Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 24042405240624072408 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:47

  innamax2008 написав:
  Frant написав:
  ЛАД написав:Ставить цели и их реализовывать будет ведь Зе.

Ставити завдання буде Коломойський, а виконувати їх буде Зеленський.
Що не зрозумілого зе-філам?????

Интересно, а зачем нам президент выпоняющий задачи поставленные свинарчуками?


Бізнесмен Ігор Коломойський заявив журналістам програми "Схеми", що з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським його пов'язують "звичайні людські стосунки".


Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3122960
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:48

  Вкладчик1234 написав:..Поздравляю Вас с прекрасным приобретением, которое Игорь Свинарчук-Гладковский сделал на деньги, украденные у армии...Это Ferrari GTB....
не, ну согласитесь, деньги не пропали в неведомых оффшорах. Что на те несчастные полляма зелени купишь?? Даже на б/у танк Т-64 не хватит.
А так сплошной профит - поездит по нашим дорогам, может несколько улиц поасфальтируют.
С бензином нехорошо получается - с июня из-за русских встречных санкций подорожает. Может, на газ переведет??
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:49

Пробачте, не втримався)

  Frant написав:Порошенко є самодостатньою особою. І фінансово не залежить ні від кого.
На відміну від Зеленського, який є маріонеткою Коломойського.


Порошенко є особою, на яку бездна компромату. Почати варто хоча б з приватизації кондитерських фабрик. І закінчити схемами в Укроборонпромі.
Зараз він всерйоз побоюється, що розкопають та посадять. Бо на кожного з влади вистачить на пожиттєве.

Зеленський наразі є незалежною особою. З якого переляку людина, яка має чесно зароблені гроши, має стати маріонеткою? Чи Зеленський недієздатна людина?

Чи ви вважаєте, що все продається? Тоді навіщо щось інше, крім бабла?
Дозвольте, будь-ласка, особисте питання. Вам на світі жити не огидно? :lol:
Навуходоносор
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2572
З нами з: 21.09.13
Подякував: 820 раз.
Подякували: 999 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:50

"Про квоти з інтерв`ю Зеленського: "Ті люди, які ухвалювали цей закон, вони не зовсім телевізійні фахівці, м'яко кажучи. Я пояснював пані Сюмар, ми зустрічалися, що це саме той випадок з парковками. Я вам поясню як людина, що керує великим телевізійним бізнесом, великий платник податків". Це правда. Обговорювали. Ідеологічно різні.
Тим не менш, говорить Сюмар:

- До відома відомого "руководителя телевизионного бизнеса", який уявлення ЗЕленого не має як пишуться і ухвалюються закони - закон про квоти був розроблений і погоджений з усіма! великими українськими телегрупами - 1+1, Старлайти, ТРК Україна... Думаю, що Ткаченка і Богуцького важко назвати не "спеціалістами". Але найбільш маразматичні правки, аби нівелювати закон, подавав саме "Квартал 95", бо це не єдина студія, що не може виробляти контент українською. Мови не знає. І правки писали люди, явно далекі від законодавчої техніки.

Ми їх відхилили і закон дав свій позитивний ефект - 92% укр. мови в ефірі. Плюс капіталізація галузі. Проти були лише відверто проросійські. Джерело:
https://censor.net.ua/ua/n3122954
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:51

  sequence написав:
  Вкладчик1234 написав:..Поздравляю Вас с прекрасным приобретением, которое Игорь Свинарчук-Гладковский сделал на деньги, украденные у армии...Это Ferrari GTB....
не, ну согласитесь, деньги не пропали в неведомых оффшорах. Что на те несчастные полляма зелени купишь?? Даже на б/у танк Т-64 не хватит.
А так сплошной профит - поездит по нашим дорогам, может несколько улиц поасфальтируют.
С бензином нехорошо получается - с июня из-за русских встречных санкций подорожает. Может, на газ переведет??

Я думаю, что Свинарчуковичи скооперируются с Медведчуком, и организуют какую-нибудь схему ввоза топлива через РНБО и Укроборонпром :)

Хотя могут и не успеть. Времени до воскресенья
Востаннє редагувалось Вкладчик1234 в Чет 18 кві, 2019 13:52, всього редагувалось 1 раз.
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:52

Перший результат президентства Зеленського!

  Вкладчик1234 написав:Я думаю, что Свинарчуковичи скооперируются с Медведчуком, и организуют какую-нибудь схему ввоза топлива через РНБО и Укроборонпром


Чому всі прихільники Зеленського справляють враженння людей, яких вигнали з ПТУ за неуспішність????
Коломойський вже відбиває гроші, витрачені на Зеленського:

"Суд задовольнив позов Коломойського і визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку". НБУ оскаржить це рішення"

-2 млрд доларів з державного бюджету відійде Коломойському.

https://censor.net.ua/ua/news/3122967/s ... karjyt_tse
Востаннє редагувалось Frant в Чет 18 кві, 2019 13:58, всього редагувалось 3 разів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:55

  Frant написав:Порошенко є самодостатньою особою. І фінансово не залежить ні від кого.

Он тянет соки со всей страны, от кого ему быть зависимым?
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:56

  sequence написав:
  Вкладчик1234 написав:..Поздравляю Вас с прекрасным приобретением, которое Игорь Свинарчук-Гладковский сделал на деньги, украденные у армии...Это Ferrari GTB....
не, ну согласитесь, деньги не пропали в неведомых оффшорах. Что на те несчастные полляма зелени купишь?? Даже на б/у танк Т-64 не хватит.
А так сплошной профит - поездит по нашим дорогам, может несколько улиц поасфальтируют.
С бензином нехорошо получается - с июня из-за русских встречных санкций подорожает. Может, на газ переведет??

За таких успешных людей не грех и проголосовать :)
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 13:56

Faceless
Вы знаете, я всё время поддерживаю Ваше право выступать со своим мнением на форуме и, в основном, поддерживаю Вашу модерацию.
Сегодня с утра (в 08.42 и 08.46) Вы выложили 2 цитаты довольно сомнительного качества. Особенно первая.
Это Ваше право, хотя я ожидал от Вас бОльшего.
Но почему при этом удалён ночной пост Tegularius"а (был где-то около 4 часов ночи). Был очень спокойный, уравновешенный и толковый ответ Surfer"у.
При этом явно агрессивный, провокационный и "разжигающий ненависть" (по часто встречавшейся недавно формулировке банов) пост Surferviewtopic.php?p=4647660#p4647660 спокойно висит на форуме. Как, впрочем, и многие аналогичные. Не хочу обсуждать модерацию, но в результате ветка превращается из дискуссии в источник возбуждения ненависти. В такой ситуации я бы лучше закрыл ветку вообще.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 14:00

  Вкладчик1234 написав:..
За таких успешных людей не грех и проголосовать :)

таки да! Мне очень импонирует их бесстрашие - такое ощущение что новую церковь специально для себя приобрели, чтобы замаливать было удобно
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 24042405240624072408 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама