити валюту онлайн, а потім зняти готівкою у валюті ще і без комісії. В приваті щось дуже ризиковано стало гроші тримати, відкрив сьогодні рахунок в Credi Agricole, запевняли що можу купити онлайн а потім зняти без комісії. Але потім почитав форум, виявилось що намахали, є процент за сняття готівки. Сам винен, тре було форум читати одразу. От тепер і думаю, які ще є надійні та зручні банки. Моно не пропонуйте, бо шось тих Універсал банків по пальцях можна порахувати. Щось би трошки більше за моно.
Дуже буду вдячний, і вибачте якщо питання не по темі гілки.
Всім гарного вечора.


1. ТАСкомбанк
2. Альфа-банк
3. А-банк


1. Взагалі не розкручений, майже нічого про нього не знаю, і жодного відділення не бачив. Можливо не звертав увагу. Тре вивчити це питання.
2. Росія. Навіть не знаю, чи вартує зв'язуватись. Шо там завтра нас чекає.
3. Той самий ПБ, але в іншій обгортці.

Виходить що немає надійних :)
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 21:49

sailed
Ось тут може щось знайдете
Онлайн-курсы обмена валют в банках Украины
Там есть ссылка http://mustbe.ml/kurs/
і доречі таз досить давня банка.
АО «ТАСКОМБАНК» - универсальный коммерческий банк, который предоставляет полный спектр финансовых услуг, как корпоративным клиентам, так и физическим лицам. Банк основан в 1989 году и является одним из самых старых коммерческих банков Украины. В 2004 банк присоединился к Группе «ТАС» - одной из самых больших инвестиционно-финансовых групп страны.

І обмін валют зроблений пристойно.

А А-банка уже отдельно от Привета уже 2 года как :D
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 21:58

Re: Валютный рынок в контексте ДС

sailed написав:
  Искатель написав:
  sailed написав:Друзі, порекомендуйте будь ласка банк, де можна було би купити валюту онлайн, а потім зняти готівкою у валюті ще і без комісії. В приваті щось дуже ризиковано стало гроші тримати, відкрив сьогодні рахунок в Credi Agricole, запевняли що можу купити онлайн а потім зняти без комісії. Але потім почитав форум, виявилось що намахали, є процент за сняття готівки. Сам винен, тре було форум читати одразу. От тепер і думаю, які ще є надійні та зручні банки. Моно не пропонуйте, бо шось тих Універсал банків по пальцях можна порахувати. Щось би трошки більше за моно.
Дуже буду вдячний, і вибачте якщо питання не по темі гілки.
Всім гарного вечора.


1. ТАСкомбанк
2. Альфа-банк
3. А-банк


1. Взагалі не розкручений, майже нічого про нього не знаю, і жодного відділення не бачив. Можливо не звертав увагу. Тре вивчити це питання.
2. Росія. Навіть не знаю, чи вартує зв'язуватись. Шо там завтра нас чекає.
3. Той самий ПБ, але в іншій обгортці.

Виходить що немає надійних :)
ТАС - активно розвивається, і одні з найкращих курсів
Альфа не російська, материнська компанія в Європі, а російська Альфа така сама донька як і українська, аналогічно як у Райффайзен є дочка в Україні - Аваль і в рашці. Та й Альфою вже скоро не буде називатися.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34700
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 22:01

  sailed написав:Друзі, порекомендуйте будь ласка банк, де можна було би купити валюту онлайн, а потім зняти готівкою у валюті ще і без комісії. В приваті щось дуже ризиковано стало гроші тримати, відкрив сьогодні рахунок в Credi Agricole, запевняли що можу купити онлайн а потім зняти без комісії. Але потім почитав форум, виявилось що намахали, є процент за сняття готівки. Сам винен, тре було форум читати одразу. От тепер і думаю, які ще є надійні та зручні банки. Моно не пропонуйте, бо шось тих Універсал банків по пальцях можна порахувати. Щось би трошки більше за моно.
Дуже буду вдячний, і вибачте якщо питання не по темі гілки.
Всім гарного вечора.

А що заважає купити в касі відділення, якщо хочете бути сучасним і кнопати на тел., чи компі обмін, то будьте готові до комісій, це так би мовити плата така)
twin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3384
З нами з: 19.01.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 165 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 22:25

  sailed написав:.. відкрив сьогодні рахунок в Credi Agricole, запевняли що можу купити онлайн а потім зняти без комісії. Але потім почитав форум, виявилось що намахали, є процент за сняття готівки....

виходить вони всіх обдурюють масово ! мені три різних співробітники сказали що без комісії ... ще й відкриття рахунку обійшлось в 80 грн . Як варіант залишити для спекуляцій .
yama
 
Повідомлень: 4713
З нами з: 12.08.17
Подякував: 8977 раз.
Подякували: 1049 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 17 кві, 2019 22:31

  yama написав:
  sailed написав:.. відкрив сьогодні рахунок в Credi Agricole, запевняли що можу купити онлайн а потім зняти без комісії. Але потім почитав форум, виявилось що намахали, є процент за сняття готівки....

виходить вони всіх обдурюють масово ! мені три різних співробітники сказали що без комісії ... ще й відкриття рахунку обійшлось в 80 грн . Як варіант залишити для спекуляцій .


Так само сьогодні заплатив 80 грн. Але я це так не лишу, хочу написати скаргу на працівника банку.

Всім дуже дякую за поради, буду міркувати над вашими варіантами! Ще раз вибачаюсь за невеличкий офтоп. Переходжу в рід онлі мод :)
sailed
 
Повідомлень: 625
З нами з: 24.05.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 10201021102210231024 ... 11322>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34013 36820997
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 10:23
чик
1922 13208906
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 бер, 2024 09:40
Hotab
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 23162451
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама